Millet Bahçesi

Millet Bahçesi

Son dakika Millet Bahçesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Millet Bahçesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Millet Bahçesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Millet Bahçesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan millet bahçesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 608 millet bahçesi haberi bulunmuştur. Tüm millet bahçesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emine Erdoğan'dan koruyucu ailelere anlamlı mesajı
Emine Erdoğan'dan koruyucu ailelere anlamlı mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, koruyucu ailelere yolladığı tebrik kartında, "Kıymetli koruyucu ailemiz, sizin yüce gönlünüz ve yüksek sorumluluk duygunuz sayesinde çocuklarımız sevgiyle büyüyor" ifadelerini kullandı.
30.06.2022Siyaset
Bakan Kurum: “Ülkemiz son 20 yılda adeta bir çağ atladı”
Bakan Kurum: “Ülkemiz son 20 yılda adeta bir çağ atladı”Çankırı’da belde statüsünü yeniden kazanan Dodurga’da düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde eğitimden sağlığa, tarımdan ekonomiye, savunma sanayiinden şehirciliğe kadar ülkemiz son 20 yılda adeta bir çağ atladı. Bunu hep birlikte başardık. Bugün de dünyayı etkileyen salgınla, ekonomik daralmayla, küresel terörle, iklim değişikliğiyle mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz” dedi.
26.06.2022Siyaset
O ilçe il oluyor! Devlet Bahçeli önerdi, 'müjde' dedi ve açıkladı
O ilçe il oluyor! Devlet Bahçeli önerdi, 'müjde' dedi ve açıkladıO ilçemiz il oluyor. Müjdeli haberi duyurdu. Bitlis’in Ahlat ilçesindeki “Kültürel Etkileşim ve “Yöresel Yemekler ile Zanaatkar Eller Ahlat’ta” etkinliklerine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Ahlat’a il olma müjdesini verdi. Demiröz, "Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli'nin önerisi ve Cumhurbaşkanımızın beraber verecekleri kararla Türkiye’nin şehir sayısının 100’e çıkacağı bir zamanda inşallah Ahlat’ımızı da bu şehirler arasına alacağız" dedi. İşte son dakika haberinin detayları...
25.06.2022Gündem
Topkapı Kaleiçi Meydanı’nın topluma kazandırılmasının ilk adım atıldı
Topkapı Kaleiçi Meydanı’nın topluma kazandırılmasının ilk adım atıldıFatih Belediyesi’nin Topkapı Kaleiçi Meydanı’nın tarihi ve kültürel değerini ortaya çıkartmak için düzenlediği ‘İstanbul Kara Surları Topkapı Kaleiçi Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması'nın sonuçları açıklandı. Mimar Batu Kepekçioğlu ve ekibi İETT otobüslerinin kaldırılmasıyla meydana etkinlik alanı inşa edilmesini planlandıkları projeyle birinci oldu.125 bin liralık ödülün de sahibi olan ekip, çay bahçesi, seyir terası gibi yerlerin de bulunduğu projeyle doğa ile tarihin iç içe olmasını ve meydanın halkın kullanabileceği bir hale getirilmesini amaçladı.
25.06.2022Kültür Sanat
Bakan Kurum: En güzel mutluluk, sizleri gülen yüzlerle görmektir
Bakan Kurum: En güzel mutluluk, sizleri gülen yüzlerle görmektirÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Isparta Sütçüler'deki evleri yanan ve yenileri teslim edilen vatandaşlara, "Sizler yeni evlerinizde oturuyorsunuz. Bizim için en güzel mutluluk sizleri böyle gülen yüzlerle görmektir" dedi.
24.06.2022Siyaset
Dar gelirliler için konut müjdesi! Bakan Kurum teslim tarihini açıkladı
Dar gelirliler için konut müjdesi! Bakan Kurum teslim tarihini açıkladıDar gelirliler için konut müjdesi geldi. Teslim tarihi belli oldu. Isparta'da temel atma ve açılış törenlerine katılan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Isparta’dan milletimize bir kez daha söz veriyoruz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; dar gelirli olup da ev sahibi olmayan tek bir vatandaşımız kalmayıncaya kadar; konutlar inşa etmeye, yeni yuvalar kurmaya, yavrularımızı mutlu etmeye; aşkla, şevkle, azimle devam edeceğiz" dedi.
24.06.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Onları yalanlamaktan bıkmayacağız
Bakan Karaismailoğlu: Onları yalanlamaktan bıkmayacağızUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün TBMM'deki grup konuşmasında İstanbul Havalimanı hakkındaki açıklamalarına ilişkin yanıt vererek, "Bugün Sayın Kılıçdaroğlu'nun grup konuşmasında yaptığı her zaman ki, maalesef üzülerek izlediğimiz yalanların ve hezeyanların tekrarlanması şeklindedir. Biz bunları onlarca kez yalanladık fakat onlar bu yalanları söylemekten bıkmadılar. Biz de onları yalanlamaktan bıkmayacağız" dedi.
