Yüz Yüze Eğitim Kararı

Yüz Yüze Eğitim Kararı

Son dakika yüz yüze eğitim kararı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yüz yüze eğitim kararı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yüz yüze eğitim kararı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yüz Yüze Eğitim Kararı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yüz yüze eğitim kararı gelişmeleri de dahil olmak üzere 420 yüz yüze eğitim kararı haberi bulunmuştur. Tüm yüz yüze eğitim kararı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Üniversiteler yüz yüze eğitime geçecek mi, 2023 eğitim yılında üniversitelerde online eğitim kalktı mı? YÖK yüz yüze eğitim kararı
Üniversiteler yüz yüze eğitime geçecek mi, 2023 eğitim yılında üniversitelerde online eğitim kalktı mı? YÖK yüz yüze eğitim kararı2022 2023 eğitim dönemi üniversiteler yüz yüze eğitime geçecek mi, üniversitelerde online eğitim kalktı mı? Korona salgını sürecinde online eğitime geçiş yapan öğrenciler üniversitelerin yüz yüze eğitime ne zaman geçeceğini araştırmaya başladı. Korona için alınan önlem kararları tek tek kaldırılınca çoğu üniversiteler yüz yüze eğitime geçse de bazı bölümlerde online eğitim devam etti. Öğrenciler şimdi 2022- 2023 eğitim öğretim döneminde online eğitimin devam edip etmeyeceğini araştırıyor. YÖK merak edilen soruya yanıt verdi.
10.06.2022Eğitim
Yüz yüze eğitimle ilgili son dakika açıklaması! 81 ilde okul öncesinden liseye kadar...
Yüz yüze eğitimle ilgili son dakika açıklaması! 81 ilde okul öncesinden liseye kadar...Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! Yüz yüze eğitime ara verilecek mi? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı. Bakan Özer yüz yüze eğitim ile ilgili yaptığı açıklamada, ''7 Şubat Pazartesi günü 81 ilde tüm ilçelerimizde okul öncesinden liseye kadar tüm sınıf seviyelerinde yüz yüze eğitime aynı kararlılıkla devam edeceğiz.' dedi. Aynı zamanda Özer, Omicron varyantı veya artan vakalar nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmeyeceğini de duyurdu.
3.02.2022Eğitim
Yarıyıl tatiline 2 gün kala MEB'den son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! Bakan Özer duyurdu, ikinci dönem...
Yarıyıl tatiline 2 gün kala MEB'den son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! Bakan Özer duyurdu, ikinci dönem...Milli Eğitim Bakanlığı yarıyıl tatiline 2 gün kala duyurdu. MEB'den son dakika yüz yüze eğitim açıklaması geldi. Bakan Özer milyonlarca öğrenci ve velinin merakla beklediği sorunun yanıtını verdi. İkinci dönem eğitim uzaktan mı yapılacak? Okullar kapanacak mı? Yüz yüze eğitime ara mı verilecek? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tek tek açıkladı. MEB'in yüz yüze eğitim kararı belli oldu. 1.5 yıl aradan sonra 6 Eylül'de yüz yüze eğitime başlayan 18 milyondan fazla öğrenci hafta sonu itibarıyla15 günlük yarı yıl tatiline girecek. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ''Velilerimiz öğrencilerini, karneleri ne olursa olsun ödüllendirsinler. Çünkü bu 5 aylık süreç içerisinde yüze eğitime devam edebilmek hakikaten kolay bir süreç değil. Karnelerindeki notları ne olursa olsun bu süreçte tüm öğrenciler başarılı. Bunun için velilerimizden istirhamımız, çocuklar ile daha fazla vakit geçirmeleri ve çocukları başarılarından dolayı kutlamaları'' dedi. İkinci dönem ile ilgili de açıklamalarda bulunan Bakan Özer, " İkinci dönemde de birinci dönemdeki gibi yüz yüze eğitime kararlı bir şekilde devam edeceğiz. Bu 2 haftayı biz de Bakanlık olarak tüm il ve ilçelerdeki okullarımızı elden geçirerek bakım ve küçük onarımlarla ilgili yapılması gereken neler varsa tüm okullarımızda tüm illerimizde, ilçelerimizde kaynaklarla destekleyerek bu eksiklerimizi gidermeye çalışacağız." diye konuştu.
