Bakan Özer

Bakan Özer

Son dakika Bakan Özer haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Bakan Özer ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Bakan Özer haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bakan Özer

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bakan özer gelişmeleri de dahil olmak üzere 999 bakan özer haberi bulunmuştur. Tüm bakan özer haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Özer: Mehmetçik okullarının sayısı 236’ya ulaştı
Bakan Özer: Mehmetçik okullarının sayısı 236’ya ulaştıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, afet bölgesinde kurulan Mehmetçik Okullarının sayısının 236’ya ulaştığını duyurdu.
20.03.2023Eğitim
Bakan Özer: Afet bölgesinde 104 hastane sınıfı kurduk
Bakan Özer: Afet bölgesinde 104 hastane sınıfı kurdukMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, afet bölgesindeki hastanelerde öğrencilerin eğitim öğretiminin devamı için 104 hastane sınıfı kurulduğunu açıkladı.
14.03.2023Eğitim
Bakan Özer: 42 bin 904 öğrencinin nakli yapıldı
Bakan Özer: 42 bin 904 öğrencinin nakli yapıldıMilli Eğitim Bakanı Özer, "Bugün itibarıyla 10 ilimizden 242 bin 904 öğrencimizin istedikleri illere nakil işlemini gerçekleştirdik." dedi.
14.03.2023Eğitim
MEB'den deprem bölgesi için LGS kararı!
MEB'den deprem bölgesi için LGS kararı!Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, LGS'ye girecek depremzede öğrencilerle ilgili yaptığı açıklamada, "OHÂL ilan edilen on ilimizdeki kayıtlı öğrencilerimiz, istemeleri hâlinde diğer illerde sınava girebilecek." ifadelerini kullandı.
13.03.2023Eğitim
LGS tarihi belli oldu! Bakan Özer duyurdu
LGS tarihi belli oldu! Bakan Özer duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavı 4 Haziran'da gerçekleştireceğiz" dedi.
12.03.2023Eğitim
Bakan Özer: Afet bölgesinde 127 ilkokul, 168 ortaokul kurduk
Bakan Özer: Afet bölgesinde 127 ilkokul, 168 ortaokul kurdukMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Afet bölgesinde çocuklarımızın eğitimlerini sürdürmesi için 127 ilkokul, 168 ortaokul kurduk" dedi.
10.03.2023Eğitim
Depremden etkilenen öğrenciler için yeni karar
Depremden etkilenen öğrenciler için yeni kararMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem felaketinin yaşandığı illerden diğer kentlere nakil yaptıran öğrencilerin eğitim süreçlerinin sürekliliğini sağlamak için 'Depremden Etkilenen Öğrencileri Takip ve İzleme Grubu' oluşturduklarını söyledi.
10.03.2023Eğitim
YÖK Başkanı Özvar duyurdu! Kadınlara ek kontenjan
YÖK Başkanı Özvar duyurdu! Kadınlara ek kontenjanYükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erol Özvar, "Farklı nedenlerle üniversiteye gidememiş 34 yaşını tamamlayan kadınlara bu yıl ilk kez devlet üniversitelerimizin ön lisans ve lisans programlarında kontenjan ayırdık" dedi.
8.03.2023Gündem
Bakan Özer: Öğretmenlerin zorunlu çalışma yükümlülükleri 1 yıl ertelendi
Bakan Özer: Öğretmenlerin zorunlu çalışma yükümlülükleri 1 yıl ertelendiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem felaketi nedeniyle öğretmenlerin zorunlu çalışma yükümlülüğünün bir yıl ertelendiğini duyurdu.
8.03.2023Eğitim
Bakan Özer: 217 bin 246 öğrencinin naklini gerçekleştirdik
Bakan Özer: 217 bin 246 öğrencinin naklini gerçekleştirdikMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 10 ilden 217 bin 246 öğrencinin istedikleri illere nakillerinin gerçekleştirildiğini duyurdu.
6.03.2023Gündem
Bakan Özer, depremden etkilenen 10 ilin milli eğitim müdürüyle toplantı yaptı
Bakan Özer, depremden etkilenen 10 ilin milli eğitim müdürüyle toplantı yaptıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depremden etkilenen 10 ilin milli eğitim müdürleriyle çevrimiçi toplantıda bir araya geldi
4.03.2023Gündem
Depremzede öğrencilere burs verilecek! Bakan Özer açıkladı
Depremzede öğrencilere burs verilecek! Bakan Özer açıkladıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Depremden etkilenen illerimizdeki anne veya babası ya da vasisi vefat eden okul öncesi eğitim, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimize 2022-2023 eğitim öğretim yılı sonuna kadar burs vereceğiz" dedi.
3.03.2023Eğitim
Bakan Özer: Öğretmenler için 'afet' seminerleri başlattık
Bakan Özer: Öğretmenler için 'afet' seminerleri başlattıkMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenlerin 'afet ve kriz yönetimi' ve 'afet sonrası ruh sağlığı' konularında bilgilendirilmesi için Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) üzerinden seminer başlatıldığını açıkladı.
1.03.2023Eğitim
Bakanlıktan sınava hazırlanan depremzede öğrencilere destek
Bakanlıktan sınava hazırlanan depremzede öğrencilere destekMilli Eğitim Bakanlığı, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelerde 8 ve 12'nci sınıf öğrencilerinin sınavlara hazırlık sürecine destek olmak için 510 Destekleme ve Yetiştirme Kursu (DYK) açtı.