7.06.2022Siyaset
Bilal Erdoğan: Türkiye, geleneksel sporların dünyadaki merkezi haline geliyor
Bilal Erdoğan: Türkiye, geleneksel sporların dünyadaki merkezi haline geliyor Dünya Etnospor Konfederasyonu (DEK) Başkanı Necmeddin Bilal Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşecek olan 5. Etnospor Kültür Festivali'nin tanıtım toplantısında, "Türkiye böylelikle geleneksel sporların aslında dünyadaki önemli bir merkezi haline geliyor. Bu Türkiye'nin cazibesine de, değerine de değer katıyor" dedi.
7.06.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında resmen duyurdu: Faizi düşürmeye devam edeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında resmen duyurdu: Faizi düşürmeye devam edeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları canlı yayında açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm kamu çalışanlarının ek göstergesinin 600 puan artırıldığını duyurdu ve 3600 ek göstergenin yılbaşından itibaren yürürlüğe gireceğini belirtti. Erdoğan enflasyon ve faiz ile ilgili olarak, "Kimse bizden şunu beklemesin bu iktidar faizi artırmayacaktır. Tam aksine biz faizi düşürmeye devam edeceğiz." dedi.
6.06.2022Gündem
Türkiye’nin ilk dijital ve engelsiz platformu Çevre ve Çocuk Akademisi açıldı
Türkiye’nin ilk dijital ve engelsiz platformu Çevre ve Çocuk Akademisi açıldıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Türkiye’nin ilk dijital ve engelsiz platformu Çevre ve Çocuk Akademisini bugün itibariyle yavrularımızın hizmetine sunuyoruz. İşaret dili betimlemesiyle 18 milyon çocuğumuzun hepsine engelsiz bir platform armağan ediyoruz.” dedi. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik hayata geçirilen Çevre ve Çocuk Akademisi’ne www.cevrevecocukakademisi.gov.tr adresinden erişilebilecek.
6.06.2022Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 5 Haziran Dünya Çevre Günü mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 5 Haziran Dünya Çevre Günü mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısı ile yayımladığı mesajda, ''Çevrenin ve doğanın korunması için herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyorum" çağrısı yaptı.
5.06.2022Siyaset
Türkiye Çevre Haftası kutlamaları ücretsiz konserlerle devam ediyor
Türkiye Çevre Haftası kutlamaları ücretsiz konserlerle devam ediyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı; bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor. Kutlamalar kapsamında 4-5 Haziran tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi’nde ücretsiz konserler ile Çevre ve Çocuk Şenlikleri düzenlenecek. Etkinliklere ilişkin detaylı bilgiler ortakevimiz.com adresinde yer alıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan operasyon açıklaması: Tel Rıfat ve Münbiç'i teröristlerden temizliyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan operasyon açıklaması: Tel Rıfat ve Münbiç'i teröristlerden temizliyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Suriye'nin kuzeyine yapılacak operasyonla ilgili olarak, "Güney sınırlarımızı korumada yeni bir safhaya geçiyoruz. Tel Rıfat ve Münbiç'i teröristlerden temizliyoruz. Ardından da aşama aşama diğer bölgelerde aynısını yapacağız. Türkiye'nin bu meşru güvenlik adımlarına bakalım kimler destek verecek. Türkiye'nin NATO üyeliği konusundaki yaklaşımı terörle mücadele konusunda  ilkeli bir duruştur.." dedi.
1.06.2022Siyaset
Aidat öder gibi ev sahibi olunacak! Tarih verildi
Aidat öder gibi ev sahibi olunacak! Tarih verildiEv sahibi olmak isteyen milyonlara müjde geldi. Aidat öder gibi ev sahibi olunacak. Ev sahibi olmak için tarih verdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Vatandaşlarımız aidat öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olacaklar. Projeyi Cumhurbaşkanımız Ağustos ayında açıklayacak." dedi.
31.05.2022Ekonomi
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Miçotakis'e sert tepki: Yunanistan ateşle oynamaktadır
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Miçotakis'e sert tepki: Yunanistan ateşle oynamaktadırMilliyetçi Hareket Partisi genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Akdeniz ve Ege'de gerilimi tırmandıran Yunanistan ateşle oynamaktadır. ABD'nin Yunanistan'da kurduğu 9 askeri üs milli kimliğimize tehdittir. Miçotakis yönetimi denize dökülen vandal dedelerinden ders almamıştır. Bu gafil zihniyetin anlaşılan odur ki denizin dibini canı tekrar çekmektedir." dedi.
