Mehmet Muharrem Kasapoğlu

Mehmet Muharrem Kasapoğlu

Son dakika mehmet muharrem kasapoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mehmet muharrem kasapoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mehmet muharrem kasapoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mehmet Muharrem Kasapoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mehmet muharrem kasapoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 713 mehmet muharrem kasapoğlu haberi bulunmuştur. Tüm mehmet muharrem kasapoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Beslenme desteği nedir, kimlere verilir? KYK öğrencilere beslenmek desteği ne kadar?
Beslenme desteği nedir, kimlere verilir? KYK öğrencilere beslenmek desteği ne kadar?Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'da GSB Yurtları 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. Faz Yurt Yerleştirme Sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu, GSB Yurtlarına yerleştirme oranının yüzde 92'ye ulaştığını açıkladı. Kasapoğlu, "Yurtlara başvuran 100 öğrenciden 92'sini yurtlara yerleştirmiş oluyoruz" dedi. Kasapoğlu, 'Bu yıl her ay 1800 lirayı beslenme desteği olarak gençlerimizin hizmetine sunuyoruz.' dedi. Söz konusu açıklamanın ardından beslenme desteğiyle ilgili aramalar arttı. Peki, Beslenme desteği nedir, kimlere verilir? Beslenmek desteği ne kadar?
29.09.2022Ekonomi
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda ikinci yerleştirme oranı yüzde 92 oldu
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda ikinci yerleştirme oranı yüzde 92 olduGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı 2'nci faz yurt yerleştirmede talep karşılama oranının yüzde 92 olarak gerçekleştiğini söyledi. Kasapoğlu, "Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarımıza başvuran 100 öğrenciden 92’sini yerleştirmiş oluyoruz" dedi.
29.09.2022Siyaset
‘Gönüller Yapmaya Geldik’ dedi 'Her zaman gençlerimizin yanındayız' diye seslendi
‘Gönüller Yapmaya Geldik’ dedi 'Her zaman gençlerimizin yanındayız' diye seslendiGençlik ve Spor Bakanlığınca Yunus Emre anısına hazırlanan ‘Gönüller Yapmaya Geldik’ adlı albümün gala gecesinde sahneye çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yunus Emre'nin "Haktan Gelen Şerbeti" adlı şiirini canlı olarak seslendirdi.
27.09.2022Diğer Sporlar
Bakan Kasapoğlu: Gençlerimiz için tüm engelleri kaldırmaya devam edeceğiz
Bakan Kasapoğlu: Gençlerimiz için tüm engelleri kaldırmaya devam edeceğizGençlik ve Spor Bakanlığı ve Kınık Belediyesi protokolü ile 2019 yılında inşaatına başlanan Kınık Gençlik Merkezi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katıldığı törenle hizmete girdi.
19.09.2022Gündem
YURT yedek sonuçları nereden öğrenilir, KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı? 19 Eylül 2022 KYK yedek yurt başvuru sonuçları sorgulama!
YURT yedek sonuçları nereden öğrenilir, KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı? 19 Eylül 2022 KYK yedek yurt başvuru sonuçları sorgulama!KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı, KYK yedek sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK yurt başvuru sonuçları 7 Eylül’de açıklandı. Sonuçlara göre hiçbir yurda yerleşemeyen öğrenciler yedekte kaldı. KYK yurt yedek başvurularını tamamlayan ise gözlerini KYK yurt yedek yurt sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevirmişti. İşte 2022 KYK yurt yedek sorgulama ekranı…
19.09.2022Eğitim
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda yüzde 80 üzerinde bir yerleştirme oranı yakaladık
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda yüzde 80 üzerinde bir yerleştirme oranı yakaladıkGENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Yüz Yüze 100 Gün" programı kapsamında AK Parti Fatih İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi. Programda konuşan Kasapoğlu, "Bir şeyi özellikle ifade etmek istiyorum. Çünkü bu konuyu istismar etmeye kalkanlar var. 8 milyon öğrenci üzerinden yurt politikası sözüm ona ortaya koymaya çalışanlar var. Bu yıl rekor bir başvuru aldık ve hamdolsun o rekor başvuruyu ilk faz yerleştirmemizde yüzde 80 üzerinde bir yerleştirme oranı yakaladık" dedi.
15.09.2022Siyaset
Yasemin Adar Yiğit, dünya şampiyonu oldu
Yasemin Adar Yiğit, dünya şampiyonu olduDünya Güreş Şampiyonası kadınlar 76 kiloda milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit, finalde Mısırlı Samar Amer Ibrahim Hamza’yı yenerek altın madalya kazandı. Milli güreşçi, kariyerindeki ikinci dünya şampiyonluğunu elde etti. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda kadınlar 76 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit’i kutladı.
14.09.2022Diğer Sporlar
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 105 yeni yurt binası ile bu güzel tabloyu taçlandırıyoruz
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 105 yeni yurt binası ile bu güzel tabloyu taçlandırıyoruzGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 105 Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Yurtlarının açılışında konuştu. Bakan Kasapoğlu, “Türkiye’nin dört bir yanında 800’den fazla yurt, 825 binden fazla kapasite genç odaklı siyasetin anlayışı. Sevgili gençler, 105 yeni yurt binası ile bu güzel tabloyu taçlandırıyoruz” dedi.