27.02.2023Eğitim
Bakan Özer: Adana'da eğitim öğretimi 13 Mart'a erteliyoruz
Bakan Özer: Adana'da eğitim öğretimi 13 Mart'a erteliyoruzMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Adana'da 1 Mart'ta başlaması açıklanan eğitim öğretimin verilerin güncellenmesiyle 13 Mart tarihine ertelendğini duyurdu.
26.02.2023Eğitim
Bakan Özer: Deprem bölgesinden 99 bin 853 öğrenci naklini gerçekleştirdik
Bakan Özer: Deprem bölgesinden 99 bin 853 öğrenci naklini gerçekleştirdikMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depremlerde büyük yıkıma uğrayan 10 ildeki 99 bin 853 öğrencinin naklinin başka illere alındığını açıkladı.
21.02.2023Eğitim
Bakan Özer'den deprem bölgesinde eğitime ilişkin açıklama
Bakan Özer'den deprem bölgesinde eğitime ilişkin açıklamaMiilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Adana, Kilis, Diyarbakır ve Şanlıurfa'da merkez ve tüm ilçelerde 1 Mart itibarıyla eğitim ve öğretime başlıyoruz." dedi. Özer, Gaziantep ve Osmaniye'de de eğitim öğretime 1 Mart'a kadar verilen arayı 13 Mart'a kadar uzattıklarını açıkladı.
20.02.2023Eğitim
Bakan Özer: 10 ilde eğitim-öğretimin başlangıcıyla ilgili detayları yarın açıklayacağız
Bakan Özer: 10 ilde eğitim-öğretimin başlangıcıyla ilgili detayları yarın açıklayacağızMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depremin ciddi yıkıma yol açtığı Gaziantep’in Nurdağı ilçesini ziyaret etti. Bakan Özer, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "10 ilde eğitim-öğretimin başlangıç tarihi ve detaylarını yarın açıklayacağız" derken, 48 bin öğrencinin nakillerini farklı illere aldırdığını söyledi.
19.02.2023Eğitim
Deprem felaketinde 15. gün! Son durum açıklandı
Deprem felaketinde 15. gün! Son durum açıklandıAFAD'ın verilerine göre, 6 Şubat Pazartesi saat 04:17'de 7.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan deprem, yerin 7 kilometre altında gerçekleşti. Aynı gün saat 13.24'te ise merkez üssü Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesi olan 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Yapılan son açıklamaya göre; can kaybı 41 bin 156’ya yükseldi.
20.02.2023Gündem
10 ilde devamsızlık kalktı mı, depremzede bölgesindeki öğrencilere devam zorunluluğu var mı?
10 ilde devamsızlık kalktı mı, depremzede bölgesindeki öğrencilere devam zorunluluğu var mı? Deprem bölgesinde devamsızlık kalktı mı? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 10 ilden diğer illerdeki okullara nakil olan öğrencilerin de devamsızlıkla ilgili hükümlerden muaf tutulmasına karar verdiklerini açıkladı.
18.02.2023Eğitim
Öğretmenlerin tayin talepleriyle ilgili yeni gelişme
Öğretmenlerin tayin talepleriyle ilgili yeni gelişmeMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: Deprem bölgesindeki illerden diğer illere tayin taleplerinde bulunacak öğretmenlere ilişkin süreci bu hafta sonu açıklayacağız
17.02.2023Eğitim
Depremzede işçi ve işverenleri ilgilendiriyor! Gelir testi belirleyecek
Depremzede işçi ve işverenleri ilgilendiriyor! Gelir testi belirleyecekKahramanmaraş merkezli asrın felaketi sonrası tüm Türkiye yardım ve destek için harekete geçti. Bir yandan yaralar sarılırken, hükümet destek paketlerini art arda açıkladı. Şimdi ise depremden etkilenen vatandaşların hangi haklara sahip olduğu merak ediliyor. Bazı durumlarda çift maaş hakkı dahi ortaya çıktığı belirtiliyor. Uzmanlar depremzedelerin haklarını kalem kalem açıkladı.
Bakan Özer'den deprem bölgesindeki öğretmenlere teşekkür
Bakan Özer'den deprem bölgesindeki öğretmenlere teşekkürMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem bölgesinde çalışan yaklaşık 20 bin görevli ve gönüllü öğretmen için teşekkür mesajı yayımladı.
16.02.2023Eğitim
Eğitime ara verilen günler için ücret alacaklar: Bakan Özer duyurdu
Eğitime ara verilen günler için ücret alacaklar: Bakan Özer duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, usta öğretici ve ek ders ücreti karşılığında çalışanların, depremler nedeniyle eğitim ve öğretime ara verilen günlerde görevlerini yapmış sayılarak ek ders ücretinden yararlandırılacağını açıkladı.
15.02.2023Eğitim
Okulların açılış tarihi ertelenir mi? Bakan Özer'den açıklama
Okulların açılış tarihi ertelenir mi? Bakan Özer'den açıklamaMilli Eğitim Bakanı Özer ile Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Malatya’daki Acil Durum Koordinasyon Merkezi'nde açıklamalarda bulundu. Bakan Özer, "71 ilde 20 Şubat tarihi ile eğitim-öğretim başlayacak." dedi.
15.02.2023Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Özer ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bakan özer haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.