Sığınak

Sığınak

Son dakika sığınak haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sığınak ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sığınak haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sığınak

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sığınak gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.508 sığınak haberi bulunmuştur. Tüm sığınak haberleri aşağıda listelenmiştir.
Tunceli'de teröristlerin kullandığı 3 sığınak imha edildi
Tunceli'de teröristlerin kullandığı 3 sığınak imha edildiTunceli'de 'Eren Abluka-7 Operasyonu' kapsamında Hozat ilçesi kırsalında tespit edilen ve teröristlerin mühimmat deposu olarak kullandığı 3 sığınak imha edildi.
4.08.2022Gündem
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı: Temmuzda 68 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı: Temmuzda 68 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı yaptığı açıklamada, “2022 Temmuz ayında terör örgütlerine yönelik 728 operasyonda 2’si gri, 4’ü turuncu ve 1’i mavi kategoride aranan teröristlerin de bulunduğu 68 terörist etkisiz hale getirilmiştir" dedi.
3.08.2022Gündem
Eymen El Zevahiri öldü mü? El Kaide lideri Eymen Zevahiri kimdir, kaç yaşındaydı, radikalleşme süreci nasıl oldu?
Eymen El Zevahiri öldü mü? El Kaide lideri Eymen Zevahiri kimdir, kaç yaşındaydı, radikalleşme süreci nasıl oldu?El Kaide lideri Eymen El-Zevahiri CIA tarafından Kabil'de düzenlenen operasyonla öldürüldü. ABD Başkanı Joe Biden beyaz Saray'da yaptığı açıklamada, "Adalet yerini buldu ve bu terörist lider artık yok" dedi. Peki, Eymen El Zevahiri kimdir? El Kaide lideri Eymen Zevahiri nasıl öldü, kaç yaşındaydı, radikalleşme süreci nasıl oldu?
2.08.2022Dünya
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan kimdir, kaç yaşındaydı, nereli? Eren Abluka-27 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan Operasyonu başlatıldı!
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan kimdir, kaç yaşındaydı, nereli? Eren Abluka-27 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan Operasyonu başlatıldı!Siirt ve Şırnak'ta Eren Abluka-27 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan Operasyonu başlatıldı. Söz konusu operasyonun ardından Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan hakkında yapılan aramalar arttı. Peki, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan kimdir, kaç yaşındaydı, nereli?
30.07.2022Gündem
Eren Abluka-27 başladı! Şırnak ve Siirt’te bin 377 asker harekete geçti
Eren Abluka-27 başladı! Şırnak ve Siirt’te bin 377 asker harekete geçtiİçişleri Bakanlığınca Şırnak ve Siirt’te bin 377 personelin katılımıyla Eren Abluka-27 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan Operasyonu başlatıldı.
30.07.2022Gündem
Nusaybin kırsalında sokağa çıkma yasağı
Nusaybin kırsalında sokağa çıkma yasağıMardin Valiliği, Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon nedeniyle kırsal Günyurdu Mahallesi ve mezralarında ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini açıkladı.
28.07.2022Gündem
Bitlis'te 3 köyde sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Bitlis'te 3 köyde sokağa çıkma yasağı ilan edildiBitlis'in Tatvan ilçesine bağlı 3 köy ile mezra bölgelerinde, bölücü terör örgütü mensuplarının kullandıkları sığınak ile barınakların imha edilmesi ve etkisiz hale getirilmesi için 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
20.07.2022Gündem
Tunceli'de teröristlerin kullandığı sığınak imha edildi
Tunceli'de teröristlerin kullandığı sığınak imha edildiTunceli'nin Hozat ilçesinde jandarma ekiplerinin arazi taramasında PKK'lı teröristlerin kullandığı sığınak, tespit edilip imha edildi.
14.07.2022Yaşam
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı: Haziran ayında 16 terör eylemi engellenmiştir
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı: Haziran ayında 16 terör eylemi engellenmiştirTerör örgütlerine yönelik Haziran ayında düzenlenen operasyonlarda 142 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklayan İçişleri Bakanlığı Sözcüsü ve Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, “Terör örgütlerinin şehirlerde faaliyet yürüten hücre yapılanması ve iş birlikçilerine yönelik bin 421 operasyon yapılmıştır. Bu operasyonlarda aralarında 1’i liste dışı, 1’i gri 2’si turuncu, 2’si mavi, kategoride aranan teröristlerin de bulunduğu toplam 142 terörist etkisiz hale getirilmiştir” dedi.
