Zeytin Dalı

Zeytin Dalı

Son dakika Zeytin dalı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Zeytin dalı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Zeytin dalı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Zeytin Dalı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan zeytin dalı gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.989 zeytin dalı haberi bulunmuştur. Tüm zeytin dalı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Zeytin Dalı bölgesinde 6 terörist etkisiz hale getirildi
Zeytin Dalı bölgesinde 6 terörist etkisiz hale getirildi Zeytin Dalı bölgesinde tespit edilen 6 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
1.06.2024 Gündem
Bayraktar TB2 dünya havacılık tarihinde bir ilke daha imza attı
Bayraktar TB2 dünya havacılık tarihinde bir ilke daha imza attı Milli SİHA Bayraktar TB2, otonom fıçı tonosu manevrasını başarıyla gerçekleştirerek dünya havacılık tarihinde bir ilke daha imza attı.
31.05.2024 Gündem
Irak ve Suriye'nin kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi
Irak ve Suriye'nin kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Irak ve Suriye'nin kuzeyinde 17 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.
10.05.2024 Gündem
Kemal Doğulu'dan Kadir Doğulu'ya zeytin dalı! 'Belki barışırım'
Kemal Doğulu'dan Kadir Doğulu'ya zeytin dalı! 'Belki barışırım' Stil programlarında yaptığı jürilikle birlikte adını duyuran modacı, kuaför ve şarkıcı Kemal Doğulu ile oyuncu kardeşi Kadir Doğulu arasındaki dargınlık halen devam ediyor. "Hiçbir şekilde görüşmüyoruz" diyen Kemal Doğulu, geçtiğimiz günlerde açıkladığı 'barışma' şartını tekrarladı.
5.05.2024 Magazin
Torun hasreti canına tak etti! Prens Charles'tan oğluna zeytin dalı
Torun hasreti canına tak etti! Prens Charles'tan oğluna zeytin dalı Son aylarda hastalık haberleriyle sarsılan kraliyet ailesinde yıllardır devam eden küslüğün bitmesi için küçük de olsa bir umut ışığı yandı. Önce Kral Charles sonra da Kate Middleton’ın kansere yakalanmasıyla sarsılan aile beklediği huzura bu yaz kavuşabilir.
12.04.2024 Magazin
MİT'ten nokta operasyon! Terörist Emine Seyid Ahmed etkisiz hale getirildi
MİT'ten nokta operasyon! Terörist Emine Seyid Ahmed etkisiz hale getirildi MİT, terör örgütü YPG-YPJ'nin sözde sorumlularından Suriye uyruklu Emine Seyid Ahmed'i, Kamışlı'da etkisiz hale getirdi.
27.02.2024 Gündem
SAS komandosu nedir? SAS komandosunun görevleri nelerdir?
SAS komandosu nedir? SAS komandosunun görevleri nelerdir? Marmara Denizi açıklarında seyir halindeyken Bursa'nın Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası'nın güneybatısında batan 'BATUHAN A' isimli geminin kayıp 5 mürettebatını arama çalışmaları, 6'ncı gününde 571 personelle denizden, havadan ve karadan sürdürülüyor. Kayıp mürettebata ulaşmak için Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sualtı Savunma Grup Komutanlığı (SAS) komandoları da devreye girdi. SAS komandoları, geminin makine dairesinde çalışma gerçekleştirecek. Mürettebatın denize sürüklenme ihtimaline karşı balıkçılar da gırgırlarla su yüzeyinde arama başlattı. Peki, SAS komandosu nedir? İşte SAS açılımı ve merak edilen detaylar
20.02.2024 Gündem
Milli Savunma Bakanlığı açıkldı 4 PKK/YPG’li terörist etkisiz hâle getirildi
Milli Savunma Bakanlığı açıkldı 4 PKK/YPG’li terörist etkisiz hâle getirildi Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde 4 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hâle getirdiğini bildirdi.
7.02.2024 Gündem
MSB duyurdu! Saldırı hazırlığındaki 11 terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu! Saldırı hazırlığındaki 11 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) yapılan açıklamada, Suriye'nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde saldırı hazırlığındaki 11 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hâle getirildiği bildirildi.
5.02.2024 Gündem
MSB: Suriye'nin kuzeyinde 13 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Suriye'nin kuzeyinde 13 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgelerinde taciz ateşi açan 13 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
31.01.2024 Gündem
MSB'den 'Zeytin Dalı Harekatı' paylaşımı
MSB'den 'Zeytin Dalı Harekatı' paylaşımı Milli Savunma Bakanlığı'nca, Zeytin Dalı Harekatı’nın 6'ncı yıl dönümüne ilişkin sosyal medyada paylaşım yapıldı.
