Çiftçi Destek Ödemeleri

Çiftçi Destek Ödemeleri

Son dakika çiftçi destek ödemeleri haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan çiftçi destek ödemeleri ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını çiftçi destek ödemeleri haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Çiftçi Destek Ödemeleri

haberleri sayfasında son dakika yaşanan çiftçi destek ödemeleri gelişmeleri de dahil olmak üzere 78 çiftçi destek ödemeleri haberi bulunmuştur. Tüm çiftçi destek ödemeleri haberleri aşağıda listelenmiştir.
Çiftçi destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor
Çiftçi destek ödemeleri hesaplara yatırılıyorTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Diyarbakır Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’nde bakanlığın afet bölgesindeki çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Kirişçi, çiftçilere yapılacak olan 11 kalemde destekleme ödemesinin bugün gerçekleşeceğini duyurdu.
24.02.2023Ekonomi
Tarımsal destek ödemeleri ne zaman yatacak? Tohum ve çiğ süt desteği yattı mı? Çiftçi ödemeleri ne zaman yatacak?
Tarımsal destek ödemeleri ne zaman yatacak? Tohum ve çiğ süt desteği yattı mı? Çiftçi ödemeleri ne zaman yatacak? Tarımsal destek ödemeleri başlıyor! Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci duyurdu. Bakan Kirişçi, sosyal medya hesabından 1,3 milyar liralık tarımsal destek ödemelerinin hesaplara yatırılacağının müjdesini verdi. Peki, Tarımsal destek ödemeleri ne zaman yatacak? Çiftçi destek ödemeleri hesaplara yatırıldı mı? Çiğ süt desteği, tohum desteği, sulama desteği ve zeytinyağı desteği yattı mı? İşte detaylar…
9.12.2022Ekonomi
Çiftçiye büyük müjde! Ödemeler bugün başlıyor!
Çiftçiye büyük müjde! Ödemeler bugün başlıyor!Çiftçi yüz binlerce kişiye müjde geldi! Ödemeler bugün başlıyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci "3 milyar 176 milyon 677 bin 292 TL’lik tarımsal destekleme ödemelerine bugün başlıyoruz. Çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun" dedi.
13.05.2022Ekonomi
Ödemeler bugün başlıyor! Banka hesaplarınızı hemen kontrol edin, yüz binler bekliyordu...
Ödemeler bugün başlıyor! Banka hesaplarınızı hemen kontrol edin, yüz binler bekliyordu...Paralar hesaplara bugün aktarılıyor. Yüz binlerce kişi bekliyordu; hemen kontrol edin. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci duyurdu. Çiftçilere tarımsal destek ödemesi yapılıyor. Bugünden itibaren paralar hesaplara yatırılacak. Toplamda 291 milyon 220 bin 778 liralık destekleme ödemesi yapılacak. Bakan Kirişçi, "Çay prim desteği 188 milyon 486 bin 279 lira, hububat, baklagil ve dane mısır desteği 89 milyon 90 bin 138 lira, biyolojik mücadele desteği 11 milyon 722 bin 406 lira ve hayvan gen hakları desteği için ise 1 milyon 921 bin 955 lira. Çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun." dedi.
25.03.2022Ekonomi
Paralar hesaplara bugün aktarılıyor! Hemen kontrol edin, destek ödemeleri...
Paralar hesaplara bugün aktarılıyor! Hemen kontrol edin, destek ödemeleri...Destek ödemelerine ilişkin son dakika açıklaması! Çok sayıda kişi bekliyordu. Paralar hesaplara aktarılmaya başlandı. Bugün itibarıyla ödemeler yapılıyor. Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci sosyal medya hesabından duyurdu. Çiftçilere 116 milyon 520 bin 334 liralık tarımsal destekleme ödemesi yapıldığı bildirildi.
18.03.2022Ekonomi
Çiftçilere destek ödemesi son dakika! Çiftçi destek ödemeleri ne zaman yatacak? 2021 çiftçi destekleme ödemesi sorgulama
Çiftçilere destek ödemesi son dakika! Çiftçi destek ödemeleri ne zaman yatacak? 2021 çiftçi destekleme ödemesi sorgulamaÇiftçi destek ödemeleri ne zaman yatacak? sorusu yanıt buldu. Çiftçilere yönelik 107,5 milyon liralık destek ödemesi hesaplara yatmaya başladı. 2021 çiftçi destekleme ödemesi sorgulama...
