Araba Flaş Gelişme

Araba Flaş Gelişme

Son dakika araba flaş gelişme haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan araba flaş gelişme ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını araba flaş gelişme haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Araba Flaş Gelişme

haberleri sayfasında son dakika yaşanan araba flaş gelişme gelişmeleri de dahil olmak üzere 148 araba flaş gelişme haberi bulunmuştur. Tüm araba flaş gelişme haberleri aşağıda listelenmiştir.
Araba satışında büyük oyun! 300 bin lira fiyat farkı koyuyorlar
Araba satışında büyük oyun! 300 bin lira fiyat farkı koyuyorlarYeni yılla birlikte ilan sitelerine konulan ikinci el görünümlü sıfır araçların sayısı arttı. Bayilerde bulunamayan birçok sıfır otomobil ‘1001 kilometre’ bilgisi ile ederinin 200-300 bin TL üzerine ilan sitelerinde yer buldu. Şahısların yılda 3 adet olan ikinci el satış limitinin 1 Ocak’ta yenilendiğini hatırlatan uzmanlar, söz konusu artışta bu işi ticaret haline getiren kişilerin etkili olduğunu vurguladı. Galerilerin de şahıslar üzerinden satış yaptığı iddialar arasında.
23.01.2023Ekonomi
Arabası olan herkesi ilgilendiriyor! Büyük indirim
Arabası olan herkesi ilgilendiriyor! Büyük indirimArabası olan herkesi ilgilendiriyor. MTV'ye büyük indirim geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023’te geçerli olacak yüzde 122.9 oranındaki Motorlu Taşıtlar Vergisi zammı için yüzde 50 indirim yetkisini kullandı. Böylece yeni yılda MTV zam oranı yüzde 61.5 oldu. Karara göre, 1-3 yaş aralığındaki araçlar için en düşük MTV tutarı 2 bin 120 TL, en yüksek MTV tutarı ise 101 bin 152 TL olacak.
22.12.2022Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! İlk kez tarih verildi, indirim geliyor
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! İlk kez tarih verildi, indirim geliyorAraba almak isteyen milyonlarca vatanndaşı ilgilendiriyor. Araba fiyatlarına indirim geliyor. Sıfır otomobillerin hangi ÖTV dilimine gireceğini belirleyen matrah limitlerinin (vergisiz fiyat) güncellemesinde, 1 Aralık tarihinin işaret edilmesi otomotiv pazarında dalgalanma yarattı. Daha önce pazarda beklenti yaratmamak adına duyuru yapılmadan güncelleştirilen matrah limitleri için ilk kez bir takvimin belli olmasının ardından sıfır araç almak isteyen bazı tüketiciler beklemeye geçti. Bazı tüketiciler ise bayi yetkililerini “KDV dahil aracın fiyatını ödeyelim ancak tescilini 1 Aralık’tan sonra yapın” diye aramaya başladı. Uzmanlar ise tüketicileri büyük bir beklentiye girmemeleri konusunda uyararak, küçük-orta sınıftaki otomobillerde yüzde 7 ila 10 arasında indirim olabileceğini belirtti. İşte araba almak isteyen milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar..
21.11.2022Ekonomi
Araba sahiplerine uyarı geldi! Son tarih 1 Aralık, cezası var
Araba sahiplerine uyarı geldi! Son tarih 1 Aralık, cezası varArabası olan herkesi ilgilendiriyor. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, 1 Aralık itibariyle başlayacak ‘zorunlu kış lastiği uygulaması’ çerçevesinde, seyir esnasında değiştirilmek zorunda kalınan lastiklerin de kış lastiği olmasının zorunlu olduğunu söyledi. Apaydın, kış lastiği takma zorunluluğu bulunan araçların lastik takmama cezasının Ocak 2023’ten itibaren artacağını belirtti.
