Ek Ders Ücreti

Ek Ders Ücreti

Son dakika ek ders ücreti haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ek ders ücreti ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ek ders ücreti haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ek Ders Ücreti

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ek ders ücreti gelişmeleri de dahil olmak üzere 312 ek ders ücreti haberi bulunmuştur. Tüm ek ders ücreti haberleri aşağıda listelenmiştir.
1 Mayıs'ta ek ders ödenir mi 2023, resmi tatillerde ek ders ücreti ödenecek mi? Öğretmenlerin ek ders ücreti kesilecek mi? (1 Mayıs 2023 MEB ek ders açıklaması)
1 Mayıs'ta ek ders ödenir mi 2023, resmi tatillerde ek ders ücreti ödenecek mi? Öğretmenlerin ek ders ücreti kesilecek mi? (1 Mayıs 2023 MEB ek ders açıklaması)1 Mayıs'ta Destekleme Yetiştirme Kursu (DYK) ek ders ödemesi olup olmayacağı sorgulanıyor. Resmi tatillerde hizmete devam eden ya da eğitime ara vermek zorunda kalan öğretmenler DYK ek ders araştırmasına 1 Mayıs’a az bir süre kala araştırılıyor. Peki, 1 Mayıs'ta DYK ek ders ödemesi yapılacak mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hürjet açıklaması: Türkiye Yüzyılı'na armağan olsun
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hürjet açıklaması: Türkiye Yüzyılı'na armağan olsunTürk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Türkiye’nin ilk jet motorlu eğitim ve hafif taarruz uçağı Hürjet, ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.
25.04.2023Gündem
Engelli öğretmen maaşı ne kadar 2023? Yeni atanan engelli öğretmen ne kadar maaş alınır?
Engelli öğretmen maaşı ne kadar 2023? Yeni atanan engelli öğretmen ne kadar maaş alınır?Milli Eğitim Bakanlığı, 25 Nisan'da 3 bin 500 engelli öğretmen ataması yapılacağını bildirdi.  Millî Eğitim Bakanlığınca, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kapsamında 3 bin 500 engelli öğretmen ataması yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 25 Nisan'da 3 bin 500 engelli öğretmen ataması yapılacağını, 2020 ve 2022 EKPSS'den 50 ve üzeri puan alanların 3-7 Nisan'da başvurabileceğini bildirdi. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "2020 veya 2022 yıllarında yapılan EKPSS sınavından 50 ve üzeri puan alan adaylar başvuru yapabilecek. Her iki yıla ait EKPSS puanı olan adayların yüksek olan EKPSS puanı ile başvuruları alınacak." bilgisini paylaştı. Söz konusu duyurusunun ardından engelli öğretmen maaşları için yapılan aramalar arttı.
31.03.2023Memur
Şubat ayı ek ders bordrosu! Şubat ayı ek ders ücreti ne zaman yatacak, Şubat ek dersi ne kadar?
Şubat ayı ek ders bordrosu! Şubat ayı ek ders ücreti ne zaman yatacak, Şubat ek dersi ne kadar?  Şubat ek ders ne zaman yatar 2023, şubat ayı ek dersi ne kadar? Öğretmenlerin şubat ayı ek ders bordrosu belli oldu.
25.02.2023Memur
Deprem bölgesi için 'ek ders' kararı
Deprem bölgesi için 'ek ders' kararıDepremler nedeniyle ek ders görevini yerine getiremeyenler, görevlerini yapmış sayılacak ve ek ders ücreti alabilecek.
24.02.2023Eğitim
Eğitime ara verilen günler için ücret alacaklar: Bakan Özer duyurdu
Eğitime ara verilen günler için ücret alacaklar: Bakan Özer duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, usta öğretici ve ek ders ücreti karşılığında çalışanların, depremler nedeniyle eğitim ve öğretime ara verilen günlerde görevlerini yapmış sayılarak ek ders ücretinden yararlandırılacağını açıkladı.
