Ucuz Tatil

Ucuz Tatil

Son dakika ucuz tatil haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ucuz tatil ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ucuz tatil haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ucuz Tatil

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ucuz tatil gelişmeleri de dahil olmak üzere 398 ucuz tatil haberi bulunmuştur. Tüm ucuz tatil haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ucuz tatil müjdesi! Tarih verip açıkladı: Yüzde 100...
Ucuz tatil müjdesi! Tarih verip açıkladı: Yüzde 100...Yerli turistin ne zaman uygun tatil yapabileceği ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ferit Turgut, "Bizim yerli tatil reaksiyonumuz okul tatilleri ile alakalıdır. Okullar açılınca yerli turiste daha uygun fiyatlar olacaktır. Eylül ve Ekim fiyatları daha uygun olacak. Antalya’da 12 ay turizm yapılıyor. Gelmek isteyen Kasım, Aralık, Ocak, Şubat gibi de tatil yapabilirler” sözlerine yer verdi.
9.08.2022Ekonomi
Ucuz tatil şehirleri açıklandı! Listede Türkiye’den de bir kent var, maliyet kuruşu kuruşuna hesaplandı
Ucuz tatil şehirleri açıklandı! Listede Türkiye’den de bir kent var, maliyet kuruşu kuruşuna hesaplandıTatil yapmaya hazırlananlar dikkat! Bu listeye bakmadan tatile çıkmayın. Hem ekonomik hem de Avrupa’nın en iyileri. Maliyetleri ise kuruşu kuruşuna hesaplandı. Avrupa’nın 40 şehrinin incelendiği bir araştırmada ekonomik açıdan gidilebilecek en avantajlı tatil bölgeleri sıralandı. Liste bir haftalık konuklamaya maliyeti ile hesaplandı. İşte ekonomik açıdan en iyi tatil şehirleri ve bir haftalık tatil maliyetleri...
4.08.2022Ekonomi
Ucuz tatil dönemi bitiyor! Resmen kriz, fiyatlara zam geldi
Ucuz tatil dönemi bitiyor! Resmen kriz, fiyatlara zam geldiUcuz tatil dönemi bitiyor. Maliyetlerdeki artış fiyatlara yansıdı. Tatile çıkacakları yakından ilgilendiriyor. Tüm dünyada havayolu şirketleri ve oteller, artan maliyetleri fiyat tarifelerine yansıtmaya başladı. Yaşanan gelişmeler, fiyatlarda geri dönülmesi zor artışlara neden oluyor. İspanya, İtalya, Yunanistan ve Portekiz’deki kuruluşlar bu noktaya dikkat çekerken ucuz, sık ve hızlı tatilin sona erdiği bir döneme işaret ediyor. İşte son dakika haberinin detayları...
29.07.2022Ekonomi
En ucuz ve en iyi tatil yerleri belirlendi! Listede çarpıcı Türkiye detayı...
En ucuz ve en iyi tatil yerleri belirlendi! Listede çarpıcı Türkiye detayı...En ucuz tatil yerlerini belirleyen araştırma sonuçları açıklandı. Birleşik Krallık’ın postane servislerinden ‘Post Office’, İngilizlerin gidebileceği en ucuz 13 tatil yerini sıraldı.
26.07.2022Dünya
Ucuz  tatil fırsatı! 100 liradan başlıyor
Ucuz tatil fırsatı! 100 liradan başlıyorPandemi nedeniyle son iki yıldır tatil yapamayan pek çok kişi, havaların ısınmasıyla birlikte bütçesine uygun ucuz yaz tatili arayışına girdi. Peki bu yıl Ege ve Akdeniz’in turistik ilçelerinde kamp fiyatları ne kadar? Karavanla tatilin maliyeti ne? Dört kişilik bir ailenin otel tatili ne kadara mal oluyor? İşte en uygunundan pahalısına, her bütçeye uygun tatil alternatifleri.
28.05.2022Ekonomi
Kiralık ve satılık evler için dikkat çeken açıklama! Konut fiyatları düşebilir, 3 ay...
