O Kız

O Kız

Son dakika o kız haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan o kız ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını o kız haber sayfamızda bulabilirsiniz.

O Kız

haberleri sayfasında son dakika yaşanan o kız gelişmeleri de dahil olmak üzere 12.085 o kız haberi bulunmuştur. Tüm o kız haberleri aşağıda listelenmiştir.
'O Kız’ın Ozan’ı Cengiz Orhonlu'nun yeteneği ailesinden geliyor!
'O Kız’ın Ozan’ı Cengiz Orhonlu'nun yeteneği ailesinden geliyor!Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen dizisi O Kız, her çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana gelmeye devam ediyor. O Kız’da Ozan karakterini canlandıran Cengiz Orhonlu oyunculuğu ile olduğu kadar müzisyenliği ile de göz dolduruyor.
2.12.2022Magazin
Ardıç, Sitare'nin neler çevirdiğini anlıyor!
Ardıç, Sitare'nin neler çevirdiğini anlıyor!Kanal D'nin yeni sezon dizisi O Kız, 30 Kasım Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Son bölümde Ozan ile Sitare'yi öpüşürken gören Doruk'un ne tepki vereceği oldukça merak konusu oldu. Peki, O Kız 11. bölümde neler oldu?
1.12.2022Magazin
Sitare verdiği savaşı kaybetmeye başlıyor! O Kız 11. bölüm fragmanı yayında
Sitare verdiği savaşı kaybetmeye başlıyor! O Kız 11. bölüm fragmanı yayındaKanal D'nin yeni sezona bomba gibi giren dizisi O Kız'ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Sitare verdiği savaşı kaybederlen, Melek Sitare'nin krallığına ortak olmak istiyor. İşte fragman...
24.11.2022Televizyon
Zeynep ve Doruk'un aşkı filizlendi! O Kız  10. bölümde neler oldu?
Zeynep ve Doruk'un aşkı filizlendi! O Kız 10. bölümde neler oldu?Kanal D'nin yeni sezona damga vuran dizisi O Kız, 23 Kasım Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Son bölümde Doruk ile Zeynep yakınlaşmaya başladı ve bunu fark eden Ozan ufak çaplı kıskançlık krizine girdi. Peki, O Kız 10. bölümde neler oldu?
24.11.2022Magazin
Fotoğrafını 78 yıl boyunca cüzdanında taşımış! Mucize gerçek oldu
Fotoğrafını 78 yıl boyunca cüzdanında taşımış! Mucize gerçek olduFotoğrafını 78 yıl boyunca cüzdanında taşıdı. Yapılan araştırmalar sonucu yıllar sonra bir mucize gerçekleşti. Fotoğraftaki o kız yaşıyordu. Hemen planlar yapıldı ve bir buluşma ayarlandı. İkilinin bir araya geldiği o anlar herkesi duygulandırdı...
18.11.2022Dünya
O Kız’ın kadrosuna katılan Rojda Demirer: Melek çok sürprizli bir karakter
O Kız’ın kadrosuna katılan Rojda Demirer: Melek çok sürprizli bir karakterKanal D’nin, her çarşamba akşamı ekrana gelen dizisi O Kız’a güzel oyuncu Rojda Demirer  katıldı. Başarılı oyuncu dizide Melek karakterine hayat verecek. Zeynep’in (Dilin Döğer) annesi, Kadir’in (Erkan Petekkaya)  eski eşi olan Melek’in yıllar sonra ortaya çıkması ile dizide dengeler değişecek.
17.11.2022Televizyon
Ozan, Sitare'yi arkasından bıçakladı! O Kız 9. bölümde neler oldu?
Ozan, Sitare'yi arkasından bıçakladı! O Kız 9. bölümde neler oldu?Kanal D'nin yeni sezona iddialı bir giriş yapan dizisi 'O Kız', 16 Kasım Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Son bölümde Sitare'nin yalanları ortaya çıkmıştı ve Doruk babasına kavuşmuştu. Sitare'nin yanında ise Kadir'den başka kimse kalmamıştı. Peki, O Kız 9. bölümde neler oldu?
17.11.2022Magazin
Erkan Petekkaya iki köy okulunun tadilatını üstlendi!
Erkan Petekkaya iki köy okulunun tadilatını üstlendi!Kanal D'nin sevilen dizilerinden 'O Kız'ın başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, önceki gün Beşiktaş'ın kadın taraftar grubu Çarşı Kadın'ın Akatlar'daki deposuna sürpriz bir ziyaret yaptı. Köy okullarına gönderilmek için hazırlanan kolileri elleriyle hazırlayan Petekkaya, "Ne zaman istenirse eğitim için emrinize amadeyim" diye konuştu.