20.01.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Yarı yıl tatiline günler kala Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika kararı
MEB resmen duyurdu! Yarı yıl tatiline günler kala Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika kararıMEB son dakika olarak duyurdu. Flaş kararın detayları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmen açıklandı. Yarı yıl tatiline iki haftadan daha kısa bir süre kala netleşti. Milyonlarca öğrenci ve veli merakla bekliyordu. Yüz yüze eğitim ile ilgili son açıklama Bakan Özer'den geldi. Yüz yüze eğitim sürecek mi? Bakan Özer, Bahçelievler Anadolu Lisesi açılış töreninde yaptığı konuşmada yüz yüze eğitim ve okullardaki son durum ile ilgili bilgileri paylaştı. Özer daha önce yaptığı açıklamalarda olduğu gibi yüz yüze eğitim sürecinin devam edeceğinin altını çizdi. Öğretmen atamaları ile ilgili de konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 31 Ocak'ta ataması yapılacak olan 15 bin öğretmenin yüzde 50'sinin, yani 7 bin 500'ünün İstanbul'da görev alacağını söyledi. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı özel okul ücretleriyle ilgili harekete geçti. Buna göre, özel okullarda yapılacak zam oranı yüzde 36.73'ü geçemeyecek.
12.01.2022Eğitim
MEB'den okullarla ilgili flaş karar! Resmen belli oldu, yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatili...
MEB'den okullarla ilgili flaş karar! Resmen belli oldu, yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatili...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. MEB yeni kararı resmen duyurdu. Yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatiliyle ilgili flaş gelişme. Resmen belli oldu. Okullar kapanacak mı? Uzaktan eğitim yeniden mi başlayacak? Milyonlarca öğrenci bu soruların yanıtını merak ediyordu. Açıklamalar peş peşe geldi. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim ile ilgili kararı açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı canlı yayında yarıyıl tatilinin öne alınıp alınmayacağı ve yüz yüze eğitim konularında açıklama yaptı. Bakan Özer, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: Yüz yüze eğitme ara verip uzaktan eğitim en üst teknoloji ile devam etsek bile diğer bahsetmiş olduğum kayıpları telafi etmemiz mümkün değil. Sık sık illerimiz geziyorum. Her sınıfta öğrencilerimize soruyorum, ‘okulları kapatalım mı?’ herkes ‘hayır’ diyor. Omicrona karşı duyarsız olduğumuz anlamına gelmiyor bu. İki hafta sonra tatil devreye girecek. Ara tatili bir hafta öne almak gibi bir plan yok. Öte yandan Sağlık Bakanı Koca da koronavirüs salgınında son durumu paylaşarak yüz yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Koca, "Okullarımızda maske kullanımı, hijyen kurallarına uyum ve ortam havalandırma kurallarına tam uyum gerekmektedir. Okullarımızda yüz yüze eğitim devam edecektir." ifadelerini kullandı. İşte haberin detayları...
6.01.2022Gündem
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar! Peş peşe açıkladılar...
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar! Peş peşe açıkladılar...Okullar kapanacak mı? Uzaktan eğitim yeniden mi başlayacak? Milyonlarca öğrenci bu soruların yanıtını merak ediyordu. Yüz yüze eğitim ile ilgili karar verildi. Açıklamalar art art arda geldi. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim ile ilgili kararı açıkladı. MEB resmen duyurdu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Omicron varyantının etkisi ile vakaların artması sonrası, 'Okullar kapanacak mı?' sorusunun yanıtını verdi. Özer'in ardından Sağlık Bakanı Koca da koronavirüs salgınında son durumu paylaşarak yüz yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Birçok üniversitede uzaktan eğitimin yeniden başlamasının ardından ilkokul, ortaokul ve liselerde de benzer bir uygulamanın gündeme gelip gelmeyeceği merak ediliyordu. Bakan Özer yaptığı açıklamada, "Şu anda okulların kapatılması söz konusu değil, süreci yakından takip ediyoruz" diye konuştu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise okullarda yüz yüze eğitimin ne şekilde devam edeceğini açıkladı. Koca, "Okullarımızda maske kullanımı, hijyen kurallarına uyum ve ortam havalandırma kurallarına tam uyum gerekmektedir. Okullarımızda Yüz Yüze Eğitim devam edecektir." ifadelerini kullandı.
