Togg Açıklama

Togg Açıklama

Son dakika TOGG açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan TOGG açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını TOGG açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Togg Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan togg açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 116 togg açıklama haberi bulunmuştur. Tüm togg açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yerli otomobilin sınırları aşması isteniyor: 'Togg’u Avrupa’ya bekliyoruz'
Yerli otomobilin sınırları aşması isteniyor: 'Togg’u Avrupa’ya bekliyoruz' Togg’un Zeytinburnu’ndaki deneyim merkezi her gün yüzlerce vatandaşı ağırlıyor. Test araçları üzerinde yerli otomobilin keyfine varan vatandaşlar, yerli otomobilin yurt sınırlarını aşarak Avrupa yollarına da çıkarılmasını istiyor.
23.05.2023Ekonomi
Yerli otomobil TOGG ile ilgili flaş gelişme! Resmen başladı, sayı 1000'i aştı
Yerli otomobil TOGG ile ilgili flaş gelişme! Resmen başladı, sayı 1000'i aştıYerli otomobil TOGG ile ilgili son dakika gelişmesi. Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada çalışan kişi sayısının 1000'i aştığı belirtildi.
23.07.2022Ekonomi
TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: Mobilite ekosisteminin parçası olanakıllı bir cihaz tasarlıyoruz
TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: Mobilite ekosisteminin parçası olanakıllı bir cihaz tasarlıyoruzAvrupa'nın en büyük startup ve teknoloji etkinliği olan VivaTech’te konuşan Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Bir otomobilden daha fazlasını, akıllı bir otomobilden daha fazlasını hedefleyerek, mobilite ekosisteminin parçası olan akıllı bir cihaz tasarlıyoruz. ‘Togg Akıllı Yaşam’ adını verdiğimiz hizmetlerle bağlantılı bir otomobilden çok daha fazlasını sunuyoruz” dedi.
16.06.2022Ekonomi
TOGG girişimcileri görücüye çıkıyor
TOGG girişimcileri görücüye çıkıyorTürkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası TOGG ile Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon üssü Bilişim Vadisi’nin ortaklığında başlatılan Mobilite Hızlandırıcı Programı’nda mezuniyet heyecanı yaşıyor. 6 Nisan’da başlayan yoğun eğitim ve mentorluk programını başarıyla tamamlayan 10 girişimci, 14 Haziran’da görücüye çıkıyor.
13.06.2022Ekonomi
TOGG CEO’su Karakaş açıkladı! '2023 Mart ayında caddelerde göreceğiz'
TOGG CEO’su Karakaş açıkladı! '2023 Mart ayında caddelerde göreceğiz'Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TOGG) CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, TOGG otomobillerini 2023 Mart ayından itibaren caddelerde görüleceğini söyledi.
19.05.2022Ekonomi
TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım! Tamamlanıyor
TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım! TamamlanıyorTOGG Gemlik tesislerinde çalışmalar son sürat devam ediyor. Gemlik tesisinde bu ay boya tesisinin yüzde 96’sı, montaj tesisinin yüzde 89’u, gövde tesisinin yüzde 92’si tamamlandı.
18.04.2022Ekonomi
TOGG ile ilgili Bakan Varank'tan açıklama! 'Dünyanın da yıldızı olacak'
TOGG ile ilgili Bakan Varank'tan açıklama! 'Dünyanın da yıldızı olacak'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Emin olun TOGG, bu yıl sonunda trafiğe çıktığında sadece ülkemizin değil, dünyanın da yıldızı olacak. Sıfır karbon emisyonuyla, iklim değişikliğiyle mücadeledeki en büyük kozlarımızdan biri olacak" dedi.
30.03.2022Ekonomi
TOGG'un CEO'sundan flaş açıklama! 'Avrupa'nın en temizi'
TOGG'un CEO'sundan flaş açıklama! 'Avrupa'nın en temizi'Türkiye'nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg'un CEO'su M. Gürcan Karakaş, Londra'da düzenlenen İngiltere-Türkiye Yeşil Finans Konferansı'nda (UK-Turkey Green Finance Conference) yaptığı konuşmada, "Togg doğuştan yeşil, doğuştan sürdürülebilir bir şirket. Gemlik tesisimizdeki boyahanemiz Avrupa'nın en temizi" dedi.
