Atamalar

Atamalar

Son dakika atamalar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan atamalar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını atamalar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Atamalar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan atamalar gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.374 atamalar haberi bulunmuştur. Tüm atamalar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kurum ve kuruluşlardaki atamalar Resmi Gazete'de
Kurum ve kuruluşlardaki atamalar Resmi Gazete'deResmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, çeşitli kurum ve kuruluşlarda görevden alma ve yeni atamalar yapıldı.
6.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Çok sayıda büyükelçinin görev yerinde değişikliğe gidildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Çok sayıda büyükelçinin görev yerinde değişikliğe gidildiSon dakika gelişmesi. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı'na göre, birçok büyükelçinin görev yeri değişti. Kore Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Durmuş Ersin Erçin merkeze çekildi, yerine Salih Murat Tamer atandı. İşte tüm atamalar...
5.08.2022Gündem
YAŞ kararları son dakika açıklandı!
YAŞ kararları son dakika açıklandı!Yüksek Askeri Şura (YAŞ) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) terfi, emeklilik ve atamalar karara bağlandı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir sene uzatıldı. 38 general ve amiral emekli edildi.
4.08.2022Gündem
MEB harekete geçti, resmen duyurdu ve belli oldu! 12 Eylül...
MEB harekete geçti, resmen duyurdu ve belli oldu! 12 Eylül...Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) son dakika duyurusu! Milyonlarca öğretmen ve öğrenciyi ilgilendiriyor. Tarihler belirlendi. 2022-2023 eğitim öğretim yılı çalışma takvimi yayımlandı. Okulların ne zaman açılacağı duyuruldu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer de konuya ilişkin açıklama yaptı. MEB takvimine göre okulların başlayacağı tarih, ara tatil ve yarıyıl tarihleri tek tek açıklandı. Öte yandan kadrolu öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme başvuru tarihleri de belli oldu ve duyuru yayımlandı. Sözleşmeli olarak görev yaparken 3 yıllık çalışma süresini tamamladıktan sonra öğretmen kadrosuna atananlar da başvuruda bulunabilecek. 2022 okullar ne zaman açılacak? İlk ara tatil ne zaman? Yarıyıl tatili ne zaman? İşte milyonlarca kişiyi ilgilendiren okul ve öğretmenlere ilişkin takvim...
29.07.2022Eğitim
Mazerete bağlı yer değiştirme 2022 yaz dönemi! İl içi ve iller arası yer değişikliği başvuruları ne zaman başlıyor, atama sonuçları ne zaman açıklanıyor?
Mazerete bağlı yer değiştirme 2022 yaz dönemi! İl içi ve iller arası yer değişikliği başvuruları ne zaman başlıyor, atama sonuçları ne zaman açıklanıyor?Milli Eğitim Bakanlığı, kadrolu öğretmenlerin aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı il içi ve iller arası yer değişikliği başvurularının 5-11 Ağustos tarihleri arasında alınacağını, atamaların da 23 Ağustos'ta yapılacağını aktardı.
28.07.2022Memur
MEB son dakika duyurdu! Tarih verildi, 11 Ağustos'ta saat 16.00'ya kadar...
MEB son dakika duyurdu! Tarih verildi, 11 Ağustos'ta saat 16.00'ya kadar...Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tarihler açıklandı. Binlerce kişi bekliyordu. 5 Ağustos'ta birinci aşama başlıyor. Öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme başvuru tarihleri açıklandı. Başvurular 5-11 Ağustos arasında alınacak. Onay süreci ise 15-19 Ağustos'ta gerçekleştirilecek.
28.07.2022Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Hazine ve Maliye Bakanlığı'na kritik atamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Hazine ve Maliye Bakanlığı'na kritik atamalarCumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda açık bulunan 8 göreve atama yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'ne Abdullah Yasir Şahin atandı.
27.07.2022Ekonomi
Millet İttifakı'nda yeni kriz! İttifak içinde ittifak
Millet İttifakı'nda yeni kriz! İttifak içinde ittifak2023 seçimleri yaklaştıkça Millet İttifakı'nda liderlerden hamleler peş peşe geliyor. İYİ Parti lideri Meral Akşener'den Mansur Yavaş hamlesi geldi. İki ismin siyaseten bir araya gelmesi Millet İttifakı içinde merkez sağ bloğu kuruluyor yorumlarının yapılmasına neden oldu. İşte Millet İttifakı'nda yaşanan son gelişmeler.
26.07.2022Siyaset
İller arası yer değiştirme başvuru ekranı! MEB öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları başladı mı, nasıl yapılır?
İller arası yer değiştirme başvuru ekranı! MEB öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları başladı mı, nasıl yapılır?İller arası yer değiştirme başvuruları için aramalar arttı. Milli Eğitim Bakanlığı 4-8 Temmuz tarihleri arasında il içi atama başvurularını almış, 19 Temmuz itibarıyla sonuçları açıklamıştı. Peki, MEB öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları başladı mı, nasıl yapılır?