14.11.2022Ekonomi
Sıfır ve ikinci el arabada yeni dönem! ÖTV ve yeniden fabrika satış detayı
Sıfır ve ikinci el arabada yeni dönem! ÖTV ve yeniden fabrika satış detayıAraba almak isteyen milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Sıfır ve ikinci el arabada yeni dönem başlıyor. ÖTV ve ikinci elde yeniden fabrika satışı detayı ortaya çıktı. Öte yandan en ucuz sıfır araba fiyatları açıklandı. İşte araba almak isteyen milyonlarca vatandaşı ilgilendiren ayrıntılar...
3.11.2022Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika! Ve düğmeye basıldı! Araba fiyatında 20 yıllık yeni yol haritası! Eski fiyatlar...
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika! Ve düğmeye basıldı! Araba fiyatında 20 yıllık yeni yol haritası! Eski fiyatlar...Araba fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme. Araba fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalar geldi. Araba fiyatlarıyla ilgili otomotivciler harekete geçti. Araba fiyatları için otomotivciler 20 yıllık yeni yol haritasının detaylarını anlattı. Öte yandan doların yükselmesiyle araba fiyatları yeniden uçuşa geçti. Fiyatların yükselmesine rağmen yeni bir otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşın 5 ay beklemesi gerekiyor. Uzmanlar vatandaşların otomobili yatırım amaçlı aldığını ifade ediyor. Araba satın almak isteyenlere önerilerde de bulunan uzmanlar beklememeleri için vatandaşları uyardı. Araba fiyatlarının eskiye dönmeyeceğini ifade eden uzmanlar yeni zamlar gelebileceğini de ifade etti. İşte sıfır ve ikinci el araba fiyatlarıyla ilgili son dakika tüm detaylar...
11.07.2022Ekonomi
Araba alacaklara kötü haber! Görülmemiş zam geliyor! Fiyat uçacak! Sıfır araba, ikinci el araba...
Araba alacaklara kötü haber! Görülmemiş zam geliyor! Fiyat uçacak! Sıfır araba, ikinci el araba...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması. Araba fiyatları uçuşa geçecek. Araba fiyatlarına görülmemiş zam geliyor. Sıfır araba ve ikinci el araba fiyatlarıyla ilgili kritik açıklama geldi. Orta segment ikinci el bir aracın şu anda 300-350 bin TL aralığında olduğunu açıklayan Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, “Bundan sonra da fiyatlar yüzde 25 oranında artacak. İkinci el araç almak isteyen vatandaşlarımıza, fiyat artışının devam edeceğini öngördüğümüz için bir an önce araç almalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca araç alırken de herhangi bir sıkıntı ya da dolandırıcılık yaşamamaları için yetki belgesi olan kurumsal firmaları ve yapıları tercih etmeleri gerektiğini söylüyoruz” diye konuştu.
2.06.2022Ekonomi
İkinci el araba alacaklara kritik uyarı! Pişman olmayın! Tuzak büyük
İkinci el araba alacaklara kritik uyarı! Pişman olmayın! Tuzak büyükİkinci el araba ile ilgili son dakika açıklaması! Ramazan bayramı tatili yaklaşırken ekspertizler yoğun mesai harcıyor. Araç satın alan sürücüler kontrol maksadıyla ekspertiz firmalarının yolunu tutuyor. Ekspertiz fiyatları ortalama 500 ile bin 500 TL arasında değişiyor.
25.04.2022Ekonomi
Araba fiyatlarına görülmemiş zam! Tarih verildi! Araba alacaklara kötü haber
Araba fiyatlarına görülmemiş zam! Tarih verildi! Araba alacaklara kötü haberAraba fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Araba fiyatlarına görülmemiş zam. Araba alacaklara kötü haber geldi. Araba alacaklar için tarih verildi. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte üretimde yaşanan maliyet artışları, araba fiyatlarına zam olarak yansıyacak. Yılsonuna kadar araçların sadece fabrikadan çıkışına yaklaşık %25 zam geleceği belirtiliyor. Zam oranının Türkiye’deki son tüketiciye yansımasının daha fazla olması bekleniyor.
