İzmir

İzmir

Son dakika izmir haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan izmir ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını izmir haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İzmir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan izmir gelişmeleri de dahil olmak üzere 46.958 izmir haberi bulunmuştur. Tüm izmir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Zamlardan sonra yeni tarife, benzin ve motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Zamlardan sonra yeni tarife, benzin ve motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı. Zamlardan sonra indirim geliyor. Motorinde geçerli olacak. Arabası olanları yakından ilgilendiriyor. Tüm dünyada yaşanan gelişmelerden ötürü brent petrolün varili 25 Nisan'dan sonra ilk kez 100 doların altını gördü. Bu düşüş ise Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisi oluşturdu. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre; 8 Temmuz Cuma günü gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatına 2 lira 10 kuruş indirim gelecek. Böylece İstanbul'da 26 lira 69 kuruştan satılan motorinin litre fiyatı 24 lira 59 kuruşa gerileyecek. İşte son dakika haberinin detayları...
7.07.2022Ekonomi
Motorine indirim geldi mi, benzine indirim var mı? İndirim sonrası motorinin litre fiyatı ne kadar oldu? Güncel akaryakıt fiyatları
Motorine indirim geldi mi, benzine indirim var mı? İndirim sonrası motorinin litre fiyatı ne kadar oldu? Güncel akaryakıt fiyatlarıMotorine indirim var mı, benzine indirim geldi mi? Motorin grubunda gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 2,10 TL'lik indirim yapıldı. İndirim sonrasında İstanbul'da motorinin litre fiyatı 24,59 liradan satılacak. İşte Güncel akaryakıt fiyatları…
7.07.2022Ekonomi
Menderes Belediye başkanı kim, tutulandı mı? İzmir Menderes Belediyesi hangi partili, 2019 seçimlerini hangi parti kazandı?
Menderes Belediye başkanı kim, tutulandı mı? İzmir Menderes Belediyesi hangi partili, 2019 seçimlerini hangi parti kazandı?Menderes Belediyesi hangi parti, Menderes Belediye başkanı kimdir? Menderes Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alınan  Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ile Belediyenin taşınmazlarını değeri altında satarak kamu zararı oluşturduğu ortaya çıkan Aksaray Yenikent Belde Belediye Başkanı Mehmet Emin Yumuşak, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırıldı. Peki, İzmir Menderes belediyesi hangi parti, 2019 seçimlerini hangi parti kazandı?
7.07.2022Siyaset
Menderes Belediye başkanı görevden alındı mı, Mustafa Kayalar neden görevden alındı?
Menderes Belediye başkanı görevden alındı mı, Mustafa Kayalar neden görevden alındı?İzmir'in Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar geçtiğimiz günlerde Menderes Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alınmıştı. Menderes Belediye Başkanı yaptığı açıklamada soruşturmanın kendisinden önceki dönemi kapsadığını da belirtmişti. Peki, Menderes Belediye başkanı görevden alındı mı, Mustafa Kayalar neden görevden alındı?
7.07.2022Siyaset
ÖÇK bölgesi ilan edilen İzmir-Karaburun’daki çalışmalar titizlikle ve özveriyle devam ediyor
ÖÇK bölgesi ilan edilen İzmir-Karaburun’daki çalışmalar titizlikle ve özveriyle devam ediyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, tabiat varlıklarının korunmasına yönelik çalışmalarını büyük özveriyle, yoğun ve aralıksız sürdürüyor. Bakanlığın Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tarafından “Özel Çevre Koruma Bölgesi” ilan edilen İzmir-Karaburun yarımadasındaki kıyı bölgelerde insan ve doğa dengesinin sürdürülebilir olması, doğal, kültürel, tarihi, eğitsel ve estetik değerlerin koruma altına alınarak gelecek nesillere aktarılması amacıyla yürütülen ‘Biyoçeşitlilik Araştırma Projesi’nde artık sona yaklaşılıyor.
