Sergey Lavrov

Sergey Lavrov

Son dakika sergey lavrov haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sergey lavrov ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sergey lavrov haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sergey Lavrov

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sergey lavrov gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.373 sergey lavrov haberi bulunmuştur. Tüm sergey lavrov haberleri aşağıda listelenmiştir.
Dünyanın gözü G20 Zirvesi'nde! Erdoğan'dan Hindistan'da kritik temaslar
Dünyanın gözü G20 Zirvesi'nde! Erdoğan'dan Hindistan'da kritik temaslarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hindistan'da düzenlenecek olan G20 Liderler Zirvesi kapsamında Yeni Delhi'ye ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Delhi'de peş peşe görüşmeler gerçekleştiriyor.
8.09.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Soçi'ye gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Soçi'ye gidiyorCumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmek üzere yarın Soçi'ye gidecek. Erdoğan ve Putin, tahıl koridoru anlaşmasının geleceğini ele alacak.
3.09.2023Gündem
Fidan ve Lavrov'dan tahıl koridoru mesajı
Fidan ve Lavrov'dan tahıl koridoru mesajıRusya'nın başkenti Moskova'da mevkidaşı Sergey Lavrov ile bir araya gelen Hakan Fidan kritik görüşme sonrası düzenlediği basın toplantısında konuştu.
31.08.2023Gündem
Erdoğan ve Putin'in görüşeceği tarih açıklandı
Erdoğan ve Putin'in görüşeceği tarih açıklandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Soçi'de 4 Eylül'de görüşeceği açıklandı.
31.08.2023Gündem
Rusya'dan Azerbaycan ve Ermenistan açıklaması: Atılan adımları memnuniyetle karşılıyoruz
Rusya'dan Azerbaycan ve Ermenistan açıklaması: Atılan adımları memnuniyetle karşılıyoruzRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Ararat Mirzoyan ile gerçekleştirdiği üçlü görüşme sonrası yaptığı açıklamada, “Tarafların diğer arabulucuları sürece dahil etmekle ilgilendiğini anlıyoruz ve Bakü ile Erivan arasında bir anlaşmaya varılması yönünde atılan adımları memnuniyetle karşılıyoruz” dedi.
25.07.2023Dünya
Rusya, Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki üçlü görüşme Moskova’da başladı
Rusya, Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki üçlü görüşme Moskova’da başladıAzerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Ermenistan Dışişleri Bakanı Ararat Mirzoyan ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Azerbaycan ile Ermenistan arasında barış anlaşmasına ilişkin müzakerelerin yapılacağı üçlü görüşmesi Rusya’nın başkenti Moskova’da başladı.
25.07.2023Dünya
Bakan Fidan Guterres ile görüştü!
Bakan Fidan Guterres ile görüştü!Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefonda görüştü. Görüşmede, İstanbul Tahıl Anlaşmasına ilişkin son gelişmeler ele alındı.
18.07.2023Gündem
Lavrov'dan flaş Ukrayna açıklaması: Verilecek F-16'lar nükleer tehdit olarak değerlendirilecek
Lavrov'dan flaş Ukrayna açıklaması: Verilecek F-16'lar nükleer tehdit olarak değerlendirilecekRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, “Ukrayna'ya verilecek F-16'lar nükleer tehdit olarak değerlendirecek” ifadelerini kullandı. Karadeniz Tahıl Anlaşması'na değinen Lavrov, Türkiye'nin Rus tahılının işlenmesine yardım etmekle ve ihtiyacı olan ülkelere bağımsız olarak yardım sağlanmasına izin veren bir plana katılmakla ilgilendiğini söyledi.
13.07.2023Dünya
Bakan Hakan Fidan'dan Rusya görüşmesi
Bakan Hakan Fidan'dan Rusya görüşmesiDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
9.07.2023Gündem
Enerji Bakanı Bayraktar'dan yeni yatırım müjdesi! Düğmeye basıldı
Enerji Bakanı Bayraktar'dan yeni yatırım müjdesi! Düğmeye basıldıYeni Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, önümüzdeki dönemde yatırım ve reform hamleleri başlatacaklarını belirterek, hedeflerinin Türkiye’ye muazzam bir yatırım çekmek olduğunu söyledi.
12.06.2023Ekonomi
Bakan Fidan Lavrov  ve Borrell ile görüştü
Bakan Fidan Lavrov ve Borrell ile görüştüDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve AB Komisyonu Başkan Yardımcı Josep Borrell ile telefonda görüştü.
9.06.2023Gündem
Çavuşoğlu: Tahıl anlaşmasında 2 ay uzatma olabilir
Çavuşoğlu: Tahıl anlaşmasında 2 ay uzatma olabilirDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya’daki 4’lü Dışişleri Bakanları Toplantısı öncesinde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la İstanbul Tahıl Anlaşması konusunda görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, "Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın yine son noktada Sayın Putin’le de görüşerek, en az 2 ay daha uzatılması konusunda netice alabileceğimizi düşünüyorum” dedi.
10.05.2023Gündem
Türkiye-Suriye ilişkilerinin ilerletilmesi için yol haritası hazırlanacak
Türkiye-Suriye ilişkilerinin ilerletilmesi için yol haritası hazırlanacakRusya, İran, Suriye ve Türkiye Dışişleri Bakanları Dörtlü Toplantısı’nın ardından ortak açıklama yayınlandı. Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, toplantının olumlu ve yapıcı bir atmosferde gerçekleştiği ifade edildi.
