Zeytin Dalı

Zeytin Dalı

Son dakika Zeytin dalı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Zeytin dalı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Zeytin dalı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Zeytin Dalı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan zeytin dalı gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.949 zeytin dalı haberi bulunmuştur. Tüm zeytin dalı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Akar: Hudutlardan kaçak geçişe müsaade etmeyiz
Bakan Akar: Hudutlardan kaçak geçişe müsaade etmeyizMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Şu anda hudut birliğinde yani kışla içindeyiz. Burada Mehmetçik ile beraberiz. Buralar siyasi değerlendirmelerin yapılacağı yerler değil. Siyasi konular, başka yerlerde yeri ve zamanı geldiğinde konuşulur” dedi. Deprem sonrası 60 bin Suriyeli 'nin gönüllü olarak ülkesine döndüğünü açıklayan Akar "Hudutlardan herhangi bir kaçak geçişe asla müsaade etmeyiz, böyle bir şey söz konusu olamaz" ifadesini kullandı.
27.03.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli: Hazine yardımları afet bölgesine aktarılsın
MHP lideri Bahçeli: Hazine yardımları afet bölgesine aktarılsınMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP ve Cumhur İttifakı 14 Mayıs seçimlerine tam olarak hazırdır, başarmaya kararlıdır. Bizim başarımız demek mazlumların umudu demek. Ülkemizin yükselişi demektir. MHP ve Cumhur İttifakı milli bağımsızlığın gücü, birlik ve kardeşliğin güvenliğidir" dedi.
11.03.2023Gündem
Göç İdaresi Başkanı Ünlü: Bu yıl 8 bin 571 düzensiz göçmen sınır dışı edildi
Göç İdaresi Başkanı Ünlü: Bu yıl 8 bin 571 düzensiz göçmen sınır dışı edildiİçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanı Savaş Ünlü, düzensiz göçle mücadelenin 2023 yılında da devam ettiğini bildirerek, “Bugünkü sefer 2023’ün Afganistan’a 9’uncu charter seferi. Bu yıl toplam 8 bin 571 düzensiz göçmenin ülkemizden sınır dışı işlemini gerçekleştirmiş durumdayız" dedi.
28.01.2023Gündem
İsmail Cem neden oldu? İsmail Cem kimdir, nereli, ölüm nedeni ne, Cem'in kurduğu parti ne?
İsmail Cem neden oldu? İsmail Cem kimdir, nereli, ölüm nedeni ne, Cem'in kurduğu parti ne?İsmail Cem kimdir, nereli, neden öldü? Sorularının yanıtı İsmail Cem’in ölüm yıldönümü nedeniyle merak ediliyor. Türkiye'de Geri Kalmışlığın Tarihi, Türkiye Üzerine, 12 Mart, TRT'de 500 Gün, Siyaset Yazıları, Gelecek İçin Denemeler ve Mevsim eserlerinin yazarı, aynı zamanda 55, 56 ve 57. Hükümetlerde Dışişleri Bakanlığı görevlerinde bulunan İsmail Cem 24 Ocak 2007’te hayatını kaybetti. İşte İsmail Cem hakkında merak edilenler…
24.01.2023Gündem
Devlet Bahçeli'den seçim açıklaması: Mayıs ayında bu işi bitirelim
Devlet Bahçeli'den seçim açıklaması: Mayıs ayında bu işi bitirelimMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Konuşarak, tartışarak, uzlaşarak, anlaşarak, görüş birliği vasatını oluşturarak, Türkiye'mizi hep birlikte seçime taşıyalım. Kaldı ki mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim" dedi.
17.01.2023Gündem
Kritik noktalara operasyon: 11 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Kritik noktalara operasyon: 11 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldıran 11 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
14.01.2023Gündem
10 terörist etkisiz hale getirildi
10 terörist etkisiz hale getirildiFırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığında olan 8 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi. Zeytin Dalı bölgesinde ise 2 PKK/YPG'li terörist Mehmetçik tarafından etkisiz hale getirildi.
8.01.2023 Gündem
MSB: PKK/YPG'li 2 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK/YPG'li 2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı Operasyonu bölgesinde 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
8.01.2023Gündem
MSB: Saldırı girişiminde bulunan 12 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Saldırı girişiminde bulunan 12 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde huzur ve güvenlik ortamını bozmak için saldırı girişiminde bulunan 12 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
5.01.2023Gündem
Taciz ateşi açan 10 terörist etkisiz hale getirildi
Taciz ateşi açan 10 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgelerine taciz ateşi açan 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
2.01.2023Gündem
Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı'nda 8 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı'nda 8 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı’nca, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgelerinde tespit edilen 8 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.