15.02.2023Eğitim
Öğretmenlere ek ders ödenecek mi? Deprem nedeniyle ücretli öğretmenlere ek ders ücreti yatacak mı, ara tatilde ek ders kesilir mi, yatar mı?
Öğretmenlere ek ders ödenecek mi? Deprem nedeniyle ücretli öğretmenlere ek ders ücreti yatacak mı, ara tatilde ek ders kesilir mi, yatar mı? Maraş merkezli deprem başta Kahramanmaraş ve Hatay başta olmak üzere 10 ili etkiledi. Depremde arama kurtarma çalışmaları devam ederken eğitim hayatına da ara verildi. Ücretli öğretmenler ise kendilerine ek ders ücreti verilip verilmeyeceğini merak ediyor. MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) konuya ilişkin açıklama yaptı. Peki ücretli öğretmenlere ek ders ücreti ödenecek mi? Ücretli öğretmenlere ek ders ücreti ne kadar ödenecek?
15.02.2023Memur
Deprem bölgesinde ek ders ücreti ödenecek mi?
Deprem bölgesinde ek ders ücreti ödenecek mi?Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Binlerce insanın yaşamını yitirdiği bölgede arama kurtarma çalışmaları da hızla devam ediyor. MEB, aldığı son kararla okulları 20 şubat tarihine kadar erteledi. Peki depremde ek ders ücreti ödenecek mi? İşte detaylar...
10.02.2023Gündem
2023 ek ders ücreti ne kadar oldu? Öğretmenlerin 2023 Ocak-Haziran dönemi brüt, net ve vergi dilimine göre ek ders ücreti!
2023 ek ders ücreti ne kadar oldu? Öğretmenlerin 2023 Ocak-Haziran dönemi brüt, net ve vergi dilimine göre ek ders ücreti!Cumhurbaşkanı Erdoğan memur ve emekli maaşlarına 2023 yılı için yüzde 25 oranında zam yapıldığını duyurdu. Peki, Ek ders ücreti 2023 ne kadar oldu? Öğretmenlerin ek ders ücreti ne oldu?
5.01.2023Memur
29 Ekim DKY ödenir mi? 28-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda DYK ek ders ödenir mi 2022?
29 Ekim DKY ödenir mi? 28-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda DYK ek ders ödenir mi 2022?29 Ekim'de Destekleme Yetiştirme Kursu (DYK) ek ders ödemesi olup olmayacağı araştırılmaya başlandı. Peki, 29 Ekim DKY ödenir mi? 28-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda DYK ek ders ödenir mi 2022?
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ücretli ders görevi verilenlerin ek ders süresi değişti! Karar Resmi Gazete’de yayımlandı!
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ücretli ders görevi verilenlerin ek ders süresi değişti! Karar Resmi Gazete’de yayımlandı!Ek ders süresi ve ücreti ile ilgili karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karara göre, Eğitsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerde ücretli ders görevi verilenlerin ek ders süresi ve alacakları ücretler değişti.
20.10.2022Eğitim
Usta öğretici maaşı ne kadar oldu? Kuran kursu öğreticilerinin ücreti ne kadar oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Usta öğretici maaşı ne kadar oldu? Kuran kursu öğreticilerinin ücreti ne kadar oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kameralar karşısına geçerek Kabine’den çıkan kararları açıkladı. Kabine toplantısının gündeminde dünya gündemi, dış politika, anlaşmalar ve ekonomik gelişmeler vardı. Toplantının ardından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurdaki dalgalanlamaların insanların hayat standartların etkilediğini yıl sonunda sabit gelirlilerle ilgili düzenlemeler yapacaklarını söyledi. Erdoğan, KYK borçluları öğretmenlerin ek ücretleri, usta öğreticiler ve Kuran kursu öğreticilerinin maaşları ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Usta öğreticilerin maaşı ne kadar oldu? Kuran kursu öğreticilerinin ücreti ne kadar oldu? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları…
Ek ders ücretleri ne zaman yatacak, 2022 ocak ek ders ücreti yattı mı? Ek ders ücreti ne kadar 2022?
