Nostradamus

Nostradamus

Son dakika nostradamus haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nostradamus ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nostradamus haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nostradamus

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nostradamus gelişmeleri de dahil olmak üzere 57 nostradamus haberi bulunmuştur. Tüm nostradamus haberleri aşağıda listelenmiştir.
Nostradamus geri döndü! İşte 21. yüzyıl için 7 önemli kehanet...
Nostradamus geri döndü! İşte 21. yüzyıl için 7 önemli kehanet...Nostradamus'un kehanetleri ölümünden yaklaşık 500 yıl sonra yapay zeka aracılığıyla geri döndü. İçinde yaşadığımız yüzyıla yönelik tahminlerde bulunan Nostradamus, kanser ilacından iklim krizine kadar öngörülerini açıklarken, yapay zekanın geleceğiyle ilgili fikrini de belirtti. İşte ölümcül bir pandeminin tekrar ortaya çıkışına insanların Mars'ta koloni kurmasına 7 önemli kehanet...
25.04.2023Dünya
‘Yaşayan Nostradamus’ Athos Salomé tek tek açıkladı! 2023 felaket yılı olacak
‘Yaşayan Nostradamus’ Athos Salomé tek tek açıkladı! 2023 felaket yılı olacakDünya Kupası finallerini ve koronavirüs pandemisini öngörerek, tüm dünyada 'Yaşayan Nostradamus' olarak anılan Athos Salomé, 2023 kehanetlerini açıkladı. Kraliçe 2. Elizabeth'in ölümünü de tahmin ettiği öne sürülen Athos’un yeni yıl için söyledikleri ise dehşete düşürdü.
28.12.2022Dünya
3. Dünya Savaşı ve kıyamet! Nostradamus'dan korkutan kehanetler: Deccal çok yakında gelecek...
3. Dünya Savaşı ve kıyamet! Nostradamus'dan korkutan kehanetler: Deccal çok yakında gelecek...Nostradamus'un 2023 yılına ait kehanetleri belli oldu. Bir çok olayı ve felaketi doğru tahmin ettiği ileri sürülen Fransız kahin Nostradamus'un 2023 yılına ait kehanetleri ortaya çıktı. İşte Nostradamus'a göre yeni yılda dünyayı bekleyen tehlikeler...
28.12.2022Dünya
51 yıldır gizemi çözülemiyor! Polislerin okuması için bu notu bıraktı: Yapabilirseniz...
51 yıldır gizemi çözülemiyor! Polislerin okuması için bu notu bıraktı: Yapabilirseniz...Öldürdüğü kurbanlarının cesetlerini otoyol kenarına attığı için 'Otoyol Hayaleti' adı verilen seri katilin kim olduğu yıllardır bulunamıyor. ABD'nin başkenti Washington D.C.'nin ilk seri katili olarak biliniyor. Bir cinayetin ardından kurbanının üzerine polisler için bir not da bıraktı ve cinayetlerine devam etti. Gizemli katilin gizemi günümüzde hala sürüyor.
27.12.2022Dünya
Seri katil artık serbest! Kurbanları arasında Türk de vardı, ilk sözleri herkesi şaşırttı
Seri katil artık serbest! Kurbanları arasında Türk de vardı, ilk sözleri herkesi şaşırttıFransız seri katil Charles Sobhraj'ın serbest kaldıktan sonra yaptığı ilk açıklama herkesi şaşırttı. The Serpent dizisine konu olan seri katilin kurbanları arasında bir de Türk vardı. Charles Sobhraj'ın suçları arasında Türkiye'de kardeşiyle gerçekleştirdiği olaylar da var.
24.12.2022Dünya
Nostradamus'un dehşete düşüren 2023 kehaneti: İnsanlar birbirini yiyecek
Nostradamus'un dehşete düşüren 2023 kehaneti: İnsanlar birbirini yiyecekKahin Nostradamus'un kehaneti dünyayı dehşete düşürdü. Fransız kahin Nostradamus dünyamızı şekillendiren birçok olayı önceden tahmin etmiş olmasıyla biliniyor. Yeni yıla günler kala ünlü kahinin 2023 tahminleri duyanları ürpertti; 'İnsanlar birbirini yiyecek' dedi. İşte detaylar...
24.12.2022Dünya
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayızRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Azerbaycanlı mevkidaşı Ceyhun Bayramov ile gerçekleştirdiği basın toplantısında Karabağ'daki maden yataklarına değinerek, "Bölgedeki maden yataklarında anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız" dedi.
