Typ

Typ

Son dakika TYP haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan TYP ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını TYP haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Typ

haberleri sayfasında son dakika yaşanan typ gelişmeleri de dahil olmak üzere 65 typ haberi bulunmuştur. Tüm typ haberleri aşağıda listelenmiştir.
Van TYP kura sonuçları 2023 isim listesi! TYP sorgulama nasıl yapılır, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023?
Van TYP kura sonuçları 2023 isim listesi! TYP sorgulama nasıl yapılır, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023?MEB bünyesinde yer alan TYP kapsamında yapılan işçi alımı başvuru sonuçları bazı illerde tamamlandı, başvuru yapanların kura sonuçları ve isim listesi duyurulmaya başlandı. Temizlik personeli kadrosunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından istihdam edilecek olan personeller için duyuru, bakanlığın il müdürlükleri tarafından yapıldı. Peki, TYP sorgulama nasıl yapılır, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? MEB İŞKUR TYP başvuru sonuçları hangi illerde açıklandı? İşte TYP kura sonuçları ve isim listesi 2023…
TYP kura sonuçları 2023! Muş, Sivas, Elazığ, Diyarbakır TYP sonuçları ne zaman açıklanacak, TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır? esube.iskur.gov.tr
TYP kura sonuçları 2023! Muş, Sivas, Elazığ, Diyarbakır TYP sonuçları ne zaman açıklanacak, TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır? esube.iskur.gov.trTYP sonuçları nasıl öğrenilir, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? Sorularına yanıt aranıyor. TYP sonuçları isim listesi sorgulaması devam ediyor. TYP (Toplum Yararına Programlar) kura sonuçları TYP başvurusu yapan vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde sorgulanıyor. MEB bünyesinde Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında işçi alımı kura sonuçları bazı illerde tamamlandı, isim listeleri duyurulmaya başlandı. Peki, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak, TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır? TYP sorgulama ekranı ve MEB TYP sonuçları 2023 isim listesi sorgulama ve Muş, Sivas, Elazığ, Diyarbakır TYP sonucu öğrenme süreci…
TYP numarası nasıl alınır? TYP numarası nedir, nasıl öğrenilir? İŞKUR TYP numarası alma ve sorgulama!
TYP numarası nasıl alınır? TYP numarası nedir, nasıl öğrenilir? İŞKUR TYP numarası alma ve sorgulama!TYP numarası nasıl öğrenilir, TYP numarası nasıl alınır? İŞKUR TYP numarası hizmetli alımı kapsamında merak ediliyor. Alımlarla ilgili süreç devam ederken TYP numarası için yapılan aramalar da arttı. Başvuruda bulunmak isteyenler TYP numarası nerede yazar, TYP numarası nedir, ne demek? Sorularına yanıt arıyor.
2.02.2023Ekonomi
TYP kura sonuçları 2023 isim listesi ve sorgulama ekranı! ŞKUR MEB TYP sonuçları açıklandı mı, kura sonuçları nasıl öğrenilir?
TYP kura sonuçları 2023 isim listesi ve sorgulama ekranı! ŞKUR MEB TYP sonuçları açıklandı mı, kura sonuçları nasıl öğrenilir? İŞKUR MEB TYP kura çekimi sonuçları isim listesi için araştırmalar hızlandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan 81 ilde tüm okullara temizlik personeli alımı yapılacağı ifadeleri sonrası başvuruları yapılmış, gözler TYP sonuçlarına çevrilmişti. TYP kura çekimleri birçok ilde başladı. Peki, İŞKUR MEB TYP kura çekimi sonuçları açıklandı mı, isim listesi nasıl sorgulanır? İşte TYP kura sonuçları 2023 isim listesi…
Bakan Bilgin'den son dakika EYT açıklaması! 'En kapsamlı düzenleme olacak'
Bakan Bilgin'den son dakika EYT açıklaması! 'En kapsamlı düzenleme olacak'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TBMM'deki bütçe görüşmelerinde milyonlarca vatandaşı ilgilendiren Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bilgin konu ile ilgili, "En kapsamlı düzenlemeyi yapacağımızdan kimsenin endişesi olmasın." ifadelerini kullandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, EYT ile ilgili düzenlemenin aralık ayı sonu gibi Meclis'e geleceğini belirterek, "EYT konusunda en kapsamlı düzenlemeyi yapacağımızdan kimsenin endişesi olmasın" dedi.
