Migros

Migros

Son dakika migros haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan migros ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını migros haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Migros

haberleri sayfasında son dakika yaşanan migros gelişmeleri de dahil olmak üzere 957 migros haberi bulunmuştur. Tüm migros haberleri aşağıda listelenmiştir.
Koç Holding ve Migros finansal sonuçlarını açıkladı
Koç Holding ve Migros finansal sonuçlarını açıkladıKoç Holding yılın ilk çeyreğinde karını yüzde 150 oranında artırdı. Migros da 2023’ün ilk çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Fiziki ve online mağazaları ile beraber yaygınlığını artıran Migros, rekabetçi fiyatları ve güçlenen bilançosuyla yatırımlarını ve pazar payını artırdı.
4.05.2023Vitrin
Bayramın 2. günü marketler açık mı, BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOUR bayramda kapalı mı? Bayramın 2. günü  (22 Nisan) marketler çalışıyor mu?
Bayramın 2. günü marketler açık mı, BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOUR bayramda kapalı mı? Bayramın 2. günü (22 Nisan) marketler çalışıyor mu? Bayramda marketler açık mı, bayramın ikinci günü (22 Nisan) marketler kapalı mı? Bayram nedeniyle marketlerin çalışma saatleri sorgulanıyor. Resmi tatil günlerinde kurumlar gibi bazı işletmeler de faaliyetlerine ara veriyor ya da çalışma saatlerine bayram ayarı veriyor. Zincir marketler de bayram tatili süresince belirli gün ve saatlerde kapalı kalıyor. Bayramda evde olmayı tercih edenler ya da misafir ağırlayanlar market alışverişi için BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOUR gibi marketlerin açık olup olmadığını araştırıyor. Peki, Bayramın 2. günü marketler açık mı, kapalı mı? Zincir marketler bayramın 2. günü saat kaça kadar çalışıyor? İşte BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOUR bayram çalışma saatleri…
22.04.2023Ekonomi
İndirim dalgası başladı! Art arda açıkladılar
İndirim dalgası başladı! Art arda açıkladılarTarım Kredi Marketleri vatandaşın ucuz gıdaya erişimi için Ramazan ayında geçerli olmak üzere 900 üründe fiyatları sabitledi. Vatandaş Tarım Kredi'ye akın etti. Kampanya, yerel ve zincir marketlere de yayılıyor
26.03.2023Ekonomi
Ramazan kolisi 2023 fiyatları ve ürünler! A101, BİM, ŞOK, Migros, Tarım Kooperatif, Carrefour, Metro ramazan kolisi fiyatları ne kadar, ramazan kolisi içinde neler olur?
Ramazan kolisi 2023 fiyatları ve ürünler! A101, BİM, ŞOK, Migros, Tarım Kooperatif, Carrefour, Metro ramazan kolisi fiyatları ne kadar, ramazan kolisi içinde neler olur? Ramazan kolisi fiyatı ve içeriği hakkında araştırmaları Ramazan ayına az bir süre kala araştırılıyor. Büyükşehir belediyeleri, şehirlerin ilçe belediyeleri dışında vatandaşlar da Ramazan Ayı’nda muhtaç vatandaşlara Ramazan kolisi dağıtıyor. Ramazan Ayları’nda muhtaç ailelerin ve geçim sıkıntısı çeken ailelerin adreslerine kadar içerisinde birçok erzağın bulunduğu koliler yapılıyor. Peki, A101, BİM, ŞOK, Migros, Tarım Kooperatif, Carrefour, Metro ramazan kolisi fiyatları ne kadar, ramazan kolisi içinde neler olur? İşte Ramazan kolisi 2023 fiyatları ve ürünler…
15.03.2023Ekonomi
Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO’su” belli oldu
Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO’su” belli olduDataExpert iş birliğinde BMI Business School tarafından CFO’ların şirketlerdeki önemine dikkat çekmek üzere hazırlanan “En Etkin 50 CFO” araştırmasının sonuçları açıklandı.
10.03.2023Ekonomi
Şirketler ve kurumlar deprem bölgesi için seferber oldu
Şirketler ve kurumlar deprem bölgesi için seferber oldu6 Şubat 2023 tarihinde, Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 7,7 ve Elbistan merkezli 7,6 büyüklüğünde iki büyük deprem sonrasında çok sayıda şirket ve kurum bölgeye yardım için çalışma başlattı.
24.02.2023Ekonomi
Şarj ağı işletmeci lisansı alan ilk perakende şirketi Migros oldu
Şarj ağı işletmeci lisansı alan ilk perakende şirketi Migros olduElektrikli araçlara şarj hizmeti sunmak ve Türkiye’deki elektrikli araç dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla kurulan Migen Enerji ile Migros, “Şarj Ağı İşletmeci Lisansı” alan ilk perakende şirketi oldu.