Kiralık ve satılık evler için dikkat çeken açıklama! Konut fiyatları düşebilir, 3 ay...Satılık ve kiralık konutlar ile ilgili açıklama geldi. Son 3 aydır resmen durdu. Konut piyasası ile ilgili son dönemde birçok yeni gelişmeler yaşanıyor. Artan konut ve kira fiyatları sebebiyle yapılacak düzenlemeler dört gözle bekleniyor. Ev sahibi ve kiracıyı mağdur etmeyecek yeni bir çalışmanın yapıldığını belirten Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un bu açıklaması vatandaşın gözünü Kabine'ye çevirdi. Öte yandan konut piyasası ile ilgili fiyatların düşüp düşmeyeceği ile ilgili de değerlendirmeler geliyor. Konut alarak Türk vatandaşlığına geçişte 250 bin dolar olan tutarın 400 bin dolara yükseltilmesi sonucu satılık ev fiyatlarının tepetaklak olabileceği belirtilirken; özellikle son 3 aydır ise konutta alım satımların durduğu ve konut fiyatların düşebileceği açıklaması yapıldı. İşte satılık ve kiralık konut piyasası ile ilgili son açıklamalar ve yaşanan gelişmeler...
27.05.2022Ekonomi
Ucuz tatil fırsatı! Tüm seçenekler verildi! Paranız cebinizde kalsın
Ucuz tatil fırsatı! Tüm seçenekler verildi! Paranız cebinizde kalsınUcuz tatil yapmak isteyen milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Tatil yapmak isteyen vatandaşlar erken rezervasyonla büyük kar etti. Öte yandan tatil planını yeni yapan vatandaşlar için ise yeni fırsatlar tek tek sıralandı. Peki tatil için yeterli bütçesi olmayanlar ne yapmalı? Erken rezervasyon ucuzluğu sürüyor mu? Tatili ucuza getirmenin püf noktaları neler? İşte 12 başlıkta merak edilenler...
27.05.2022Ekonomi
Ucuz tatil imkanı! Fiyatlar 50 TL'den başlıyor, talep yoğun...
Ucuz tatil imkanı! Fiyatlar 50 TL'den başlıyor, talep yoğun...İstanbul'da Ramazan Bayramı tatilini geçirecekler, çadır ve karavan kamplarına yoğun ilgi gösterdi. Şile, Çatalca ve Sarıyer'de bulunan kamp alanlarında doluluk oranları yüzde 80'lere ulaştı. Kamp bedeli günlük 50 ila 200 TL arasında değişirken, karavan kiraları haftalık 14 bin TL'den başlıyor. Karavan park ücretleri ise 50 metrekare alan için haftalık 1200 lira olarak belirlendi.
28.04.2022Ekonomi
Tatil planı yapanlara çok kritik uyarı! Dolandırıcılar böyle avlıyor
Tatil planı yapanlara çok kritik uyarı! Dolandırıcılar böyle avlıyorBodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye gibi turizm merkezlerinin bağlı bulunduğu Muğla'da, lüks otellerin internet sayfalarının kopyalanarak, oluşturulan sahte rezervasyonlara karşı tatilciler uyarıldı. Tespit edilen 26 kopya site erişime kapatırken, Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Başkan Yardımcısı Sabahattin Duman, "Acenteler üzerinden rezervasyon yapılmasını tavsiye ediyoruz" dedi.
24.04.2022Yaşam
Ucuz tatil fırsatı! Günlük ücretler 40 ile150 lira arasında değişiyor, Antalya, Muğla, Çanakkale, Balıkesir dahil onlarca kentte geçerli
Ucuz tatil fırsatı! Günlük ücretler 40 ile150 lira arasında değişiyor, Antalya, Muğla, Çanakkale, Balıkesir dahil onlarca kentte geçerliHavalar ısındı. Tatil planları yapılmaya başladı. Artan fiyatlar nedeni ile herkes ucuz tatil yapmanın yollarını araştırıyor. Ülkemizde tatil için farlı bütçelere uygun pek çok alternatif bulunuyor. Günlük ücretler 40 liralardan başlıyor. İsteyen herkes ucuz tatil imkanından yararlanabiliyor. Çok sayıda il ve ilçede geçerli. Olimpos'tan Datça'ya, Bozcaada'dan Foça'ya çok geniş bir yelpazede ucuz tatil yapma imkanı bulunuyor. Uygun bütçeli tatil denildiğinde kamp tatili ön plana çıkıyor. Çadır ya da karavan kiralama seçenekleri özellikle kalabalık aileler için ekonomik avantaj sunuyor. Peki ilk kez kamp yapacaklar nelere dikkat etmeli? Kampa giderken alınması gereken malzemeler neler? İşte ucuz tatilin şifreleri...
