Deniz Feneri

Deniz Feneri

Son dakika Deniz Feneri haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Deniz Feneri ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Deniz Feneri haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Deniz Feneri

haberleri sayfasında son dakika yaşanan deniz feneri gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.199 deniz feneri haberi bulunmuştur. Tüm deniz feneri haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Karaismailoğlu'ndan Şile'de esnaf ziyareti
Bakan Karaismailoğlu'ndan Şile'de esnaf ziyaretiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Şile Belediyesini ve esnafı ziyaret etti.
17.01.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Kanal İstanbul ile yeni bir çağın kapısını aralıyoruz
Bakan Karaismailoğlu: Kanal İstanbul ile yeni bir çağın kapısını aralıyoruzUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, restore edilen Tarihi Şile Deniz Feneri'nin açılışını yaptı. Törende konuşan Bakan Karaismailoğlu, "Türkiye'nin denizlerdeki lojistik hakimiyetini artıracak Kanal İstanbul ile ulaşım sektörü ve denizcilik alanında yeni bir çağın kapısını aralıyoruz." dedi.
17.01.2022Gündem
Bakan Soylu 'ilk kez şahit oldum' dedi ve açıkladı: Bunlardan korkulur           '
Bakan Soylu 'ilk kez şahit oldum' dedi ve açıkladı: Bunlardan korkulur 'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deniz Feneri 25. Hizmet Yılı Özel Programı'nda yaptığı konuşmada Diyarbakır'daki Hafıza odası sergisiyle ilgili, "Terörün sanatı kullandığına ilk kez şahit oldum. Bunlardan korkulur" diye konuştu.
23.10.2021Siyaset
Kız Kulesi restore ediliyor! 2022 yılında bitecek...
Kız Kulesi restore ediliyor! 2022 yılında bitecek...Kız Kulesi'nde restorasyon çalışmaları başladı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Kız Kulesi'nin bir işlev yüklenmeden sadece bir Anıt Eser olarak kalmasını, 'Anıt Eser' olarak ziyaret edilmesini, İstanbul'un güzelliklerinin Kız Kulesi panoramasından gözlemlenmesini amaçlıyoruz" dedi.
Bakan Soylu'dan '1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu' kampanyasına destek
Bakan Soylu'dan '1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu' kampanyasına destekİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin son 3 yılda dünyanın en çok insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, "Biz dünyanın en zengin ülkesi değiliz ama buna inanıyorum ki biz dünyanın en vicdanlı ülkesiyiz, en merhametli ülkesiyiz, en merhametli milletiyiz." dedi.
21.01.2021Gündem
Bakan Soylu: 3 ayda bir Diyarbakır Anneleri'yle bir araya geliyorum
Bakan Soylu: 3 ayda bir Diyarbakır Anneleri'yle bir araya geliyorumİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz bu coğrafyayı merhametle, barışa huzura ve kardeşliğe taşıyabiliriz" dedi.
9.01.2021Siyaset
Virginia Woolf kimdir? Virginia Woolf eserleri ve kitapları…
Virginia Woolf kimdir? Virginia Woolf eserleri ve kitapları…Virginia Woolf ve evinin sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmesinin ardından İngiliz yazar Virginia Woolf hakkında araştırma yapılmaya başlandı. Peki Twitter’da gündem olan Virginia Woolf kimdir? Virginia Woolf eserleri ve kitapları…
8.09.2020Gündem
İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye dünyada en çok uluslararası yardım yapan ülkedir
İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye dünyada en çok uluslararası yardım yapan ülkedirİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deniz Feneri Derneği'nin 1000 Şehidimiz Adına 100 Su Kuyusu" Proje Tanıtım ve İmza Törenine katıldı.
10.07.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 biriket evin ücretini AFAD'a aktardı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 biriket evin ücretini AFAD'a aktardıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İdlib'de inşa edilen briket ev kampanyasına bağışladığı 50 evin ücretini, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) hesaplarına aktardığını açıkladı.