3.02.2023Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi! Marketlerden peş peşe indirim açıklaması geldi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi! Marketlerden peş peşe indirim açıklaması geldiMarket fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi geldi. Marketler tek tek indirim açıklamasında bulundu. Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden Şok, Migros, CarrefourSA ve Happy Center yaptığı açıklamalar ile binlerce üründe fiyatları sabitlediğini ve indirime gittiğini duyurdu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Çok sayıda üründe indirimlere giden işletmelerimizi yürekten tebrik ediyorum. Tüm işletmelerimize benzer uygulamaları hayata geçirmeleri için de çağrıda bulunuyorum” diye konuştu. İşte indirime giden marketler ve ürünleri...
6.01.2023Ekonomi
Zincir marketlerde fiyatlar sabitlendi! Ocak ayında zam yok
Zincir marketlerde fiyatlar sabitlendi! Ocak ayında zam yokAsgari ücrete yapılan zammın ardından vatandaşlar marketlerde etiketlerin değiştiğini, birçok üründe fiyat artışı olduğunu iddia etti. Konu ile ilgili harekete geçildi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş zincir marketlerin yöneticileri ile toplantı yaptı. Yapılan görüşmenin ardından 3 market binlerce üründe fiyatları sabitlediğini duyurdu. Uzmanlara göre, diğer zincir marketler de benzer uygulamalara gidebilir.
4.01.2023Ekonomi
1 Ocak marketler kaçta açılıyor, bugün Migros, BİM, A101, Şok, Carrefoursa açık mı? Yılbaşında marketler açık mı 2023?
1 Ocak marketler kaçta açılıyor, bugün Migros, BİM, A101, Şok, Carrefoursa açık mı? Yılbaşında marketler açık mı 2023?1 Ocak (bugün) 2023 marketler kaçta açılıyor, Yılbaşında Migros, BİM, A101, Şok, Carrefoursa açık mı? Yeni yıl geldi. Yılın ilk günü marketlerin açılış saatleri ise merak konusu oldu. Market zincirleri arasında yer alan BİM, A101, ŞOK, Migros ve Carrefour marketlerin 1 Ocak (bugün) açık olup olmadığı sorgulanıyor.
1.01.2023Ekonomi
Ceza alan zincir marketler! Hangi zincir marketler ceza aldı, neden ceza yediler? Zincir marketlere ceza listesi
Ceza alan zincir marketler! Hangi zincir marketler ceza aldı, neden ceza yediler? Zincir marketlere ceza listesiCeza alan zincir marketler hangileri? Rekabet Kurulu, zincir marketlere 2,7 milyar liralık ceza verilen soruşturmanın devamı kapsamında, 13 teşebbüse 878,6 milyon liralık idari para cezası uygulanmasını kararlaştırdı. İşte Ceza alan zincir marketler…
23.12.2022Ekonomi
Karbon Saydamlık Projesinde Türk şirketleri başarısını devam ettiriyor
Karbon Saydamlık Projesinde Türk şirketleri başarısını devam ettiriyorİklim değişikliğiyle mücadele alanında sürdürdüğü çalışmalar ve tüm operasyonel faaliyetleriyle önemli çevre girişimlerinden biri olan Karbon Saydamlık Projesi’nin (CDP) İklim Değişikliği Programı’nda Türk Şirketleri notunu yükseltmeye devam ediyor.
14.12.2022Ekonomi
Zincir marketlerin yürütmenin durdurulması istemine ikinci ret
Zincir marketlerin yürütmenin durdurulması istemine ikinci retRekabet Kurumu'nun zincir marketlere yönelik 'rekabet ihlali' soruşturmasında 2,7 milyar lira cezası kesilen 5 zincir market ve 1 tedarikçi, kararı mahkemeye taşırken, yürütmenin durdurulması talebiyle açılan dava reddedilmişti. Ret kararını üst mahkemeye götüren zincir marketlerden 4'ünün itirazı, Ankara Bölge İdare Mahkemesi 8'inci İdari Dava Dairesi tarafından da reddedildi.
16.08.2022Ekonomi
Tanzim satış ne demek? Tanzim satış yeniden başlar mı? Tanzim satışla gıda fiyatları düşer mi?