24.04.2022Ekonomi
Fahiş fiyat ve stokçulara karşı harekete geçildi! Ayçiçek yağı, şeker, gübre, araba, akaryakıt...
Fahiş fiyat ve stokçulara karşı harekete geçildi! Ayçiçek yağı, şeker, gübre, araba, akaryakıt...Fahiş fiyat ve stokçulukla mücadelede yeni dönem! Bakanlık harekete geçti, KDV indirimleri ile ilgili sıkı denetimler geliyor. Bakan Nebati temel ihtiyaç ürünleri için talimatı vermişti; gıda, otomotiv, yağ, gübre, şeker, inşaat malzemeleri, alkollü içecek, tütün ürünleri, sıvı yakıt, demir-çelik, tahıl, kahve ve canlı kümes hayvanları toptan ticareti gibi 30’a yakın sektörde faaliyet gösteren mükelleflerin ilgili adreslerinde saha denetimi çalışması gerçekleştirildi.
17.04.2022Ekonomi
Çok sayıda işçi aranıyor! 'Maaşlar asgari ücretin üzerinde’ deyip duyurdu: Kaynakçı, tornacı, frezeci...
Çok sayıda işçi aranıyor! 'Maaşlar asgari ücretin üzerinde’ deyip duyurdu: Kaynakçı, tornacı, frezeci...Organize Sanayi Bölgeleri Üst Yönetim Kurulu üyesi ve Trakya Koordinatörü Erdim Noyan, Türkiye'nin artan ihracatına karşılamak için fabrikaların üretimini artırdığını ancak Trakya'da bulunan 24 Organize Sanayi Bölgesi'ndeki firmaların eleman sıkıntısı yaşadığını söyledi. Noyan, "Özellikle bölgemizde tekstil gibi emek yoğun sektörlerdeki yatırım artışı da personel ihtiyacı oluşturmaktadır" dedi. MÜSİAD Tekirdağ Şube Başkanı Ramazan Doğan da, "En büyük yaşadığımız sıkıntılardan bir tanesi maalesef mavi yaka ve gri yaka dediğimiz teknik, teknisyen personel ihtiyaçlarımızda sıkıntı yaşıyoruz" dedi.
17.04.2022Gündem
2.354 TL banka hesaplarına yatırılıyor! 20 Nisan'a kadar...
2.354 TL banka hesaplarına yatırılıyor! 20 Nisan'a kadar...Paralar hesaplara aktarılmaya başladı. Yüz binlerce vatandaş bekliyordu. 2.354 TL'lik ödemelerin tamamı 20 Nisan tarihine kadar banka hesaplarına yatırılmış olacak. Bakan Yanık detayları paylaştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, bakıma ihtiyacı olan ağır engelli vatandaşlar ve aileleri için bu ay toplam 1 milyar 272 milyon TL Evde Bakım Yardımı’nı hesaplara yatırmaya başladıklarını açıkladı.
17.04.2022Ekonomi
Avcılar'da fabrikada korkutan yangın
Avcılar'da fabrikada korkutan yangın Avcılar'da yıkama makineleri fabrikasında çıkan yangın itfaiye tarafından söndürüldü.
17.04.2022Yaşam
Bodrum'da orman yangını!
Bodrum'da orman yangını!Muğla'nın Bodrum ilçesinde ormanlık ve makilik yangını çıktı. Rüzgarın da etkisiyle büyüyen yangına itfaiye ekiplerinin müdahalesi sürüyor.
17.04.2022Gündem
Bayramda ucuz tatil! Otobüs bileti fiyatına 3 gece 4 gün...
Bayramda ucuz tatil! Otobüs bileti fiyatına 3 gece 4 gün...Ucuz tatil için harekete geçildi. Otobüs bileti fiyatına tatil yapma imkanı sağlandı. Genç turizmciler hazırladıkları kampanyayla bilet fiyatına tatil sunuyor. Bayramda Bodrum’a otobüsle gidiş-dönüş bileti 1.000 TL iken, 3 gece 4 günlük tatil, ulaşım dahil 1.300 TL.
17.04.2022Ekonomi
İndirimde ‘zirve’ aralık! Yaz tatilinde yüzde 55 fark...