2.07.2020Gündem
Bakan Soylu, İdlib için 10 briket ev daha bağışladı
Bakan Soylu, İdlib için 10 briket ev daha bağışladıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonunda bir araya gelen sivil toplum kuruluşlarının başlattıkları 'Bir Aradayız, İdlib'in Yanındayız' kampanyası kapsamında İdlib'de inşa edilmek üzere 10 briket ev bağışında daha bulundu.
30.06.2020Gündem
Ehliyet ile ilgili flaş karar! Bakan canlı yayında duyurdu...
Ehliyet ile ilgili flaş karar! Bakan canlı yayında duyurdu...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ehliyet ile ilgili kararı duyurdu. Yeni dönem başlıyor. Ehliyetimizi artık yanımızda taşımamız gerekmeyecek. Ehliyeti, kimlikteki çipe yükleyeceğiz. Kredi kartlarından uygun olanları yine kimliğe yükleyeceğiz. Ayrıca elektronik imza da buna yüklenecek.
19.06.2020Ekonomi
160 yıllık Şile Feneri restore edilecek
160 yıllık Şile Feneri restore edilecekSultan Abdülmecid döneminde yaptırılan ve Türkiye’nin uluslararası standartlarda en büyük deniz feneri olan Şile Feneri güçlendirilerek restore edilecek.
9.06.2020Gündem
Patara'daki Neron Deniz Feneri, 1968 yıl sonra ışık verecek
Patara'daki Neron Deniz Feneri, 1968 yıl sonra ışık verecekLikya Birliği'nin başkenti olan Antalya'nın Kaş ilçesindeki Patara Antik Kenti'nde Roma İmparatoru Neron tarafından dönemin prestij projesi olarak yaptırılan Patara Neron Deniz Feneri'nin restorasyon ihalesi süreci tamamlandı. Patara Neron Deniz Feneri, 1968 yıl sonra yeniden ışık saçmaya başlayacak.
4.05.2020Gündem
Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin'e şiir yazdı!
Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin'e şiir yazdı!Yılmaz Erdoğan, yeni çıkan “Bin Aşık Yılı Uzakta” adlı şiir kitabında, oğlu Rodin’in annesi Belçim Bilgin’e yazdığı şiire de yer verdi.
16.02.2020Magazin
Patara nedir? Patara Antik kent (plajı) nerede? (Erdoğan 2020 yılını Patara Yılı ilan etti)
Patara nedir? Patara Antik kent (plajı) nerede? (Erdoğan 2020 yılını Patara Yılı ilan etti)Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 2020 Patara Yılı ilan edildi. Noel Baba olarak da bilinen Aziz Nikolaos'un doğum yeri, Likya'nın başkenti ve Osmanlı döneminde de ilk telsiz telgrafın kullanıldığı ve dünyanın ilk meclis binasına ev sahihliği yapan Patara'nın 2020 Turizm Yılı teması olarak ilan edilmesi, Antalya'da da büyük sevinç yarattı. Erdoğan’ın grup toplantısında yaptığı bu açıklamanın ardından ‘’Patara nedir, Patara Antik Kenti nerede ve nasıl gidilir?’’ sorularında da artış oldu. İşte Patara hakkında merak edilenler...
12.02.2020Gündem
Antalya'da 'Patara Yılı' sevinci!
Antalya'da 'Patara Yılı' sevinci!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye'nin 2020 Turizm Yılı temasının Patara Antik Kenti olduğunu açıklaması, Antalya'da sevinçle karşılandı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "Antalya bu tarihi sorumluluğu başarıyla temsil edecektir" dedi. Kentteki sivil toplum kuruluşlarının başkanları ise 'Patara Yılı' kararının Antalya ve Türkiye'nin tanıtımına çok önemli katkı koyacağını, bölge turizminin ivme kazanacağını kaydetti.
12.02.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her yerden vuracağımızı ilan ediyorum!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her yerden vuracağımızı ilan ediyorum!AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şubat sonuna kadar rejimi Soçi muhtırası sınırları dışına, gözlem noktalarının gerisine çıkartmakta kararlı olduklarını bildirerek "Bunun için karada ve havada her ne gerekiyorsa çekinmeden, tereddüt etmeden, hiçbir oyalamaya meydan vermeden bunu yapacağız. Bugün itibariyle İdlib'de Soçi anlaşmasına bağlı kalmadan Rejim güçlerini her yerden vuracağımızı buradan ilan ediyorum" dedi.