14.09.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu'ndan altın madalya kazanan Rıza Kayaalp'e tebrik
Bakan Kasapoğlu'ndan altın madalya kazanan Rıza Kayaalp'e tebrikGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp'i tebrik etti.
13.09.2022Diğer Sporlar
Öğrenci yurtları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Kasapoğlu ‘bu bir rekor’ deyip duyurdu
Öğrenci yurtları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Kasapoğlu ‘bu bir rekor’ deyip duyurduÜniversite öğrencisi milyonları sevindiren haber! Geri sayım başladı, 105 yeni yurt binası açılıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “800 yurt, 825 bin yatak kapasitesi. Bu bir rekor. Bu rekoru hamdolsun hep birlikte başardık. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde son 22 yıldaki genç odaklı siyaseti meseledir. Bu yıl 415 bin başvurunun ilgili değerlendirmeler sonucunda analiz, planlama ve uygulama ilk fazında yüzde 80 yerleştirme yaptık” dedi.
13.09.2022Siyaset
GSB personel alımı başvuru ekranı! 4 bin 147 sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır? e devlet işe alım kariyer kapısı!
GSB personel alımı başvuru ekranı! 4 bin 147 sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır? e devlet işe alım kariyer kapısı!Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu. Bakan Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "GSB Ailemiz Büyüyor! 300 büro personeli, 866 koruma ve güvenlik görevlisi ile 2 bin 981 destek personeli alımımıza ilişkin başvuruların e-devlet kapısından gerçekleştirilecek. Hayırlı olsun!" ifadelerini kullandı. Peki, GSB personel alımı sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir, GSB personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte GSB personel alımı başvuru ekranı ve diğer merak edilenler…
Destek personeli nedir, ne demek? GSB destek personeli ne iş yapar, memur mu, KPSS P94 puanıyla mı alınıyor?
Destek personeli nedir, ne demek? GSB destek personeli ne iş yapar, memur mu, KPSS P94 puanıyla mı alınıyor?Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını açıkladı. Bakan Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "GSB Ailemiz Büyüyor! 300 büro personeli, 866 koruma ve güvenlik görevlisi ile 2 bin 981 destek personeli alımımıza ilişkin başvurular 10-15 Eylül 2022'de e-devlet kapısından gerçekleştirilecek. Hayırlı olsun!" ifadelerini kullandı. Söz konusu ilanın ardından “Destek personeli nedir, ne iş yapar?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. Peki, GSB destek personeli ne demek, memur mu, KPSS P94 puanıyla mı alınıyor?
Bakan Kasapoğlu duyurdu! 4 bin 147 personel alınacak
Bakan Kasapoğlu duyurdu! 4 bin 147 personel alınacakGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.
KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!
KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurt başvuru sonuçları açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu canlı yayında yurt sonuçlarının açıklandığını duyurdu. KYK yurt kayıt tarihini de duyuran Bakan Kasapoğlu yurt ücretleri ile ilgili de açıklama yaptı. Peki, KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!
7.09.2022Eğitim
KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı! Bakan Kasapoğlu duyurdu
KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı! Bakan Kasapoğlu duyurduGençlik ve Spor Bakanlığı KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı. Üniversite kayıtlarının da sona ermesiyle birlikte gelecek müjdeli haber bekleniyordu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu canlı yayında KYK yurt başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Peki, KYK yurt başvuru sonuçları nereden öğrenilir? İşte E-Devlet KYK yurt sorgulama ekranı!
7.09.2022Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: Çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olur
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: Çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olurCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Çarşamba Havalimanı'nda TEKNOFEST 2022'de açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Ey Yunan tarihe bak. Çok daha fazla ileri gidersen, bunun bedeli ağır olur ağır. Yunanistan'a tek cümlemiz var. İzmir'i unutma." dedi.
3.09.2022Siyaset
Öğrencilere yurt müjdesi! Bakan Kasapoğlu duyurdu
Öğrencilere yurt müjdesi! Bakan Kasapoğlu duyurduGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan öğrencilere yurt müjdesi geldi. Bakan Kasapoğlu, "105 yeni yurt binasını pazartesi günü Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle açacağız." ifadelerini kullandı.
2.09.2022Siyaset
TFF binasına silahlı saldırı! İki kişi gözaltında
TFF binasına silahlı saldırı! İki kişi gözaltındaSon dakika gelişmesi. Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yönetim kurulunun toplantı yaptığı sırada silahlı saldırıda bulunuldu. TFF binasında başkanlık ofisi ve hemen alt katında bulunan yönetim kurulu odasına 7 kurşun isabet ettiği ifade edildi. Gerçekleştirilen saldırıda kimsenin yara almadığı ve kamera kayıtlarının incelendiği öğrenildi. Kurşunlardan bir tanesinin Hamit Altıntop'un kafasının üstünden geçtiği öğrenildi. Hamit Altıntop silahlı saldırıyla ilgili, "Silah seslerini duyar duymaz kendimizi yere attık. Yönetim kurulundaki arkadaşlar benim yaralandığımı düşünmüşler. Verilmiş sadakamız varmış, failler umarım en kısa zamanda bulunur" dedi. Öte yandan saldırıyla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.