4.07.2022Gündem
NATO’da tarihi zirve! İsveç ve Finlandiya'nın üyeliği için son dakikaya kadar müzakere...
NATO’da tarihi zirve! İsveç ve Finlandiya'nın üyeliği için son dakikaya kadar müzakere...Soğuk Savaş’ın sona ermesinden sonra en kritik zirvelerden biri İspanya'nın başkenti Madrid'de gerçekleşecek. NATO Genel Sekreteri Stoltenberg’in daveti üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Madrid’de NATO’ya üye olmak isteyen, ancak Türkiye’nin veto kartıyla karşı karşıya olan Finlandiya ve İsveç liderleriyle dörtlü bir zirvede bir araya gelecek. Türkiye, bu iki ülkeyle ilgili güvenlik kaygılarının giderilmediğini belirtiyor.
28.06.2022Dünya
Bingöl’de 4 PKK sığınağı ve el yapımı patlayıcı imha edildi
Bingöl’de 4 PKK sığınağı ve el yapımı patlayıcı imha edildiBingöl'ün Genç ilçesi kırsalında, PKK terör örgütünün kullandığı tespit edilen 4 sığınak ve içindeki el yapımı patlayıcı, güvenlik güçlerince imha edildi.
25.06.2022Gündem
Hatay’da tuzaklanmış EYP imha edildi
Hatay’da tuzaklanmış EYP imha edildiHatay'ın Payas ilçesinde jandarma ekipleri, Amanos Dağları kırsalında geçmiş yıllarda PKK'lı teröristlerin kullandığı iki sığınak ve bir depoda tuzaklanmış 20 kilogram el yapımı patlayıcı (EYP) ile yaşam malzemeleri ele geçirdi. EYP ile diğer malzemeler olay yerinde imha edildi.
24.06.2022Yaşam
Bakan Akar'dan İsveç ve Finlandiya açıklaması: Terör yuvasına dönüşmeleri NATO için tehdit
Bakan Akar'dan İsveç ve Finlandiya açıklaması: Terör yuvasına dönüşmeleri NATO için tehditMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelikleriyle ilgili net mesajlar verdi. Bakan Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya başvurusuyla ilgili, "İttifak üyesi bir ülkeye saldıran, güvenlik güçlerini şehit eden, masum insanlarını katleden teröristleri görmezden gelen bir anlayış dostluk ve ittifak ruhu ile bağdaşmaz. İsveç ve Finlandiya’nın terör örgütlerine siyasi ve finansal destek sağlaması, silah yardımı yapması, oraların terör yuvasına dönüşmesi NATO için de bir tehdit" ifadelerini kullandı. Yunanistan ile yükselen tansiyonu da değerlendiren Bakan Akar, sorunların suhuletle çözülmesi gerektiğini vurguladı.
17.06.2022Siyaset
Şırnak’ta örgüte ait çok sayıda roketatar mühimmatı ve sevk fişeği ele geçirildi!
Şırnak’ta örgüte ait çok sayıda roketatar mühimmatı ve sevk fişeği ele geçirildi!İçişleri Bakanlığınca yurt içinde PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla, “ara-bul-yok et” stratejisiyle yürütülen Eren Abluka operasyonları 17 bölgede başarıyla sürüyor. Çok sayıda ağır silah mühimmatı ele geçirildi.
13.06.2022Gündem
MSB: 2015'ten bugüne 34 bin 950 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 2015'ten bugüne 34 bin 950 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), 1 Ocak'tan itibaren Irak'ın kuzeyinde 425 terörist, 24 Temmuz 2015'ten bugüne kadar Irak ve Suriye'nin kuzeyi dahil 34 bin 950 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
7.06.2022Gündem
Suriyelilerle ilgili flaş açıklama! İçişleri Bakanlığı duyurdu
Suriyelilerle ilgili flaş açıklama! İçişleri Bakanlığı duyurduİçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı, ülkesine dönen Suriyeli sayısını açıklayarak, “Ülkesine geri dönen Suriyeli sayısı 505 bin 190 olmuştur. Bugün itibarıyla ülkemizde kayıt altına alınan Suriyeli sayısı da 3 milyon 763 bin 652 kişidir.” ifadelerini kullandı.