7.07.2022Gündem
İçişleri 2 ilde 2 belediye başkanını görevden uzaklaştırdı
İçişleri 2 ilde 2 belediye başkanını görevden uzaklaştırdıİçişleri Bakanlığı, yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve adli kontrolle serbest bırakılan İzmir'in Menderes ilçesi CHP'li Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ile haksız kazanç elde ettiği ve kamuyu zarara uğrattığı ileri sürülen Aksaray'ın Yenikent Beldesinin bağımsız Belediye Başkanı Mehmet Emin Yumuşak'ı görevden uzaklaştırdı.
7.07.2022Yaşam
Bakan Karaismailoğlu: İlk 6 ayda 75 milyondan fazla yolcu hava yoluyla seyahat etti
Bakan Karaismailoğlu: İlk 6 ayda 75 milyondan fazla yolcu hava yoluyla seyahat ettiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bu yılın ilk 6 ayında hava yolunu tercih eden yolcu sayınının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 87 arttığını ve 75 milyon 259 bine yükseldiğini duyurdu. Bakan Karaismailoğlu, bu dönemde Antalya Havalimanı’nda 10 milyon 219 bin 631 yolcu trafiği gerçekleştiğini belirtti.
7.07.2022Ekonomi
Fuhuş yaptıkları erkekleri 3 kategoriye ayırmışlar
Fuhuş yaptıkları erkekleri 3 kategoriye ayırmışlarKayseri'de, polis ekiplerince düzenlenen operasyonda, fuhşa aracılık ettikleri belirlenen, 19'u kadın 27 kişi yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Fuhuş yapan kadınların, 'müşteri' olarak adlandırdıkları erkekleri 'zengin', 'zengin ama keko', 'zengin iş adamı' olarak 3'e ayırdıkları öğrenildi.
7.07.2022Yaşam
Sarallar operasyonunda ele geçirilenler emniyette sergilendi
Sarallar operasyonunda ele geçirilenler emniyette sergilendiİstanbul merkezli 13 ilde sarallar grubuna yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda örgüt lideri olduğu şüphesiyle Erdal Acar ile birlikte gözaltına alınan 122 şüpheli  adliyeye sevk edildi. Operasyonda ele geçirilen silah,  kılıç ve telsizler emniyette sergilendi.
7.07.2022Gündem
Yasak aşk ihtimali! Kan donduran vahşet 12 yıl sonra ortaya çıktı
Yasak aşk ihtimali! Kan donduran vahşet 12 yıl sonra ortaya çıktıAydın’da 2010 yılından bu yana kendisinden haber alınamayan inşaat işçisinin öldürülüp üzerine beton dökülerek gömüldüğü ortaya çıktı. İş makineleri ile girilen bir evin garajında kemik parçalarına ulaşan polis, yasak aşk ihtimali üzerinde duruyor.
7.07.2022Yaşam
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Bayram öncesi indirim geliyor...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Bayram öncesi indirim geliyor...Tüm dünyada yaşanan gelişmelerden ötürü brent petrolün varili 25 Nisan'dan sonra ilk kez 100 doların altını gördü. Bu düşüş ise Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisi oluşturdu. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre; 8 Temmuz Cuma günü gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatına 2 lira 10 kuruş indirim gelecek. Böylece İstanbul'da 26 lira 69 kuruştan satılan motorinin litre fiyatı 24 lira 59 kuruşa gerileyecek.
6.07.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! O seviyenin altına indi, benzin ve motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! O seviyenin altına indi, benzin ve motorin...Petrol ve akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Rusya-Ukrayna Savaşı sonrasında 135 dolar seviyelerine kadar çıkan, geçtiğimiz haftalarda ise yeniden 125 doları test eden brent petrolün varil fiyatı, 25 Nisan'dan bu yana ilk kez 100 doların altına düştü. Yüzde 11 değer kaybeden brent petrolün 100 doların altına gerilemesi Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına indirim olarak yansıyacağı beklentisini artırdı. İndirimle ilgili de henüz bir açıklama gelmedi. İşte son dakika haberinin detayları...
