Konuşanlar

Konuşanlar

Son dakika konuşanlar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan konuşanlar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını konuşanlar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Konuşanlar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan konuşanlar gelişmeleri de dahil olmak üzere 383 konuşanlar haberi bulunmuştur. Tüm konuşanlar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Doya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacısı  Zeynep Billur Uludağ!
Doya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacısı  Zeynep Billur Uludağ!TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda programında adını duyuran isimlerden biri de Zeynep Billur oldu. Sevilen programın yarışmacılarından Zeynep Billur Uludağ hakkında yapılan aramalar ise arttı. Peki Zeynep Billur Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
27.07.2022Televizyon
İrem Derici'den Can Kaya'nın, 'İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur' söylerine olay yanıt
İrem Derici'den Can Kaya'nın, 'İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur' söylerine olay yanıtHasan Can Kaya, dijital platformda yayınlanan 'Konuşanlar' programında “Kimi beş saniyeliğine çıplak görmek isterdin?” diye bir soru yöneltti. İzleyicinin “İrem Derici” cevabını vermesi üzerine Hasan Can, “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur” yorumudna bulundu. İrem Derici'den ünlü komedyene yanıt gecikmedi.
27.07.2022Magazin
MEB harekete geçti, resmen imzalar atıldı! Artık okullarda uygulanmaya başlayacak
MEB harekete geçti, resmen imzalar atıldı! Artık okullarda uygulanmaya başlayacakSon dakika gelişmesi... Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Resmen imzalar atıldı. Artık bu sistem okullarda uygulanacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Konya'da Selçuklu Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Eğitimden Üretime Tarım Çalıştayı'na katıldı. Bakan Özer burada, tüm okullarda ekmek üretimi için çalışmalar yapılacağını belirterek, "Şu anda günlük 250 bin ekmek üretim kapasitesine ulaştık. Geçen hafta Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı'mızda, onun ekmek satış reyonlarında günlük 50 bin ekmek üretimi için protokol imzaladık" dedi. Bakan Özer, ekmek üretim fabrikalarını artırarak, günlük 1 milyon kapasiteye çıkaracaklarını da vurgulayarak, "Günlük bir milyon ekmek üretim kapasitesiyle, o liselerin çıkışlarındaki satış büfelerinde, vatandaşlarımızı düşük fiyatlı ekmekle buluşturacağız" diye konuştu.
26.06.2022Eğitim
Bakan Özer: Başörtüsü yasağıyla yurt dışına gidişlere vesile olanların beyin göçüyle ilgili konuşacağı bir şey yok
Bakan Özer: Başörtüsü yasağıyla yurt dışına gidişlere vesile olanların beyin göçüyle ilgili konuşacağı bir şey yokMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Dün başörtüsü yasağıyla o kızlarımızın, kadınlarımızın yurt dışına gitmelerine vesile olanların, kadına şiddetle ilgili konuşacakları hiçbir şey yoktur. Bugün sıklıkla dile getirdikleri beyin göçü ile ilgili de konuşacakları hiçbir şey yoktur" dedi.
26.06.2022Siyaset
Konuşanlar yeni bölüm neden yok? Konuşanlar 73. bölüm neden yayınlanmadı?
Konuşanlar yeni bölüm neden yok? Konuşanlar 73. bölüm neden yayınlanmadı? Hasan Can Kaya’nun sunduğu Konuşanlar’ın beklenen 73. bölümünün yayınlanmaması nedeniyle takipçileri yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. Yayınlandığı platform ve Hasan Can Kaya’nın açıklama yapmaması akıllara “Konuşanlar yayından kaldırıldı mı?” sorusunu getirdi. Peki, Konuşanlar yeni bölüm neden yok? Konuşanlar 73. bölüm neden yayınlanmadı? Konuşanlar sezon finali mi yaptı? İşte detaylar…
24.06.2022Televizyon
Bakan Kurum 'Avrupa'da beşinciyiz' dedi ve açıkladı: 5 kat artırdık
Bakan Kurum 'Avrupa'da beşinciyiz' dedi ve açıkladı: 5 kat artırdıkÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Hem dünya hem de ülkemiz için ilk akla gelen başlık yenilenebilir enerjidir. Bugün Türkiye yenilenebilir enerjide Avrupa’da 5. dünyada ise 12. sıradadır. Kurulu gücümüzü 20 yılda tam 5 kat artırdık” dedi. Bakan Kurum, muhalefete de eleştirilerde bulunarak, “Muhalefet, yalanlarla, iftiralarla, sahte krizlerle güvensizlik aşılamaya çalışıyor” dedi.