12.02.2020Siyaset
Bakanlar deprem bölgesinde... Bakan Koca: Yoğun bakımdaki hasta sayısı 13'e kadar düştü
Bakanlar deprem bölgesinde... Bakan Koca: Yoğun bakımdaki hasta sayısı 13'e kadar düştüBakan Koca yaptığı açıklamada,"Şu ana kadar hastanelerimize başvuran hasta sayısı bin 607. Tedavisi devam eden yaralılarımızın sayısı 104'e kadar düştü. Yoğun bakımda tedavi gören hasta sayısı ise 13 oldu." dedi.
26.01.2020Gündem
Bakan Soylu'dan 'İdlib' için yardım çağrısı
Bakan Soylu'dan 'İdlib' için yardım çağrısıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İdlib için başlatılan yardım kampanyasıyla ilgili, "Bu kampanya, sınırımızın hemen dışında ölümden kaçan insanlar içindir. Kurtuluş Savaşı'nda bize gelen yardımların hatrına, komşuluk hatrına ve göç üzerinden siyasi rant peşinde koşanlara inat bir şekilde herkesi bu yardım kampanyasına katılmaya davet ediyoruz" dedi.
13.01.2020Siyaset
Efsane isimlerin izinde Başka Şehirler
Efsane isimlerin izinde Başka ŞehirlerŞehirlerin dününe uzanan yolculuklar, iz bırakan efsane isimlerden geriye kalan hatıralar, geçmişin derinliklerinde unutulan masal tadında hikâyeler…
17.09.2019Kültür Sanat
Maldivler değil Suluada
Maldivler değil SuluadaAntalya'nın Kumluca ilçesinde beyaz kumsalı ve turkuaz renkli suyuyla Maldivler'e benzetilen ve sadece tekneyle ulaşımın olduğu Suluada, yaz döneminde günde 50'yi aşkın tekneyle 1500'ü aşkın ziyaretçi ağırlıyor. Yüzerek kayalıkların altından adanın diğer tarafına da geçilebilen ve 'Aşk Mağarası' olarak adlandırılan mağaralar da büyük ilgi topluyor.
10.07.2019Ekonomi
Şehidin vasiyetiyle Afrika’ya can suyu!
Şehidin vasiyetiyle Afrika’ya can suyu!Afrin’de şehit olan Ömer Bilal Akpınar, maaşının yüzde 10’unun bir derneğe bağışlanmasını istedi. Bu bağışlarla, kuraklık yaşanan Etiyopya’da su kuyusu açıldı
2.07.2018Gündem
Sevakin Adası yenileniyor
Sevakin Adası yenileniyor Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Sudan’ın Sevakin Adası ile ilgili olarak "Afrika’ya açılan bu kapının kapanmasına gönlümüz razı değildir. Geçmişinde taşıdığı kültürel izleri silmek için adayı tahrip eden sömürgeci anlayış kesinlikle kabul edilemez. Adaya verilen tahribatı gidermek boynumuzun borcudur." dedi.
21.02.2018Siyaset
Törenle toplu bir şekilde Müslüman oldular!
Törenle toplu bir şekilde Müslüman oldular!Etiyopya'da misyonerlerin faaliyetleri sonucu dinlerini değiştiren yüzlerce kişi, düzenlenen törenlerle Müslüman oldu. İslamiyet'e geçen Etiyopyalıların bazılarına Recep, Tayyip ve Erdoğan isimleri verildi.
13.02.2018Dünya
Virginia Woolf kimdir? Virginia Woolf Google'da Doodle oldu!
Virginia Woolf kimdir? Virginia Woolf Google'da Doodle oldu!Virginia Woolf Google tarafından Doodle yapıldı. Önemli günleri sayfasına taşıyan Google, Virginia Woolf'a neden yer verdi. İşte merak edilenler ve Virginia Woolf kimdir? Sorusunun yanıtı...
25.01.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Süleyman Soyluİçişleri BakanıBakan SoyluBakan KaraismailoğluVirginia Woolf

Deniz Feneri ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki deniz feneri haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.