6.01.2022Eğitim
Bilim Kurulu toplantısı sonrası son dakika karantina ve yüz yüze eğitim kararı! Resmen değişti, artık 7 gün....
Bilim Kurulu toplantısı sonrası son dakika karantina ve yüz yüze eğitim kararı! Resmen değişti, artık 7 gün....Yüz yüze eğitimle ilgili son dakika kararı. Resmen değişti, Karantina ile ilgili yeni karar. Artık 7 gün olacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrası alınan kararları açıkladı. Koca, pozitif vakalarda karantina süresinin 7 gün olarak belirlendiğini duyurdu.
5.01.2022Gündem
Uzaktan eğitim ile ilgili son dakika açıklaması! MEB resmen duyurdu, yüz yüze eğitim...
Uzaktan eğitim ile ilgili son dakika açıklaması! MEB resmen duyurdu, yüz yüze eğitim...Okullar kapanacak mı? Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklaması Bakan Özer'den geldi. Milyonlarca öğrenci yeniden uzaktan eğitime geçilip geçilmeyeceğini merak ediyordu. Birçok üniversite uzaktan eğitim kararı aldı. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini kapsayan uzaktan eğitim açıklaması geldi. Omicron'un yaygın varyant olacağının açıklanmasının ardından yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar verildi. Milli Eğitim Bakanı Özer son yaptığı açıklamada okullarda yüz yüze eğitimin devam edeceğini vurguladı.
5.01.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakanlığı son dakika olarak duyurdu! MEB'den flaş yüz yüze eğitim kararı, pazartesi...
Milli Eğitim Bakanlığı son dakika olarak duyurdu! MEB'den flaş yüz yüze eğitim kararı, pazartesi...Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu. Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklaması! Tüm öğrencileri kapsıyor. Pazartesi günü başlıyor. Detaylar belli oldu. Öte yandan Sağlık Bakanlığı da yüz yüze eğitim ile ilgili harekete geçti. Tüm öğrenciler ve öğretmenler için 18 maddelik bir rehber hazırlandı.
21.11.2021Eğitim
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu...
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu...Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş açıklama! Milyonlarca öğrenci ve veli merak ediyordu. 'Okullar kapanacak mi?' sorusu en çok merak edilen konular arasında yer alıyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısı sonrası yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Okullar kapanacak mı? tartışması sona ermelidir. Yüz yüze eğitim kesinlikle devam edecektir." ifadelerini kullandı.
8.11.2021Eğitim
Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! Tarih verildi, tüm öğrenciler... Resmen duyuruldu
Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! Tarih verildi, tüm öğrenciler... Resmen duyurulduYüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklaması! Resmen duyuruldu ve tarih verildi. Tüm öğrencileri ve öğretmenleri yakından ilgilendiriyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den okulların açık kalıp kalmayacağına ilişkin net açıklama geldi. Öğrencilerin okulların açılmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Bakan Özer, eğitim-öğretim yılının sonuna kadar yüz yüze eğitime devam etme kararlılıklarında olduğunu vurguladı.
3.11.2021Eğitim
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika kararı! Bakan Özer duyurdu...
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika kararı! Bakan Özer duyurdu...Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklaması Bakan Özer'den geldi.