8.12.2022Ekonomi
Hibrit Görüntülüme Sistemi ve 50MP ön kamerası ile vivo V25 5G satışa sunuldu
Hibrit Görüntülüme Sistemi ve 50MP ön kamerası ile vivo V25 5G satışa sunulduvivo’nun Türkiye’de "Her Anıya Değer" sloganıyla kullanıcılarla buluşturduğu FIFA Dünya Kupası 2022 Resmi Akıllı Telefonu V25 5G modeli, başarıyla tamamladığı kontrol testlerinin yanı sıra üstün kamera teknolojisiyle yaratıcılığı yeni bir boyuta taşıyor, göz alıcı renklerle şık görünümleri mümkün kılıyor.
28.11.2022Advertorial
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne TYP kapsamında 400 personel alınacak! Başvurular başladı! İşte İŞKUR TYP başvuru ekranı!
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne TYP kapsamında 400 personel alınacak! Başvurular başladı! İşte İŞKUR TYP başvuru ekranı!İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü duyurdu! İŞKUR üzerinden TYP kapsamında 400 temizlik görevlisi alınacak. İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı duyuruya göre, Toplum Yararına Programı ile İşkur üzerinden 5+5 ay süreyle çalıştırmak üzere 400 personel istihdam edilecek. Peki, TYP başvuru ne zaman 2022? TYP başvuru şartları ne? GSB TYP başvurusu başladı mı? İşte detaylar…
İŞKUR TYP alımları ne zaman? 2022 İŞKUR okullara güvenlik, temizlik personeli alımı başvurusu ne zaman başlayacak, şartları neler?
İŞKUR TYP alımları ne zaman? 2022 İŞKUR okullara güvenlik, temizlik personeli alımı başvurusu ne zaman başlayacak, şartları neler?İŞKUR TYP başvurusu için yapılan aramalar devam ediyor. Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında okullara güvenlik, temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek. MEB bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar ise arama motorlarına yönelerek TYP alımlarının ne zaman başlayacağını sorguluyor. Peki 2022 İŞKUR TYP alımları ne zaman? İŞKUR okullara güvenlik, temizlik personeli alımı başvuru şartları neler, TYP personel alımı başvuruları ne zaman?
İŞKUR TYP başvurusu ile 60 bin temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak! İŞKUR TYP başvuru şartları neler, İŞKUR personel alımı 2022 ne zaman?
İŞKUR TYP başvurusu ile 60 bin temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak! İŞKUR TYP başvuru şartları neler, İŞKUR personel alımı 2022 ne zaman?İŞKUR TYP başvuruları için araştırmalar hızlandı. 2022-2023 eğitim yılı için geri sayım başlarken MEB'in ihtiyaçları doğrultusunda okullarda istihdam edilecek personellerin alımına yönelik sorgulamalar arttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Milli Eğitim Bakanlığımız tüm okullarımızın temizlik, kırtasiye, küçük onarım, atölye gibi bütçeleri bu yıl doğrudan okullara gönderdi. Temizlik işlerinde çalışacak 60 bin kişi okulların açılmasıyla görevlerine başlayacaklar." Açıklamasını yapmıştı. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman, 60 bin temizlik ve güvenlik görevlisi alımı şartları neler, İŞKUR personel alımı 2022 ne zaman?
TYP yönetmeliği değişti! TYP'ye katılanlar program süresince kaç gün izin kullanabilecek? TYP’de izin süresi kaç gün?
TYP yönetmeliği değişti! TYP'ye katılanlar program süresince kaç gün izin kullanabilecek? TYP’de izin süresi kaç gün?Toplum Yararına Programlarda (TYP) değişiklik! İŞKUR’un TYP yönetmeliği değişti. İŞKUR tarafından düzenlenen işsizlere geçici gelir desteği sağlayan Toplum Yararına Programların (TYP) yönetmeliğinde değişikliğe gidildi. TYP’ye alınacak personelin kriterleri değişirken, TYP’nin belirli bir mesleğe yönelik TYP düzenlenmemesi ve TYP katılanların izin durumları gibi konular değişti. Peki, TYP'ye katılanlar, program süresince kaç gün izin kullanabilecek? TYP’de izin süresi kaç gün? TYP başvuruları nasıl yapılacak? TYP’de çalışma nasıl olacak? İşte TYP çalışma şartları!
İŞKUR resmen duyurdu! Flaş değişiklik kararı, 5 gün...
İŞKUR resmen duyurdu! Flaş değişiklik kararı, 5 gün...İŞKUR son dakika duyurdu! Resmen değişti. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) toplum yararına programlarına (TYP) katılanlar, program süresince 5 güne kadar ücretsiz izin kullanabilecekler. Hastalık sebebiyle çalışılamayan günler de 5 günlük süreye dahil edilecek. Beş günlük sürenin aşılması halinde toplum yararına programdan çıkartılacaklar.