Tanzim satış ne demek? Tanzim satış yeniden başlar mı? Tanzim satışla gıda fiyatları düşer mi?Yüksek enflasyon nedeniyle gıda fiyatlarındaki artış devam ediyor. Hükümet piyasada fahiş fiyat denetlemelerine devam ederken vatandaş da 2019 yılında yükselen gıda fiyatlarına karşı aldığı önlem olan tanzim satışın geri gelmesini istiyor. 2019 yılında kurulan tanzim satış gıda fiyatlarının azaltılması için devreye girmiş, vatandaş tarafından büyük ilgi görmüştü. Sosyal medyada tanzim satışların yeniden başlatılması ile ilgili talepler dile getiriliyor. Peki, Tanzim satış ne demek? Tanzim satış yeniden başlar mı? Gıda fiyatları düşer mi? İşte detaylar…
24.07.2022Ekonomi
Zincir marketlerin yürütmeyi durdurma talebine ret
Zincir marketlerin yürütmeyi durdurma talebine retRekabet Kurumu'nun zincir marketlere kesmiş olduğu cezaya ilişkin açılan davada mahkeme yürütmenin durdurulması istemini reddetti.
22.06.2022Ekonomi
Çevre gününde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldı
Çevre gününde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor. Etkinlikler kapsamında Çevre Günü’nde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldı. Son 3 yılda plastik poşet kullanımı yüzde 65 oranında azalırken 3.8 milyar TL tasarruf sağlandı.
5.06.2022Gündem
Bayramda ulaşım ücretsiz mi? Bayramda otobüsler ücretsiz mi? Bayramda otobüs, metrobüs, metro, tramvay ücretsiz mi?
Bayramda ulaşım ücretsiz mi? Bayramda otobüsler ücretsiz mi? Bayramda otobüs, metrobüs, metro, tramvay ücretsiz mi? Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşmalara gitmek veya bayramı gezerek değerlendirmek isteyenler sıklıkla toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığını araştırıyor. Ramazan Bayramı'nda toplu taşıma araçlarını kullanacak vatandaşlar ulaşım araçlarının ücretli mi yoksa ücretsiz mi olduğunu merak ediyor. Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete'de toplu ulaşım için Ramazan Bayramı kararı yayınlanmıştı. Peki, Bayramda ulaşım ücretsiz mi? Bayramda otobüsler ücretsiz mi? Bayramda otobüs, metrobüs, metro, tramvay ücretsiz mi? İşte detaylar…
2.05.2022Gündem
Bugün fırınlar açık mı? Bayramda fırınlar açık mı?
Bugün fırınlar açık mı? Bayramda fırınlar açık mı? Ramazan Bayramı başladı. 3 gün sürecek Ramazan Bayramı’nda AVM, fırınlar ve marketler gibi ihtiyaçların karşılandığı yerlerin açık olup olmadığı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, Bugün fırınlar açık mı? Bayramda fırınlar açık mı? Bugün fırınlar çalışıyor mu? İşte detaylar…
2.05.2022Ekonomi
Bugün marketler açık mı? A101, Migros, BİM, ŞOK çalışıyor mu? Marketlerin bayram çalışma saatleri!
Bugün marketler açık mı? A101, Migros, BİM, ŞOK çalışıyor mu? Marketlerin bayram çalışma saatleri!Ramazan Bayramı ile birlikte pek çok kişi bayramda marketlerişn açık olup olmadığını sorguluyor. Bayramda alışveriş yapmak, eksiklerini gidermek isteyen çoğu kişi marketlerin çalışma saatlerini araştırıyor. Bayram boyunca marketlerin açık olup olmadığı ve çalışma saatleri merak ediliyor. Peki, bayramda Migros, ŞOK, BİM ve A101 marketler açık mı? Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte marketlerin çalışma saatleri…
2.05.2022Ekonomi
23 Nisan Migros indirimi! Migros 23 Nisan oyuncak indirimi ne zaman? Migros 23 Nisan indirimi başladı mı?
23 Nisan Migros indirimi! Migros 23 Nisan oyuncak indirimi ne zaman? Migros 23 Nisan indirimi başladı mı?Migros 23 Nisan indirimi ne zaman başlıyor, Migros 23 Nisan oyuncak indirimi başladı mı? Migros her yıl 23 Nisan’a özel oyuncak indirimi yapıyor. 2021 yılında da birçok üründe Migros indirime gitmişti. 23 Nisan’a az bir süre kala Migros’un bu yılkı kampanyası merak ediliyor. İşte 23 Nisan Migros indirimi ile ilgili merak edilenler…
18.04.2022Ekonomi
Göztepe Fenerbahçe maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak, ne kadar? Fenerbahçe Göztepe maçı ne zaman, nerede, hangi statta oynanacak?
Göztepe Fenerbahçe maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak, ne kadar? Fenerbahçe Göztepe maçı ne zaman, nerede, hangi statta oynanacak?Göztepe Fenerbahçe biletleri ne zaman satışa çıkacak, Fenerbahçe Göztepe maçı ne zaman? Fenerbahçe Göztepe maçı biletleri için araştırmalar devam ediyor. Ligin son sıralarında mücadele eden ve galibiyet isteyen Göztepe, Fenerbahçe'ye konuk olacak. Peki, Göztepe Fenerbahçe maç bileti fiyatları ne kadar, ne zaman satışa çıkıyor?
