Yıldız De Bana

Yıldız De Bana

Son dakika yıldız de bana haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yıldız de bana ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yıldız de bana haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yıldız De Bana

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yıldız de bana gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.281 yıldız de bana haberi bulunmuştur. Tüm yıldız de bana haberleri aşağıda listelenmiştir.
Hülya Avşar: O programdan güzel oyuncular çıkacak
Hülya Avşar: O programdan güzel oyuncular çıkacakHülya Avşar bayramın ikinci günü Kıbrıs'ta sahneye çıktı. Avşar, dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.
24.04.2023Magazin
Hülya Avşar 'Yıldız De Bana'yı anlattı: Birincilerin ödülü başrol
Hülya Avşar 'Yıldız De Bana'yı anlattı: Birincilerin ödülü başrolKanal D’nin yarışma programı “Yıldız De Bana”nın yeni bölümü yarın ekrana gelecek. Jüri üyesi Hülya Avşar, yarışmanın büyük ödülü hakkında “Kazanan yarışmacıların yerleri hazır. Birinci olan kadın ve erkek yarışmacımız Pastel Film’in bir projesinde başrol oynayacak” dedi.
13.04.2023Magazin
Hülya Avşar, Yıldız De Bana'nın farkını anlattı!
Hülya Avşar, Yıldız De Bana'nın farkını anlattı!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı amaçlayan yarışma programı “Yıldız De Bana” 14 Nisan Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor.
12.04.2023Televizyon
Büşra Pekin saçlarını değiştirdi! Yeni imajını paylaştı
Büşra Pekin saçlarını değiştirdi! Yeni imajını paylaştıKanal D'de yayınlanacak olan 'Yıldız De Bana' yarışmasının jürisinde yer alarak ekrana dönen Büşra Pekin, son zamanlarda fiziği ve yüzündeki değişimi ile sık sık gündem oluyor. Estetik yaptırmadığını söyleyen Pekin, son olarak saçlarını değiştirdi. Büşra Pekin'in yeni imajı çok beğenildi.
9.04.2023Magazin
Yıldız De Bana’nın yeni bölümü 14 Nisan Cuma Kanal D’de!
Yıldız De Bana’nın yeni bölümü 14 Nisan Cuma Kanal D’de!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı amaçlayan, yarışma programı Yıldız De Bana 14 Nisan Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek.
7.04.2023Televizyon
Ünlü oyuncu yeni projesi hakkında konuştu!
Ünlü oyuncu yeni projesi hakkında konuştu!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, yarışma programı Yıldız De Bana’nın sunucusu Deniz Tansel Öngel yeni programı hakkında düşünlerini paylaştı.
5.04.2023Televizyon
Yıldız De Bana’nın usta ismi Zafer Algöz’den çok özel açıklamalar!
Yıldız De Bana’nın usta ismi Zafer Algöz’den çok özel açıklamalar!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandıracak olan yarışma programı Yıldız De Bana her cuma akşamı canlı yayınla ekrana geliyor.
4.04.2023Televizyon
Yıldız De Bana ilk bölümüyle ekrana geldi!
Yıldız De Bana ilk bölümüyle ekrana geldi!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı hedefleyen yeni yarışma programı Yıldız De Bana canlı yayınla ekrana geldi.
2.04.2023Televizyon
'Seksi görünmek ve para kazanmak hiçbir zaman hedeflerimden biri olmadı'
'Seksi görünmek ve para kazanmak hiçbir zaman hedeflerimden biri olmadı'Çok Güzel Hareketler programı ile tanıdığımız ve birçok önemli projede yer alıp kendini kanıtlayan oyuncu Büşra Pekin, yüzündeki değişimiyle sık sık magazin gündeminde yer aldı. Cuma günü başlayacak olan 'Yıldız De Bana' yarışmasında jüri koltuğunda oturan Büşra Pekin değişimini, özel hayatını, aşkı ve ünlü olmayı anlattı. İşte samimi açıklamaları...
2.04.2023Magazin
Yıldız De Bana uyarlama mı? Yıldız De Bana hangi ülkelerde yayınlanıyor?
Yıldız De Bana uyarlama mı? Yıldız De Bana hangi ülkelerde yayınlanıyor?Yıldız De Bana uyarlama mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. 31 Mart Cuma akşamı Kanal D'de yayın hayatına başlayacak Yıldız De Bana yarışmasının jüri üyeliklerini Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz'ün yaptığı Yıldız De Bana'yı Tansel Öngel sunuyor. Peki Yıldız De Bana programı hangi ülkelerde yayınlanıyor?
31.03.2023Televizyon
Merakla beklenen 'Yıldız De Bana' başlıyor! İşte yetenek avcıları
Merakla beklenen 'Yıldız De Bana' başlıyor! İşte yetenek avcılarıKanal D'nin oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya amaç edinen yarışma programı 'Yıldız De Bana', 31 Mart Cuma akşamı canlı yayınla ekrana geliyor.
31.03.2023Magazin
Hamdi Alkan "Yıldız De Bana" ile ekrana dönüyor!
Hamdi Alkan "Yıldız De Bana" ile ekrana dönüyor!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, yarışma programı “Yıldız De Bana” 31 Mart Cuma günü canlı yayınla ekrana geliyor.
29.03.2023Televizyon
Yıldız De Bana’nın yayın tarihi belli oldu!
Yıldız De Bana’nın yayın tarihi belli oldu!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, yarışma programı Yıldız De Bana’ nın yayın tarihi belli oldu.
28.03.2023Televizyon