30.12.2022Gündem
MSB duyurdu! Sıcak çatışma, hepsi öldürüldü
MSB duyurdu! Sıcak çatışma, hepsi öldürüldüMilli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama göre, "Suriye’nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan 12 PKK/YPG'li terörist başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi." dedi.
27.12.2022Gündem
Şehit Üsteğmen Tunahan Yavuz'un son mesajı yürekleri dağladı
Şehit Üsteğmen Tunahan Yavuz'un son mesajı yürekleri dağladıPençe-Kilit Operasyonunda yaralanan ve tedavi gördüğü GATA’da şehit olan 27 yaşındaki Üsteğmen Tunahan Yavuz'dan geriye sosyal medya hesabından paylaştığı acı mesajı kaldı.
16.12.2022Gündem
Zeytin Dalı ve Barış Pınarı'nda 5 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi
Zeytin Dalı ve Barış Pınarı'nda 5 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildiMSB: "Kahraman Mehmetçik, Suriye’nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlediği 5 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hâle getirdi."
10.12.2022Gündem
Fehmi Muhammed etkisiz hale getirildi! MSB açıkladı
Fehmi Muhammed etkisiz hale getirildi! MSB açıkladıMilli Savunma Bakanlığı, PKK/YPG'nin sözde Afrin kurtuluş güçlerinin lider kadrosunda bulunan Fehmi Muhammed'in etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
10.12.2022Gündem
MSB duyurdu! PKK/YPG'li 2 terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu! PKK/YPG'li 2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Zeytin Dalı harekat bölgesinde 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
9.12.2022Gündem
MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan 5 PKK/YPG'li teröristin, düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
5.12.2022Gündem
2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine saldırı hazırlığında olan 2 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
3.12.2022Gündem
Saldırı hazırlığındaki 14 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi
Saldırı hazırlığındaki 14 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiBarış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde saldırı hazırlığı yapan 14 PKK/YPG’li terörist daha etkisiz hale getirildi.
28.11.2022Gündem
Pençe Kılıç Harekatı ile ilgili kritik açıklama: TSK sınırın 160 km içerisinde
Pençe Kılıç Harekatı ile ilgili kritik açıklama: TSK sınırın 160 km içerisindeMilli Savunma Bakanlığı, Suriye ve Irak'ın kuzeyine hava harekatı başlattı. CNN Türk yanına katılan uzmanlar kritik operayona ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.
20.11.2022Gündem
Pençe-Kılıç Hava Harekatı başladı! MSB: Alçaklardan hain saldırıların hesabı soruluyor
Pençe-Kılıç Hava Harekatı başladı! MSB: Alçaklardan hain saldırıların hesabı soruluyorMilli Savunma Bakanlığı, Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyinde PKK/KCK/YPG'li teröristler tarafından Türkiye'ye saldırılarda üs olarak kullanılan bölgelere Pençe-Kılıç Hava Harekatı icra edildiğini açıkladı. Türk Silahları Kuvvetleri'nin Suriye'de; "Tel Rıfat, Maranez, Derbesiye, Malikiye, Ayn el Arap, Karaçok , Ayn Dagne," bölgelerine, Irak'ta ise; "Sincar, Süleymaniye, Kandil" bölgelerine hava harekatı düzenlediği bilgisi verildi.
20.11.2022Gündem
Saldırı hazırlığındaki 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Saldırı hazırlığındaki 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiBarış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında olan 5 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hâle getirildi.
19.11.2022Gündem
Afrin şehidi Özalkan'ın vasiyeti gerçekleştirildi
Afrin şehidi Özalkan'ın vasiyeti gerçekleştirildiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Astsubay Musa Özalkan'ın adına okul yapılmasıyla ilgili vasiyetini gerçekleştirdiklerini duyurdu.
13.11.2022Gündem
Zeytin Dalı ve Barış Pınarı'nda 6 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi
Zeytin Dalı ve Barış Pınarı'nda 6 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine saldırı hazırlığındaki 6 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
16.10.2022Gündem
MİT'ten nokta operasyon! PKK/YPG sözde tugay sorumlusunu etkisiz hale getirdi
MİT'ten nokta operasyon! PKK/YPG sözde tugay sorumlusunu etkisiz hale getirdiMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Suriye’de gerçekleştirdiği operasyonla karargahı Suriye Şeddade’de bulunan PKK/YPG'nin sözde Çavreş tugayı genel sorumlusu Nejdet Dağlarer’i etkisiz hale getirdi.
14.10.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zeytin Dalı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki zeytin dalı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.