18.06.2022Siyaset
Ersin Destanoğlu, Rıdvan Yılmaz derken Beşiktaş'ta sürpriz ayrılık
Ersin Destanoğlu, Rıdvan Yılmaz derken Beşiktaş'ta sürpriz ayrılıkErsin Destanoğlu ve Rıdvan Yılmaz gibi isimleri Avrupa'ya göndermeye hazırlanan Beşiktaş'ta Serdar Saatçı da eşyalarını topladı.
14.06.2022Beşiktaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan operasyon açıklaması: Tel Rıfat ve Münbiç'i teröristlerden temizliyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan operasyon açıklaması: Tel Rıfat ve Münbiç'i teröristlerden temizliyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Suriye'nin kuzeyine yapılacak operasyonla ilgili olarak, "Güney sınırlarımızı korumada yeni bir safhaya geçiyoruz. Tel Rıfat ve Münbiç'i teröristlerden temizliyoruz. Ardından da aşama aşama diğer bölgelerde aynısını yapacağız. Türkiye'nin bu meşru güvenlik adımlarına bakalım kimler destek verecek. Türkiye'nin NATO üyeliği konusundaki yaklaşımı terörle mücadele konusunda  ilkeli bir duruştur.." dedi.
1.06.2022Siyaset
Adalet Bakanı Bozdağ: Çocuk haklarını, Anayasa maddesi haline getirdik
Adalet Bakanı Bozdağ: Çocuk haklarını, Anayasa maddesi haline getirdikAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti İnsan Hakları Başkanlığınca Ankara'da düzenlenen değerlendirme toplantısında, AK Parti hükümetleri döneminde insan hakları alanında yapılan çalışmaları anlattı. AK Parti hükümetleri döneminde insan hakları alanında büyük reformlara imza atıldığını belirten Bozdağ, “Bütün adımları büyük bir kararlılıkla, inanarak attık. İnsan haklarının, hukuk devletinin gereği diye attık, milletin buna ihtiyacı var diye attık” şeklinde konuştu.
28.05.2022Siyaset
Hasan Can Kaya'nın hayranının yaptığı herkesi şaşkına çevirdi!
Hasan Can Kaya'nın hayranının yaptığı herkesi şaşkına çevirdi!Dijital bir platformda yayınlanan Konuşanlar programıyla şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya'nın bir kadın hayranı sevgisini göstermek için ünlü komedyenin portresini göğsüne dövme olarak yaptırdı.
25.05.2022Magazin
Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na itiraf: Videolarını izledik
Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na itiraf: Videolarını izledikBaşarılı komedyen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programına konuk olan Aslı Bekiroğlu'na çok konuşulacak bir itirafta bulundu
20.05.2022Magazin
Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na konuşulacak bir itiraf: İnternete düşen videolarını izledik
Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na konuşulacak bir itiraf: İnternete düşen videolarını izledikKomedyen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programına konuk olan Aslı Bekiroğlu'na çok konuşulacak bir itirafta bulundu. "Çok karaktersiz bir şey söyleyeceğim" diyen Kaya, programdan önce Bekiroğlu'nun internete sızan müstehcen fotoğraf ve videolarını izlediklerini söyledi.
20.05.2022Magazin
2022 Kadir Gecesi mesajları ve sözleri! Resimli, en güzel, anlamlı, yeni, özlü, dini, dualı, ayetli, hadisli Kadir Gecesi mesajları 2022!