31.05.2022Siyaset
Hakan Ural, Millet Bahçesi Fidan Dikim Törenine katıldı!
Hakan Ural, Millet Bahçesi Fidan Dikim Törenine katıldı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen Millet Bahçesi Fidan Dikim Töreni konuşuldu.
30.05.2022Televizyon
Fahrettin Altun: İstanbul, tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük meşalesi olmuştur
Fahrettin Altun: İstanbul, tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük meşalesi olmuşturCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul'un fethinin 569'uncu yıl dönümüne ilişkin, "İstanbul, altı asırdır tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük, hoşgörü ve barış meşalesi olmuştur. Atalarımız, bu şehrin küresel barış davasını ilerletmedeki merkezi önemini anlamışlardı" dedi.
29.05.2022Siyaset
İstanbul'da tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama: Bununla bir yere varamazsınız, kendine gel kendine
İstanbul'da tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama: Bununla bir yere varamazsınız, kendine gel kendineİstanbul'un Fethinin 569'uncu Yılı dolayısıyla Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde düzenlenen etkinlikte konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi rakamlara göre 560 bin kişinin alanda olduğunu açıkladı. Konuşmasının devamında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Erdoğan, "Atasını takip eden gençlerimiz olduğu müddetçe bu ülkenin önünde kimse duramaz. Bu milletin önünü kimse kesemez." dedi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini ve ailesini hedef alan açıklamalarına da değinen Erdoğan, "Akşam yalan, sabah yalan... Bununla bir yere varamazsınız. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Yatsı geldi geçiyor Bay Kemal. Kendine gel kendine." diye konuştu.
29.05.2022Siyaset
Bahçeli'den 'Millet Bahçesi' açıklaması: Atatürk Havalimanı'nda yıkım yok, ihya faaliyeti var
Bahçeli'den 'Millet Bahçesi' açıklaması: Atatürk Havalimanı'nda yıkım yok, ihya faaliyeti varMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul’un Fethinin 569. Yılı Kutlamaları ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim Töreni'ne katıldı. Bahçeli "Millet bahçesi kucaklaşmanın adresidir. Müflis ve iki yüzlü siyasetçilerin estirdiği yalan rüzgarının tam tersine Atatürk Havalimanı'nda yıkım yoktur, israf yoktur, heba edilmiş miras yoktur. İstanbullu kardeşlerimi ferah ve sefaya kavuşturacak ihya vardır" dedi.
29.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ne ilk fidanı dikti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ne ilk fidanı diktiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ne ilk fidanı dikti.
29.05.2022Siyaset
İstanbul'a yeni millet bahçesi geliyor! Bakan Kurum: Yeşile karşı çıkanlar değil, sevdalı olanlar kazanacak
İstanbul'a yeni millet bahçesi geliyor! Bakan Kurum: Yeşile karşı çıkanlar değil, sevdalı olanlar kazanacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen İstanbul'un Fethi'nin 569. yılı kutlamaları ve Millet Bahçesi ilk fidan dikim töreninde konuştu. Bakan Kurum, "Vizyonsuzluk kaybedecek, vizyon kazanacak. Yeşile, fidana karşı çıkanlar değil yeşile sevdalı olanlar kazanacak" dedi.
29.05.2022Siyaset
Bakan Kurum'dan millet bahçesi paylaşımı! 'Gençliğe armağanımızdır'
Bakan Kurum'dan millet bahçesi paylaşımı! 'Gençliğe armağanımızdır'Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İstanbul'un fethinin 569. yılı kutlamaları ve millet bahçesi ilk fidan dikimi için Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen törenle ilgili paylaşımda bulundu.
29.05.2022Siyaset
İstanbul'da fetih coşkusu! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi diktikleri fidanlara can suyu verdi!
İstanbul'da fetih coşkusu! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi diktikleri fidanlara can suyu verdi!İstanbul Fethi'nin 569. yıl dönümünde Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ne ilk fidanlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından dikildi. Alanda coşkuyla karşılanan Erdoğan çifti, diktikleri fidanlara can suyu verdi.
29.05.2022Gündem
Atatürk Havalimanı çevresinde hareketlilik başladı!
Atatürk Havalimanı çevresinde hareketlilik başladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı törenin saat 16.00'da başlaması bekleniyor. Tören için Atatürk Havalimanı çevresinde erken saatlerden itibaren geniş güvenlik önlemi alındı. Öğle saatlerinden itibaren törene izlemeye gelenler giriş noktalarında kuyruk oluşturmaya başladı.
29.05.2022Gündem
Ücretsiz toplu taşıma!  Marmaray bugün ücretsiz
Ücretsiz toplu taşıma! Marmaray bugün ücretsizUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Marmaray bugün ücretsiz hizmet verecek.
29.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Millet Bahçesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki millet bahçesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.