Nicola Peltz

Nicola Peltz

Son dakika Nicola Peltz haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Nicola Peltz ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Nicola Peltz haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nicola Peltz

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nicola peltz gelişmeleri de dahil olmak üzere 23 nicola peltz haberi bulunmuştur. Tüm nicola peltz haberleri aşağıda listelenmiştir.
Victoria Beckham'ın son paylaşımı heyecan yarattı!
Victoria Beckham'ın son paylaşımı heyecan yarattı!Victoria Beckham, 50 yaşına girdi. Dört çocuk annesi olan Victoria'nın yakında büyükanne "unvanı" alması bile büyük ihtimal. Çünkü en büyük oğlu Brooklyn, Nicola Peltz ile hayatını birleştireli bir yılı geçti. Üstelik söylediklerine göre çocuk sahibi olmayı da dört gözle bekliyorlar. Victoria Beckham yıllara meydan okuyor. Son paylaşımı ile herkesi şoke etti.
10.05.2023Magazin
Gelin kaynana barıştı!
Gelin kaynana barıştı!Victoria Beckham ile gelini Nicola Peltz- Beckham'ın arası uzun süredir açıktı. Victoria Beckham ve gelini arasında süren gerilim sona erdi.
11.04.2023Magazin
Nicola Peltz ve Brooklyn Beckham kalabalık aile istiyor!
Nicola Peltz ve Brooklyn Beckham kalabalık aile istiyor!28 yaşındaki Amerikalı oyuncu Nicola Peltz ve 24 yaşındaki Brooklyn Beckham’ın aşkı magazin gündeminde sık sık yer buluyor. Düğünleri, sosyal medya paylaşımları, Nicola Peltz'in kayınvalidesi ile sorunları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Gösteri dünyasının en gözde çiftinden artık herkes bebek haberi bekliyor. İşte detaylar...
27.03.2023Magazin
Brooklyn Beckham yine yaptı yapacağını! Yeni Nicola Peltz hamlesi: 'Bu aşk sana fazla'
Brooklyn Beckham yine yaptı yapacağını! Yeni Nicola Peltz hamlesi: 'Bu aşk sana fazla'David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham ile evlenen Nicola Anne Peltz, eşinin annesiyle sorun yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Eşine olan sevgisini her fırsatta dile getiren ve yaptırdığı dövmelerle bunu gösteren Beckham'dan yeni bir hamle geldi. Nicola da eşinin bu hamlesine karşılık vermekte gecikmedi.
8.10.2022Magazin
Brooklyn Beckham- Nicola Peltz çiftinden yeni kare geldi! "En aşık sizsiniz, tamam"
Brooklyn Beckham- Nicola Peltz çiftinden yeni kare geldi! "En aşık sizsiniz, tamam"Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz geçtiğimiz nisan ayında dünyaevine girmişti. Peltz'in eşinin annesiyle sorun yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Ünlü isim, son olarak Brooklyn ile yatakta sarılarak uyudukları bir kareyi paylaşarak sosyal medyayı ikiye böldü. Peltz'in yayınladığı fotoğrafı kimin çektiği ise sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu.
18.09.2022Magazin
Brooklyn Beckham durmuyor! Eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdı
Brooklyn Beckham durmuyor! Eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdıDavid ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz Nisan ayında dünyaevine girmişti. Nicola'ya olan aşkını sık sık dile getiren ve düğünden sonra Peltz soyadını da almasıyla çok konuşulan Brooklyn Beckham, eşi için yeni bir dövme yaptırdı. Ünlü ismin dövmesi kısa sürede magazin gündemine otururken, sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili dikkat çeken yorumlar yaptı.
12.08.2022Magazin
Victoria Beckham ile gelini Nicola Peltz arasında sular durulmuyor!
Victoria Beckham ile gelini Nicola Peltz arasında sular durulmuyor!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham, geçtiğimiz Mayıs ayında Nicola Anne Peltz ileevlenmişti. Eşinin soyadını alıp eşine olan aşkını sık sık dile getiren Brooklyn Beckham'ın annesi Victoria'nın geliniyle arasında soğuk rüzgarlar estiği iddia edildi. Aileye yakın bir kaynak, Victoria ile Nicola'nın birbirlerine dayanamadıklarını öne sürdü.
5.08.2022Magazin
Edis'ten Brooklyn Beckham'a destek!
Edis'ten Brooklyn Beckham'a destek!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham, Nicola Anne Peltz ile evlendi. Pazar günü görkemli düğün gerçekleşirken, Beckham'ın verdiği 'soyadı' kararı ise herkesi şaşırttı. Eşi Nicola Peltz’in soyadını alan Brooklyn Beckham’a Edis’ten destek geldi.
12.04.2022Magazin
Brooklyn Beckham-Nicola Peltz çiftinin düğün tarihi belli oldu!
Brooklyn Beckham-Nicola Peltz çiftinin düğün tarihi belli oldu!İngiliz eski futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham'ın büyük oğulları Brooklyn (22) ile ABD'li oyuncu Nicola Peltz (27), 9 Nisan'da dünyaevine girecek.
20.01.2022Magazin
Brooklyn Beckham- Nicola Peltz çifti düğünü erteledi
Brooklyn Beckham- Nicola Peltz çifti düğünü ertelediDavid Beckham ile Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, kısa bir süre önce Nicola Anne Peltz ile nişanlanmışlardı. Düğün hazırlığı yapan genç çift, koronavirüs pandemisinin hız kesmemesi üzerine düğünü erteledi.
24.10.2020Magazin
Bir ceket  bir sütyen yeter...