1.09.2022Gündem
Bakan Kasapoğlu'nun ilk müdahalesi yetmedi; gazinin oğlu kurtarılamadı
Bakan Kasapoğlu'nun ilk müdahalesi yetmedi; gazinin oğlu kurtarılamadı Kütahya'nın Dumlupınar ilçesindeki 30 Ağustos kutlamalarına katılan Çanakkale gazisi Hüseyin Kaçmaz'ın oğlu Turgut Kaçmaz (84), kalp krizi geçirdi. Tören alanında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yakasını açarak ilk müdahalede bulunduğu Kaçmaz, hastanede hayatını kaybetti.
30.08.2022Gündem
Bakan Kasapoğlu: 30 Ağustos ile bir memleket küllerinden doğmuştur
Bakan Kasapoğlu: 30 Ağustos ile bir memleket küllerinden doğmuşturGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kütahya'da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama törenlerinde konuştu. Kasapoğlu, "30 Ağustos'ta kazanılan sadece bir savaş değildir. 30 Ağustos ile bir memleket küllerinden doğmuştur." dedi.
30.08.2022Gündem
GSB kura çekimi saat kaçta, ne zaman 2022? İŞKUR GSB personel alımı kura sonuçları bekleniyor!
GSB kura çekimi saat kaçta, ne zaman 2022? İŞKUR GSB personel alımı kura sonuçları bekleniyor!GBS kura sonuçları için kura çekimi detayları sorgulanıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda, 1017 temizlik işçisi, engelli sürekli temizlik işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Başvurular alındıktan sonra gözler kura çekimime çevrildi. Peki, GSB kura çekimi ne zaman, saat kaçta?
Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tam 12 ülkenin spor temsilcileriyle görüştü!
Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tam 12 ülkenin spor temsilcileriyle görüştü!Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Konya’da düzenlenen 5'inci İslami Dayanışma Oyunları sırasında yoğun spor diplomasi trafiğini sürdürdü.
28.08.2022Diğer Sporlar
KYK yurtlarında ücretsiz konaklama uygulaması uzatıldı!
KYK yurtlarında ücretsiz konaklama uygulaması uzatıldı!Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerin yaz aylarında seyahat ederken 81 ildeki bakanlık yurtlarında ücretsiz konaklamasına imkan tanıyan 'Seyahatsever' projesinin 5 Eylüle kadar uzatıldığını duyurdu.
27.08.2022Siyaset
KYK YURT BAŞVURU EKRANI 2022-2023! GSB KYK yurt başvurusu nasıl yapılır, KYK yurt sonuçları ne zaman açıklanacak, başvurular ne zaman bitiyor?
KYK YURT BAŞVURU EKRANI 2022-2023! GSB KYK yurt başvurusu nasıl yapılır, KYK yurt sonuçları ne zaman açıklanacak, başvurular ne zaman bitiyor?KYK yurt başvuruları 24 Ağustos’ta başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu KYK yurt başvurularına yönelik yaptığı açıklamada “Başvurular e-Devlet üzerinden yapılacak. Pazar akşamına kadar başvuru yapılabilir” ifadesiyle KYK yurt başvurularının başladığını duyurdu. Bakan Kasapoğlu’nun yurt açıklaması sonrası “KYK yurt başvurusu” sürecine ilişkin detaylar sorgulanmaya başlandı. Peki, KYK yurt başvurusu nasıl yapılır, KYK yurt başvuruları ne zaman bitiyor, KYK yurt sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte KYK yurt başvuru ekranı ve diğer detaylar…
25.08.2022Eğitim
KYK yurt fiyatları 2022-2023! KYK yurt ücreti ne kadar, aylık mı yıllık mı, yurt ödeme nasıl yapılır? KYK yurt ücreti ödeme ve sorgulama ekranı!
KYK yurt fiyatları 2022-2023! KYK yurt ücreti ne kadar, aylık mı yıllık mı, yurt ödeme nasıl yapılır? KYK yurt ücreti ödeme ve sorgulama ekranı!KYK yurt fiyatları ne kadar oldu, KYK yurt ödeme nasıl yapılır? 2022 KYK yurt ücreti ödeme için yapılan aramalar KYK yurt başvuru tarihlerinin belli olmasının ardından artış gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu katıldığı canlı yayında KYK yurt başvuru tarihlerini açıkladı. 2022-2023 KYK yurt başvuruları bugün başladı, pazar akşamına kadar devam edecek. Şimdi öğrenciler “KYK yurt ücreti ne kadar, aylık mı yıllık mı, yurt ödeme nasıl yapılır?” sorularına yanıt aramaya başladı. İşte KYK yurt ücreti ödeme ile ilgili merak edilenler…
24.08.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mehmet muharrem kasapoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.