Togg Ne Zaman Çıkıyor

Togg Ne Zaman Çıkıyor

Son dakika TOGG ne zaman çıkıyor haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan TOGG ne zaman çıkıyor ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını TOGG ne zaman çıkıyor haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Togg Ne Zaman Çıkıyor

haberleri sayfasında son dakika yaşanan togg ne zaman çıkıyor gelişmeleri de dahil olmak üzere 44 togg ne zaman çıkıyor haberi bulunmuştur. Tüm togg ne zaman çıkıyor haberleri aşağıda listelenmiştir.
TOGG'un hikayesi nasıl başladı? Detaylar belli oldu
TOGG'un hikayesi nasıl başladı? Detaylar belli olduTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) yerli elektrikli otomobili için heyecanlı bekleyiş devam ederken Togg'un Gemlik Kampüsü'nün açılışı için nefesler tutuldu. Türkiye'nin vizyon projeleri arasında gösterilen TOGG’da ilk seri üretim araç banttan inecek. Türkiye’nin ilk otomobili Devrim’e bir saygı duruşu olarak TOGG Türkiye'nin 60 yıllık otomobil rüyasını gerçeğe dönüştürecek.
29.10.2022Ekonomi
Yerli otomobil TOGG ne zaman çıkıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan TOGG’un çıkış tarihini açıkladı!
Yerli otomobil TOGG ne zaman çıkıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan TOGG’un çıkış tarihini açıkladı!TOGG’un çıkış tarihi belli oldu. Milyonların gözü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarındaydı. AK Parti grup toplantısında kritik açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi. TOGG’un çıkış tarihini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi. Peki, Yerli otomobil TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG ne zaman yollarda? TOGG ne zaman satışa çıkacak? İşte detaylar…
5.10.2022Ekonomi
Togg fiyatı ile ilgili açıklama! Togg fiyatı belli oldu mu? Togg ne zaman yollarda olacak?
Togg fiyatı ile ilgili açıklama! Togg fiyatı belli oldu mu? Togg ne zaman yollarda olacak?Türkiye’nin yerli otomobili Togg ile ilgili heyecanlı bekleyiş sürüyor. Gözler Togg’un yollara çıkacağı tarihe çevrilirken Togg fiyatı ile ilgili spükülasyonlar da artıyor. Togg fiyatı ile ilgili sosyal medyada yer alan iddialar üzerine Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) sosyal medya hesabından fiyat açıklaması yapıldı. Peki, Togg ne zaman çıkacak? Togg ne zaman yollarda olacak? Togg fiyatı belli oldu mu? İşte Togg fiyat listesi iddiaları ve kuruluştan yapılan açıklama…
3.10.2022Ekonomi
TOGG ne zaman yollarda olacak? TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG fiyatı belli oldu mu?
TOGG ne zaman yollarda olacak? TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG fiyatı belli oldu mu? Yerli ve milli otomobil TOGG ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor! TOGG’un fabrikasının açılış tarihi ve yerli otomobil TOGG’un çıkış tarihi belli oldu. TOGG ile ilgili müjdeyi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu verdi. Peki, TOGG fabrikası ne zaman açılacak?TOGG ne zaman yollarda olacak? TOGG ne zaman çıkacak? TOGG fiyatı belli oldu mu? İşte TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun açıklamaları…
27.07.2022Ekonomi
TOGG fiyatı ne kadar olacak? TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG deneme üretimi ne zaman başlıyor?
TOGG fiyatı ne kadar olacak? TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG deneme üretimi ne zaman başlıyor? Türkiye'nin yerli otomobili TOGG ile ilgili yeni delişmeler gelmeye devam ediyor. TOGG CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş TOGG ile ilgili merak edilenleri katıldığı bir televizyon programında anlattı. TOGG'da sona yaklaşılırken Karakaş, üretim aşamasında gelinen son durum ve TOGG fiyaları ile ilgili konuştu. Peki, TOGG fiyatı ne kadar olacak? TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG deneme üretimi ne zaman başlıyor? TOGG testleri ne zaman tamamlanacak? İşte TOGG ile ilgili son durum!
15.06.2022Ekonomi
İlk TOGG 29 Ekim'de banttan inecek
İlk TOGG 29 Ekim'de banttan inecekTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Mustafa Rifat Hisarcıklıoğlu "Ülkemizin yeşil ve dijital dönüşüm sürecine ve mobilite ekosistemine katkı sağlıyoruz. Bursa Gemlik’teki üretim tesisimizden ilk araç, 29 Ekim’de çıkıyor. Seneye de TOGG’u, yollarda görmeye başlıyoruz" dedi.