Tansel Öngel 'Yıldız De Bana' programının sunucusu oldu
Tansel Öngel 'Yıldız De Bana' programının sunucusu olduKanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, yarışma programı “Yıldız De Bana” çok yakında izleyicisi ile buluşacak.
26.03.2023Magazin
“Yıldız De Bana” çok yakında Kanal D'de başlıyor!
“Yıldız De Bana” çok yakında Kanal D'de başlıyor!Kanal D'nin yarışma programı “Yıldız De Bana” çok yakında izleyicisi ile buluşacak. Hülya Avşar “Bu yarışmanın binlerce gencin geleceğini belirleyeceğine inanıyorum.” dedi.
25.03.2023Magazin
"Yıldız De Bana" çok yakında Kanal D'de başlıyor!
"Yıldız De Bana" çok yakında Kanal D'de başlıyor!Hülya Avşar "Bu yarışmanın binlerce gencin geleceğini belirleyeceğine inanıyorum.” dedi.
24.03.2023Televizyon
"Yıldız De Bana"çok yakında Kanal D'de başlıyor! Büşra Pekin "Yıldız De Bana" ile ekrana dönüyor…
"Yıldız De Bana"çok yakında Kanal D'de başlıyor! Büşra Pekin "Yıldız De Bana" ile ekrana dönüyor…Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, yarışma programı “Yıldız De Bana” çok yakında izleyicisi ile buluşacak.
23.03.2023Televizyon
Yıldız De Bana başvuru şartları neler, formu yayınlandı mı? Yıldız De Bana ne zaman başlıyor, yarışma başvurusu nasıl yapılır, Yıldız De Bana seçmeler nasıl olacak?
Yıldız De Bana başvuru şartları neler, formu yayınlandı mı? Yıldız De Bana ne zaman başlıyor, yarışma başvurusu nasıl yapılır, Yıldız De Bana seçmeler nasıl olacak?Yıldızlara giden yolun kapıları Kanal D'de açılıyor. "Bende yıldız kumaşı var" diyenler, Kanal D ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Yetenekli olduğuna inanıyorsan sen başvuru yapabilirsin. Peki, Yıldız De Bana başvuru şartları neler, formu yayınlandı mı? Yıldız De Bana ne zaman başlıyor, yarışma başvurusu nasıl yapılır, Yıldız De Bana seçmeler nasıl olacak?
16.03.2023Televizyon
Türkiye'nin yeni yıldızları Yıldız De Bana ile belli oluyor! Yıldız De Bana başvurusu nasıl yapılır?
Türkiye'nin yeni yıldızları Yıldız De Bana ile belli oluyor! Yıldız De Bana başvurusu nasıl yapılır?Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, Türkiye’nin yeni yıldızını seçecek olan yarışma programı “Yıldız De Bana” çok yakında ekrana gelecek. Peki Yıldız De Bana başvurusu nasıl yapılır?
1.02.2023Televizyon
'Yıldız De Bana' yakında Kanal D'de başlıyor!
'Yıldız De Bana' yakında Kanal D'de başlıyor!Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, Türkiye’nin yeni yıldızını seçecek olan yarışma programı “Yıldız De Bana” çok yakında ekrana gelecek.
1.02.2023Televizyon
Burak Yılmaz resmen duyurdu: Kariyerimi sonlandırdım!
Burak Yılmaz resmen duyurdu: Kariyerimi sonlandırdım!Son olarak Hollanda Ligi ekiplerinden Fortuna Sittard forması giyen sonrasında takımdan ayrıldığını açıklayan Burak Yılmaz basın toplantısı düzenledi. Tecrübeli oyuncu futbol kariyerini sonlandırdığını açıkladı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli ismin Fenerbahçe ve Şenol Güneş ise dikkat çekti.
5.06.2023Şampiy10
Fındık deposunda sevgilisiyle buluştu! Mahkemede itiraf etti: Yüzüme tükürdü, öldürdüm
Fındık deposunda sevgilisiyle buluştu! Mahkemede itiraf etti: Yüzüme tükürdü, öldürdümBartın'da, eski sevgilisi Azize Gülmez'i (25) çalıştığı iş yerinde tabancayla öldürdükten sonra, iş arkadaşını da yaraladığı için 'ağırlaştırılmış müebbet' hapis istemiyle tutuklu yargılanan Ercan Özkavlak (31), mahkemede, "Kesinlikle öldürmek için gitmedim. Küfretti ve yüzüme tükürdü, çok pişmanım" dedi.
3.06.2023Yaşam
İcardi'nin bonservis fiyatı belli oldu! O kadar da korkulacak rakam değil
İcardi'nin bonservis fiyatı belli oldu! O kadar da korkulacak rakam değilGalatasaray'ın PSG'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Arjantinli yıldız için Sarı Kırmızılı yöneticiler 10 milyon euro'yu gözden çıkardı.
31.05.2023Galatasaray
İcardi şampiyonluğu bıraktı: Fenerbahçe derbimiz var
İcardi şampiyonluğu bıraktı: Fenerbahçe derbimiz varGalatasaray'ın Arjantinli süper starı Mauro İcardi şampiyonluk kutlamalarında yaptığı açıklamalarla Sarı Kırmızılı taraftarların alkışını topladı.
30.05.2023Galatasaray
'Bankacıyım' diyen sahtekarlara tüm bilgilerini verince üstüne kredi çektiler
'Bankacıyım' diyen sahtekarlara tüm bilgilerini verince üstüne kredi çektilerOrdu'nun Altınordu ilçesinde Onur Tıkıç (43), bir bankanın müşteri hizmetleri görevlisi olarak tanıtanların, kendisinden kişisel bilgilerini alıp, adına 60 bin TL kredi çektiğini belirterek, dolandırıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Tıkıç, dolandırıcıların parayı aldıktan sonra kendisine ‘Abi seni yorduk' dediklerini söyledi.
26.05.2023Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Yıldız De Bana ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yıldız de bana haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.