Yeni Model

Yeni Model

Son dakika yeni model haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yeni model ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yeni model haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni Model

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yeni model gelişmeleri de dahil olmak üzere 6.280 yeni model haberi bulunmuştur. Tüm yeni model haberleri aşağıda listelenmiştir.
MHRS siteminden randevu alınacak! Sağlık Bakanlığı'ndan yeni model!
MHRS siteminden randevu alınacak! Sağlık Bakanlığı'ndan yeni model!Sağlık Bakanlığı’nın ağız ve diş sağlığı hizmetlerini genişletmesi amacıyla hazırladığı ‘Aile Diş Hekimliği’ projesi ilgili kesimler tarafından olumlu karşılanırken, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Batu Can Yaman, konuyla ilgili olarak “Ağız ve diş sağlığında yeni bir modele geçiyoruz” dedi.
19.08.2022Gündem
EYT ile ilgili son dakika gelişmesi! EYT'de yeni dönem! Model belli oldu
EYT ile ilgili son dakika gelişmesi! EYT'de yeni dönem! Model belli olduEYT ile ilgili son dakika açıklaması. EYT'li milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. EYT'liler için yeni model belli oldu. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) sorununun çözümü için temaslar hızlanırken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in “Ne Finlandiya, ne Almanya, kendi modelimizi uygulayacağız” dediği belirtildi.
12.08.2022Emekli
MG'nin satışları 5 yılda 1 milyona ulaştı!
MG'nin satışları 5 yılda 1 milyona ulaştı!Çin'lilerin aldığı İngiliz marka 2007 yılından günümüze Çin dışında 1 milyon araç satışına ulaştı.
10.08.2022Otomobil
Bakanlık yeni bir eylem planı hazırladı! İşte yeni tarım modeli...
Bakanlık yeni bir eylem planı hazırladı! İşte yeni tarım modeli...Tarım ve Orman Bakanlığı, pandemi sonrasında dünyanın en çok üzerine eğildiği konuların başından gelen tarım sektörü için eylem planını hazırladı. Bu kapsamda, tarımda daha aktif destekleme için 65 olan teşvik sayısının sadeleştirilmesi, çiftçilere ekim öncesi ayni Destek ödemesi yapılması, üretim öncesi izin mekanizmasının devreye girmesi gibi birçok alanda düzenlemeler yapılacak.
10.08.2022Ekonomi
Maserati’den yeni pist otomobili” Project24”
Maserati’den yeni pist otomobili” Project24”Maserati, 62 adet üretilecek olan ve “Project24” kod adıyla anılan süper spor otomobil projesini gün yüzüne çıkarttı.
31.07.2022Otomobil
Günlük kiralamacılar yüzde 30 büyüme hedefliyor
Günlük kiralamacılar yüzde 30 büyüme hedefliyorGünlük araç kiralamada geçen yıla göre yüzde 30’a yakın büyüme öngörülüyor. Bu büyüme ile sektörün iş hacmi 2019 seviyesine yaklaşacak.
Dacia elektrikli Spring ile yollarda Dacia elektrikli Spring ile yollarda
Dacia elektrikli Spring ile yollarda Dacia elektrikli Spring ile yollardaDacia, Avrupa perakende otomobil satışlarında 3. sıraya yükseldi. Tam elektrikli Spring ve aile otomobili Jogger önümüzdeki aylarda Türkiye’ye ithal edilecek.
18.07.2022Otomobil
EYT ile ilgili son dakika gelişmesi! Ve belli oldu! Yeni model...
EYT ile ilgili son dakika gelişmesi! Ve belli oldu! Yeni model...EYT ile ilgili son dakika açıklaması. EYT'li milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. EYT yeni modelin detayları ortaya çıktı. Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren EYT haberleri yakından takip edilirken yaşanan son durum gelişmeleri sıkça araştırılır oldu. Kabine içinden yapılan açıklamalar EYT yasasını bekleyenlerde heyecan yaratırken konuya ilişkin son açıklama Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'den geldi. Açıklama sonrası "EYT ne zaman çıkacak?" sorusu akla geldi. İşte konuya ilişkin yapılan son açıklamalar ve son durum gelişmeleri...
16.07.2022Ekonomi
Kurban Bayramı’nda kiralamaya talep artışta
Kurban Bayramı’nda kiralamaya talep artıştaKurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasının ardından araç kiralama sektöründe yoğunluk yaşanıyor.
11.07.2022Otomobil
MG’den yeni elektrikli!
MG’den yeni elektrikli!450 km menzilli MG4 2023’te pazara giriyor.