18.03.2022Ekonomi
TOGG'un Avrupa'daki ilk durağı belli oldu! Temsilcilik açıldı
TOGG'un Avrupa'daki ilk durağı belli oldu! Temsilcilik açıldıTürkiye’nin yerli otomobil girişimi TOGG, Avrupa pazarına açılmak için harekete geçti. TOGG tarafından Almanya’nın Stuttgart şehrinde bir temsilcilik açıldı. İşte TOGG ile ilgili detaylar…
29.01.2022Ekonomi
TOGG'un CEO'sundan flaş açıklama
TOGG'un CEO'sundan flaş açıklamaTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, yerli otomobilin çarpışma testlerinin devam ettiğini belirterek, "Her testten sonra aldığımız raporlar doğrultusunda aracımızı gerekirse optimize ediyoruz. Şu ana kadar buna ihtiyacımız olmadı. O anlamda da oldukça keyifliyiz." dedi.
4.10.2021Ekonomi
TOGG duyurdu! 1500 kişi işe alınacak...
TOGG duyurdu! 1500 kişi işe alınacak...Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için bu ay 220, toplamda ise 1.500 personelin istihdam edileceği bildirildi.
18.01.2021Ekonomi
Bakan Varank, yürüme zorluğu çeken 70 yaşındaki kadını Togg ile sandığa getirdi
Bakan Varank, yürüme zorluğu çeken 70 yaşındaki kadını Togg ile sandığa getirdiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk turda yürüme güçlüğü çektiği için oy kullanamayan 70 yaşındaki Hatice Sevinç’i Türkiye'nin yerli akıllı otomobili Togg ile oy kullanacağı okula getirdi.
28.05.2023Gündem
Türkiye ikinci kez sandık başında! Liderler oylarını kullandı
Türkiye ikinci kez sandık başında! Liderler oylarını kullandıTürkiye bugün ilk kez Cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tura gidiyor. Siyasiler de vatandaşlık görevini yapıp sandık başına giderek oylarını kullandı.
28.05.2023Gündem
Togg 150 kilometrelik rotada test edildi! 'Bilgisayarın içerisinde gidiyor gibisiniz'
Togg 150 kilometrelik rotada test edildi! 'Bilgisayarın içerisinde gidiyor gibisiniz'Togg, Gemlik’teki fabrikasında mart ayından itibaren gelen siparişler için seri üretime başladı. Üretim adedini adım adım arttıracaklarını belirten Togg CEO’su Gürcan Karakaş, “Şu anda günde 40 adet üretiyoruz. İki-üç hafta içinde 80’e, temmuz sonundan itibaren günde 160-170 adetlere çıkacağız. Sıfırdan kurulan ve üretime başlayan bir fabrika için çok normal bir süreç yaşıyoruz” diye konuştu.
12.05.2023Ekonomi
Bartın'da sağanak yağmura rağmen Togg heyecanı
Bartın'da sağanak yağmura rağmen Togg heyecanıTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen T10X model elektrikli araç Toog, Bartın’da halkla buluştu.
7.05.2023Gündem
Bakan Varank: O zamanlar terörü temizleseydiniz de bu petrolü siz bulsaydınız
Bakan Varank: O zamanlar terörü temizleseydiniz de bu petrolü siz bulsaydınızSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Günlük 80 bin varil üretimimiz varken; Gabar'da bulduğumuz petrol 100 bin varil. Buna da inanmıyorlar ama onlara da o petrolü göstereceğiz. O zamanlar terörü temizleseydiniz de bu petrolü siz bulsaydınız" dedi.
5.05.2023Ekonomi
Bakan Kasapoğlu, TCG Anadolu'yu ziyaret etti: Bu gurur, hepimizin gururu
Bakan Kasapoğlu, TCG Anadolu'yu ziyaret etti: Bu gurur, hepimizin gururuGençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, bu sabah İzmir Alsancak Limanı'na yanaşan dünyanın ilk silahlı insansız hava aracı (SİHA) gemisi TCG Anadolu'yu ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu, “Alsancak Limanı'nda bu şaheser ayrı bir gururla tüm dünyaya mesaj veriyor. Bu gurur, hepimizin gururu. Türkiye iddiası olan, hayallerini gerçekleştiren bir ülke" dedi.