23.12.2022Dünya
Paris'te silahlı saldırı: 3 ölü, 4 kişi yaralandı
Paris'te silahlı saldırı: 3 ölü, 4 kişi yaralandıFransa'nın başkenti Paris'te gerçekleştirilen silahlı saldırı sonrası ilk belirlemelere göre 2 kişinin hayatını kaybettiği, 4 kişinin ise yaralandığı açıklanmıştı. Gelen son dakika bilgilerine göre can kaybı 3'e yükseldi. Fransız medyası yaralananlardan durumu ağır olanların bulunduğunu, saldırganın ise yakalandığını duyurdu. CNN TÜRK Paris Temsilcisi Arzu Çakır Morin, Paris'te Türk mahallesi olarak adlandırılan bölgede Ahmet Kaya Kürt Kültür Merkezi yakınlarında gerçekleşen saldırı ile ilgili ilk bilgileri canlı yayında aktardı.
23.12.2022Dünya
Dünya Kupası finalini doğru bildi! Yaşayan Nostradamus'tan dikkat çeken tahmin
Dünya Kupası finalini doğru bildi! Yaşayan Nostradamus'tan dikkat çeken tahminYaşayan Nostradamus olarak adlandırılan ve geleceğe dair doğru tahminleriyle bilinen Athos Salome, Katar'da oynanan Dünya Kupası finallerini günler öncesinden tahmin etmiş ve finalistleri açıklamıştı...
15.12.2022Dünya
Kahin Baba Vanga'dan dehşete düşüren kehanetler! 'İngiliz Kralı III. Charles' için sonun başlangıcı, dünya için büyük felaket, Türkiye’de de artacak
Kahin Baba Vanga'dan dehşete düşüren kehanetler! 'İngiliz Kralı III. Charles' için sonun başlangıcı, dünya için büyük felaket, Türkiye’de de artacakİngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in ölümü sonrası yaşanan gelişmeleri tüm dünya yakından takip ederken, şok eden kehanet ortaya çıktı. Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen kör kahin Baba Vanga’nın İngiliz Kralı 3. Charles hakkında verilen tarih dikkat çekti. Öngördüğü olayların yüzde 80 doğru çıkan Baba Vanga, 2046 yılını işaret etti. İşte Bulgar kör kahin Baba Vanga'nın, İngiliz Kralı III. Charles için yaptığı kehanetin detayları...
18.09.2022Dünya
Çalınan Nostradamus kehanetleri el yazması yıllar sonra bulundu
Çalınan Nostradamus kehanetleri el yazması yıllar sonra bulunduİtalya'nın başkenti Roma'daki bir kütüphaneden 2007'de çalınan Nostradamus'un Kehanetleri el yazmasının izi, Almanya'daki bir müzayede evinin internet sitesine koyduğu fotoğraf sayesinde sürüldü.
7.05.2022Dünya
3. dünya savaşı için Kahin Nostradamus’un verdiği tarih! 3. Dünya savaşı ne zaman çıkacak, Rusya Ukrayna savaşı 3. Dünya savaşı olur mu?
3. dünya savaşı için Kahin Nostradamus’un verdiği tarih! 3. Dünya savaşı ne zaman çıkacak, Rusya Ukrayna savaşı 3. Dünya savaşı olur mu?Nostradamus’un 3. Dünya Savaşı için tarih vermesi, akıllara Rusya Ukrayna savaşını getirdi. Ünlü kahin Nostradamus yüz yıllar önce yaptığı kehanetlerle yine gündeme geldi. 3. Dünya Savaşı tarihini vermesi, gözleri Rusya Ukrayna savaşına çevirdi. Adolf Hitler'in gelişi, Londra'daki büyük yangını, John F. Kennedy suikastını bilmesiyle şaşırtan Nostradamus 3. Dünya savaşı için de tarih vermiş. Rusya Ukrayna savaşı  devam ederken 3. dünya savaşı için Kahin Nostradamus’un verdiği tarih merak konusu oldu.
25.02.2022Gündem
Ünlülerin astroloğu Kassandra, 2022 yılı kehanetlerini anlattı! Doğal afetlere dikkat çekti
Ünlülerin astroloğu Kassandra, 2022 yılı kehanetlerini anlattı! Doğal afetlere dikkat çektiÜnlülerin astroloğu olarak bilinen Kassandra 2022 yılına dair kehanetleri herkesi şaşırttı. Tarih boyunca pek çok kahin geleceğe yönelik tahminleriyle dikkatleri çekti. Baba Vanga ve Nostradamus, tarihin en popüler kahinleri arasında kabul ediliyor. Ancak son dönemde astrolojik öngörüleri sayesinde Kassandra ilgi çeken isimlerden birine dönüştü. İşte ünlü astroloğ Kassandra’nın 2022 yılına dair kehanetleri...