4.07.2022Otomobil
MEB'den flaş karar! Yeni uygulama geliyor, ilkokul, ortaokul ve liselerde...
MEB'den flaş karar! Yeni uygulama geliyor, ilkokul, ortaokul ve liselerde...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor. İlk kez olacak. Yeni uygulama geliyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, CNN Türk'te Hakan Çelik'in konuğu oldu. Bakan Özer, 'Yabancı dille ilgili bizim ülkemizin bir sıkıntısı var. Artık bunu kırmak istiyoruz.' dedi ve yeni modelin detaylarını paylaştı. Özer ayrıca merakla beklenen atama sürecinden de bahsetti. İşte son dakika haberinin detayları...
25.06.2022Eğitim
Yaz okulu dönemi başlıyor! Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika açıklaması! Öğrenci milyonları ilgilendiriyor
Yaz okulu dönemi başlıyor! Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika açıklaması! Öğrenci milyonları ilgilendiriyorMEB'den son dakika açıklaması geldi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer duyurdu. Milyonlarca öğretmen ve öğrenciyi ilgilendiriyor. Eğitimde yeni yaz okulu dönemi başlıyor. Öğrenciler ve öğretmenler ücretsiz eğitim görecek. Yaz tatilinde dil eğitiminin detayları belli oldu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer konuyla ilgili detayları açıklayarak, "Biliyorsunuz yabancı dille ilgili bizim ülkemizin bir sıkıntısı var. Artık bunu kırmak istiyoruz. Bunun ilgili çalışmalarımız nihayetlendi. Metadolojiyi değiştireceğiz, öğretme yaklaşımını değiştireceğiz. İnşallah bunu ilk olarak da yaz okullarında deneyeceğiz. Yaz okullarında almış olduğumuz geri beslemelerle birlikte inşallah 2022-2023 eğitim öğretim yılında bu kazanımları elde ettiğimiz bulguları eğitim sistemine dahil edeceğiz. Bunu ilk defa yapacağız. İngilizce çok iyi öğretilen okullarımız var. Şu an İngilizce ile başlıyoruz sonra Arapçayı dahil edeceğiz. Fransızca, Almanca ile ilgili yaklaşımları geliştireceğiz. Ama öncelikle büyük öğrenci kitlesinin almış olduğu İngilizce problemini halletmemiz gerekiyor. İngilizce öğretilen çok iyi okullarımız var. Yani tüm eğitim sistemiyle ilgili matematikle ilgili kronik bir problememiz yok. Ama biz istiyoruz ki tüm okullarımızda matematikle ilgili güçlü bir eğitim olsun. Eğitimde fırsat eşitliği dediğimiz şey o. İyiye herkesin erişimini artırmak. Sadece belli dar alanlarda, belli okullarda nitelikli eğitime değil tüm okullarımızda bu nitelikli eğitime erişimi artırmak. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz Türkiye'nin istediği noktasında ücretsiz bir şekilde bu yaz okullarından faydalanabilirler. Belki önümüzdeki günlerde yaz okullarıyla ilgili seçenekleri de artırabiliriz." ifadelerini kullandı.
25.06.2022Eğitim
Maserati’den yeni Spider: “MC20 Cielo”
Maserati’den yeni Spider: “MC20 Cielo”Maserati, yeni spor otomobili MC20’nin üstü açılabilen versiyonu ”MC20 Cielo” yu dünya yollarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.
24.06.2022Otomobil
Alfa Romeo "Tonale"nin Türkiye ön satışı başlıyor!
Alfa Romeo "Tonale"nin Türkiye ön satışı başlıyor!Alfa Romeo’nun kompakt SUV’u ‘Tonale’ Türkiye’de ön satış fiyatı belli oldu.
24.06.2022Otomobil
PEUGEOT yeni 408’in örtüsünü açtı!
PEUGEOT yeni 408’in örtüsünü açtı!Yeni PEUGEOT 408, 2023 başında pazara sunulacak. Model, önce Avrupa pazarı için Fransa'nın Mulhouse kentinde, kısa bir süre sonra da Çin pazarı için Çin'deki Chengdu fabrikasında üretilecek.
23.06.2022Otomobil
EYT'de son dakika gelişmesi! Şartlar belli oluyor, kademeli model...
EYT'de son dakika gelişmesi! Şartlar belli oluyor, kademeli model...EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri Emeklilikte Yaşa Takılanlar tarafından yakından takip ediliyor. 3600 ek gösterge ile ilgili atılan adımların ardından gözler EYT düzenlemesine çevrilmişti. EYT'liler konusunda yeni model üzerinde çalışma başlatıldı. Yol hariyası belli oldu. EYT ile ilgili detaylar ortaya çıktı. EYT düzenlemesi kimleri kapsayacak? Emeklilik için şartlar nasıl belirlenecek? İşte EYT ile ilgili son dakika gelişmelerinin detayları...