2.11.2021Eğitim
Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! En az 3 ay... Resmen duyuruldu
Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! En az 3 ay... Resmen duyurulduYüz yüze eğitim, öğretmenler ve öğrencilerle ilgili son dakika açıklaması! En az 3 ay olacak. Resmen duyuruldu. Milyonlarca öğrenci ve öğretmeni yakından ilgilendiriyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yapılacak değişiklikleri ve planları detaylarıyla bir bir açıkladı. Öğretmenlerle ilgili planlardan bahseden Özer, kıdemi 5 yıl ve altında olan öğretmenlerin eğitimine ağırlık verileceğini belirterek, yeni alınan öğretmenlerin en az 3 aylık eğitimden geçeceklerini duyurdu. Okullardaki yardımcı kaynaklara ilişkin de konuşan Bakan Özer, velilerin ya da öğrencilerin, öğretmenler tarafından yardımcı kaynak almaya zorlanamayacağını bildirdi. Aynı zamanda eğitim sisteminde sürekli reform yerine, sürekli iyileştirme kültürüne ihtiyaç olduğunu söyledi.
28.10.2021Eğitim
Resmen değişti! Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor, yüz yüze eğitimde...
Resmen değişti! Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor, yüz yüze eğitimde...Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor. Son dakika değişiklik kararı! Güncelleme yapıldı. Bakanlık resmen duyurdu. Yüz yüze eğitime geçen öğrenciler ve velileri merak ediyordu. Temaslı takibi ile ilgili son dakika gelişmesi... Sağlık Bakanlığınca Kovid-19 temaslısı olup semptom göstermeyen aşısız veya eksik aşılılar ile ilköğretim ve lise öğrencilerinin karantina süreleri kısaltıldı.
3.10.2021Eğitim
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Yurt tartışmalarıyla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bazı park, bahçelerde bankların üzerinde yatanların bir kısmının öğrencilikle alakası yok, güya sözde öğrenci. Bunlar Gezi Parkı'nın bir başka versiyonu." dedi.
27.09.2021Siyaset
Üniversiteler açılacak mı? Ekimde üniversitelerde olacak mı, eğitim yüz yüze mi yapılacak?
Üniversiteler açılacak mı? Ekimde üniversitelerde olacak mı, eğitim yüz yüze mi yapılacak?Üniversite öğrenciler sonuçların ilan edilmesinden beri üniversitelerde eğitimin ne zaman başlayacağını sorguluyor. KYK yurt başvuru sonuçlarının ilan edilmesi üniversite öğrencilerinin araştırmalar yoğunlaştı. Öğrenciler Üniversiteler açılacak mı, eğitim yüz yüze mi olacak sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar…
25.09.2021Gündem
Okullar kapanacak mı? Yüz yüze eğitim ilkokul, ortaokul ve liselerde devam edecek mi? Bakan Özer kesin bir dille ifade etti!
Okullar kapanacak mı? Yüz yüze eğitim ilkokul, ortaokul ve liselerde devam edecek mi? Bakan Özer kesin bir dille ifade etti!Okullar kapanacak mı? Okullarda çıkan vakalar artınca, öğrenciler ve veliler yüz yüze eğitimin devam edip etmeyeceğini sorgulamaya başladı. 2020 yılının mart ayında ilk koronavirüs vakası görülünce okullar uzaktan eğitime geçmişti. Yeni eğitim öğretimin nasıl olacağı merak edilirken 2021-2022 eğitim öğretim dönemi için yüz yüze eğitim kararı alınmış, okullar 6 Eylül’de açılmıştı. İlkokul, ortaokul, liselerde artan vaka sayısı okullar tekrar kapanır mı sorularının sorulmasına neden oldu. Peki, yüz yüze eğitim devam edecek mi, okullar kapanır mı?
24.09.2021Eğitim
Milyonlarca kişi şikayet ediyor! Karar sonrası yüzde 100 zam geldi
Milyonlarca kişi şikayet ediyor! Karar sonrası yüzde 100 zam geldiMilyonlarca öğrenci şikayetçi. Yüzde 100 zam geldi. Yüz yüze eğitim kararı sonrası Türkiye'nin birçok bölgesinde ev kiralarında fahiş artışlar dikkat çekiyor. Samsun'un Atakum ilçesinde geçen sene 800 lira olan 2+1 kiralık dairelerin fiyatı bin 600 liraya kadar çıktı.