Ek ders ücretleri ne zaman yatacak, 2022 ocak ek ders ücreti yattı mı? Ek ders ücreti ne kadar 2022?Ek ders ücretleri ne zaman yatacak? Öğretmenler zorunlu oldukları 15 saat dersin dışında, girdikleri her ders saati için ek ders ücreti alıyor. Ek ders ücreti için sabırsız bekleyiş devam ediyor. Peki, ek ders ücreti ne kadar?
MEB, 81 ile resmi yazıyla duyurdu! Arttı 64 saat...
MEB, 81 ile resmi yazıyla duyurdu! Arttı 64 saat...MEB'den son dakika açıklaması! 81 ile yazı gönderildi ve resmen duyuruldu. Değişiklik yapıldı, artık 64 saat olarak uygulanacak. Yeni yıldan itibaren yürürlüğe girdi ve 31 aralık 2023 tarihine kadar uygulanacak. 13 başlıkta resmi yazı 81 il milli eğitim müdürlüğüne gönderildi. 6. dönem toplu sözleşme ile ilgili detaylı açıklama geldi. Milli Eğitim Bakanlığı personelini ilgilendiren düzenlemelerle ilgili resmi yazı yayımlandı. Yazıda öğretmenlerin ek ders ücretleri, ek ders saatleri, fazla çalışma ücretleri, resmi tatiller, yöneticilere, müdür ve müdür yardımcılarına ödenen ek ders ücretleri ile ilgili açıklamalar yer alıyor. İşte Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklaması...
28.01.2022Eğitim
Asgari ücretle ile ilgili flaş gelişme! Vergi istisnası başladı, maaşlar değişti! AGİ, teşvik, indirim ve...
Asgari ücretle ile ilgili flaş gelişme! Vergi istisnası başladı, maaşlar değişti! AGİ, teşvik, indirim ve...Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Vergi istisnası başladı. Maaşlar değişti. Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiriyor. Asgari ücretin gelir ve damga vergisi dışında tutulması sonrası tüm detaylar belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının Gelir Vergisi Genel Tebliği Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Asgari ücretin vergi dışı bırakılmasına ilişkin esaslar belirlenirken, yapılan düzenleme ile 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yapılan ücret ödemelerinde asgari geçim indirimi uygulanmayacağı bildirildi. Öte yandan asgari ücretin üzerinde ücret alanların ise asgari ücrete isabet eden ücretlerinden gelir ve damga vergisi alınmayacak.İşte detaylar...
Asgari ücretli, memur, işçi... Milyonları ilgilendiriyor! Resmen bugün açıklandı, AGİ, teşvik, indirim ve...
Asgari ücretli, memur, işçi... Milyonları ilgilendiriyor! Resmen bugün açıklandı, AGİ, teşvik, indirim ve...Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Resmi Gazete’de yayımlandı, istisnalar tek tek açıklandı. Asgari ücretin gelir ve damga vergisi dışında tutulması sonrası tüm detaylar belli oldu. Tebliğde 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yapılan ücret ödemelerinde asgari geçim indirimi uygulanmayacağı bilgisi yer alırken, teşvik uygulamalarında öncelikle istisna uygulanacağı ile yönetim ve denetim kurulu üyelerine ödenen huzur hakkı, bilirkişilere, resmi arabuluculara, eksperlere, spor hakemlerine, sporculara yapılan ödemeler de istisnadan yararlanacağı ifade edildi.
27.01.2022Ekonomi
Ek ders ücreti ne kadar 2022? Gündüz, gece ek ders ücreti, özel eğitim, takviye kursu ek ders ücreti ile sözleşmeli öğretmen ek ders ücreti belli oldu!
Ek ders ücreti ne kadar 2022? Gündüz, gece ek ders ücreti, özel eğitim, takviye kursu ek ders ücreti ile sözleşmeli öğretmen ek ders ücreti belli oldu!Ek ders ücreti ne kadar? 2022 Ocak ayı itibariyle öğretmenlerin alacağı ek ders ücretleri netleşti. Memur maaşlarına yapılan zamla birlikte, öğretmen maaşları da arttı. Enflasyon farkı ile birlikte memurlar bu yıl yüzde 30,5 oranında zam yapıldı. Ek ders ücretleri ise zammın ardından merak ediliyordu. Peki, 2022 ocak ayı öğretmen ek ders ücreti ne kadar? Öğretmen ek ders ücreti ne zaman yatar?