3.12.2021Dünya
Nostradamus kehanetleri! 2021 yılında neler olacak? Nostradamus'un 2021 yılı kehanetleri!
Nostradamus kehanetleri! 2021 yılında neler olacak? Nostradamus'un 2021 yılı kehanetleri!Fransız astrolog Michel de Nostredame hakkında hazırlanan yeni bir belgesel uluslararası kamuoyunun gündemine oturdu. Kısaca Nostradamus olarak bilinen Fransız fizikçi ve astroloğun kehanetlerini masaya yatıran uzmanlar ve bilim insanları dünyayı ve insanları bekleyen korkunç felaketlerin yaklaşmakta olduğunu öngörüsünde bulundu. Peki, Nostradamus kimdir? Nostradamus kehanetlerine göre 2021 yılınde neler olacak? İşte Nostradamus'un 2021 yılı kehanetleri!
23.02.2021Gündem
'2019 yılında savaş çıkacak! Türkiye'nin de...'
'2019 yılında savaş çıkacak! Türkiye'nin de...'Kendi ölümünü bilmesiyle meşhur olan Nostradamus'tan dikkat çeken 2019 Türkiye kehanetleri! Büyük depremler... Tarihin en büyük kehanetlerini tahmin eden Nostradamus'un 2019 yılı için Türkiye'nin de içinde bulunduğu birçok kehaneti yeniden ortaya çıktı. Kehanetleri duyunca çok şaşıracaksınız...
17.12.2018Dünya
Son dakika... 'Putin suikasta uğrayacak, Avrupa çökecek!'
Son dakika... 'Putin suikasta uğrayacak, Avrupa çökecek!'11 Eylül, DEAŞ ve Brexit gibi tüm dünyayı etkileyen olaylarla ilgili kehanetleriyle ünlü Bulgar asıllı kahin Baba Vanga'nın 2018 hakkındaki kehanetlerinin çoğu gerçekleşmişti. Baba Vanga'nın 2019 yılındaki kehanetleri de ortaya çıktı.
11.12.2018Dünya
Mustafa Denizli: İki teklif aldım
Mustafa Denizli: İki teklif aldımTürk antrenörlerinin ordinaryüsü Mustafa Denizli, Milliyet'ten Bilal Meşe ve Nevzat Dindar'a konuştu.
Nostradamus 2018
Nostradamus 2018Nostradamus’un kehanetleri hem insanları korkutmaya hem de onların ilgilerini çekmeye devam ediyor. Şimdiye kadar pek çok önemli tarihi olayı bilen kahinin, 2018 yılı kehanetleri de pek iç açıcı değil
29.12.2017Dünya
iPad Pro ne zaman geliyor?
iPad Pro ne zaman geliyor?Apple ürünlerine dair yaptığı tahminlerle ünlenen Ming-Chi Kuo, yeni iPad Pro ile ilgili açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.
‘Meteor dünyaya çarpacak 1.2 milyar insan ölecek’
‘Meteor dünyaya çarpacak 1.2 milyar insan ölecek’Kehanetleriyle tanınan Perulu Ricardo Salazar’a göre Mayıs ayında dev göktaşı dünyaya çarpacak, büyük depremler, tsunamiler olacak. 16 Haziran’da da 3’üncü dünya savaşı çıkacak
28.03.2016Yaşam
Astroloji modern çağın batıl inancı mı?
Astroloji modern çağın batıl inancı mı?Tevfik Uyar geçen ay yayımlanan ‘Astrolojinin Bilimle İmtihanı‘ adlı kitabıyla astrolojinin bilimsel bir temele dayanmadığını ve ciddiye alınmaması gerektiğini iddia etti. Astrologların görüşü ise daha farklı!
11.09.2015Arşiv
‘Nostradamus IŞİD’in  yükselişini bildi’ iddiası
‘Nostradamus IŞİD’in yükselişini bildi’ iddiasıAraştırmacılar, Fransız kahin Nostradamus’un Ortadoğu ile ilgili kehanetlerinde terör örgütü IŞİD’in yükselişini bildiğini savunuyor...
15.08.2015Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Nostradamus ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nostradamus haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.