25.04.2022Ekonomi
Araba piyasasına kredi ayarı! Araba fiyatları düşüşe geçti
Araba piyasasına kredi ayarı! Araba fiyatları düşüşe geçtiAraba fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama geldi. Araba piyasasına kredi ayarı geldi. Merkez Bankası’nın faiz oranlarını artırmasıyla birlikte kredi faizleri de yükseldi. Taşıt kredileri bu durumdan nasıl etkilendi? Araç satışında son durum ne? İstanbul Motorlu Araç Satıcıları Derneği (İMAS) Başkanı Hayrettin Ertemel merak edilenleri cevapladı. İşte araba piyasasıyla ilgili merak edilen tüm detaylar...
22.09.2023Ekonomi
Dünyanı gözü Erdoğan - Putin zirvesine çevrildi! Detaylar ortaya çıktı
Dünyanı gözü Erdoğan - Putin zirvesine çevrildi! Detaylar ortaya çıktıRusya'nın Ukrayna tarım ürünlerinin dünya piyasalarına ulaşmasını sağlayan tahıl anlaşmasını üçüncü kez uzatmayacağını açıklamasının yankıları sürüyor. Dünya genelinde milyonlarca kişinin tahıla ulaşmasını sağlayacak anlaşmanın yeniden devreye girebilmesi için gözler Türkiye'de. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya ziyaretinin tarihinin belli olması dünyanın gündemine birinci sıradan giriş yaparken, bakan Fidan'ın Moskova'daki temaslarına geniş yer ayıran Alman basını 4 Eylül'deki zirve için 'büyük buluşma' yorumunda bulundu.
1.09.2023Gündem
Kayıp Ekonomist Korhan Berzeg'in köpeği Tina ile Angela kavuştu! Esrarengiz kayıpta senaryolar değişti
Kayıp Ekonomist Korhan Berzeg'in köpeği Tina ile Angela kavuştu! Esrarengiz kayıpta senaryolar değiştiİstanbul'dan geldiği memleketi Balıkesir'in Gönen ilçesinde, 17 Haziran'da yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan Korhan Berzeg'in (83) yanındaki Doberman cinsi eğitimli köpeği 'Tina', 74 gün sonra eve döndü. Yöre sakinlerinin gördüğü doberman cinsi köpek Tina'yı alıp Berzeg Ailesi'nin evine getirdiği anda Korhan Berzeg'in eşi Angela Berzeg ile kavuşma anları kameralara yansıdı. Kayıp Korhan Berzeg ile evden ayrılan ve Berzeg'in akıbetine şahitlik ettiği tahmin edilen Tina ile Angela'nın buluşma anı duygu dolu dakikaları da beraberinde getirdi.
1.09.2023Gündem
Arabası olan milyonlarca vatandaş uyarı geldi! Bu illerde yaşayanlar dikkatli olsun
Arabası olan milyonlarca vatandaş uyarı geldi! Bu illerde yaşayanlar dikkatli olsunAraba olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Arabası olanların ceplerini yakacak olan kasko fiyatları ortaya çıktı. Araba fiyatlarının artmasıyla birlikte kasko fiyatların da tavan yaptı. Kasko fiyatları geçen yıla göre yüzde 140 arttı. Öte yandan artan fiyatlar sebebiyle trafik sigortası ve kasko yaptıranların sayısı düştü. Trafik sigortası düşük olan iller tek tek açıklandı. Sürücülere uyarı yapıldı.