Yeni parti kurmuştu! Parti lideri ABD vatandaşlığı almak isterken dolandırıldı
Yeni parti kurmuştu! Parti lideri ABD vatandaşlığı almak isterken dolandırıldıTürkiye Yaşam Partisi (TYP) Genel Başkanı Deniz Özçelik büyük bir dolandırıcılık tezgahının ortasına düştü. Kendisini 'Elujah Etham' adıyla Birleşmiş Milletler'de diplomat olarak tanıtan Ümit A.'nın 38 bin dolar karşılığında Amerikan vatandaşlığı aldırma vaadine kanan parti lideri, yaklaşık 8 bin 800 dolarından (130 bin lira) oldu. Özçelik, kalan 30 bin doları ABD İstanbul Başkonolosluğu'nda teslim edeceğini söyledi ancak Ümit A. gelmeyince soluğu emniyette aldı.
6.05.2022Gündem
TYP kura sonuçları 2022 isim listesi! İŞKUR TYP kura sonuçları listesi nasıl sorgulanır? İŞKUR kura sonuçları 2022 sorgulama!
TYP kura sonuçları 2022 isim listesi! İŞKUR TYP kura sonuçları listesi nasıl sorgulanır? İŞKUR kura sonuçları 2022 sorgulama!İŞKUR TYP kura sonuçları açıklandı mı 2022? İŞKUR Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında yapılan alımların son durumu merak ediliyor. Başvurularını tamamlayan adaylar TYP kura sonuçları araştırmasına başladı. İl il kura sonuçlarını öğrenmek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Peki, İŞKUR TYP kura sonuçları listesi nasıl sorgulanır? TYP kura sonuçları 2022 isim listesi için nereye bakmak gerekiyor? İşte İŞKUR kura sonuçları 2022 sorgulama detayları…
KPSS şartı yok, 43 ilde 4 bin 253 lira maaşla işçi alınacak! Başvuru İŞKUR üzerinden…
KPSS şartı yok, 43 ilde 4 bin 253 lira maaşla işçi alınacak! Başvuru İŞKUR üzerinden…İş arayanlara iyi haber İŞKUR üzerinden geldi. 81 ilde 10 bine yakın işçi alımı yapılacaktı. 43 ildeki alımlara ilişkin ilanlar İŞKUR’un sitesinde yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı işçileri okullarda güvenlik, temizlik, bakım ve onarım gibi işlerde görevlendirecek. Alınan işçilere asgari ücret ödenecek. İŞKUR TYP ile 81 ilde yapılacak alımlarda KPSS şartı yok. İşçiler kura ile belirlenecek.
İŞKUR tarafından açıklama geldi! 103 kişi istihdam edilecek! İşte son tarih...
İŞKUR tarafından açıklama geldi! 103 kişi istihdam edilecek! İşte son tarih...İŞKUR tarafından yapılan açıklamaya göre o ilimizde ve ilçelerinde istihdam edilmek üzere 103 temizlik görevlisi alınacak. Başvurular için son tarih 11 Şubat 2022 olarak belirtildi.
8.02.2022Gündem
Kıdem tazminatı kaldırılıyor mu? Bakan son dakika açıkladı! Her çalışan...
Kıdem tazminatı kaldırılıyor mu? Bakan son dakika açıkladı! Her çalışan...Kıdem tazminatı kaldırılıyor mu? sorusuna net yanıt geldi. Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren açıklama. Resmen duyurdu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Kıdem tazminatını kim kaldırıyor? Ben kıdem tazminatını savunan bir adamım. Bu konuda yazılarım var. Onu nereden çıkardınız? Kıdem tazminatını kimse kaldırmıyor. Birisi kaldırırsa da ben çıkarım kıdem tazminatını savunurum." dedi.
MEB İŞKUR üzerinden 10 bin TYP çalışanı alacak! Bakan Özer’den TYP müjdesi!
MEB İŞKUR üzerinden 10 bin TYP çalışanı alacak! Bakan Özer’den TYP müjdesi!Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer müjdeyi verdi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) okullara İŞKUR’un Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında 10 bin işçi alacak. Bakan Özer, yaptığı açıklamada “10 bin daha TYP'den temizlik elemanımızı okullarımıza inşallah kavuşturacağız." dedi. Peki, MEB TYP başvuruları ne zaman? İşte Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in TYP açıklaması…
İŞKUR duyurdu! Yeni yılda değişiyor
İŞKUR duyurdu! Yeni yılda değişiyorİŞKUR, Toplum Yararına Programının 1 Ocak 2022'den itibaren sadece afet, salgın ve acil durum dönemlerinde geçici olarak uygulanacağını açıkladı.