3.06.2022Gündem
Başkasının malına el koyan şimdi yandı
Başkasının malına el koyan şimdi yandıBaşkasına ait olduğunu bildiği taşınmazı kendi malı gibi kullanarak ekonomik yarar sağlayanlara Yargıtay 'dur' dedi. Yüksek Mahkeme, emsal nitelikteki kararıyla başkasına ait olduğunu bildiği alanı kullanarak fayda sağlamanın bir karşılığı olması gerektiğine, bu kişilerin haksız işgal tazminatı ödemesine hükmetti. Kararda, yerin niteliği itibari ile gelir getirmeyen bir yer olmasının da sonucu değiştirmeyeceğine dikkat çekildi.
29.05.2022Gündem
Eren Abluka-13 başladı! İçişleri duyurdu: Hepsi imha edildi
Eren Abluka-13 başladı! İçişleri duyurdu: Hepsi imha edildiİçişleri Bakanlığı tarafından Muş'ta 565 personelin katılımıyla Eren Abluka-13 Şehit Jandarma Üsteğmen İsmail Moray Operasyonu başlatıldı.
28.05.2022Gündem
'Eren Abluka-7' operasyonunda tespit edilen depo ve sığınak imha edildi
'Eren Abluka-7' operasyonunda tespit edilen depo ve sığınak imha edildiTunceli'de devam eden ‘Eren Abluka-7 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu’ kapsamında Ali Boğazı bölgesinde teröristlerin kullandığı depo ve sığınak, imha edildi.
28.05.2022Yaşam
Tunceli'de 'Eren Abluka-7 Operasyonu'nda 10 sığınak imha edildi
Tunceli'de 'Eren Abluka-7 Operasyonu'nda 10 sığınak imha edildiTunceli'de 'Eren Abluka-7 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu Operasyonu'nda teröristlerin kullandığı 10 sığınak içindeki malzemelerle imha edildi.
22.05.2022Yaşam
Teröre büyük darbe! 1'i turuncu kategoride 12 terörist öldürüldü
Teröre büyük darbe! 1'i turuncu kategoride 12 terörist öldürüldüİçişleri Bakanlığınca başlatılan Eren Abluka operasyonları kapsamında, 15 Nisan'dan bu yana 1'i turuncu kategoride olmak üzere 12 terörist etkisiz hale getirildi.
21.05.2022Gündem
PKK'ya üst düzey darbe! Eren Abluka-10 Ağrı Dağı operasyonu başlatıldı, İçişleri Bakanlığı duyurdu
PKK'ya üst düzey darbe! Eren Abluka-10 Ağrı Dağı operasyonu başlatıldı, İçişleri Bakanlığı duyurduİçişleri Bakanlığı, Eren Abluka-10 operasyonunun başlatıldığını duyurdu. 915 personelin katıldığı "Eren Abluka-10 Ağrı Dağı" operasyonunun ilk gününde bölgeye sızmaya çalışan 1 terörist etkisiz hale getirildi.
17.05.2022Gündem
Tunceli'deki Eren Abluka-7 Operasyonu'nda 2 sığınak imha edildi
Tunceli'deki Eren Abluka-7 Operasyonu'nda 2 sığınak imha edildiTunceli'de Eren Abluka-7 Operasyonu'nda terör örgütlerinin kullandığı 2 sığınak, içindeki mühimmatlarla imha edildi.
17.05.2022Gündem
Bakan Yanık: Gerçek çözüm önerilerine ciddi ve samimi gayretlerle ulaşabiliriz
Bakan Yanık: Gerçek çözüm önerilerine ciddi ve samimi gayretlerle ulaşabilirizAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 'Aile Değerlerimiz ve Değişen Dünya' konulu çalıştayda yaptığı konuşmada "Aile için bireyi, birey için aileyi feda etmeden, gerçek çözüm önerilerine ancak bu çalıştay gibi ciddi ve samimi gayretlerle ulaşabileceğimize inanıyorum" dedi.
17.05.2022Siyaset
Tunceli'deki Eren Abluka-7 Operasyonunda 4 sığınak imha edildi
Tunceli'deki Eren Abluka-7 Operasyonunda 4 sığınak imha edildiTunceli'de Eren Abluka-7 Operasyonu'nda terör örgütlerinin kullandığı 4 sığınak imha edildi.
11.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sığınak ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sığınak haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.