2022 Kadir Gecesi mesajları ve sözleri! Resimli, en güzel, anlamlı, yeni, özlü, dini, dualı, ayetli, hadisli Kadir Gecesi mesajları 2022!Ramazan ayının son haftasına girilirken Kadir Gecesi için yapılan aramalar da arttı. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, Allah tarafından Cebrail adlı melek aracılığıyla peygamberimiz Hz. Muhammed'e indirilen Kur'an-ı Kerim'de de yer alıyor. Kur'an-ı Kerim'de "Kadir Suresi"nde bu gece "Şüphesiz, biz onu (Kur'an'ı) Kadir Gecesi'nde indirdik. Kadir Gecesi'nin ne olduğunu sen ne bileceksin! Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Ruh (Cebrail) o gecede, Rab'lerinin izniyle her türlü iş için iner de iner. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar bir esenliktir." sözleriyle anlatılıyor. Biz de Resimli, yazılı, kısa ve özl, anlamlı, dualı, ayetli, bin aydan daha hayırlı kadir gecesi mesajları derledik. İşte Sevgiliye, aileye, arkadaşa, resimli, yazılı, kısa ve öz, yeni, anlamlı Kadir Gecesi kutlama mesajları ve sözleri…
28.04.2022Gündem
Dini, anlamlı, komik, ağır, kapak Whatsapp Durum sözleri! Kısa, vurucu ve farklı seçenekleriyle 2022 Whatsapp hakkımda profil durum sözleri!
Dini, anlamlı, komik, ağır, kapak Whatsapp Durum sözleri! Kısa, vurucu ve farklı seçenekleriyle 2022 Whatsapp hakkımda profil durum sözleri!Whatsupp durum mesajları, günümüz dünyasında en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasının milyonlarca kişiye ulaşmasıyla daha da önemli bir hal aldı. Sesli ve görüntülü görüşme imkanı tanıyan Whatsapp aynı zamanda kendimizi tek cümleyle anlattığımız, hissettiklerimizi paylaştığımız bir alan da sağlıyor. Kullanıcılar Whatsapp’ın sağladığı durum paylaşma özelliğiyle çeşitli sözleri profili aracılığıyla kitlelere ulaştırabiliyor. Biz de WhatsApp hakkımda, biyografi ve profil için etkileyici, dini, anlamlı komik ağır durum sözleri derledik. İşte Whatsapp durum sözleri…
20.04.2022Gündem
Hasan Can Kaya hakkında bomba iddia! Acun kefil oldu...
Hasan Can Kaya hakkında bomba iddia! Acun kefil oldu...Her cuma günü Konuşanlar isimli programla Exxen'de ekrana gelen Hasan Can Kaya’nın servet değerinde bir yatırım yaptığı iddia edildi.
6.04.2022Magazin
Hasan Can Kaya 'seyircileri ajanstan' iddiasına sert yanıt verdi!
Hasan Can Kaya 'seyircileri ajanstan' iddiasına sert yanıt verdi!'Konuşanlar' programı ile hayatlarımıza giren ve kendisine has tarzıyla şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya, Candaş Tolga Işık'ın programına konuk oldu. Kaya, 'Konuşanlar'daki seyircilerin ajanstan getirildiği iddialarına sert çıktı.
16.03.2022Magazin
İbrahim Tatlıses vurulduğu günü anlattı: Baktım kafamdan bir şey damlıyor...
İbrahim Tatlıses vurulduğu günü anlattı: Baktım kafamdan bir şey damlıyor...İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'a bu hafta Bülent Serttaş, Seren Serengil, Yeşim Salkım ve Altay konuk oldu. Çok konuşulan programda Bülent Serttaş ve oryantal Didem Kınalı aylar sonra yüzleşti. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı gecede İbrahim Tatlıses vurulduğu günü anlattı.
14.03.2022Magazin
Konuşanlar bitti mi, yayından kaldırıldı mı? RTÜK'ten flaş açıklama!