7.06.2022Ekonomi
TOGG CEO’su Karakaş açıkladı! '2023 Mart ayında caddelerde göreceğiz'
TOGG CEO’su Karakaş açıkladı! '2023 Mart ayında caddelerde göreceğiz'Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TOGG) CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, TOGG otomobillerini 2023 Mart ayından itibaren caddelerde görüleceğini söyledi.
19.05.2022Ekonomi
Togg ne zaman satışa çıkacak? Togg satış fiyatı belli oldu mu?
Togg ne zaman satışa çıkacak? Togg satış fiyatı belli oldu mu? Tükiye’nin yerli otomobili TOGG ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Gemlik tesislerinde çalışmalar sürerken boya tesisinin yüzde 96’sı, montaj tesisinin yüzde 89’u, gövde tesisinin yüzde 92’si tamamlandı. Togg ile ilgili çalışmalar yakından takip edilirken pek çok kişi de Togg’un satışa çıkacağı tarihi araştırıyor. Peki, Togg ne zaman satışa çıkacak? Togg ne zaman yollarda olacak? Togg satış fiyatı belli oldu mu? İşte tüm detaylar…
18.04.2022Ekonomi
Togg ne zaman çıkıyor? Togg üretime ne zaman başlıyor? Togg çıkış tarihi belli oldu!
Togg ne zaman çıkıyor? Togg üretime ne zaman başlıyor? Togg çıkış tarihi belli oldu!Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG ile ilgili yeni görüntüler gelmişti. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, TOGG’un üretime başlayacağı tarihi açıkladı. Peki, Togg ne zaman çıkıyor? Togg üretime ne zaman başlıyor? Togg çıkış tarihi belli oldu!
22.03.2022Ekonomi
TOGG'un CEO'sundan flaş açıklama! 'Avrupa'nın en temizi'
TOGG'un CEO'sundan flaş açıklama! 'Avrupa'nın en temizi'Türkiye'nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg'un CEO'su M. Gürcan Karakaş, Londra'da düzenlenen İngiltere-Türkiye Yeşil Finans Konferansı'nda (UK-Turkey Green Finance Conference) yaptığı konuşmada, "Togg doğuştan yeşil, doğuştan sürdürülebilir bir şirket. Gemlik tesisimizdeki boyahanemiz Avrupa'nın en temizi" dedi.
18.03.2022Ekonomi
Togg ne zaman çıkıyor? Togg lansmanı ne zaman? Togg ne zaman seri üretime geçecek?
Togg ne zaman çıkıyor? Togg lansmanı ne zaman? Togg ne zaman seri üretime geçecek? Togg ile ilgili heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, Togg'un üretim planları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Togg’un üretim süreci ve tesislerin üretim planlaması hakkında konuşan Karakaş, lansman için öngörülen tarihi paylaştı. Peki, Togg ne zaman çıkıyor? Togg lansmanı ne zaman? Togg ne zaman seri üretime geçecek? Togg ne zaman yollarda olacak? İşte Togg üretim süreci ile ilgili tüm detaylar…
11.03.2022Ekonomi
Togg ne zaman çıkıyor? Togg logosu değişti mi?
Togg ne zaman çıkıyor? Togg logosu değişti mi?Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun bünyesinde yerli otomobil Togg'un üretimi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Fabrika inşaatı devam ederken Togg'un logosu da değişti. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş "C segmenti SUV’un, önce ülkemizde ardından da Avrupa’da pazara çıkmasına yaklaştık" dedi. Peki, Togg ne zaman çıkıyor? Togg logosu değişti mi? Yerli otomobil Togg fiyatı ne? Togg parçaları yerli mi? Togg tahmini fiyatı ne? İşte detaylar...
28.12.2021Ekonomi
TOGG C Segment Sedan özellikleri neler? TOGG ne zaman çıkacak?
TOGG C Segment Sedan özellikleri neler? TOGG ne zaman çıkacak? Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubundan (TOGG) yeni model açıklaması geldi. TOGG Üst Yöneticisi Karakaş, "C segment sedanla ilgili çalışmalarımıza da başladık" dedi. Peki, TOGG C Segment Sedan özellikleri neler? TOGG ne zaman çıkacak? TOGG fabrikası ne zaman bitiyor? İşte TOGG C Segment Sedan teknik özellikleri!