6.07.2022Ekonomi
Ucuz konut müjdesi! TOKİ duyurdu, aylık taksit 1.769 TL ve...
Ucuz konut müjdesi! TOKİ duyurdu, aylık taksit 1.769 TL ve...TOKİ'den ucuz konut müjdesi. Resmen açıkladı. Ev sahibi olmak isteyenler için sevindiren haber geldi. Konut alacak vatandaşların yakından takip ettiği Toplu Konut İdaresi yeni daire satışlarına ilişkin duyuru. TOKİ'nin internet sayfasında yer alan ilanlara bakıldığında ise 24 ilde 420 bin TL bandından başlayan fiyatlarla yüzde 10, 15 ve 20 peşinat seçenekleriyle daire satışlarının yapıldığı görülüyor. İşte son dakika haberinin detayları...
6.07.2022Ekonomi
Sarallar grubuna operasyon! Gözaltına alınan 31 şüpheli adliyeye sevk edildi
Sarallar grubuna operasyon! Gözaltına alınan 31 şüpheli adliyeye sevk edildiİstanbul merkezli 13 ilde Sarallar grubuna yapılan operasyonda gözaltına alınan 119 kişiden 31’i adliyeye sevk edildi.
6.07.2022Gündem
Türkiye'nin en değerli ve en gelişmiş ilçeleri belli oldu!
Türkiye'nin en değerli ve en gelişmiş ilçeleri belli oldu!En değerli ve en gelişmiş ilçeler açıklandı. Gelişmişlik sıralamasında listenin ilk 10'unda İstanbul, Ankara ve Bursa'dan ilçeler yer alırken İzmir'den tek bir ilçe bile sıralamaya giremedi. Konut değerleme istatistikleri doğrultusunda yapılan çalışma ile Türkiye’nin en değerli ilçeleri ortaya çıktı.
6.07.2022Ekonomi
Bayram namazı saati! Sabah Kurban Bayramı namazı saat kaçta? Kaç rekat ve nasıl kılınır? İşte 2022 İstanbul, İzmir, Ankara, İl il bayram namazı saati Diyanet!
Bayram namazı saati! Sabah Kurban Bayramı namazı saat kaçta? Kaç rekat ve nasıl kılınır? İşte 2022 İstanbul, İzmir, Ankara, İl il bayram namazı saati Diyanet!Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 Kurban Bayramı namazı saatlerini açıkladı. Peki, Kurban Bayramı namazı saat kaçta, kaç rekat ve nasıl kılınır? İşte 2022 il il bayram namazı saati…
6.07.2022Dini Bilgiler
Bayramda otobüsler bedava mı, Kurban Bayramı’nda toplu taşıma ücretsiz mi?
Bayramda otobüsler bedava mı, Kurban Bayramı’nda toplu taşıma ücretsiz mi?Kurban Bayramı bu sene 9-12 Temmuz tarihleri arasında kutlanacak. Bayrama az bir süre kala otobüslerin ücretsiz olup olmadığı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, bayramda toplu taşıma ücretli mi, Kurban Bayramı’nda otobüsler, metro, Marmaray bedava mı? İstanbul’da Kurban bayramında toplu taşıma bedava mı?
6.07.2022Yaşam
Samsun’da son bir haftada Covid-19 vaka sayısı 2 kat arttı
Samsun’da son bir haftada Covid-19 vaka sayısı 2 kat arttıSamsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Samsun’da son bir haftada Covid-19 vaka sayısının yaklaşık 2 kat arttığını açıklayarak, bayram tatili döneminde biraz daha dikkatli olunması uyarısında bulundu.
6.07.2022Gündem
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar serbest kaldı
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar serbest kaldıİzmir Menderes Belediyesindeki yolsuzluk soruşturması çerçevesinde rüşvet iddiaları ile gözaltına alınan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar adli kontrol şartıyla serbest kaldı
6.07.2022Gündem
Metin Hara kimdir, kaç yaşında ve nereli? Metin Hara ne iş yapıyor? Hilal Altınbilek Metin Hara evleniyor mu?
