Koyun

Koyun

Son dakika koyun haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan koyun ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını koyun haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Koyun

haberleri sayfasında son dakika yaşanan koyun gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.719 koyun haberi bulunmuştur. Tüm koyun haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ailesi, bin gündür Gülistan Doku’ya hasret
Ailesi, bin gündür Gülistan Doku’ya hasretTunceli’de 5 Ocak 2020’den bu yana kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’nun ailesi (21), bin gündür kızlarına hasret. Gülistan’ın annesi Bedriye Doku, “Benim kızım bin gündür ortada yok. Allah için elinizi vicdanınıza koyun. Sizin çocuklarınız 2 saat okuldan gelmese ne yaparsınız. Kendinizi benim yerime koyun. Yetkililer bize bir türlü cevap veremiyor. Allah için bize cevap versinler. Ben bir anneyim, bin gündür kızıma hasretim” dedi.
30.09.2022Yaşam
Ardahan depremi sonrası ortaya çıktı! Yer altındaki ses kaydedildi
Ardahan depremi sonrası ortaya çıktı! Yer altındaki ses kaydedildiArdahan'ın Göle ilçesinde önceki gün meydana gelen 5 büyüklüğündeki depremin yer altındaki sesi, Sinop İl Özel İdaresi'nde görevli Sismolog Hamdullah Livaoğlu tarafından kaydedildi.
29.09.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik zirveye işaret etti: Bütün dünya Türkiye'yi konuşuyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik zirveye işaret etti: Bütün dünya Türkiye'yi konuşuyorCumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Demokrasi Meydanı'nda Sakarya Acil Durum Hastanesi, büyükşehir yatırımları ve eğitim yatırımları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Türkiye'de köprülerimizde araçlar gidip geliyor. Hani ekonomide her şey çökmüştü, batmıştı. Yollar tıklım tıklım dolu. Bu ekonomik canlılığı gösteriyor." dedi. Erdoğan ayrıca, "Rusya ve Ukrayna arasında savaş var. Tarım tahıl koridorundan tahılı Karadeniz'den dünyaya dağıtan hangi ülke? Esir takasını Türkiye yaptı. Takası yapıp ülkelerine gönderdik. Ve şu anda Rusya, Ukrayna, BM Genel Sekreteri ve dünya bizleri konuşuyor." ifadelerini kullandı.
24.09.2022Siyaset
Bolu Yuva Köyü nerede, Yuva Köyü zehirlemesi nedir?
Bolu Yuva Köyü nerede, Yuva Köyü zehirlemesi nedir?Bolu Yuva Köyü zehirlenme olayının detayları netleşiyor. Bolu'da 1 kişinin öldüğü, 148 kişinin kanlı ishal nedeniyle hastanelik olduğu Yuva köyünde, zehirlenmelerden oklar köy muhtarının üzerine çevrildi. Başsavcılık, Valilik'ten konuyla ilgili soruşturma izni aldı. Peki, Yuva Köyü zehirleme olayı nedir? Bolu Yuva Köyü nerede?
24.09.2022Yaşam
Her derde deva besin için zor mesai başladı
Her derde deva besin için zor mesai başladıBayburt’ta yöre halkı tarafından bin derde deva olarak bilinen ve dağlardan gelen doğal şifa deposu kuşburnunun zor mesaisi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte başladı. Köyde yaşayan kadınlarca dikenli dallardan toplanan ve C vitamini açısından oldukça zengin olan kuşburnu sofralarda marmelat, reçel, çay olarak tüketiliyor.
23.09.2022Yaşam
Cengiz Orhonlu kimdir, nereli, kaç yaşında, annesi kim? O Kız Ozan Cengiz Orhonlu hakkında merak edilenler…
Cengiz Orhonlu kimdir, nereli, kaç yaşında, annesi kim? O Kız Ozan Cengiz Orhonlu hakkında merak edilenler…O Kız dizisinin dizi macerası başlıyor. O Kız'ın dizisinin başrol oyuncularından Ozan karakterine hayat veren Cengiz Orhonlu’nun hayatı ise merak konusu oldu. Kamuran Akkor'un torunu da olan O Kız'ın Ozan'ı Cengiz Orhonlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve hangi dizilerde rol aldı?