25.01.2022Memur
Kar tatilinde ek ders ödenir mi? Ücretli öğretmen kar tatilinde ek ders ücreti alır mı, nöbet ücreti kesilir mi?
Kar tatilinde ek ders ödenir mi? Ücretli öğretmen kar tatilinde ek ders ücreti alır mı, nöbet ücreti kesilir mi?Yoğun kar yağışı nedeniyle Adıyaman, Afyonkarahisar, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Denizli, Elazığ, Gaziantep, Düzce, Hatay, Mu gibi illerde eğitim öğretime ara verildi. Eğitime verilen sonrası en merak edilen konu is ek ders ücretleri oldu. Pek çok öğretmen “Kar tatilinde ek ders ödenir mi?” sorusuna yanıt arıyor. Peki, kar tatilinde nöbet ücreti ödenir mi 2022? Kar tatili olunca ek ders kesilir mi?
MEB'den okullarla ilgili flaş karar! Resmen belli oldu, yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatili...
MEB'den okullarla ilgili flaş karar! Resmen belli oldu, yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatili...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. MEB yeni kararı resmen duyurdu. Yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatiliyle ilgili flaş gelişme. Resmen belli oldu. Okullar kapanacak mı? Uzaktan eğitim yeniden mi başlayacak? Milyonlarca öğrenci bu soruların yanıtını merak ediyordu. Açıklamalar peş peşe geldi. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim ile ilgili kararı açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı canlı yayında yarıyıl tatilinin öne alınıp alınmayacağı ve yüz yüze eğitim konularında açıklama yaptı. Bakan Özer, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: Yüz yüze eğitme ara verip uzaktan eğitim en üst teknoloji ile devam etsek bile diğer bahsetmiş olduğum kayıpları telafi etmemiz mümkün değil. Sık sık illerimiz geziyorum. Her sınıfta öğrencilerimize soruyorum, ‘okulları kapatalım mı?’ herkes ‘hayır’ diyor. Omicrona karşı duyarsız olduğumuz anlamına gelmiyor bu. İki hafta sonra tatil devreye girecek. Ara tatili bir hafta öne almak gibi bir plan yok. Öte yandan Sağlık Bakanı Koca da koronavirüs salgınında son durumu paylaşarak yüz yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Koca, "Okullarımızda maske kullanımı, hijyen kurallarına uyum ve ortam havalandırma kurallarına tam uyum gerekmektedir. Okullarımızda yüz yüze eğitim devam edecektir." ifadelerini kullandı. İşte haberin detayları...
6.01.2022Gündem
2022 öğretmen ek ders ücreti ne kadar oldu?
2022 öğretmen ek ders ücreti ne kadar oldu?2022 memur maaşlarına yapılan enflasyon farkı zammı ve ek zammın ardından öğretmen maaşları da arttı. Öğretmenlerin 2022 alacakları maaşlar artarken, maaşları artıran en önemli kalemlerden biri olan ek ders ücretlerine de zam gelip gelmediği merak ediliyor. Peki, 2022 öğretmen ek ders ücreti ne kadar oldu? İşte 2022 öğretmenlerin, gündüz-gece ek ders ücreti ile takviye kursu ücretleri…
5.01.2022Memur
Ek ders ücreti ne kadar 2022? Sözleşmeli ve kadrolu öğretmenlerin ek ders ücretlerine zam geldi mi? Ek ders ücreti hesaplama ve zammı!