Tarımsal destek ödemeleri ne zaman yatacak, başladı mı? Çiftçi destek ödemeleri 2021 ne zaman verilecek
Tarımsal destek ödemeleri ne zaman yatacak, başladı mı? Çiftçi destek ödemeleri 2021 ne zaman verilecekTarımsal destek ödemeleri ne zaman yatacak? Çiftçi destek ödemeleri başlıyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Çiftçilerimiz için müjdemiz var, bugün yaklaşık 427,5 milyon TL'lik destek ödemelerini üreticilerimizin hesaplarına aktarmaya başlayacağız." dedi.
Çiftçi destek ödemeleri 2021 ne zaman verilecek saat kaçta? Tarımsal destek ödemeleri sorgulama
Çiftçi destek ödemeleri 2021 ne zaman verilecek saat kaçta? Tarımsal destek ödemeleri sorgulamaTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli destekler ile ilgili açıklama yaptı. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından bugün yapılan açıklamada hububat baklagil, dane mısır desteği, yaş çay fark ödemesi desteği, yem bitkileri desteği, sertifikalı fidan kullanım desteği ve sertifikalı tohum kullanım desteği kapsamında çiftçinin hesaplarına 394.5 milyon lira yatırılacağını açıklandı. Peki, Tarımsal destek ödemeleri 2021 ne zaman ödenecek? Çiftçi destek ödemeleri 2021…
Mazot Gübre desteği sorgulama! 2021 mazot gübre desteği ne kadar, kaç lira? 2021 mazot gübre desteği ne zaman ödenecek, saat kaçta?
Mazot Gübre desteği sorgulama! 2021 mazot gübre desteği ne kadar, kaç lira? 2021 mazot gübre desteği ne zaman ödenecek, saat kaçta?Mazot gübre desteği ne zaman ödenecek? Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 81 ildeki 2.1 milyon çiftçiye yaklaşık 4.1 milyar liralık mazot ve gübre desteğinin bugünden itibaren ödeneceğini söyledi. Dün online düzenlenen Kırsalda Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) Projesi ile ilgili toplantıda konuşan Pakdemirli, destek ödemesinin kimlik numaralarına göre yapılacağı belirtti ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Mazot gübre desteğini yarın itibariyle 81 ilde ödemeye başlayacağız. Toplam 2 milyon 103 bin 884 çiftçimize, 4 milyar 79 milyon 656 bin 503 lira destek ödemesi yapacağız." açıklamasında bulundu. Peki, 2021 mazot gübre desteği ne kadar? Mazot gübre desteği 2021 ne zaman yatacak?
2021 mazot gübre desteği sorgulama! Tarım mazot ve gübre desteği 2021 ne zaman verilecek, yattı mı? Tarımsal destek ödemeleri bekleniyor!
2021 mazot gübre desteği sorgulama! Tarım mazot ve gübre desteği 2021 ne zaman verilecek, yattı mı? Tarımsal destek ödemeleri bekleniyor!Mazot ve gübre desteği ne zaman verilecek 2021? Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Mazot gübre desteğini yarın itibariyle 81 ilde ödemeye başlayacağız. Toplam 2 milyon 103 bin 884 çiftçimize, 4 milyar 79 milyon 656 bin 503 lira destek ödemesi yapacağız." açıklamasında bulundu.
Çiftçiye müjde! Destek ödemeleri arttı!
Çiftçiye müjde! Destek ödemeleri arttı!Yüzbinlerce çiftçiyi ilgilendiriyor. Yüzde yüz arttı! Çiftçinin rahat nefes almasını sağlayacak destek resmen açıklandı. 1 Ocak itibariyle geçerli olacak. Tarım ve Orman Bakanlığının "Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ"i Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Çiftçi destek ödemeleri 2021 ne kadar oldu? Gübre desteği artırıldı mı? İşte detaylar...
6.03.2021Ekonomi
Çiftçi destek ödemeleri başladı! Çiftçi destek ödemeleri sorgulama-Çiftçi desteği ödemeleri (organik gübre desteği) nasıl alınır?