21.09.2022Televizyon
Kan donduran olay! Eşini ve baldızını katletti, cesetlerini sosyal medyadan paylaştı
Kan donduran olay! Eşini ve baldızını katletti, cesetlerini sosyal medyadan paylaştıBeylikdüzü’nde Ferhat Boduroğlu, çocuğunun da evde bulunduğu sırada eşi Vildan Boduroğlu ve baldızı Fatma Zehra Koyun'u bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra küçük kızını da alıp evden çıkan katil zanlısı, çocuğu ile olan son fotoğrafı ve cesetlerin görüntüsünü sosyal medya hesabında paylaştı.
17.09.2022Yaşam
Hz. Yusuf kimdir? Hz. Yusuf'un kuyudaki kıssası ve hayatı...
Hz. Yusuf kimdir? Hz. Yusuf'un kuyudaki kıssası ve hayatı...Yûsuf kelimesinin aslı İbrânîce Yosef’tir. Yûsuf kıssası Tevrat’ta ve Kur’an’da ayrıntılı biçimde anlatılmakta, bu iki anlatım arasında büyük ölçüde benzerlik bulunmaktadır. Kur’ân-ı Kerîm’de diğer peygamberlere ait kıssalar farklı sûrelerde yer aldığı halde Yûsuf kıssası “ahsenü’l-kasas” nitelemesiyle tek bir sûrede nakledilmektedir. Peki, Hz. Yusuf kimdir? Hz. Yusuf'un kuyudaki kıssası ve hayatı hakkında merak edilenler…
17.09.2022Dini Bilgiler
Hz. Yuşa kimdir? Hz. Yuşa'nın mucizeleri ve hayatı
Hz. Yuşa kimdir? Hz. Yuşa'nın mucizeleri ve hayatıHz. Yuşa, Hz. Musa'dan sonra İsrailoğulları’nın lideri olmuştur. Yusuf aleyhisselam'ın neslinden gelir ve Hz. Yusuf'a benzetilir. Peki, Hz. Yuşa kimdir? Hz. Yuşa'nın türbesi ve tepesi nerededir? Hz. Yuşa'nın mucizeleri ve hayatı…
17.09.2022Dini Bilgiler
Tarım-ÜFE yıllık yüzde 142,42 arttı
Tarım-ÜFE yıllık yüzde 142,42 arttıTarım ürünleri üretici fiyat endeksi (Tarım-ÜFE) yıllık yüzde 142,42 arttı, aylık yüzde 4,34 azaldı.
15.09.2022Ekonomi
Diyarbakır'da 'kız isteme' kavgasında yaralanan 13 kişiden 1'i öldü
Diyarbakır'da 'kız isteme' kavgasında yaralanan 13 kişiden 1'i öldüDiyarbakır'da 'kız isteme' nedeniyle akraba 2 aile arasındaki silahlı kavgada yaralanan 3'ü ağır 13 kişiden Hamdin Doğan (44), 3 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
14.09.2022Yaşam
Hz. İshak kimdir? Hz İshak ne zaman, kaç yıl yaşamıştır?
Hz. İshak kimdir? Hz İshak ne zaman, kaç yıl yaşamıştır?Hz. İshak, Hz. İbrahim'in oğludur. Babasının ölümünden sonra Şam bölgesinde Hz. İshak peygamberlik yapmıştır. Hz. İshak kimdir? Hz İshak ne zaman, kaç yıl yaşamıştır? Hz İshak hayatı ve kıssası ne? İşte Hz. İshak mucizeleri ve ilgili ayetler…
13.09.2022Dini Bilgiler
Hz. İbrahim kimdir? Hz İbrahim'in mucizeleri nelerdir? Hz İbrahim'in hayatı ve özellikleri!
