Miting

Miting

Son dakika miting haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan miting ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını miting haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Miting

haberleri sayfasında son dakika yaşanan miting gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.759 miting haberi bulunmuştur. Tüm miting haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık bahçesi ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık bahçesi ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu ziyaretinde ilk olarak fındık bahçesi ziyaret etti.
30.07.2022Siyaset
Bu ilde yaşayanlar dikkat! 15 gün boyunca yasak
Bu ilde yaşayanlar dikkat! 15 gün boyunca yasakHakkari’de 15 günlük süreyle toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin yasaklandığı belirtildi.
18.07.2022Gündem
Saraçhane mitingine kaç kişi katıldı, 15 Temmuz Saraçhane mitinginde kaç kişi vardı? Katılım sayısı merak ediliyor!
Saraçhane mitingine kaç kişi katıldı, 15 Temmuz Saraçhane mitinginde kaç kişi vardı? Katılım sayısı merak ediliyor!15 Temmuz Saraçhane Mitinginde kaç kişi vardı, saraçhane mitingine kaç kişi gitti? 15 Temmuz saraçhane mitingine katılan kişi sayısı merak ediliyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Saraçhane Meydanı'nda İstanbullular bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’daki programının ardından İstanbul’a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın millete seslendiği Saraçhane mitingine katılım sayısı sorgulanmaya başladı. Peki, 15 Temmuz saraçhane mitingine kaç kişi katıldı?
16.07.2022Gündem
Yenikapı etkinlik alanı nerede, konser alanına nasıl gidilir? Etkinlik alanına giden otobüsler nelerdir, metro ve Marmaray ile nasıl gidilir? 23 Haziran Yenikapı konser 2022!
Yenikapı etkinlik alanı nerede, konser alanına nasıl gidilir? Etkinlik alanına giden otobüsler nelerdir, metro ve Marmaray ile nasıl gidilir? 23 Haziran Yenikapı konser 2022!İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 23 Haziran yerel seçim gününü 3. yılında bir etkinlikle kutlayacağını açıkladı. Edis, Reynmen, DJ Ersin gibi pek çok ünlü sanatçının sahne alacağı etkinlikte, yurttaşların alana rahat ulaşım sağlayabilmesi için İBB, ek seferler düzenledi. Peki, Yenikapı etkinlik alanı nerede, konser alanına nasıl gidilir? Etkinlik alanına giden otobüsler nelerdir, metro ve Marmaray ile nasıl gidilir?
23.06.2022Gündem
Alman istihbaratından PKK raporu! Terör örgütü Almanya’yı haraca bağlamış...
Alman istihbaratından PKK raporu! Terör örgütü Almanya’yı haraca bağlamış...  Terör örgütü PKK Almanya'yı haraca bağladı. Almanya'nın iç istihbarat birimi Federal Anayasa Koruma Teşkilatı (BfV) tarafından yayınlanan raporda, terör örgütü PKK 2021 yılında bağış kampanyası adı altında Almanya’da tahmini olarak 16 milyon 700 bin Euro toplayarak bir yıl öncesine kıyasla daha fazla haraç topladığı ifade edildi.
8.06.2022Dünya
AK Parti Kızılcahamam Kampı! Çelik: Ekonomiyle ilgili kapsamlı değerlendirmeler yapılacak
AK Parti Kızılcahamam Kampı! Çelik: Ekonomiyle ilgili kapsamlı değerlendirmeler yapılacakAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Kızılcahamam Kampı'nda açıklamalarda bulundu. Çelik, "Biraz sonra ekonomiyle ilgili kapsamlı değerlendirme yapılacak. Sahadan toplanan veriler, talepler, tartışma konuları kapsamlı şekilde değerlendirilerek, önümüzdeki günlere dair beyin fırtınası gerçekleşecek." dedi.
4.06.2022Siyaset
Beyaz Yürüyüş mitingi ne zaman? Doktorlar ne zaman eylem yapacak? Doktorların talepleri ne?