12.11.2021Gündem
Yerli otomobil için düğmeye basıldı!
Yerli otomobil için düğmeye basıldı!Türkiye'nin yerli otomobili TOGG ile ilgili çalışmalar Bilişim Vadisi'nde tüm hızıyla sürüyor. 2022'de banttan inecek seri üretim ilk yerli otomobillerin dijital altyapı ve hizmetlerinin merkezi olarak sunulacağı endüstriyel bulut platformu için de çalışmalar başladı. Hayati önem taşıyan endüstriyel bulut platformu pilot uygulaması ilk olarak otomotiv sektöründe başlayacak.
31.10.2020Gündem
Bakan Varank'tan yerli otomobil açıklaması!
Bakan Varank'tan yerli otomobil açıklaması!Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin Otomobili'ne ilişkin "İnşaat, çalışmaları hızlı bir biçimde devam ediyor. Kamuoyuna ilan ettiğimiz takvimimiz de belli. 2022'nin sonunda inşallah biz Türkiye'nin otomobillerini banttan indirmeyi istiyoruz." dedi.
TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG fiyatı ne kadar olacak? TOGG özellikleri ve TOGG'dan fiyat açıklaması
TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG fiyatı ne kadar olacak? TOGG özellikleri ve TOGG'dan fiyat açıklamasıTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tanıtımının yapıldığı ilk günden beri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Teknolojide atılım yapan Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG için kurulacak yerli elektrikli otomobil üretim tesisi Bursa'da kurulacak. Dünyanın pek çok ülkesinde TOGG, oto startup sektörünü de hareketlendirdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli startup’larla çalışacaklarını vurgulamıştı. TOGG’a destek veren yerli startup’lar arasında CY Vision, home-iX ve Büyütech gibi firmalar var. Ayrıca e-mobilitede gelecek vaat eden pek çok startup yepyeni teknolojiler üzerine çalışıyor. Peki, TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG fiyatı ne kadar olacak? TOGG araba fiyatı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur ve emekli maaşı açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur ve emekli maaşı açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu hafta Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni kapsayan Körfez turunu tamamladı. Özellikle ekonomi alanında yeni iş birliği anlaşmaları yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez turu dönüşünde gazetecilere önemli değerlendirmelerde bulundu.
21.07.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 14 Mayıs mesajı: Bu işi ilk turda bitirelim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 14 Mayıs mesajı: Bu işi ilk turda bitirelimCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Tekirdağ Çerkezköy Hayri Batur Caddesi'nde düzenlenen mitingde açıklamalarda bulundu. "Gelin bu işi ilk turda açık ara bitirelim" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet İttifakı'nı da eleştirerek, "Bunların vaat ettiği bahar yalancı bahar. Ülkemizi tüm iddialarından mahrum ederek ülkemizi eski kavgalı krizli günlere döndürecekler. Karşımızdaki kumar masasının halini görüyorsunuz. Cumhuriyetle hesaplaşmak isteyenlerle beraberler. Güvenliğimiz terör örgütlerinin insafına bırakılıyor. Eserleri yıkma, milli değerlerimizi yabancılara peşkeş çekme sözü veriliyor. Kaç tane iseler bir araya gelmiş ülkenin ve milletin kaderi üzerine kumar oynuyorlar. 21 yıldır ülkemizde istikrar ve güven iklimi tesis etmek için verdiğimiz mücadelenin şahidi sizlersiniz. Hepsi ağız birliği yapmışlar, bahane üretiyorlar. Neden korkuyorlar? Neyi gizlemeye çalışıyorlar biz de merak ediyoruz." ifadelerini kullandı.
8.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST'te açıkladı! İşte Türkiye'nin uzay yolcuları
Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST'te açıkladı! İşte Türkiye'nin uzay yolcularıTEKNOFEST'e katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin ilk uzay yolcularının Alper Gezer Avcı ve Tuva Cihangir Atasever olduğunu açıkladı. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklamalarına tepki gösteren Erdoğan, "Ülkemize milletimize ve ordumuza hizmet eden yerli milli şirketler varken Amerikan firmalarının reklam ajanslığına soyunmanın adı mandacılıktır. Bay bay kemal senin o görüştüğün kişiler benimle görüştü. Türkiye’de böyle bir yatırım yapma arzularının olduğunu söylediler. ‘Buyurun gelin’ dedim. O gün bugün biz bir daha görmedi" dedi.