28.08.2023Ekonomi
Araba fiyatlarında 3 yıl sonra indirim gerçekleşti! Dip araba fiyatları için tarih verildi
Araba fiyatlarında 3 yıl sonra indirim gerçekleşti! Dip araba fiyatları için tarih verildiAraba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Araba fiyatlarında 3 yıl sonra büyük indirim gerçekleşti. 3 yıl sonra ilk kez sıfır otoda indirim yapılmaya başlandı. İlk kez sıfır otoda iskonto dönemi başladı, yani fiyatta indirime gidildi. 2 ay öncesine kadar sıfır araç bulunamıyordu ancak artık sıfır araçlar gün yüzüne çıktı. Bazı bayiler yüzde 3 ile 5 oranında iskonto uygulamaya başladı. 2. elde de fiyatlar düşüyor. Ticaret Bakanlığı'nın denetimleri ve Maliye Bakanlığı'nın kredi musluğunu kısmasıyla birlikte otomobil fiyatları düştü. Zoraki aksesuar satışı bitti. İkinci elde ise fiyatlar yüzde 5 geriledi. İşte araba fiyatlarıyla ilgili son dakika tüm detaylar...
12.08.2023Ekonomi
Araba fiyatlarına yıllar sonra çarpıcı gelişme! Sıfır ve ikinci el fiyatları düşüyor
Araba fiyatlarına yıllar sonra çarpıcı gelişme! Sıfır ve ikinci el fiyatları düşüyorAraba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Hükümet tarafından atılan peş peşe adımlar sonrası sıfır ve ikinci el araba fiyatlarında yıllar sonra sürpriz bir gelişme yaşandı. Arabada vurgunun önü kesildi. 2. elde fiyatlar düşüyor. Ticaret Bakanlığı'nın denetimleri ve Maliye Bakanlığı'nın kredi musluğunu kısmasıyla birlikte otomobil fiyatları düştü. Zoraki aksesuar satışı bitti. Bazı bayiler sıfır araçta iskonto dahi uyguluyor. İkinci elde ise fiyatlar yüzde 5 geriledi. İşte araba fiyatlarıyla ilgili son dakika tüm detaylar...
11.08.2023Ekonomi
Cinsel istismar ile suçlanan doktorun ifadesi ortaya çıktı: Kısmen hatırlıyorum
Cinsel istismar ile suçlanan doktorun ifadesi ortaya çıktı: Kısmen hatırlıyorumMuğla'nın Menteşe ilçesinde muayene ettiği E.Ç. (17) adlı kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Dr. Ufuk S. (31), savcılıktaki ifadesinde, "Hastanın çamaşırını ya da giysisini çıkarmasını istemedim, kendim de çıkarmadım" dedi.
7.08.2023Yaşam
Bedelli askerlikte yeni dönem başladı! Vazgeçenler yeniden başvuramayacak
Bedelli askerlikte yeni dönem başladı! Vazgeçenler yeniden başvuramayacakBedelli askerlikte yeni dönem resmen başladı. Milli Savunma Bakanlığı'nın Askeralma Yönetmeliği'nde değişikliğe gidildi. Bedelli askerlikle ilgili yeni bir düzenleme yapıldı. Buna göre bedelli hakkından vazgeçenler, yeniden başvuru yapamayacak.
7.08.2023Gündem
İstanbul'da silahlı saldırı: 1 ölü, 1 ağır yaralı
İstanbul'da silahlı saldırı: 1 ölü, 1 ağır yaralıBeyoğlu Tarlabaşı Bulvarı’nda motosikletli iki saldırgan yoldan geçen iki kişiye kurşun yağdırdı. Kurşunların hedefi olan ismi öğrenilemeyen 2 kişi ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan bir kişi yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken bir kişinin ise tedavisinin devam ettiği öğrenildi.
7.08.2023Yaşam
İstanbul'da gökyüzünde heyecanlandıran görüntü
İstanbul'da gökyüzünde heyecanlandıran görüntü İstanbul'da gökyüzünde görülen parlak cisim heyecana yol açtı. Meteor izlenimi veren parlak cisim bir süre sonra gözden kayboldu.
7.08.2023Yaşam
Adana'da geri dönüşüm fabrikasında yangın!
Adana'da geri dönüşüm fabrikasında yangın!Adana'da bir geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangın, karşısındaki kolonya fabrikasına da sıçradı. İki fabrikadan çıkan alevler gökyüzünü kaplarken, havadan yangın söndürme helikopteri ve 4 TOMA'nın da katılımıyla itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmaları sürüyor.