13.04.2022Şampiy10
2022 Ramazan erzak kolisi fiyatları! Ramazan erzak paketleri ne kadar?
2022 Ramazan erzak kolisi fiyatları! Ramazan erzak paketleri ne kadar? Ramazan sofralarının bereketi olan erzak paketleri her yıl olduğu gibi bu yıl da raflarda yerini aldı. İftar ve sahurda lezzetli sofralar hazırlamak için Ramazan öncesi alışverişlerini yapmak için marketlerde fiyat araştırması yapmaya başladı. Marketler bu Ramazan’da da Ramazan kolilerini özel fiyatlarla sunmaya başladı. Peki, Ramazan erzak paketleri ne kadar oldu 2022? Ramazan erzak kolisi kaç lira? İşte 2022 Ramazan erzak kolisi fiyatları!
Ayçiçek yağı fiyatlarında son durum ne? Ayçiçek yağı yerine ne kullanılır? En uygun ayçiçek yağı ne kadar oldu?
Ayçiçek yağı fiyatlarında son durum ne? Ayçiçek yağı yerine ne kullanılır? En uygun ayçiçek yağı ne kadar oldu?Rusya Ukrayna savaşı Avrupa’da yağ başta olmak üzere tarım ürünlerinin temininde krizine neden olmuştu. Rusya-Ukrayna savaşından kaynaklı etkilerden dolayı tarım emtia fiyatlarında geçen hafta da sert dalgalanmalar görüldü. Dünyanın buğday ambarlarından biri olan bölgede arz şoku yaşanacağına ilişkin beklentiler buğday fiyatlarını rekor seviyeye çıkarmıştı. BM Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), savaştan ötürü azalan tarım üretiminin ithalatçı olan ülkelerde gıda riski oluşturacağını belirtti. Covid-19 pandemisinin, küresel gıda güvenliği bakımından birçok zorluğa neden olduğunun altını çizen FAO, ayçiçek yağına alternatif yağlara yönelimin artabileceğini öngörüyor. Yurt içinde de yağ fiyatları ve stok tartışmaları hala devam ederken pek çok kişi ayçiçek yağı fiyatları ile ilgili araştırmalarına da devam ediyor. Peki, Ayçiçek yağı fiyatlarında son durum ne? Ayçiçek yağı yerine ne kullanılır? En uygun ayçiçek yağı ne kadar oldu? İşte detaylar…
15.03.2022Ekonomi
Yağ fiyatları ne kadar? BİM, A101, Migros güncel 5 LT ayçiçek yağı fiyatları kaç TL,  neden artıyor, marketlerde yağ var mı?
Yağ fiyatları ne kadar? BİM, A101, Migros güncel 5 LT ayçiçek yağı fiyatları kaç TL, neden artıyor, marketlerde yağ var mı?Türkiye’nin buğday ithalatında ilk sıralarda yer alan Ukrayna, gıda kıtlığı riskine karşı et, yulaf ve şeker gibi ürünlerin ihracatını askıya aldı. Rusya'nın Azak Denizi'nden çıkışı kapatmasıyla yağ yüklü gemiler Türkiye'ye gelemedi. Söz konusu gelişmelerin ardından vatandaşlar marketlere koştu ve ayçiçek reyonlarında yağ kalmadı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ise spekülatif fiyat oluşumuna neden olunduğu ve stokçuluk yapıldığı iddialarıyla ilgili, aralarında temel gıda, temizlik ürünleri ve otomotiv sektörlerinin de yer aldığı birçok sektöre yönelik vergi incelemesi başlatıldığını açıkladı. Peki, Yağ fiyatları ne kadar, 2022 ayçiçek yağ fiyatları neden artıyor, marketlerde yağ var mı? A101 - ŞOK – BİM- Migros yağ fiyatları ne kadar? İşte Ayçiçek yağı fiyatları…
7.03.2022Ekonomi
Kelepçeli görüntülerle ilgili Emniyet'ten açıklama! Görüntüler bizleri de derinden üzmüştür
Kelepçeli görüntülerle ilgili Emniyet'ten açıklama! Görüntüler bizleri de derinden üzmüştürÇalıştıkları market zincirinden aldıkları zamlarda iyileştirme talebiyle Beykoz'da eylem yapan ve gözaltına alınan 68 işçi serbest bırakıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Büyük bir hassasiyetle takip ettiğimiz ve gerekli müsamahayı göstermeye çalıştığımız bu süreç içerisinde basına yansıyan kelepçeli görüntüler bizleri de derinden üzmüştür" denildi.
20.02.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Migros ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki migros haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.