Metin Hara kimdir, kaç yaşında ve nereli? Metin Hara ne iş yapıyor? Hilal Altınbilek Metin Hara evleniyor mu? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek ile Metin Hara aşkında sürpriz gelişme! Ünlü çift 1 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırıyor. Çiftten gelen güzel haber magazin takipçilerinin gündemine oturdu. Bir zamanlar Adriana Lima ile olan birlikteliği ile çokça konuşulan Metin Hara’nın Hilal Altınbilek’le evlilik kararı alması sonrasında ünlü çift ile ilgili bilgiler sorgulanıyor. Peki, Metin Hara kimdir, kaç yaşında ve nereli? Metin Hara ne iş yapıyor? Hilal Altınbilek Metin Hara evleniyor mu? Hilal Altınbilek kimdir? İşte detaylar…
Çocuklarıyla İzmir'e giden Bengü'den tatil pozları!
Çocuklarıyla İzmir'e giden Bengü'den tatil pozları!İş insanı Selim Selimoğlu ile mutlu bir evliliği olan şarkıcı Bengü, kızı Zeynep ve oğlu Selim ile birlikte tatile çıktı. Çocuklarıyla doğup büyüdüğü İzmir'e giden ünlü isim, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.
6.07.2022Magazin
Menderes Belediyesi'nde yolsuzluk depremi: Başkan dahil 31 şüpheli adliyeye sevk edildi
Menderes Belediyesi'nde yolsuzluk depremi: Başkan dahil 31 şüpheli adliyeye sevk edildiİzmir Menderes Belediyesindeki yolsuzluk soruşturması çerçevesinde rüşvet iddiaları ile gözaltına alınan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın da aralarında bulunduğu 31 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
5.07.2022Gündem
Brent petrol kritik sınırın altına geriledi! Akaryakıta indirim yolu göründü
Brent petrol kritik sınırın altına geriledi! Akaryakıta indirim yolu göründüPetrol fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Önceki 114 dolar seviyesinde olan brent petrolün varili bugün akşam saatlerinde 107 dolara kadar düştü. Böylece Türkiye'de benzine gelmesi beklenen 96 kuruşluk zam da kaynağından iptal edildi. Brent petroldeki düşüş bununla kalmayarak 99 dolara kadar düştü. Yüzde 11 değer kaybeden brent petrolün 99 dolara gerilemesi Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına indirim olarak yansıyacağı beklentisini artırdı. İndirimle ilgili de henüz bir açıklama gelmedi.
5.07.2022Ekonomi
Bayramda yola çıkacaklar dikkat! Ücretsiz yollar açıklandı
Bayramda yola çıkacaklar dikkat! Ücretsiz yollar açıklandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı bir televizyon programında Kurban Bayramı boyunca ücretsiz olacak yollara ilişkin açıklamalarda bulundu.
5.07.2022Gündem
Rıza Bey Apartmanı davasında tanık: Yönetici binanın çürük olduğunu biliyordu
Rıza Bey Apartmanı davasında tanık: Yönetici binanın çürük olduğunu biliyorduİZMİR'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde 36 kişinin öldüğü, 17 kişinin de yaralandığı Rıza Bey Apartmanı davasında sanıkların yargılanmasına devam edildi. Apartmandaki diş hekimliği polikliniğine tadilat yapan ve duruşmada tanık olarak dinlenen K.Ö., "Mobilyaları apartmanın duvarına dayadığımızda depremde hayatını kaybeden o zamanki yönetici bana, 'Mobilyaları duvara dayama. Bina çürük' dedi. Yönetici bana inşaat mühendisi olduğunu söylemişti ve binanın çürük olduğunu biliyordu" ifadelerini kullandı.
5.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İzmir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki izmir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.