15.11.2022Magazin
Kanal D’nin sevilen dizisi O Kız’a Rojda Demirer Melek karakteriyle dahil oluyor
Kanal D’nin sevilen dizisi O Kız’a Rojda Demirer Melek karakteriyle dahil oluyor  Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği her çarşamba akşamı ekrana gelen dizisi O Kız’a güzel oyuncu Rojda Demirer dahil oluyor.
14.11.2022Televizyon
İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası’nın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Orhan Kılıç
İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası’nın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Orhan KılıçYaptığı yayınlar ve programlarına konuk aldığı isimlerle gündemde olan Türkiye’nin sevilen müzik radyosu Radyo D, özel konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
14.11.2022Televizyon
'O Kız'da Sitare'nin yalanları ortaya çıktı!
'O Kız'da Sitare'nin yalanları ortaya çıktı!Kanal D'nin yeni sezon dizisi O Kız, 09 Kasım Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Son bölümde Sitare'nin çöküşünü izlerken bir yandan da Doruk'un Zeynep'e olan ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Peki, O Kız 8. bölümde neler oldu?
10.11.2022Magazin
O Kız, yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi! Doruk, herkesin hayatına hızlı bir giriş yaptı…
O Kız, yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi! Doruk, herkesin hayatına hızlı bir giriş yaptı…Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok izlenen dizisi O Kız, yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi. Dizinin ekrana gelen 8’inci bölümünde Sitare'nin üvey oğlu Doruk, Sitare Zeynep ve Ozan'ın hayatına hızlı bir giriş yaptı.
10.11.2022Televizyon
Ali Öner 'Doruk' karakteri ile O Kız’da!
Ali Öner 'Doruk' karakteri ile O Kız’da!Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok izlenen dizisi O Kız, her çarşamba akşamı yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları'nın paylaştığı diziye yakışıklı oyuncu Ali Öner dahil oldu.
8.11.2022Televizyon
Sitare taktik değiştirdi! O Kız 7. bölümde neler oldu?
Sitare taktik değiştirdi! O Kız 7. bölümde neler oldu?Kanal D'nin yeni sezon dizisi O Kız, 02 Kasım Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Son bölümde Sitare'nin Zeynep'e lüks bir ev vermesi herkesi çok şaşırttı. Yeni bölümde ise Ozan'ı elde ettiği yöntemler ile Zeynep'i elde edemeyen Sitare taktik değiştirdi. Peki, O Kız 7. bölümde neler oldu?
3.11.2022Magazin
O Kız'dan  Aşık Veysel türküsü sürprizi!
O Kız'dan  Aşık Veysel türküsü sürprizi!O Kız’ın ekrana gelen 6’ncı bölümünde müzik ziyafeti de yaşandı.
1.11.2022Televizyon
Erkan Petekkaya: Kadir benim için büyük bir riskti ama bu riski göze aldım
Erkan Petekkaya: Kadir benim için büyük bir riskti ama bu riski göze aldımKanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen ve ekrana gelen her bölümü ile izleyiciden tam not alan dizisi O Kız, her çarşamba akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor.
1.11.2022Magazin
O Kız, soluksuz izlenen bir bölüm ile ekrana geldi! Sitare'nin yeni gözdesi Zeynep….
O Kız, soluksuz izlenen bir bölüm ile ekrana geldi! Sitare'nin yeni gözdesi Zeynep….  Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok izlenen dizisi O Kız, temposu yüksek bölümü ile ekrana geldi.
27.10.2022Televizyon
O Kız dizisi 6. bölüm nefes kesti!