Beyaz Yürüyüş mitingi ne zaman? Doktorlar ne zaman eylem yapacak? Doktorların talepleri ne? TTB’den Beyaz Yürüyüş mitingi! Doktorların gerçekleştirecekleri ‘Beyaz Yürüyüş’ mitingi pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Doktorların taleplerini dile getirecekleri mitingle toplumdan destek isteyecekler. Peki, Beyaz Yürüyüş mitingi ne zaman? Doktorlar ne zaman eylem yapacak? Doktorların talepleri ne? İşte detaylar…
28.05.2022 Memur
Doktorlar grevde mi, bugün hastanelerde grev mi var, 26 Mayıs doktorlar çalışıyor mu? Hastaneler açık mı, ilaç yazılıyor, muayene yapılıyor mu?
Doktorlar grevde mi, bugün hastanelerde grev mi var, 26 Mayıs doktorlar çalışıyor mu? Hastaneler açık mı, ilaç yazılıyor, muayene yapılıyor mu?Bugün doktorlar grevde mi, 26 Mayıs hastaneler açık mı? sorularına yanıt aranırken doktorların grev tarihleri araştırılıyor. Nisan ayı ve mayıs ayının başında greve giden sağlık çalışanları yeniden greve gidiyor. Sağlıkta şiddet, düşük ücretler, malpraktis (tıbbi yanlış uygulama), kısa randevu süreleri gibi konular üzerine taleplerinin yerine getirilmesini isteyen doktorlar iş bırakacak. Peki, Doktorlar grevde mi, bugün doktorlar çalışıyor mu? 26 Mayıs 2022 hastaneler açık mı, ilaç yazılıyor mu, muayene yapılıyor mu?
26.05.2022Gündem
Pakistan karıştı! Mitinge yasak getirildi, barikatlar kuruldu, arbedeler yaşandı!
Pakistan karıştı! Mitinge yasak getirildi, barikatlar kuruldu, arbedeler yaşandı!Eski Pakistan Başbakanı İmran Han'ın bugün başkent İslamabad'da yapmayı planladığı mitinge yasak getirildi. 220 milyon nüfuslu Güney Asya ülkesinde başkente çıkan yollara barikat kuruldu. Yerel basın, planlanan büyük miting öncesinde onlarca Han destekçisinin gözaltına alındığını aktardı. Uluslararası ajanslardan servis edilen fotoğraflarda ise Lahore ve Islamabad kentinde, polis ile protestocular arasında arbede yaşandığı görüldü.
25.05.2022Dünya
Doktorlar ne zaman greve gidiyor? Doktorlar kaç gün grev yapacak? Beyaz miting ne zaman? İşte doktorların grev günleri!
Doktorlar ne zaman greve gidiyor? Doktorlar kaç gün grev yapacak? Beyaz miting ne zaman? İşte doktorların grev günleri!Doktorlar yeniden greve gidiyor. Geçtiğimiz ay ve mayıs ayının başında grev yapan doktorlar, taleplerini dile getirmek için greve gidecek. Sağlıkta şiddet, düşük ücretler, malpraktis (tıbbi yanlış uygulama), kısa randevu süreleri gibi konularda grev yapacak doktorlar iş bırakacak. Peki, Doktorlar ne zaman greve gidiyor? Doktorlar kaç gün grev yapacak? İşte doktorların grev günleri!
MHP lideri Bahçeli'den fahiş kira artışları ile ilgili açıklama: Sınırlandırmak mecburiyetindeyiz
MHP lideri Bahçeli'den fahiş kira artışları ile ilgili açıklama: Sınırlandırmak mecburiyetindeyizMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM'deki grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Vatandaşlarımızı mağdur haline getiren, zincir marketlerde peynirden yumurtaya, etten süte kadar fiyat etiketlerinin kabarmasına yol açan kimler varsa suçludur, sahnelenen kirli oyunun parçasıdır. Kiralardaki yükselişe sessiz kalamayız, konut fiyatlarındaki yükselişleri atıl vaziyette seyredemeyiz. Vahim artışları sınırlandırmak, taleplerine kulak vermek mecburiyetindeyiz" dedi. Bahçeli, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelikleri tartışmalarına ilişkin "Türkiye seçeneksiz değildir. Eğer şartlar içinden çıkılmaz hale bürünürse NATO’dan ayrılmak bile alternatif bir tercih olarak gündeme alınmalıdır. NATO’yla var olmadık, NATO’suz da yok olmayız " ifadelerini kullandı.