10.05.2023Gündem
Rusya'daki dörtlü zirve sona erdi
Rusya'daki dörtlü zirve sona erdiRusya Dışişleri Bakanlığından Türkiye, Rusya, İran ve Suriye Dışişleri Bakanları arasında Moskova'da gerçekleştirilen dörtlü toplantıya ilişkin yapılan açıklamada, "Bakanlar, Türkiye-Suriye ilişkilerinin geliştirilmesi için yol haritası belirlenmesi konusunda mutabık kaldı" ifadeleri kullanıldı.
10.05.2023Gündem
Moskova'da 4'lü Suriye toplantısı başladı
Moskova'da 4'lü Suriye toplantısı başladıTürkiye, Rusya, İran ve Suriye'deki Esad rejimi Dışişleri Bakanlarının "Suriye konulu" toplantısı Moskova’da başladı.
10.05.2023Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik görüşmelerCumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'u kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
7.04.2023Gündem
Çavuşoğlu ve Lavrov'dan ortak açıklama: Savaşın sonlandırılması gerektiğini vurguladık
Çavuşoğlu ve Lavrov'dan ortak açıklama: Savaşın sonlandırılması gerektiğini vurguladıkDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda ortak basın toplantısı düzenledi.
7.04.2023Gündem
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Türkiye'ye geliyor
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Türkiye'ye geliyorRusya Dışişleri Bakanı Lavrov 6-7 Nisan'da Türkiye'ye gelecek. Ziyarette ikili ilişkiler, Suriye ve Ukrayna konuları ele alınacak.
30.03.2023Dünya
G-20 dışişleri bakanları toplantısında Ukrayna gerilimi
G-20 dışişleri bakanları toplantısında Ukrayna gerilimiHindistan'da düzenlenen G-20 Dışişleri Bakanları Toplantısı’na Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırıları girişimi damgasını vurdu. ABD ve Rusya, birbirlerini toplantıya gölge düşürmekle suçladı.
2.03.2023Dünya
Lavrov: Rusya, Türkiye-Suriye normalleşme çabalarını destekleyecek
Lavrov: Rusya, Türkiye-Suriye normalleşme çabalarını destekleyecekRusya Dışişleri bakanı Sergey Lavrov, başkent Moskova'da Mısır Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry ile ortak basın toplantısı düzenledi. Lavrov, bir basın mensubunun sorusu üzerine Rusya’nın, Türkiye-Suriye ilişkisinin normalleşmesi çabalarını desteklediğini ve bu çabanın devam etmesini için girişimleri geliştirmeye hazır olduklarını belirtti.
31.01.2023Dünya
Rusya'dan Türkiye ve Suriye açıklaması: Hazırlıklar yapılıyor
Rusya'dan Türkiye ve Suriye açıklaması: Hazırlıklar yapılıyorRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov düzenlediği basın toplantısında Türkiye ve Suriye Savunma Bakanlarının Rusya'nın aracılığıyla görüştüğünü hatırlatarak, "Şimdi de dışişleri bakanlarının bir araya geleceği görüşmenin hazırlıkları yapılıyor" dedi.
18.01.2023Dünya
Suriye için diplomasi trafiği! Çavuşoğlu'ndan flaş açıklama
Suriye için diplomasi trafiği! Çavuşoğlu'ndan flaş açıklamaDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile telefonda görüştü. Çavuşoğlu, "Dışişleri Bakanları görüşmesi ocak ayının 2. yarısında olsun' dedik. Adres Moskova ya da üçüncü bir ülke olabilir" dedi.
31.12.2022Gündem
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayızRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Azerbaycanlı mevkidaşı Ceyhun Bayramov ile gerçekleştirdiği basın toplantısında Karabağ'daki maden yataklarına değinerek, "Bölgedeki maden yataklarında anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız" dedi.
23.12.2022Dünya
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'un sağlık durumu nasıl?
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'un sağlık durumu nasıl?Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Bali Adası’nda hastaneye kaldırıldığı iddia edilirken, Rusya Dışişleri Bakanlığı haberi yalanladı.
14.11.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert tepki: Zor sabrediyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert tepki: Zor sabrediyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan'da Türk Devletleri Teşkilatı Devlet Başkanları 9'uncu Zirvesi'ne katıldı. Burada devlet liderleriyle önemli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yüksek Düzeyli İmam Buhari Nişanı takdim edildi. Kritik zirve sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu iddiaları ile ilgili olarak 'zor sabrediyoruz' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan 'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu iddiaları ile ilgili olarak 'Hadi çık ispat et. Var mı elinde bir delilin? Neye göre bunu söylüyorsun? Ya sen bu ülkenin evladı değil misin? Bu ülkenin evladı olarak bu ülkenin yönetimi, devleti nasıl olur da uyuşturucu işi yapar diyebilirsin. Bir belge varsa çıkar belgeni göster' ifadelerini kullandı.
12.11.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Sergey Lavrov ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sergey lavrov haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.