Hz. İbrahim kimdir? Hz İbrahim'in mucizeleri nelerdir? Hz İbrahim'in hayatı ve özellikleri!Hz. İbrahim Kur'an'da isminden sıkça bahsedilen bir peygamberdir. Hz. Muhammed'e (sav) görüntü olarak en çok benzeyen peygamber olarak da bilinmektedir. Peki, Hz. İbrahim kimdir? Hz İbrahim'in mucizeleri nelerdir? Hz. İbrahim kıssası nedir? Hz. İbrahim ile ilgili ayetler neler? İşte Hz. İbrahim hakkındaki bilgiler…
13.09.2022Dini Bilgiler
Hz. Eyyub kimdir? Hz. Eyüp kaç yıl hasta kaldı, mucizeleri nelerdir?
Hz. Eyyub kimdir? Hz. Eyüp kaç yıl hasta kaldı, mucizeleri nelerdir?Sabrı ile bilinen peygamberlerden birisi de Hz. Eyyub olmaktadır. Hayatında göstermiş olduğu sabır sebebiyle Hz. Eyyub pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Kur'an-ı Kerim'de ismi geçen peygamberlerden olan Hz. Eyyub'un hayatı ağır imtihanlar ile geçmiş ve buna rağmen şeytanın oyunlarına gelmeyerek Allah'ın bildiklerinden ayrılmamıştır. Peki, Hz. Eyyub kimdir? Hz. Eyüp kaç yıl hasta kaldı, mucizeleri nelerdir? Kuran'da Hz. Eyyub hangi surelerde geçiyor? Hz Eyüp kaç yıl sabretti? Eyüp as neden imtihan edildi? İşte Hz. Eyyub hakkındaki bilgiler…
12.09.2022Dini Bilgiler
Diyarbakır'da akraba aileler arasında silahlı kavga! Yaralılar var
Diyarbakır'da akraba aileler arasında silahlı kavga! Yaralılar varDiyarbakır’da ‘kız isteme’ yüzünden akraba iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 3’ü ağır 13 kişi yaralandı. Jandarmanın giriş ve çıkışı kapattığı kırsal mahallede yeniden olay çıkmaması için elektrikler de kesildi.
11.09.2022Yaşam
Siirt'te yer altından gelen sesler vatandaşı tedirgin etti, AFAD harekete geçti
Siirt'te yer altından gelen sesler vatandaşı tedirgin etti, AFAD harekete geçtiSiirt AFAD ekipleri, merkeze bağlı Meydandere köyünün ardından Tillo ilçesinin Akyayla köyünde de köylülerin talebi üzerine sismik çalışma başlattı.
8.09.2022Gündem
Gülen Gözler filmi oyuncuları kim? Gülen Gözler filmi nerede çekildi? Gülen Gözler filmi konusu ve oyuncu kadrosu!
Gülen Gözler filmi oyuncuları kim? Gülen Gözler filmi nerede çekildi? Gülen Gözler filmi konusu ve oyuncu kadrosu!Replikleri, komik sahneleri ve birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ile unutulmaz Türk filmleri arasına giren Gülen Gözler Türk sinemasının en önemli örnekleri arasında yer alıyor. Adile Naşit, Münir Özkul, Müjde Ar, Şener Şen, Ayşen Gruda ve Itır Esen gibi usta oyuncuların yer aldığı Gülen Gözler filmi zaman zaman televizyon ekranlarına geliyor. Peki, Gülen Gözler filmi oyuncuları kim? Gülen Gözler filmi nerede çekildi? Gülen Gözler filmi konusu ne? İşte Gülen Gözler filmi konusu ve oyuncu kadrosu!
4.09.2022Televizyon
Iğdır’da düğünü basıp hasımlarının üzerine ateş açtılar: 1 ölü, 4 yaralı
Iğdır’da düğünü basıp hasımlarının üzerine ateş açtılar: 1 ölü, 4 yaralıIğdır’da aralarında husumet bulunan kişilerin katıldığı düğünü basan 4 kardeş, pompalı tüfek ve tabancalarla ateş açtı, 1 kişi hayatını kaybetti. 4 kişi de yaralandı. Taraflar arasında yeni bir çatışma yaşanmaması için jandarma olayın meydana geldiği köyde, polis de hastanede geniş güvenlik önlemi aldı.