24.05.2022Siyaset
Maltepe mitinginde kaç kişi vardı, CHP Maltepe mitingine kaç kişi katıldı?
Maltepe mitinginde kaç kişi vardı, CHP Maltepe mitingine kaç kişi katıldı?CHP Maltepe mitingi kaç kişi vardı? Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Maltepe Etkinlik Alanı'nda düzenlediği "Milletin Sesi" mitingi yapıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mitinge eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte geldi. Mitinge, CHP genel başkan yardımcıları, milletvekilleri, parti meclis üyeleri, yüksek disiplin kurulu üyeleri, CHP’li büyükşehir belediye başkanları, CHP’li ilçe belediye başkanları da katıldı. Miting geride kalırken mitinge kaç kişinin katıldığı merak konusu oldu. Peki, Maltepe mitinginde kaç kişi vardı, Maltepe mitingine kaç kişi katıldı?
23.05.2022Gündem
Türkiye'den flaş hamle! ABD Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı
Türkiye'den flaş hamle! ABD Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldıDiplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, ABD Büyükelçisi Jeff Flake, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı, İstanbul’da düzenlenen bir miting öncesinde yayınlanan gösteri uyarısından duyulan rahatsızlık ABD'li elçiye iletildi.
22.05.2022Siyaset
Maltepe'de CHP'den 'Milletin Sesi' mitingi
Maltepe'de CHP'den 'Milletin Sesi' mitingiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye değişime hazır. Bu değişime gençler hazır, kadınlar hazır. Bizler bu değişime hazırız. Kollarımızı sıvayıp hemen çalışmaya başlamak zorundayız. Hatalarımız oldu. Mükemmel olmasak da mükemmel bir göreve talibiz" dedi. Sığınmacı konusuna da değinen Kılıçdaroğlu, Sığınmacıların ülkelerine geri gönderilmesine inanıyorum. Benim vatan sevgimde sınır namustur anlayışı var" ifadelerini kullandı.
21.05.2022Siyaset
Maltepe miting alanı kaç kişilik, miting alanının büyüklüğü nedir?
Maltepe miting alanı kaç kişilik, miting alanının büyüklüğü nedir?CHP'nin bugün İstanbul'da yaptığı "Milletin Sesi" mitingi sonrası Maltepe miting alanının büyüklüğü ve kaç kişilik olduğu gündeme geldi. Peki, Maltepe miting alanı kaç kişilik, miting alanının büyüklüğü nedir?
21.05.2022Gündem
CHP'nin Maltepe'deki mitingi için toplanmalar başladı
CHP'nin Maltepe'deki mitingi için toplanmalar başladıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenecek 'Milletin Sesi' mitingi için toplanmalar başladı.
21.05.2022Siyaset
CHP mitingi saat kaçta, 21 Mayıs CHP İstanbul mitingi ne zaman? CHP Maltepe miting alanı nerede, nasıl gidilir?
CHP mitingi saat kaçta, 21 Mayıs CHP İstanbul mitingi ne zaman? CHP Maltepe miting alanı nerede, nasıl gidilir?CHP İstanbul mitingi saat kaçta, nerede ve ne zaman? sorularının ardı arkası kesilmiyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen yıl aralık ayında mitinglere başlayacağını duyurmuştu. Bu kapsamda CHP’nin “Milletin Sesi” ilk mitingi 4 Aralık 2021’de Mersin olmuştu. Kış mevsimi nedeniyle ara verilen mitinglere CHP yeniden başlıyor. 12 Nisan’da açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Bayramdan sonra Milletin Sesi mitinglerine yeniden başlayacağız” açıklaması yapmıştı. Peki, CHP Maltepe mitingi ne zaman, 21 Mayıs’ta mı, CHP mitingi nerede? CHP İstanbul mitingi saat kaçta? Maltepe miting alanı nerede?
