Gazete Vatan Logo
Magazin Sinan Akçıl TV programında itiraf etti: Babam 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu

Sinan Akçıl TV programında itiraf etti: Babam 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Ceyda Düvenci'nin sunduğu TV programında samimi itiraflarda bulundu. Babasının 73 yaşında tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyen şarkıcı, Burcu Kıratlı ile olan ilişkisini, evliliğini ve ilişkisinde yaşadıklarını da ilk kez anlattı.

Sinan Akçıl TV programında itiraf etti: Babam 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu

Müzik dünyasının ünlü ismi Sinan Akçıl, önceki gün Ceyda Düvenci'nin sunduğu programa katıldı. Akçıl, özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamalar gerçekleştirdi.

"TİPİN ÇOK İYİ OLMUŞ"

Akçıl, programın ilk dakikalarında, bu yaz eşi Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci'ye "Güneşinin ışığı yükselmiş, hiç duygusal konuşma yapmayalım, tipin çok iyi olmuş. Yeni hayatın ve yeni güneşin hayırlı uğurlu olsun" diyerek takıldı.

"BENİM AYIBIMDIR"

Şarkıcı, Ceyda Düvenci'nin "Aşkta terk edilen misin hep?" sorusuna "Buradan o insanlara da böyle demek istemiyorum ama, terk edildiler evet! Hoş değil ama. Benim ayıbımdır, hepsinden özür diliyorum. Ayıp oldu. Başka bir hikayeye geçiyorsam o hikayeden çıkıyorum, iyi insanlar da yıllar sonra affediyorlar beni... Birkaç tanesi konuşmuyor ama konuşanlar var" yanıtını verdi.

"TÜP BEBEK YAPIP İKİZLERİ OLDU"

Sinan Akçıl, programda babasının 73 yaşında tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyerek, "İki kardeştik, babamın çocukları olduğu ortaya çıktı, ablam çıktı beni buldu. Sonra annemle babam ayrıldı, babam 38 doğumlu, 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu" dedi.

Haberin Devamı

"BOŞANDIKTAN SONRA ÇOK ÖZLEDİM"

"Aynı kişiyle 2 kez evlilik yaptım" diyen Akçıl şöyle devam etti; "Birisi 5 ay sürdü, birisi 8 ay sürdü. İlkinde ben boşanmak istedim. Çok güzel bu arada evet, geçen gün keşfette fotoğrafı önüme düştü, baktım kızın suratı çok güzel. Ne kadar güzel kız dedim. İyi kızdır Burcu. İlkinde boşanmak istedim çok, boşandıktan sonra acayip bir özlem geldi, dedim ki bu kızla yeniden evlenmem lazım. Bir plan yaptım, 12 gün sonra hallettik, arkadaşlarım sağ olsun" dedi.

"AMSTERDAM'DAKİ GELİNLİĞİ HİÇ BEĞENMİYORDUM"

"Yalandan bir yemek organize ettim" diyen sanatçı şöyle devam etti:

Orayı bastım, aldım onu tekneye bindirdim, kaçırdım, bir otelde yer ayırttım, bahçesini kapatmıştım, orada sabaha kadar konuştuk, sonra çıkmaya başladık yine. O dedi ki 'biz çıkmayalım, biz evlenelim'. Bu sefer dedim ki Amsterdam'daki gelinliği hiç beğenmiyordum, bu benim için sıkıntı oldu, çok açıktı o gelinlik, giymeden görmemiştim. Ben muhafazakarım! Sevmiyorum açıkçası. İlkinde babasına bile evleneceğimizi facetime'da söylemiştik, ikincisinde evine gittik, davul zurna tuttum, aldık. Çok güzel bir gelinlik yaptı Hakan. İçinde ne onun ukte kalsın ne benim kalsın diye böyle yapmak istedim. 8 ay sürdü. O da bitti. Çok güzel anlar yaşadık biz onunla. Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim.

Haberin Devamı