1.09.2022Yaşam
Gulab Jamun nedir? Masterchef Gulab Jamun nasıl yapılır, tarifi nasıl, malzemeleri nelerdir? Gulab jamun tatlısının yapılışı
Gulab Jamun nedir? Masterchef Gulab Jamun nasıl yapılır, tarifi nasıl, malzemeleri nelerdir? Gulab jamun tatlısının yapılışıGüney Asya mutfağının sevilen tatlılarından Hint tatlısı Gulab jamun MasterChef Hint yemekleri konseptiyle izleyenlerin dikkatini çekti. Peki, Gulab Jamun nedir? Masterchef Gulab Jamun nasıl yapılır, tarifi nasıl, malzemeleri nelerdir? Gulab jamun yapılışı…
31.08.2022Televizyon
Thodex CEO'su ne zaman iade edilecek? Bakan Soylu'dan açıklama
Thodex CEO'su ne zaman iade edilecek? Bakan Soylu'dan açıklamaİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Thodex kurucusunun yakalanması ve Türkiye'ye iade süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Soylu, "Arnavutluk'ta mahkemeye çıkması gerek. Biz iade edilmesini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.
31.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimizin kutsallarına hakaret edenler hesap vermekten paçalarını kurtaramayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimizin kutsallarına hakaret edenler hesap vermekten paçalarını kurtaramayacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar Zafer Meydanı'nda Büyük Taarruz’un 100. Yıl Dönümü Kutlamaları ve toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Milletimizin kutsallarına hakaret edenler hesap vermekten paçalarını kurtaramayacak. Burada tek millet diyor muyuz? Biz yola AK Parti olarak buradan yola çıktık." dedi.
29.08.2022Siyaset
Minibüs sürüye çarptı: 40 koyun telef oldu
Minibüs sürüye çarptı: 40 koyun telef olduBitlis'in Tatvan ilçesinde minibüsün sürüye çarpması sonucu 40 koyun telef oldu.
27.08.2022Yaşam
e-Devlet'ten başlatılan ad ve soyadı değişiklik başvurularında en çok düzeltilen isim ve soyadlar belli oldu
e-Devlet'ten başlatılan ad ve soyadı değişiklik başvurularında en çok düzeltilen isim ve soyadlar belli olduNüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, 24 Aralık 2022'ye kadar e-Devlet aracılığıyla da yapılabilecek isim ve soyisim değişikliği uygulamasında en çok düzelttirilen isimleri paylaştı. Buna göre erkeklerde 946 "Yunis" ismi Yunus'la, 588 "Ümüt" ise Ümit ile değiştirildi. Kadınlarda ise 971 "Sümeyya" ismi Sümeyye oldu, 276 "Keziban" ismi ise Kezban oldu. En çok düzeltilen soyadları ise 6 bin 550 ile "Top", 3 bin 531 ile "Koyun", 2 bin 432 ile "Satılmış" oldu.
23.08.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı'ndan ad ve soyadı değişikliği açıklaması
İçişleri Bakanlığı'ndan ad ve soyadı değişikliği açıklamasıİçişleri Bakanlığı'ndan e-Devlet üzerinden yapılan ad ve soyadı değişiklik başvurularıyla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada, düzenlemenin sonradan Türk vatandaşı olanları kapsamadığı bildirildi.
23.08.2022Gündem
Erzurum’da 300 hane ile oba hayatı yaşayan göçerler 20 bin hayvana bakıyor
Erzurum’da 300 hane ile oba hayatı yaşayan göçerler 20 bin hayvana bakıyorErzurum’un Dumlu bölgesinde yüksek kesimlerde oba hayatı yaşayarak hayvancılık yapan göçerlere Erzurum Valisi Okay Memiş ziyarette bulundu. Meraya 300 hane olarak yerleşen göçerler 20 binin üzerinde hayvana bakarak ülke ekonomisine de önemli ölçüde katkıda bulunuyor.
23.08.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Koyun ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki koyun haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.