7.08.2023Gündem
Arabası olan milyonlara büyük şok! Kasko fiyatları yüzde 140 oranında yükseldi
Arabası olan milyonlara büyük şok! Kasko fiyatları yüzde 140 oranında yükseldiAraba olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Arabası olanların ceplerini yakacak olan kasko fiyatları ortaya çıktı. Araba fiyatlarının artmasıyla birlikte kasko fiyatların da tavan yaptı. Kasko fiyatları geçen yıla göre yüzde 140 arttı. Peki fiyatlarda son durum ne? İşte kasko fiyatlarıyla ilgili merak edilen tüm detaylar...
4.08.2023Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika! 6 ay sonra ilk kez oldu, eylül ayı işaret edildi
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika! 6 ay sonra ilk kez oldu, eylül ayı işaret edildiAraba piyasası ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Araba satışında durağanlık başladı. İlk altı ayı ‘0’ stokla kapatan bayilerin elinde temmuzda ilk kez araç kaldı. Temmuz ayında talebin hız kesmediğini belirten bayiler, bu durumu tatil dönemine ve normalin üzerinde sıfır araç gelmesine bağladı. Uzmanlar da sıfırda asıl durağanlığın eylül ayında başlayacağını söyledi. İkinci elde ise alınan önlemler satışları yavaşlattı. Öte yandan araba fiyatları değişti. Buna göre; satılan otomobillerin yüzde 90’ına yakınını oluşturan küçük ve orta sınıf otomobillerde fiyat ortalaması sırasıyla; A segmentinde 896 bin 591 TL, B segmentinde 1 milyon 223 bin TL ve C segmentinde 1 milyon 672 bin TL oldu. Lüks sınıfa karşılık gelen F segmentindeki otomobillerin fiyat ortalaması ise 10 milyon 25 bin TL’ye çıktı. İşte araba fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar...
31.07.2023Ekonomi
Tarihi bina alev alev yandı
Tarihi bina alev alev yandıMuğla’nın Milas ilçesinde tarihi ahşap bine çıkan yangın sonucu küle döndü.
24.07.2023Gündem
Araba fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! En ucuzu 896 bin lira, İşte sıfır araba fiyatları...
Araba fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! En ucuzu 896 bin lira, İşte sıfır araba fiyatları...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Araba fiyatlarında görülmemiş bir gelişme yaşandı. Araba fiyatları kritik sınırı geçti. Buna göre; satılan otomobillerin yüzde 90’ına yakınını oluşturan küçük ve orta sınıf otomobillerde fiyat ortalaması sırasıyla; A segmentinde 896 bin 591 TL, B segmentinde 1 milyon 223 bin TL ve C segmentinde 1 milyon 672 bin TL oldu. Lüks sınıfa karşılık gelen F segmentindeki otomobillerin fiyat ortalaması ise 10 milyon 25 bin TL’ye çıktı. İşte araba fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar...
24.07.2023Ekonomi
İkinci el arabada fiyat kısıtlaması başladı! Araba fiyatlarını görenler şok oldu, işte son durum
İkinci el arabada fiyat kısıtlaması başladı! Araba fiyatlarını görenler şok oldu, işte son durumAraba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Araba fiyatlarında kısıtlama içeren kanun uygulanmaya başlandı. Fakat galericiler bu yasağa uymadı. Vatandaşlar ise fiyatlarda düşüş beklerken daha fazla fiyat artışı ile karşılaşınca şok oldu. İkinci el bir araca 2 milyon 90 bin TL fiyat belirleyen işletmecinin sattığı aracın Türkiye distribütörü firmanın internet sitesinde 1 milyon 562 bin TL olduğu görüldü. Vatandaşlar 1 Ocak 2024'e kadar uygulanması planlanan yasak kararında denetimlerin ve cezaların artmasını istiyor. Galericiler ise konu ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte araba fiyatlarıyla ilgili tüm gelişmeler...
17.07.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Araba Flaş Gelişme ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki araba flaş gelişme haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.