Çiftçi destek ödemeleri başladı! Çiftçi destek ödemeleri sorgulama-Çiftçi desteği ödemeleri (organik gübre desteği) nasıl alınır?Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, 57 ilde 18 bin 892 çiftçiye 14 milyon 481 bin liralık organik ve organomineral gübre desteğinin ödenmesine 15 Mayıs'ta başladıklarını bildirdi. Bekir Pakdemirli, organik-organomineral gübre desteğine ilişkin, "57 ilde 18 bin 892 çiftçimize 14 milyon 481 bin liralık destek ödemelerine 15 Mayıs Cuma günü başladık" açıklamasında bulundu. Peki, Çiftçi desteği ödemeleri nasıl alınır? Organik gübre desteği almak için ne yapılmalı?
Çiftçiye destek paraları ödemeleri başladı! Pancar çiftçisi destekleme parası ne zaman yatırılacak? Çiftçi desteği ödemelerinde son durum ne?
Çiftçiye destek paraları ödemeleri başladı! Pancar çiftçisi destekleme parası ne zaman yatırılacak? Çiftçi desteği ödemelerinde son durum ne?Corona virüs salgınının ekonomiye etkisini azaltmak için hükümet tarafından destek paketleri hayata geçiriliyor. Corona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemler ve bazı iş kollarında yapılan destek ödemeleri de gündeme geliyor. Peki, Pancar çiftçisi destekleme parası ne zaman yatırılacak? Çiftçi desteği ödemelerinde son durum ne? İşte çiftçi avansları ve destek ödemeleri hakkındaki son durum...
3.04.2020Ekonomi
Çiftçilere ödeme bugün başlıyor! Saat 18:00'den sonra...
Çiftçilere ödeme bugün başlıyor! Saat 18:00'den sonra...Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik çiftçilere bugün itibarıyla destek ödemelerinin başlayacağını açıkladı
31.03.2017Ekonomi
Dünyanın ilk memursuz şubesi
Dünyanın ilk memursuz şubesiZiraat Bankası, görüntülü hizmet noktaları VTM ile bankacılık hizmet kanallarına yeni bir açılım getiriyor
2.12.2008Ekonomi
Depremzede çiftçilerin mazot ve gübre destekleri nakit ödenecek
Depremzede çiftçilerin mazot ve gübre destekleri nakit ödenecekDepremler nedeniyle zarar gören ve afet bölgesi ilan edilen illerde kayıtlı çiftçiler için 2022 üretim yılı mazot ve gübre destekleme ödemeleri nakit olarak gerçekleştirilecek.
20.02.2023Ekonomi
Tarımsal destek ödemeleri yattı mı? Tarımsal destek ödemeleri sorgulama ekranı
Tarımsal destek ödemeleri yattı mı? Tarımsal destek ödemeleri sorgulama ekranıTarım ve Orman Bakanı Kirişci, 513,4 milyon liralık tarımsal destekleme ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını belirtti.
4.11.2022Ekonomi
'Çiftçi Kayıt Sistemi' resmen açıldı, başvurular e-Devlet üzerinden yapılıyor
'Çiftçi Kayıt Sistemi' resmen açıldı, başvurular e-Devlet üzerinden yapılıyorMilyonlarca çiftçiyi ilgilendiren son dakika gelişmesi! Ekim ayı itibarıyla başladı, başvurular e-Devlet üzerinden yapılıyor. İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Yavuz Karaca, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) ile ilgili bilgi verdi. Karaca, Türkiye genelinde ÇKS'de 3 günde 59 bin başvuruya ulaşıldığını belirterek, "Daha önce çiftçi muhtara gidiyordu, 2 aza ile birlikte imza alıyordu. Ziraat odasına, ilçe tarıma gidiyordu. Bu da çiftçiye zaman, ziraat mühendislerimize iş kaybına neden oluyordu" dedi.
4.10.2022 Ekonomi
Tarım Bakanlığı destekleme ödemeleri ne zaman yatacak? Tarımsal destek ödemeleri yattı mı? İşte destek ödemeleri sorgulama ekranı!