21.05.2022Gündem
Maltepe'de EYT mitingi
Maltepe'de EYT mitingiEmeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Maltepe miting alanında toplandı. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, "Bizim tek meselemiz EYT'dir. Haklı mücadelemizde bizler herhangi bir siyasi partiye değil haklarımızın gasp edilmesine muhalifiz" dedi.
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi nerede? EYT mitingi nedeniyle hangi yollar kapalı?
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi nerede? EYT mitingi nedeniyle hangi yollar kapalı?Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi ne zaman, nerede? EYT’liler mitingte buluşuyor. Emeklilik hakkı için seslerini duyurmaya hazırlanan binlerce EYT’li hükümete çağrıda bulunacak. Emeklilik hakkı için taleplerini dile getirecek EYT’liler EYT yasasının çıkması ve kapsamının genişletilmesi için çalışma yapılması talebinde bulunacak. Peki, EYT mitingi ne zaman, saat kaçta? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi nerede? İşte detaylar…
15.05.2022Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan Kaftancıoğlu kararına tepki
Kılıçdaroğlu'ndan Kaftancıoğlu kararına tepkiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu'nun cezasının Yargıtay tarafından onanması kararına CHP İl Başkanlığı önünde yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.
12.05.2022Siyaset
Tepkiler peş peşe geldi! İBB başkanı İmamoğlu özür dilemek zorunda kaldı
Tepkiler peş peşe geldi! İBB başkanı İmamoğlu özür dilemek zorunda kaldıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisiyle ilgili başlayan tartışmalara yanıt verdi. İmamoğlu tepkiler için ‘Vız gelir tırıs gider’ dedi. İmamoğlu’nun bu açıklamasına birçok ünlü isim sosyal medyadan tepki gösterdi. İmamoğlu, 'vız gelir tırıs gider' sözleri nedeniyle bugünkü bir programında özür diledi.
7.05.2022Siyaset
1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlanıyor!  Taksim'de 1 Mayıs hareketliliği...
1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlanıyor! Taksim'de 1 Mayıs hareketliliği...Bugün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü. Bayram dolayısıyla dünyada olduğu gibi Türkiye'de de etkinlikler düzenleniyor.1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla sendikalar Taksim Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bıraktı. 1 Mayıs 81 ilde de meydanlarda kutlanıyor.
1.05.2022Gündem
1 Mayıs nerede kutlanacak, 1 Mayıs programı saat kaçta? 1 Mayıs İşçi Bayramı Maltepe mitingi 2022
1 Mayıs nerede kutlanacak, 1 Mayıs programı saat kaçta? 1 Mayıs İşçi Bayramı Maltepe mitingi 20221 Mayıs İşçi Bayramı nerede kutlanacak, 1 Mayıs programı nasıl olacak? 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı yarın Türkiye’nin dört bir yanında kutlanacak? 1 Mayıs tarihi yaklaştıkça, kutlamaların hangi illerde, nerede yapılacağı da sorgulanmaya başlandı. Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) ve birçok kuruluş İstanbul’daki 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı kutlamalarını Maltepe Meydanı’nda düzenliyor.
30.04.2022Gündem
Turgut Özal hakkında önemli açıklamalar: Kendini Bosna Hersek için feda etti!
Turgut Özal hakkında önemli açıklamalar: Kendini Bosna Hersek için feda etti!8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın vefatının 29. yılında Koruma Müdürü Musa Öztürk, Özal’ın kendini Bosna Hersek için feda ettiğini söyledi.
19.04.2022Gündem
EYT son durum! EYT mitingi ne zaman? EYT Maltepe mitingi 2022!
EYT son durum! EYT mitingi ne zaman? EYT Maltepe mitingi 2022!5 Milyon EYT’li miting alanında toplanacak. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, mayıs ayında Maltepe mitinginin resmi başvurusunun yapıldığını duyurdu. Peki, EYT mitingi ne zaman, saat kaçta? İşte EYT son durum…

Benzer Haber Etiketleri

Miting ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki miting haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.