29.08.2021Ekonomi
MEB açıkladı! Flaş yüz yüze eğitim kararı! Tarih belli oldu! İlkokul, ortaokul ve lise...
MEB açıkladı! Flaş yüz yüze eğitim kararı! Tarih belli oldu! İlkokul, ortaokul ve lise...MEB'den son dakika açıklaması geldi. Detaylar belli oldu. Tek tek açıkladı. Okulların açılması ve yüz yüze eğitimle ilgili flaş gelişme. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yüz yüze eğitim ile ilgili açıklama yaptı. Bakan Özer, "Okullarımızı 6 Eylül’de tüm kademelerde yüz yüze ve tam zamanlı olarak açacağız." dedi.
19.08.2021Eğitim
Bir üniversiteden daha yüz yüze eğitim kararı! Resmen duyurdular
Bir üniversiteden daha yüz yüze eğitim kararı! Resmen duyurdularBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde (MAKÜ) 2021-2022 eğitim öğretim güz dönemi derslerinin yüz yüze yapılacağı bildirildi.
18.08.2021Eğitim
Yüz yüze eğitim öncesi flaş karar! Tek tek açıklandı
Yüz yüze eğitim öncesi flaş karar! Tek tek açıklandıYüz yüze eğitim kararı ile ilgili yeni gelişme! Art arda açıklanıyor. yüz yüze eğitime hazırlanan üniversitelerden ardı ardına aşı kararı geliyor. Kimi aşı olmayanları kampüse almayacağını açıklıyor kimi de aşı tavsiyesinde bulunuyor. Eğitim hakkının Anayasa’yla güvence altına alındığını hatırlatan hukukçular dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte son dakika haberinin tüm detayları...
9.07.2021Eğitim
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu! Ve belli oldu, 7 Haziran...
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu! Ve belli oldu, 7 Haziran...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) milyonlarca öğrencinin beklediği tarihleri duyurdu. Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar! Bakan Selçuk alınan kararları tek tek açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş yüz yüze eğitim kararı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Yarın itibarıyla ilkokul öğrencilerimiz, 7 Haziran Pazartesi itibarıyla ortaokul ve lise öğrencilerimiz için haftada iki gün yüz yüze eğitime başlıyoruz" dedi. Türkiye genelinde öğrenciler, 2020-2021 eğitim öğretim yılı karnelerini 18 Haziran'da alabilecek; 2 Temmuz'a kadar okullardaki telafi programına isteğe bağlı olarak katılabilecek.
1.06.2021Eğitim
Yüz yüze eğitim ne zaman başlıyor, yarın başlayacak mı? 1 Haziran’da okullar açılacak mı, hangi sınıflar okula gidecek?
Yüz yüze eğitim ne zaman başlıyor, yarın başlayacak mı? 1 Haziran’da okullar açılacak mı, hangi sınıflar okula gidecek?Kademeli normalleşme 17 Mayıs’ta başladı, 1 Haziran tarihinde sona eriyor. Okulların durumu ise en çok merak edilen konuların başını çekiyor. Okulların ne zaman başlayacağı, yüz yüze eğitimin olup olmayacağı öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Peki, 1 Haziran’da okullar açılacak mı? Yarın yüz yüze eğitim başlayacak mı, hangi sınıflar okula gidecek?
31.05.2021Eğitim
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika kararı! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu...
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika kararı! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu...Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş yüz yüze eğitim kararı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu. Bakan Selçuk "Yarın itibarıyla ilkokul öğrencilerimiz, 7 Haziran Pazartesi itibarıyla ortaokul ve lise öğrencilerimiz için haftada iki gün yüz yüze eğitime başlıyoruz" dedi.
31.05.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Yüz Yüze Eğitim Kararı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yüz yüze eğitim kararı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.