25.07.2022Memur
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! İkinci başkanlığa o isim atandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! İkinci başkanlığa o isim atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Kararı'yla Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'na (EPDK) önemli atamalar yapıldı.
15.07.2022Gündem
Öğretmenlerin 2022 yılı iller arası yer değiştirme başvuruları ne zaman? Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak?
Öğretmenlerin 2022 yılı iller arası yer değiştirme başvuruları ne zaman? Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) duyurdu! Kadrolu öğretmenlerin 2022 yılı yer değiştirme takvimi açıklandı. Peki, Öğretmenlerin yer değiştirme başvuruları ne zaman? Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? İşte 2022 öğretmenlerin 2022 yılı yer değiştirme takvimi!
8.07.2022Eğitim
Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıSigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu ile ilgili Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
7.07.2022Gündem
MEB'den flaş karar! 'Başlattık' dedi ve açıkladı, ilkokul, ortaokul ve lise...
MEB'den flaş karar! 'Başlattık' dedi ve açıkladı, ilkokul, ortaokul ve lise...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Tüm öğrenci ve öğretmenleri yakından ilgilendiriyor. İlkokul, ortaokul ve lise hepsini kapsıyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 20 bin öğretmen atamasıyla ilgili ilk 5 branş sıralamasını paylaştı. Bakan Özer, kayıt parası isteyen okullarla ilgili de takipte olacaklarını söyledi. Öte yandan Bakan Özer, toplam 987 bin 691 öğrencinin yaz okullarına başvurduğunu açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
3.07.2022Eğitim
20 bin öğretmen ataması branş dağılımı belli mi, öğretmen atama kontenjanları yayınlandı mı? 20 bin öğretmenin branşlara göre dağılımı açıklandı mı?
20 bin öğretmen ataması branş dağılımı belli mi, öğretmen atama kontenjanları yayınlandı mı? 20 bin öğretmenin branşlara göre dağılımı açıklandı mı?Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 20 bin öğretmen atama sürecine ilişkin takvimin yayımlandığını bildirerek ön başvuruların 18-26 Temmuz tarihinde, atamaların ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı. Peki, 20 bin öğretmen ataması branş dağılımı belli mi? Öğretmen atama kontenjanları yayınlandı mı? 20 bin öğretmenin branşlara göre dağılımı açıklandı mı?
29.06.2022Memur
20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? Yeni öğretmen ataması başvurusu ne zaman başlıyor?
20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? Yeni öğretmen ataması başvurusu ne zaman başlıyor?20 bin öğretmen ataması 2022 yılında yapılacak! Müjdeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi. Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğretmen atamaları ile ilgili sürecin başlayacağını duyurdu. Peki, 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? Yeni öğretmen ataması başvurusu ne zaman başlıyor? 20 bin öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? İşte öğretmen atamaları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları…
28.06.2022Eğitim
Görevden almalar ve atamalar Resmi Gazete'de
Görevden almalar ve atamalar Resmi Gazete'deBelçika ve Zimbabve Büyükelçileri ile ilgili Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
28.06.2022Gündem
20 bin yeni öğretmen ataması ne zaman yapılacak? 20 bin yeni öğretmen atama branş dağılımı belli oldu mu?
20 bin yeni öğretmen ataması ne zaman yapılacak? 20 bin yeni öğretmen atama branş dağılımı belli oldu mu?Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmen atamalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan atama bekleyen milyonlarca öğretmen adayına müjde verdi. 20 bin öğretmen ataması yapılacağını açıkladı. Peki 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak?
27.06.2022Memur
Darphane personel alımı 2022! Darphane iş başvurusu nasıl yapılır? Darphane personel alımı şartları!
Darphane personel alımı 2022! Darphane iş başvurusu nasıl yapılır? Darphane personel alımı şartları!Darphane personel alımı ilanı yayınlandı! Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’ne mühendis, tekniker, büro personeli, arşiv uzmanı ve programcı alınacak. Başvurular 24 Haziran - 6 temmuz tarihleri arasında alınacak. Peki, Darphane iş başvurusu nasıl yapılır? Darphane personel alımı başvuru şartları ne? İşte Darphane iş başvurusu ekranı!
MEB'den flaş karar! Yeni uygulama geliyor, ilkokul, ortaokul ve liselerde...
MEB'den flaş karar! Yeni uygulama geliyor, ilkokul, ortaokul ve liselerde...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor. İlk kez olacak. Yeni uygulama geliyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, CNN Türk'te Hakan Çelik'in konuğu oldu. Bakan Özer, 'Yabancı dille ilgili bizim ülkemizin bir sıkıntısı var. Artık bunu kırmak istiyoruz.' dedi ve yeni modelin detaylarını paylaştı. Özer ayrıca merakla beklenen atama sürecinden de bahsetti. İşte son dakika haberinin detayları...
25.06.2022Eğitim
2022 öğretmen atamaları ne zaman? Ek atama olacak mı? Bakan Özer öğretmen atamaları ile ilgili tarih verdi!