Tarım Bakanlığı destekleme ödemeleri ne zaman yatacak? Tarımsal destek ödemeleri yattı mı? İşte destek ödemeleri sorgulama ekranı!Tarım Bakanlığı’ndan desteleme ödemeleri açıklaması! Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci duyurdu. Çiftçilerin hesaplarına yatıyor! Bakan Kirişçi, 96 milyon 780 bin 711 TL'lik tarımsal destek ödemesinin çiftçilerin hesaplarına yatırılacağını duyurdu. Peki, Tarım Bakanlığı destekleme ödemeleri ne zaman yatacak? Tarımsal destek ödemeleri yattı mı? İşte Tarımsal destek ödemeleri sorgulama ve şahıs ödemeleri ekranı!
19.08.2022Ekonomi
Çiftçiler dikkat! 118 milyon 14 bin liralık motorin desteği verilecek
Çiftçiler dikkat! 118 milyon 14 bin liralık motorin desteği verilecekPankobirlik Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu’nun 25 Haziran’da yapılan Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 70. Olağan Mali Genel Kurul’unda müjdesini verdiği 3 avansın ikincisi olan motorin avansının da kuponlarının dağıtımına başlandı.
5.07.2022Ekonomi
Paralar bugün hesaplara yatırılıyor! Faizsiz olarak ödeniyor, yüzde 290 arttı
Paralar bugün hesaplara yatırılıyor! Faizsiz olarak ödeniyor, yüzde 290 arttıNakdi destek ödemeleri bugün yapılmaya başlıyor. Avans olarak verilen paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor. Ödeme miktarı 2022 yılı itibarı ile yüzde 290 artırıldı. Binlerce kişi bu ödemelerden yararlanacak. Yılda 3 kez yapılan avans ödemesi 5'e çıkarıldı. Bakan Kirişci detaylar ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Türkşeker ile "sözleşmeli tarım" kapsamında bu yıl pancar eken 28 bin 800 çiftçiye yaklaşık 490 milyon lira nakdi avans ödemesi yapılacağını duyurdu.
24.05.2022Ekonomi
Son dakika destek açıklaması! Bugün hesaplara yatırılıyor, bakan duyurdu
Son dakika destek açıklaması! Bugün hesaplara yatırılıyor, bakan duyurduParalar bugünden itibaren hesaplara yatırılıyor. Destek ödemeleri ile ilgili açıklama geldi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci duyurdu. Kirişçi yaptığı açıklamada, "150 milyon 167 bin 123 liralık tarımsal destekleme ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Emek veren, alın teri döken çiftçi kardeşlerime hayırlı ve bereketli olsun." dedi.
8.04.2022Ekonomi
Ödemeler banka hesaplarına yatırıldı! Kimlik numarasının son hanesine göre...
Ödemeler banka hesaplarına yatırıldı! Kimlik numarasının son hanesine göre...Paralar banka hesaplarına yatırıldı. Kimlik numaralarının son hanelerine göre bankadan ödemeler alınabilecek. On binlerce çiftçiyi ilgilendiriyor. Düzce Tarım ve Orman Müdürlüğü, ilde fındık alan bazlı destek ödemelerinin yapıldığını bildirdi.
7.04.2022Ekonomi
Çiftçilere güzel haber! Destek ödemeleri bugün hesaplara aktarılıyor
Çiftçilere güzel haber! Destek ödemeleri bugün hesaplara aktarılıyorDestek ödemeleri ile ilgili flaş açıklama! Paralar bugün hesaplara aktarılıyor. Yüz binlerce çiftçi bekliyordu, güzel haberi Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci duyurdu. Bakan Kirişçi, yaptığı açıklamada, "890 milyon 642 bin 249 liralık tarımsal destekleme ödemelerini bugünden itibaren çiftçilerimizin hesaplarına aktarmaya başlıyoruz" dedi.
1.04.2022Ekonomi
Paralar banka hesaplarına yatırılıyor! Resmen açıkladı, ödemelerle ilgili son dakika gelişmesi
Paralar banka hesaplarına yatırılıyor! Resmen açıkladı, ödemelerle ilgili son dakika gelişmesiYüz binlerce kişinin beklediği ödemeler bugün yapılıyor. Paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor. Bakan Kirişçi güzel haberi son dakika duyurdu. Destek ödemelerinin yarından itibaren yapılmaya başlanacağı vatandaşlara bildirildi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 291 milyon 220 bin 778 liralık tarımsal destekleme ödemelerinin, yarın çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
24.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Çiftçi Destek Ödemeleri ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki çiftçi destek ödemeleri haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.