3.05.2023Gündem
Kılıçdaroğlu'nun 'ABD'li şirket' vaadine Bakan Varank'tan yanıt: Atatürk Havalimanı'nın yabancı şirketlere ihtiyacı yok
Kılıçdaroğlu'nun 'ABD'li şirket' vaadine Bakan Varank'tan yanıt: Atatürk Havalimanı'nın yabancı şirketlere ihtiyacı yokSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CNN Türk'te Kılıçdaroğlu'nun Atatürk Havalimanıyla ilgili ABD’li şirket vaadine yanıt verdi. Bakan Varank, "Daha önceki açıklamalarını hatırlayın. 'Havalimanı yapacağız tekrar' diyorlardı. Bundan da vazgeçtiler. Şimdi 'ABD'li şirketi getireceğiz' diyor. Atatürk Havalimanı'nın yabancı şirketlere ihtiyacı yok" dedi.
29.04.2023Gündem
TEKNOFEST 2023 başladı! Bakan Varank: Kazananlara 13 milyon liralık ödülü vereceğiz
TEKNOFEST 2023 başladı! Bakan Varank: Kazananlara 13 milyon liralık ödülü vereceğizSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2023'ün açılışında konuştu. Varank, yaptığı açıklamada "Bugün artık milyar dolar değerlemeye ulaşan şirket ve girişimcilerimiz var. Türkiye'nin ürettiği teknolojiler, ürünler hepsi bizim için gurur kaynağı" dedi.
28.04.2023Ekonomi
Sipariş hakkı kazananlar dikkat! Togg'lar 30 Nisan'da teslim edilecek
Sipariş hakkı kazananlar dikkat! Togg'lar 30 Nisan'da teslim edilecekTogg için başvuruda bulunan ve sipariş hakkı kazananlara 30 Nisan'da teslimat yapılacak.
27.04.2023Ekonomi
Numan Kurtulmuş: TOGG'un sahalarda dolaşmasından memnun oluyoruz
Numan Kurtulmuş: TOGG'un sahalarda dolaşmasından memnun oluyoruzAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Şimdi, TOGG'un sahalarda dolaşmasından memnun oluyoruz. Türkiye'nin vesayet odakları müsaade etmedikleri için Türkiye 1960'larda yapamadığı aracını 2022'de banttan çıkardı. 2023'de piyasaya sürebildi" dedi.
27.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: İlk turda işi bitireceğiz, göstergesi Ankara mitingi olacak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: İlk turda işi bitireceğiz, göstergesi Ankara mitingi olacak14 Mayıs seçimlerine ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Biz ilk turda bu işi bitireceğiz diyoruz, onun göstergesi de Ankara mitingi olacak" dedi. Oktay, müjdeler vermeye projeler üretmeye devam edeceklerini belirtti.
27.04.2023Gündem
Togg CEO’su rakam verdi! İşte teslim edilecek otomobil sayısı
Togg CEO’su rakam verdi! İşte teslim edilecek otomobil sayısıYerli otomobil Togg CEO’su Gürcan Karakaş, ''Kalitemizden ödün vermeden üretimlerimizi Mayıs ve Haziran ayında artıracağız. Mayıs ayında 1000’in üzerinde teslimat yapmayı planlıyoruz'' ifadesini kullandı.
26.04.2023Ekonomi
Bakan Varank: Otoyolları yapmasaydık bayramda kimse bir yerden bir yere gidemezdi
Bakan Varank: Otoyolları yapmasaydık bayramda kimse bir yerden bir yere gidemezdiSabahları yüzde 32 akşamları ise yüzde 50 trafiğin azalmasına vesile olan adliye kavşağı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımı ile açıldı. 2. bölge 1. sıra AK Parti Bursa Milletvekili adayı da olan Varank, "Yeni yapılan otobanlarda bile trafik yoğunluğunu görüyoruz. Otoyolları köprüleri yapmasaydık, bu bayramda kimse bir yerden bir yere gidemezdi" diye konuştu.
25.04.2023Gündem
Bakan Nebati Togg için ‘kredi paketini oluşturduk’ demişti! Detayları merak konusu oldu
Bakan Nebati Togg için ‘kredi paketini oluşturduk’ demişti! Detayları merak konusu olduYerli otomobil TOGG’un piyasaya çıkışı sonrası ‘TOGG’a özel kredi paketi’ beklentisi ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili en net açıklamayı Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yapmıştı. Peki TOGG’a özel kredi nasıl olacak? İşte detaylar...
19.04.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Togg Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki togg açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.