EYT ve 3600 ek göstergede son dakika gelişmesi! Onlar da dahil edildi...
EYT ve 3600 ek göstergede son dakika gelişmesi! Onlar da dahil edildi...Milyonlarca kişinin emekli maaşları ve ikramiyelerinde artış sağlayacak 3600 ek göstergede yengi gelişme. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda 3600 gösterge ve EYT ile ilgili çok kapsamlı çalışmalar başladı. Özellikle; 3600 ek gösterge konusunda artık Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması beklenirken, yeni bir gelişme de yaşandı. Öğretmen, polis, din görevlisi gibi görevden bulunanlara verilen 3600 göstergede kapsam genişledi, yeni bir grup dahil edildi. EYT'liler konusunda yeni model üzerinde çalışma başlatıldı. Ek gösterge ile emekli bir öğretmenin maaşı 1234 lira artacak. İşte 3600 ek gösterge ve EYT ile ilgili yeni gelişmeler...
4.06.2022Memur
Peugeot’nun yarış konsepti gerçek oldu!
Peugeot’nun yarış konsepti gerçek oldu!Peugeot’nun asfalta indirdiği 9X8 modeli 4.995 m uzunluğa, 2.000 m genişliğe ve 1.145 m yüksekliğe sahip. Sadece 1.030 kg ağırlığıyla birlikte 90 lt yakıt deposu mevcut.
30.05.2022Otomobil
Evi olmayanlara müjde! Konutta yeni dönem ağustosta başlıyor, arazi kamudan.... İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana ve...
Evi olmayanlara müjde! Konutta yeni dönem ağustosta başlıyor, arazi kamudan.... İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana ve...Evi olmayan milyonlara güzel haber! Konutta yeni dönem başlıyor. Artık isteyenler daha kolay ev sahibi olacak. Yeni model ile ilgili detaylar tek tek açıklandı. Arazi kamudan, ev vatandaştan. Uygun ödeme koşulları sağlanacak. Ev fiyatlarının en çok arttığı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana gibi illere öncelik tanınacak. Ağustos ayında başlıyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, vatandaşın kendi evini yapabilmesi için büyükşehirlerde altyapılı arsa satışına başlayacaklarını açıkladı. Şehrin gelişim çeperlerinde, Hazine’ye ait arsalar uygun ödeme şartlarıyla satılacak. İşte ev alma hayali kuranları yakından ilgilendiren uygulamanın detayları...
29.05.2022Ekonomi
Yeni ZS EV son çeyrekte Türkiye’de
Yeni ZS EV son çeyrekte Türkiye’deZS EV’nin yenilenen modeli son çeyrekte ithal edilecek
24.05.2022Otomobil
Citroen’den “karavan” modeli!
Citroen’den “karavan” modeli!Jumper modeli artık karavana çevrilebiliyor. Ofis ve ev ortamını dilediği yere taşımasına olanak sağlayan Citroën Jumper’ın karavanlı versiyonu yollara çıktı
15.05.2022Otomobil
Ferrari'den  830 beygirlik yarışçı!
Ferrari'den 830 beygirlik yarışçı!Ferrari, yeni Berlinetta Spider modeli 296 GTS'yi tanıttı
29.04.2022Otomobil
Kiralık elektrikli bisiklet dönemi başladı
Kiralık elektrikli bisiklet dönemi başladıHavaların ısınmasıyla bisiklet kiralama işine talep artarken yeni model çevreci ve sürdürülebilir elektrikli bisikletler eskilerinin yerini alıyor.
8 yılda 30 elektrikli model geliyor!
8 yılda 30 elektrikli model geliyor!Honda, önümüzdeki 10 yıl içerisinde hem Ar-Ge harcamaları hem de farklı yatırımlar dahil olmak üzere elektrifikasyon sürecini hızlandırmak için elektrifikasyon ve yazılım teknolojileri alanına yaklaşık 40 milyar dolar tahsis edeceğini duyurdu.
13.04.2022Otomobil
Lexus’ta yeni dönem NX SUV ile başlayacak!
Lexus’ta yeni dönem NX SUV ile başlayacak!Lexus’un D-SUV modeli NX, 1.6 milyon TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de yollara çıkıyor. Marka 2025’e kadar 20 yeni model sunacak.
4.04.2022Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Yeni Model ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yeni model haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.