Bir ceket bir sütyen yeter...Transformer’s filmiyle ünlenen Nicola Peltz (19) Paris’teki Balenciaga’nın defilesini izlemeye, mini siyah bir şort ve siyah bir sütyenin üzerine geçirdiği dökümlü siyah ceketle gitti...
26.09.2014Magazin
Transformers Sabrımızı test ettiren aksiyon
Transformers Sabrımızı test ettiren aksiyonBir yanda milyonlarca dolarlık ‘eğlence çöpü’ Transformers, bir yanda da kanser hastası iki gencin hikayesi...
27.06.2014Arşiv
Transformes''ın 4. filmine ait detaylar resmileşti!
Transformes''ın 4. filmine ait detaylar resmileşti!Dedikodular doğru çıktı, işte serinin son filminin adı ve posteri!
Transformers 4''ün setinden yeni görüntüler!
Transformers 4''ün setinden yeni görüntüler!Transformers serisi hayranlarının uzun zamandır beklediği serinin 4. bölümünden yeni görüntüler ortaya çıktı.
Transformers 4 için çıkış tarihi belli oldu
Transformers 4 için çıkış tarihi belli olduTransformers tutkunlarına müjde!
Brooklyn Beckham eşi Nicola Anne Peltz'e aşkını haykırdı!
Brooklyn Beckham eşi Nicola Anne Peltz'e aşkını haykırdı!David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham geçtiğimiz nisan ayında Nicola Anne Peltz ile dünyaevine girmişti. Pelt'in, eşinin annesiyle sorun yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Eşine olan sevgisini her fırsatta dile getiren ve yaptırdığı dövmelerle bunu gösteren Beckham, romantik bir kutlamada bulundu. Sosyal medya hesabından eşinin yeni yaşını kutlayan Beckham, Peltz'e olan aşkını adeta haykırdı.
10.01.2023Magazin
Brooklyn Beckham: Karımı mutsuz görmeye asla dayanamam!
Brooklyn Beckham: Karımı mutsuz görmeye asla dayanamam!Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in düğünü bir süre magazin gündeminden düşmedi. Düğün bitti ama söylentiler bitmek bilmedi. Tüm bu söylentilerin "başrolünde de " kayınvalide Victoria Beckham ile gelin Nicola Anne Peltz Beckham vardı. Gelin kaynana arasında kara bulutlar dolaştığı konuşuluyor. İşte detaylar...
23.09.2022Magazin
Brooklyn Beckham, eşi için yeni dövme yaptırdı! Sosyal medya ikiye bölündü
Brooklyn Beckham, eşi için yeni dövme yaptırdı! Sosyal medya ikiye bölündüDavid ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz Nisan ayında dünyaevine girmişti. Nicola'ya olan aşkını sık sık dile getiren ve düğünden sonra Peltz soyadını da almasıyla çok konuşulan Brooklyn Beckham, eşi için yaptırdığı yeni bir dövmeyle sosyal medyada gündem oldu.
23.07.2022Magazin
Nicola Anne Peltz'in nikah yüzüğüne 30 milyon TL'lik güncelleme geldi!
Nicola Anne Peltz'in nikah yüzüğüne 30 milyon TL'lik güncelleme geldi!Oyuncu Nicola Anne Peltz, düğününün üzerinden henüz bir ay geçmeden değeri 30 milyon TL olan yeni bir nikah yüzüğü taktı. Brooklyn Beckham, Peltz'e evlenme teklifi ederken 4 milyon TL'lik bir tektaş hediye etmişti
11.05.2022Magazin
Victoria Beckham inzivaya çekildi! Bedeli haftalık 200 bin TL!
Victoria Beckham inzivaya çekildi! Bedeli haftalık 200 bin TL!Geçtiğimiz günlerde oğlu büyük oğlu Brooklyn Beckham ile oyuncu Nicola Anne Peltz'in düğünündeki stiliyle gündeme gelen Victoria Beckham, detoks kampına girdi. Beckham haftada yaklaşık 200 bin TL ödediği İtalyan merkezinde inzivaya çekildi.
29.04.2022Magazin
Brooklyn Beckham yüzüğünü yemek yaparken bile çıkarmadı
Brooklyn Beckham yüzüğünü yemek yaparken bile çıkarmadıDavid ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham Nicola Anne Peltz ile geçtiğimiz günlerde hayatını birleştirdi. Brooklyn, görkemli düğünden sonra parmağına taktığı, 'tamtur' olarak adlandırılan iri taşlı evlilik yüzüğüyle dikkat çekti. Ünlü isim yemek yaparken bile yüzüğünü parmağından çıkarmadı.
24.04.2022Magazin
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi!  Brooklyn Beckham'dan düğüne saatler kala şaşırtan karar...
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi! Brooklyn Beckham'dan düğüne saatler kala şaşırtan karar...David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham Nicola Anne Peltz ile evlendi. Günlerdir konuşulan düğünden bazı kareler ortaya çıktı. Nicola Anne Peltz ile dünyaevine giren Brooklyn Beckham'ın evlendikten sonra sevgilisinin soyadını da kullanacağı ileri sürüldü.
10.04.2022Magazin
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in düğününe geri sayım başladı! Evlilik sözleşmesi...
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in düğününe geri sayım başladı! Evlilik sözleşmesi...Yılın düğününe sayılı günler kaldı. David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn'in Nicola Anne Peltz ile düğününe geri sayım başladı. Şimdiden yılın düğünü olarak adlandırılsa da düğün öncesi imzalanan evlilik sözleşmesi, büyük günü gölgede bıraktı. Peltz'in milyarder bir iş insanı olan babasının isteğiyle imzalanan sözleşmenin şartları ağır.
7.04.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Nicola Peltz ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nicola peltz haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.