29.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 14 Mayıs mesajı: Bu ülke hainlere bırakılamaz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 14 Mayıs mesajı: Bu ülke hainlere bırakılamazCumhurbaşkanı Erdoğan, ATO Congresium’da Gençlik İçin Hemen Şimdi Programı’nda açıklamalarda bulundu. 14 Mayıs mesajı veren Erdoğan, "Bu ülke bu hainlere bırakılamaz. Gençler biz yapmak için varız bunlar yıkmak için var. Öyleyse çok çalışmamız lazım." dedi.
25.04.2023Gündem
Togg için kredi müjdesi! Erdoğan: Araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 0,99 oranda kredi kullandırılacak
Togg için kredi müjdesi! Erdoğan: Araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 0,99 oranda kredi kullandırılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kamu bankalarımız Togg için araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 36 ay vadeyle 0,99 oranda kredi kullandıracaklar. Yani 1 puan. Ziraat Bankası böyle bir destek verip, 36 ay vade ile bu krediyi kullandıracak ve Togg satışlarını bu şekilde yapacaklar" dedi.
24.04.2023Gündem
Yeni Altay tankı TSK'ya teslim edildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hedefimizi tam bağımsız savunma sanayii olarak belirledik
Yeni Altay tankı TSK'ya teslim edildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hedefimizi tam bağımsız savunma sanayii olarak belirledikCumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'nın Arifiye ilçesinde, Yeni Altay Tankının testleri için TSK'ya Teslimi Töreni'nde açıklamalarda bulundu. "Hedefimizi tam bağımsız savunma sanayii olarak belirledik" diyen Erdoğan, konuşmasında "Diğer savunma projeleri gibi pek çok zorlukla karşılaştık. Projemiz engellenmeye çalışıldı. Maruz kaldığımız onca saldırıya rağmen pes etmedik. Daha iyisini için canla başla çalıştık. Yerli ve milli alt sistemler tasarladılar. Birçok yeni sistemi tankımıza entegre ettiler. Ortaya yeni Altay çıktı. Ordumuz tarafında testleri tamamlandıktan hemen sonra seri üretime başlayacağız." ifadelerini kullandı.
23.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çitçilerimize 10 yeni müjde veriyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çitçilerimize 10 yeni müjde veriyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Nurdağı'nda yapımı tamamlanan köy evlerinin anahtar teslim töreninde konuştu. Erdoğan, "Bütün 11 vilayeti Cumhur ittifakı olarak defaatle dolandık. İnşaatını 45 günde tamamladığımız 45 köy evimizin anahtarların teslim ediyoruz. Çitçilerimize 10 yeni müjde veriyoruz." dedi.
22.04.2023Gündem
Bakan Varank: Kimlik siyaseti eski Türkiye’de kaldı
Bakan Varank: Kimlik siyaseti eski Türkiye’de kaldıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kimlik siyaseti yaptığını söyleyerek, “Ortaya proje koyamayanlar şu anda kimlik siyaseti yapmaya, Türkiye'nin sosyolojik fay hatlarını tetiklemeye dönük, birtakım siyasi hamlelere giriyor. Bakıyorsunuz durup dururken Kılıçdaroğlu çıkıyor, ‘Aleviyim’ diye bir video çekiyor. Kimse senin Aleviliğini zaten sorgulamadı. Kimsenin senin Aleviliğinle ilgili bir problemi de yok. Bizim bunlara karnımız tok. Bizim kimsenin kimliğiyle bir problemimiz de yok. Kimlik siyaseti eski Türkiye'de kaldı” dedi.
22.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete sert tepki: Bunların savunma sanayi gibi bir derdi yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete sert tepki: Bunların savunma sanayi gibi bir derdi yokCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli'de halka hitap etti. Erdoğan, "ABD'den Avrupa'ya ülkemize diz çöktürmek için bekleyen emperyalistlerin hepsi Bay Bay Kemal'in yanında saf tuttu." ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun Bayraktar sözlerine tepki gösteren Erdoğan, "Gelince İHA'ları SİHA'ları satacakmış. Ya sen kimsin? Neyi satıyorsun? Kendine gel. Bunların savunma sanayi gibi bir derdi yok" ifadelerini kullandı.
19.04.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Togg Ne Zaman Çıkıyor ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki togg ne zaman çıkıyor haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.