O Kız dizisi 6. bölüm nefes kesti!Kanal D'nin yeni sezon dizisi O Kız, 26 Ekim Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Son bölümde Ozan ile Zeynep'in sevgili olduktan sonra Ozan'ın bıçaklanması, Sitare'nin ise yaşanan talihsizliği fırsata çevirmesi akıllara 'Zeynep ünlü mü olacak?' sorusunu getirdi. Yeni bölümde ise Sitare Zeynep'i iş camiasına hızlı bir şekilde soktuğu gözlerden kaçmadı. Peki, O Kız 6. bölümde neler oldu?
26.10.2022Magazin
O Kız yayınlanan yeni bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitledi!
O Kız yayınlanan yeni bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitledi!Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok izlenen dizisi O Kız, 5’inci bölümü ile ekrana geldi. Gerek hikayesi gerekse oyunculuk performansları ile her daim çok konuşulan dizinin ekrana gelen yeni bölümü yine seyirciden tam not aldı.
20.10.2022Magazin
“O Kız” yeni bölümü ile ekrana geliyor! Ozan, Zeynep ve Kadir üçgeninde neler olacak?
“O Kız” yeni bölümü ile ekrana geliyor! Ozan, Zeynep ve Kadir üçgeninde neler olacak? Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor.
17.10.2022Televizyon
"O Kız" yeni bölümü ile ekrana geliyor!
"O Kız" yeni bölümü ile ekrana geliyor!Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, sezonun iddialı dizisi “O Kız” yeni bölümüyle ekrana geliyor. İzleyicinin büyük beğenisini kazanan dizinin yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor.
10.10.2022Televizyon
O Kız dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu! O Kız uyarlama mı, gerçek hikaye mi? O kız konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
O Kız dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu! O Kız uyarlama mı, gerçek hikaye mi? O kız konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?O Kız dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu sorgulanıyor. Kanal D'de ekranlarında yayınlanan dizisinin yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken, başrollerini Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları ve Dilin Diğer üstleniyor. Peki O Kız dizi konusu nedir, O Kız dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte O Kız oyuncularının isimleri, karakterleri ve konusu…
5.10.2022Televizyon
'O Kız’ın Sitare’si Sezin Akbaşoğulları’ndan göz dolduracak performans!
'O Kız’ın Sitare’si Sezin Akbaşoğulları’ndan göz dolduracak performans!Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği, sezonun en çok izlenen dizileri arasındaki yerini alan O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor.
5.10.2022Televizyon
'O Kız'ın Mine'si Ilgın Çakır: Oyunculuğa annemin taklidini yaparak karar verdim
'O Kız'ın Mine'si Ilgın Çakır: Oyunculuğa annemin taklidini yaparak karar verdimOyuncu Ilgın Çakır, Kanal D'nin sevilen dizisi “O Kız”daki Mine karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Ilgın Çakır, oyunculuk mesleğine ise "5 yaşında annemin taklidini yapmaya başlayarak karar verdim" sözleriyle açıkladı.
5.10.2022Magazin
O Kız yeni bölümü ile ekrana geliyor!
O Kız yeni bölümü ile ekrana geliyor!Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, sezonun iddialı dizisi “O Kız” yeni bölümüyle ekrana geliyor. İzleyicinin büyük beğenisini kazanan dizinin yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor.
3.10.2022Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

O Kız ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki o kız haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.