20.01.2024 Gündem
Milli Savunma Bakanlığı açıkladı! 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı açıkladı! 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 5 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hâle getirildiğini duyurdu.
10.01.2024 Gündem
MİT, terör örgütü DEAŞ'ın sözde sorumlusunu Halep'te yakaladı
MİT, terör örgütü DEAŞ'ın sözde sorumlusunu Halep'te yakaladı Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekat alanındaki Türk güvenlik güçlerine karşı eylem hazırlığında olan terör örgütü DEAŞ'ın sözde sorumlusu Abdullah El Cündi'yi Suriye'nin Halep kentinde yakaladı.
1.01.2024 Gündem
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde 4 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
27.12.2023 Gündem
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Zeytin Dalı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
20.12.2023 Gündem
Milli SİHA Bayraktar TB2 750 bin uçuş saatini tamamladı
Milli SİHA Bayraktar TB2 750 bin uçuş saatini tamamladı Türkiye’nin ilk milli ve özgün SİHA’sı Bayraktar TB2, 750 bin uçuş saatini başarıyla tamamlayarak Türk havacılık tarihinde yeni bir rekora daha imza attı.
11.12.2023 Bilim ve Teknoloji
Bahçeli'den '50+1' açıklaması: Dün ne demişsek bugün de aynı görüşteyiz
Bahçeli'den '50+1' açıklaması: Dün ne demişsek bugün de aynı görüşteyiz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumharbaşkanı Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçimi için zorunlu olan 50+1 kuralıyla ilgili açıklamalarına ilişkin, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, dün ne demişsek bugün aynı çizgide, aynı düşüncede, aynı görüşteyiz. Ancak Cumhur İttifakı olarak konuşup tartışarak orta yolun, makul çözümün, yeni sistemin doğasını zedelemeyecek tamirat ve onarımın karşılıklı anlayış ve uzlaşmayla yapılacağının inancına ve iradesine de sahibiz" dedi.
21.11.2023 Gündem
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi Zeytin Dalı bölgesine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen teröristlere yönelik operasyon düzenlendi.
19.11.2023 Gündem
MİT'ten nokta operasyon: PKK/YPG'nin alan sorumlusu öldürüldü
MİT'ten nokta operasyon: PKK/YPG'nin alan sorumlusu öldürüldü Milli İstihbarat Teşkilatı, terör örgütlerine yönelik operasyonlarına devam ediyor. Son olarak MİT, PKK/YPG'nin sözde Suriye ideolojik alan sorumlusu terörist Ali Subaşı'yı, Suriye'nin kuzeyindeki operasyonla etkisiz hale getirdi.
17.11.2023 Gündem
MİT'ten Irak'ta nokta operasyonu! Sözde Kerkük sorumlusu etkisiz hale getirildi
MİT'ten Irak'ta nokta operasyonu! Sözde Kerkük sorumlusu etkisiz hale getirildi MİT, PKK/KCK’nın sözde Kerkük eyalet sorumlusu 'Çiya Amed' kod adlı Remzi Avcı'yı, Irak/Süleymaniye’de gerçekleştirdiği operasyonla etkisiz hale getirdi.
14.11.2023 Gündem
MSB duyurdu! 1 askerimiz şehit oldu
MSB duyurdu! 1 askerimiz şehit oldu Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde bir üstte meydana gelen silah kazası sonucunda 1 askerin şehit olduğunu açıkladı.
5.11.2023 Gündem
MSB duyurdu! 2 terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu! 2 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Zeytin Dalı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
31.10.2023 Gündem
Suriye'nin kuzeyinde 10 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Suriye'nin kuzeyinde 10 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgesinde tespit edilen 10 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi.
14.10.2023 Gündem
Mehmetçik terör hedeflerini vuruyor: En az 14 terörist etkisiz
Mehmetçik terör hedeflerini vuruyor: En az 14 terörist etkisiz Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG'li teröristlere ait hedefler gece boyunca vuruldu. Operasyonda, ilk belirlemelere göre en az 14 terörist etkisiz hale getirildi.
7.10.2023 Gündem
İstiklal saldırısının faili öldürüldü
İstiklal saldırısının faili öldürüldü İstanbul İstiklal Caddesi'nde düzenlenen terör saldırısının planyacılarından "Mazlum Afrin" kod adlı terörist Nabo Kele Hayri, Suriye'de MİT tarafından etkisiz hale getirildi.
4.10.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zeytin Dalı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki zeytin dalı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.