Ek ders ücreti ne kadar 2022? Sözleşmeli ve kadrolu öğretmenlerin ek ders ücretlerine zam geldi mi? Ek ders ücreti hesaplama ve zammı!2022 ek ders ücreti detayları ile ek ders ücreti hesaplama hakkındaki enflasyon oranlarının açıklanmasıyla sorgulanıyor. Öğretmenler 2022 zamlı maaşları netleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan memur ek zam oranını da açıkladı. Erdoğan memurlara yüzde 2,5 oranında ek zam yapıldığını bununla birlikte memurlar 2022 ocak ayında toplam yüzde 30,5 zam alacak. Peki 2022 ek ders ücreti ne kadar? 2022 Ocak sözleşmeli ve kadrolu öğretmen ek ders ücreti ve zammı…
4.01.2022Memur
Memura ek zam ile ilgili flaş gelişme! Beştepe'de kritik görüşme
Memura ek zam ile ilgili flaş gelişme! Beştepe'de kritik görüşmeSon dakika haberi... Asgari ücrete yapılan rekor zammın ardından memur ve emekli maaşları için de beklenti oluştu. Memur ve memur emeklileri için ek zam gündemde. Şimdi ise tüm gözler 2020 zam oranlarına çevrildi. Bu gelişmelerin ardından Beştepe’de kritik bir toplantı gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve beraberindeki heyeti kabul etti.
30.12.2021Ekonomi
Ek zam ile ilgili son dakika açıklaması! 15 Ocak'tan itibaren maaşlara yansıması...
Ek zam ile ilgili son dakika açıklaması! 15 Ocak'tan itibaren maaşlara yansıması...Asgari ücrete yapılan rekor zammın ardından memur ve emekliler de kendi maaşlarına benzer oranda zam yapılmasını bekliyor. Memur ve memur emeklileri için ek zam gündemde. İlave zam ile ilgili art arda açıklamalar geliyor. Yıl sonun gelmesi ile birlikte memur ve memur emeklisinin gözü 2020 zam oranlarına çevrildi. Tarihi seviyedeki zamlarla beraber ek zam konusu milyonlarca memur ve memur emeklisinin gündeminde. Vatandaşlar "2022 Memur maaş zammı ne kadar, kaç TL olacak, ek zam yapılacak mı?" sorularına son dönemde güncel yanıtı arıyor. Son dakika zam haberleri yakından takip edilirken ek zam ile ilgili açıklamalar da peş peşe geliyor.
Memur ve emekli maaşlarına zam geliyor! AK Parti'den son dakika açıklaması
Memur ve emekli maaşlarına zam geliyor! AK Parti'den son dakika açıklamasıMemur ve emekli milyonları ilgilendiren son dakika açıklaması! Memur ve emekli maaşlarına zam geliyor. AK Partili milyonlarca memur ve emekli tarafından beklenen haber duyurdu. AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Milletimizin alım gücünü artırmak için hem asgari ücreti tarihi bir şekilde yükseltiyor hem de önümüzdeki günlerde inşallah memur ve emekli maaşlarında da düzenlemeler yapılarak, vatandaşımızın alım gücünün azalmaması için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye devam ediyoruz" dedi. Peki memur ve emekli maaşlarına ne kadar zam gelmesi ön görülüyor? İşte memur ve emekli maaşlarına yapılacak olan zam ile ilgili tüm detaylar...
25.12.2021Memur
İdari tatillerde ek ders ücreti ödenir mi? Lodos nedeniyle tatil olan illerdeki öğretmenlere ek ders ücreti verilecek mi?
İdari tatillerde ek ders ücreti ödenir mi? Lodos nedeniyle tatil olan illerdeki öğretmenlere ek ders ücreti verilecek mi?Fırtına ve lodosun etkisi devam ediyor. İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Sinop, Bursa, Bartın ve Tekirdağ'da kuvvetli rüzgar ve fırtına nedeniyle bütün eğitim kurumlarında bugün 1 gün süreyle yüz yüze eğitim faaliyetlerine ara verildiği açıklandı. Tatil edilen illerde ek ders veren öğretmenler ek ders ücreti alınıp alınmayacağını merak ediyor. Peki, idari izinlerde ek ders kesilir mi, İdari tatillerde ek ders ücreti ödenir mi?

Benzer Haber Etiketleri

Ek Ders Ücreti ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ek ders ücreti haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.