28.10.2021Gündem
3600 ek gösterge nedir, kimleri kapsıyor? Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’dan ek gösterge açıklaması!
3600 ek gösterge nedir, kimleri kapsıyor? Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’dan ek gösterge açıklaması!Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, 3600 ek göstergenin kapsamına ilişkin çalışmayı başlatmak için bakanlıkla mutabakata vardıklarını belirterek, "Buna ilişkin startı kasım ayı içinde vereceğiz" dedi. 3600 ek gösterge teklifinin kendilerine ait olduğunu dile getiren Yalçın, "Toplu sözleşme kararı bize aittir. Buna ilişkin vaat Cumhurbaşkanımıza aittir. 2022 yılı içinde çalışacağız tamamlayacağız" diye konuştu. İşte ek göstergede son durum...
'3600 ek gösterge' ile ilgili son dakika açıklaması! Ve başlıyor, tarih belli oldu
'3600 ek gösterge' ile ilgili son dakika açıklaması! Ve başlıyor, tarih belli oldu3600 ek gösterge ile ilgili son dakika gelişmesi. Memur ve emekli milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Hemşire, polis, din görevlileri ve öğretmen maaşları ile ikramiyelerini doğrudan etkileyecek 3600 ek gösterge düzenlemesi ile ilgili önemli açıklama geldi. Tarih belli oldu. Ve başlıyor. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 3600 ek göstergenin kapsamına ilişkin çalışmayı başlatmak için bakanlıkla mutabakata vardıklarını belirtti. Yalçın ayrıca milyonlarca kişinin merakla beklediği tarihi de açıkladı.
İŞKUR TYP başvuru ne zaman? İŞKUR TYP personel (işçi) alım listesi yayımlandı
İŞKUR TYP başvuru ne zaman? İŞKUR TYP personel (işçi) alım listesi yayımlandıToplum Yararına Programlar kapsamında alımı yapılacak olan TYP personel listesi İŞKUR’un sitesinde yayımlandı. İŞKUR tarafından geçici gelir desteği sağlamak amacıyla başlatılan programlar için ilanlar yayınlandı. Peki, ŞKUR TYP başvuru ne zaman? İŞKUR TYP okul başvuruları ne zaman 2021? İŞKUR TYP başvuru şartları ne? İşte İŞKUR TYP personel (işçi) alım listesi...
İŞKUR TYP başvurusu ne zaman? TYP başvuru şartları 2021!
İŞKUR TYP başvurusu ne zaman? TYP başvuru şartları 2021!İŞKUR Toplum Yararına Programları (TYP) başvuruları pek çok kişinin gündeminde... İŞKUR tarafından geçici gelir desteği sağlamak amacıyla başlatılan programlar için ilk ilan yayınlandı. Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü "Çevre Temizliği" işlerinde çalıştırmak üzere geçici personel alacak. Peki, İŞKUR TYP başvurusu ne zaman? TYP başvuru şartları 2021!
Şanlıurfa İŞKUR TYP alımları ne zaman 2020? 13 ilçede şoför alımı yapılacak! Şartları nelerdir, nasıl başvuru yapılacak?
Şanlıurfa İŞKUR TYP alımları ne zaman 2020? 13 ilçede şoför alımı yapılacak! Şartları nelerdir, nasıl başvuru yapılacak?İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında Şanlıurfa'da İl Sağlık Müdürlüğü'nde istihdam edilecek şoför alımı başvurusunu açtı. Şoför alımı başvuruları İŞKUR esube.iskur.gov.tr internet adresinden alınacak. Şanlıurfa İŞKUR TYP alımları ne zaman 2020?
MEB son dakika kararını açıkladı! 30'u geçti, 1 ay sürecek...
MEB son dakika kararını açıkladı! 30'u geçti, 1 ay sürecek...Milyonlar bekliyordu MEB kararını resmen duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti ve 81 ile yazı yolladı. MEB illere yolladığı yazı sonrası sayı hazla arttı ve aralarında, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa'nın da bulunduğu 32 il tek tek açıkladı. Bir ay sürecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan da kabine toplantısı sonrası 'Ana sınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetlerine ara verilecektir" dedi. MEB'in kararı okul öncesi eğitimde kararı milli eğitim müdürlüklerine bırakması sonrası illerden peş peşe açıklamalar geldi. Koronavirüs vakalarının tavan yaptığı iller hemen 4 Ocak 2021'e kadar uzaktan eğitime geçti. İşte okul öncesinde de uzaktan eğitime geçen iller...
30.11.2020Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Typ ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki typ haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.