2022 öğretmen atamaları ne zaman? Ek atama olacak mı? Bakan Özer öğretmen atamaları ile ilgili tarih verdi!2022 öğretmen atamaları ile ilgili yeni açıklama! Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer duyurdu! Katıldığı televizyon programında konuşan Bakan Özer, öğretmen ataması ile ilgili müjdeyi verdi. Bakan Özer, öğretmen atama tarihi ile ilgili 2022-2023 eğitim öğretim yılının ilk haftasını işaret etti ve il bazında kontejanlar hakkında da bilgi verdi. Peki, Öğretmen ataması var mı? 2022 öğretmen atamaları ne zaman? Ek atama olacak mı? İşte Bakan Özer’in öğretmen atamaları ile ilgili açıklaması!
25.06.2022Eğitim
Yaz okulu dönemi başlıyor! Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika açıklaması! Öğrenci milyonları ilgilendiriyor
Yaz okulu dönemi başlıyor! Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika açıklaması! Öğrenci milyonları ilgilendiriyorMEB'den son dakika açıklaması geldi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer duyurdu. Milyonlarca öğretmen ve öğrenciyi ilgilendiriyor. Eğitimde yeni yaz okulu dönemi başlıyor. Öğrenciler ve öğretmenler ücretsiz eğitim görecek. Yaz tatilinde dil eğitiminin detayları belli oldu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer konuyla ilgili detayları açıklayarak, "Biliyorsunuz yabancı dille ilgili bizim ülkemizin bir sıkıntısı var. Artık bunu kırmak istiyoruz. Bunun ilgili çalışmalarımız nihayetlendi. Metadolojiyi değiştireceğiz, öğretme yaklaşımını değiştireceğiz. İnşallah bunu ilk olarak da yaz okullarında deneyeceğiz. Yaz okullarında almış olduğumuz geri beslemelerle birlikte inşallah 2022-2023 eğitim öğretim yılında bu kazanımları elde ettiğimiz bulguları eğitim sistemine dahil edeceğiz. Bunu ilk defa yapacağız. İngilizce çok iyi öğretilen okullarımız var. Şu an İngilizce ile başlıyoruz sonra Arapçayı dahil edeceğiz. Fransızca, Almanca ile ilgili yaklaşımları geliştireceğiz. Ama öncelikle büyük öğrenci kitlesinin almış olduğu İngilizce problemini halletmemiz gerekiyor. İngilizce öğretilen çok iyi okullarımız var. Yani tüm eğitim sistemiyle ilgili matematikle ilgili kronik bir problememiz yok. Ama biz istiyoruz ki tüm okullarımızda matematikle ilgili güçlü bir eğitim olsun. Eğitimde fırsat eşitliği dediğimiz şey o. İyiye herkesin erişimini artırmak. Sadece belli dar alanlarda, belli okullarda nitelikli eğitime değil tüm okullarımızda bu nitelikli eğitime erişimi artırmak. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz Türkiye'nin istediği noktasında ücretsiz bir şekilde bu yaz okullarından faydalanabilirler. Belki önümüzdeki günlerde yaz okullarıyla ilgili seçenekleri de artırabiliriz." ifadelerini kullandı.
25.06.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmenlerle ilgili açıklama! 1 Ağustos'ta ilan edilecek
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmenlerle ilgili açıklama! 1 Ağustos'ta ilan edilecekMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından öğretmenlerin yer değiştirme takvimi açıklandı. Millî Eğitim Bakanlığınca, kadrolu öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları, 25-29 Temmuz'da alınacak ve atamalar 1 Ağustos'ta ilan edilecek.
3.06.2022Gündem
TSK tayinleri ne zaman açıklanacak? Uzman çavuş, subay, astsubay atamaları açıklandı mı?
TSK tayinleri ne zaman açıklanacak? Uzman çavuş, subay, astsubay atamaları açıklandı mı? Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tayinleri için gözler yapılacak açıklamaya çevrildi. Subay, astsubay ve uzman çavuş tayinleri için bekleyiş sürerken binlerce TSK’lı açıklanacak atama sonuçlarını tarihini merak ediyor. Peki, TSK tayinleri ne zaman açıklanacak? Uzman çavuş, subay, astsubay atamaları açıklandı mı? İşte detaylar…
27.05.2022Memur
MEB resmen duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş karar, tarih belli oldu
MEB resmen duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş karar, tarih belli olduMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarih vererek duyurdu. Milyonlar bekliyordu. Detaylar netleşti. Bakan Özer yüz yüze eğitim ve bakanlık faaliyetleri ile ilgili sıklıkla kamuoyunu bilgilendiriyor. Milli Eğitim Bakanı Özer yeni açıklamasında öğretmen adaylarının merak ettiği, 'Öğretmen atamaları yapılacak mı?' sorusuna yanıt verdi. Atam takvimi ile ilgili detayları paylaşarak kontenjanlar ile ilgili bilgi verdi. Yaz okulları ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Özer iki açılım yaptıklarını söyleyerek detayları paylaştı.
23.05.2022Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Bazı bakanlıklara atama yapıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Bazı bakanlıklara atama yapıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla bazı bakanlıklarda yapılan atamalar ve görevden almalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
20.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Atamalar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki atamalar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.