Konuşanlar bitti mi, yayından kaldırıldı mı? RTÜK'ten flaş açıklama!Konuşanlar yayından kaldırıldı mı, bitti mi? RTÜK 'Konuşanlar' isimli programda geçen diyaloglar nedeniyle geçtiğimiz günlerde program hakkında inceleme başlatıldığını duyurmuştu. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, incelemeyi “Bir sürü kanal ve programda olduğu gibi 'İnceleme başlattık.” İfadeleriyle duyurdu.
15.12.2021Televizyon
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezası
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), küfür ve argo ifadelerin kullanıldığı 'Konuşanlar' programı nedeniyle, dijital içerik platformu Exxen'e  idari para cezası ve katalogdan çıkarma müeyyidesi uyguladı.
15.12.2021Televizyon
Hasan Can Kaya'ya şok! RTÜK Başkanı sosyal medyadan duyurdu...
Hasan Can Kaya'ya şok! RTÜK Başkanı sosyal medyadan duyurdu...Radyo ve Televizyon Üst Kurulu 'Konuşanlar' isimli programda geçen diyaloglar nedeniyle hareke geçti.
8.12.2021Magazin
Mevlana’nın 748. Vuslat Yıl Dönümü Törenleri ne zamana kadar sürecek? Şebi Arus töreni ne zaman?
Mevlana’nın 748. Vuslat Yıl Dönümü Törenleri ne zamana kadar sürecek? Şebi Arus töreni ne zaman? Tüm dünyada öğretileriyle ilgi uyandıran mutasavvıf Mevlana Celaleddin-i Rumi, vefatının 748'inci yılında törenlerle anılıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu'nca icra edilen "Mevlevi Ayini Şerifi" ve Sema ayini gerçekleştiriliyor. Peki, Mevlana’nın 748. Vuslat Yıl Dönümü Törenleri ne zamana kadar sürecek? Şebi Arus töreni ne zaman? İşte detaylar…
8.12.2021Gündem
Altın Kelebek ödülleri 2021 kimlere verildi, kazananlar kim? 47. Pantene Altın Kelebek ödülleri en iyileri...
Altın Kelebek ödülleri 2021 kimlere verildi, kazananlar kim? 47. Pantene Altın Kelebek ödülleri en iyileri...Altın Kelebek ödülleri kim aldı, kimlere verildi? Pantene Altın Kelebek ödülleri sahipleri merak ediliyor. Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyileri belli oldu. 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için yapılan tören 5 Aralık akşamı gerçekleşti. İşte Altın Kelebek ödülleri sahipleri…
6.12.2021Magazin
Hasan Can Kaya kırılması zor bir rekora imza attı!
Hasan Can Kaya kırılması zor bir rekora imza attı!Kendisine has tarzıyla gözleri üzerine çeken ve milyonlarca takipçisi bulunan 'Konuşanlar' isimli programın sunucu Hasan Can Kaya TikTok’ta rekor kırmayı başardı.
17.11.2021Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki seçimlerin kilidi ilk defa oy kullanacak 6 milyon gencimiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki seçimlerin kilidi ilk defa oy kullanacak 6 milyon gencimizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde konuştu.Erdoğan, "2023 seçimlerinde 6 milyondan fazla gencimiz ilk defa oy kullanacak. Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir." dedi.
16.11.2021Siyaset
Sultan San kimdir? Hasan Can Kaya ile ayrılan Sultan San kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Sultan San kimdir? Hasan Can Kaya ile ayrılan Sultan San kaç yaşında, ne iş yapıyor?Konuşanlar programıyla tanınan Hasan Can Kaya, 2,5 yıldır aşk yaşadığı yönetmen Sultan San ile ilişkisini bitirdi. Beşer Beşer, Güldür Güldür ve Güldüy Güldüy Şov gibi komedi şovlarında yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yapan Sultan San, şimdilerde Konuşanlar programında yönetmen olarak görev alıyor. Sultan San kimdir, kaç yaşında?
2.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Konuşanlar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki konuşanlar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.