İndirimde ‘zirve’ aralık! Yaz tatilinde yüzde 55 fark...Milyonlar için geçerli. Yaz tatili için büyük fırsat. Fiyatlar her geçen gün artıyor. Erken rezervasyon ile çok daha ucuza tatil yapabilirsiniz. İndirimin zirvesi ise aralık ayı. Aralık itibarıyla gecikilen her ay fiyatlar güncelleneceği gibi otellerde yer bulma sorunları da artacak. Yüzde 55'e kadar indirim fırsatı var... İşte ucuz tatil fırsatı...
3.12.2021Ekonomi
Uygun tatil için ucuz bilet tüyoları!
Uygun tatil için ucuz bilet tüyoları!Ucuz bilet ve ucuz tatil yapmak isteyenleri kapsıyor. Ucuz bilet ve ucuz tatil ile ilgili flaş açıklama! Hafta ortası uçuşlar, hafta sonuna göre, sonbahar ve kış mevsimi ise, yaz ve ilkbahara göre daha ucuz olabiliyor. Konunun uzmanına göre geç saatte seyahat biletleri de gün içine göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.
14.10.2021Ekonomi
Ucuz tatilin püf noktaları... Paranız cebinizde kalsın
Ucuz tatilin püf noktaları... Paranız cebinizde kalsınUcuz tatil yapmak isteyen milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Küresel anlamda aşılamayla birlikte koronavirüs pandemisinin etkisi azaldı. Yazın gelmesiyle turizm sezonun açılmasının da normalleşme sürecine denk gelmesi sektörü daha da hareketlendirdi. Tatil anlayışları Covid etkileriyle değişti. Talep normalleşmeyle artarken, sonbaharda tatil yapmak isteyenler için en ucuz ve en tercih edilen yerleri araştırdık.
31.08.2021Ekonomi
Fiyatlar 150 TL! Oraya akın ettiler, yer kalmadı
Fiyatlar 150 TL! Oraya akın ettiler, yer kalmadıDokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde vatandaşlar tatil yörelerine akın etti. Birçok bölgede oteller tamamen doldu. Otellerde yer bulamayan ya da otel ücretini fazla bulan, doğayla iç içe bir tatil hayali kuranlar alternatif konaklama için kamp alanlarını tercih etti. Çadır kuran veya kiralayan vatandaşlar, kamp alanlarını tamamen doldurdu.
20.07.2021Gündem
Yüzde 50 daha ucuz! Fiyatlar 150 TL'den başlıyor
Yüzde 50 daha ucuz! Fiyatlar 150 TL'den başlıyorHerkes daha ucuzunu bulmak için araştırma yapıyor. Fiyatlar 150 TL'den başlıyor, 400 TL'ye kadar çıkıyor. Tatil planı yapanlar için hem İstanbul'a yakın oluşu hem de fiyatların cazip oluşu nedeni ile tercih ediliyor. Son yıllarda yıldızı parlayan tatil destinasyonları arasında yer alan Kocaeli'nin Kandıra ilçesinin, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde 1 milyon ziyaretçi ağırlaması bekleniyor.
19.07.2021Ekonomi
Ucuz tatil fırsatı! İndirim imkanı, acele edin
Ucuz tatil fırsatı! İndirim imkanı, acele edinYaz aylarının gelmesi ve koronovirüs salgını sürecinde normalleşmenin başlaması ile birlikte birçok kişi tatil planları yapmaya başladı. Uygun koşullarda, çok para harcamadan tatil yapmak isteyenler için çeşitli imkanlar bulunuyor. Erken rezervasyon ile yüzde 40 daha ucuza talik yapmak mümkün. Uçuk biletlerinde gün tercihi de fiyatı etkiliyor. İşte Ucuz tatil yapmanın yolları...
8.07.2021Ekonomi
İndirim fırsatı! Ücretsiz iptal imkanı, yüzde 50 daha ucuz...
İndirim fırsatı! Ücretsiz iptal imkanı, yüzde 50 daha ucuz...Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte tatil planları da yapılmaya başladı. Koronavirüs sürecinde birçok kişi geçen yaz tatillerini iptal etmişti. Bu yıl için aşılama çalışmalarının başlaması, turizm sektörünün salgın sürecine adapte olarak gerekli önlemlerin daha fazla alınıyor olması tatil yapmak isteyenler için fırsat oluşturuyor. Ayrıca erken rezervasyonlarda yüzde 50'ye varan indirimlerden yararlanmak da mümkün.
29.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ucuz Tatil ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ucuz tatil haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.