Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci

Son dakika ceyda düvenci haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ceyda düvenci ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ceyda düvenci haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ceyda Düvenci

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ceyda düvenci gelişmeleri de dahil olmak üzere 440 ceyda düvenci haberi bulunmuştur. Tüm ceyda düvenci haberleri aşağıda listelenmiştir.
IKEA’dan şehir hayatına küçük bir mola
IKEA’dan şehir hayatına küçük bir molaMağazalarında dar alanda düzenli yaşam için ilham veren IKEA, bu defa dar alanı doğayla iç içe yaşamaya dair ilham veren iki gün yaşattı. Ceyda Düvenci, Deniz Bağan, Hakan Kütahya, Fem Güçlütürk, Seyyarhane ve Gizem Renklidağ’ın katılımıyla söyleşi ve atölyelerle dolu dolu geçen etkinlik katılımcılara keyifli bir mola yaşattı.
5.06.2024Advertorial
Sıla, şarkısını söyleyen Ceyda Düvenci'nin kızına kayıtsız kalmadı
Sıla, şarkısını söyleyen Ceyda Düvenci'nin kızına kayıtsız kalmadıŞarkıcı Sıla Gençoğlu, 'Zahmet Olmazsa' adlı şarkısını seslendiren oyuncu Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa'nın performansına kayıtsız kalmadı.
11.04.2024Magazin
Artık gizlemiyorlar! Ceyda Düvenci'nin pozuna yeni aşkından yorum
Artık gizlemiyorlar! Ceyda Düvenci'nin pozuna yeni aşkından yorumOğlu Ali'nin babası oyuncu Bülent Şakrak ile tek celsede boşanan Ceyda Düvenci, son olarak Güçlü Mete ile yeni aşka yelken açmıştı. İkili ilişkilerini artık gizlemiyor.
25.03.2024Magazin
Gonca Vuslateri ilk kez açıkladı: ‘Bebeğimin babası devlet memuru’
Gonca Vuslateri ilk kez açıkladı: ‘Bebeğimin babası devlet memuru’Ceyda Düvenci'nin sunduğu 'Bambaşka Sohbetler' programına bu hafta Gonca Vuslateri konuk oldu. 7 aylık hamile olan Vuslateri kızının babasının devlet memuru olduğunu söyledi.
21.02.2024Magazin
Melis İşiten ‘1 yıl zor geçti’ dedi ve ayrılık sürecini anlattı!
Melis İşiten ‘1 yıl zor geçti’ dedi ve ayrılık sürecini anlattı!Oyuncu Melis İşiten 2014 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile 5 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak bitirmişti. Melis İşiten, Uraz Kaygılaroğlu’yla evliliğinin bitişi hakkında ilk kez konuştu.
1.12.2023Magazin
Ceyda Düvenci ile boşanan Bülent Şakrak'tan ilk açıklama!
Ceyda Düvenci ile boşanan Bülent Şakrak'tan ilk açıklama!Oyuncu Bülent Şakrak, 2015 yılında meslektaşı Ceyda Düvenci ile dünyaevine girmişti. Kadıköy'de objektiflere yansıyan Şakrak, oğlu Okan Ali'nin annesi ile geçtiğimiz temmuz ayında tek celsede boşanmaları hakkında ilk kez konuştu.
30.11.2023Magazin
26 yıl sonra buluştu... Ceyda Düvenci ile Erkan Petekkaya bir zamanlar Sabah Şekerleri'ydiler!
26 yıl sonra buluştu... Ceyda Düvenci ile Erkan Petekkaya bir zamanlar Sabah Şekerleri'ydiler!1997 yılında birlikte Sabah Şekerleri programını sunan Ceyda Düvenci ve Erkan Petekkaya yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Petekkaya ve Düvenci eski günleri yad ettikleri fotoğraf beğeni yağmuruna tutuldu.
28.09.2023Magazin
Ceyda Düvenci yayında rahatsızlandı! Hastaneye kaldırıldı
Ceyda Düvenci yayında rahatsızlandı! Hastaneye kaldırıldıCeyda Düvenci sevenlerini korkuttu. 'Bambaşka Sohbetler' isimli programda sunuculuk yapan Ceyda Düvenci sette aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
16.09.2023Magazin
Sinan Akçıl TV programında itiraf etti: Babam 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu
Sinan Akçıl TV programında itiraf etti: Babam 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri olduÜnlü şarkıcı Sinan Akçıl, Ceyda Düvenci'nin sunduğu TV programında samimi itiraflarda bulundu. Babasının 73 yaşında tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyen şarkıcı, Burcu Kıratlı ile olan ilişkisini, evliliğini ve ilişkisinde yaşadıklarını da ilk kez anlattı.
13.09.2023Magazin
Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak'tan kalan tüm izlerden teker teker kurtuluyor
Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak'tan kalan tüm izlerden teker teker kurtuluyor2015 yılından bu yana meslektaşı Bülent Şakrak ile mutlu bir ilişkisi olan Ceyda Düvenci'nin, evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı ileri sürülmüştü. Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın 8 yıllık evliliği, geçtiğimiz aylarda İzmir-Ödemiş Adliyesi’nde sona ermişti. Düvenci, ayrlık sonrası eski eşinden kalan dövmeyi değiştirdi.
10.09.2023Magazin
Ceyda Düvenci'den 'dövmeli' mesaj! 'Her şey yolunda'
Ceyda Düvenci'den 'dövmeli' mesaj! 'Her şey yolunda'Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın 8 yıllık evliliği, geçtiğimiz günlerde tek celsede sona ermişti. Düvenci, “sorun yok, her şey yolunda" anlamına gelen ‘Hakuna Matata’ dövmesini gösterdi.
24.07.2023Magazin
Bülent Şakrak’tan boşandıktan sonra imalı paylaşım yapmıştı! Ceyda Düvenci’den yeni mesaj: Bunun için nefes alıyorum
Bülent Şakrak’tan boşandıktan sonra imalı paylaşım yapmıştı! Ceyda Düvenci’den yeni mesaj: Bunun için nefes alıyorumCeyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın 8 yıllık evliliği, geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Boşanmanın ardından imalı bir paylaşımda bulunan Düvenci’den yeni bir paylaşım daha geldi.
22.07.2023Magazin
Boşanma sonrası Ceyda Düvenci'den imalı not!
Boşanma sonrası Ceyda Düvenci'den imalı not!Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliklerini 10 Temmuz'da noktalayan Ceyda Düvenci, kız arkadaşlarıyla tatile çıktı. Ayrılık sonrası soluğu tatilde alan Düvenci, bikinili pozunu paylaşarak manidar bir not düştü. Ünlü oyuncunun paylaşımına arkadaşlarından yorum yağdı.
18.07.2023Magazin
Boşanma sonrası Bülent Şakrak'tan ilk paylaşım geldi!
Boşanma sonrası Bülent Şakrak'tan ilk paylaşım geldi!Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti bir süredir boşanma haberleriyle gündemdeydi. Evliliklerinde kriz yaşayan ve terapiye giden Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci, iddiaya göre aralarındaki problemi çözememişti. Boşanma haberleri doğru çıktı. Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çiftinin 8 yıllık evliliği 15 dakika bitti. Şakrak'tan boşanma sonrası ilk paylaşım geldi!
12.07.2023Magazin
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliği tek celsede bitti!
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliği tek celsede bitti!Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti bir süredir boşanma haberleriyle gündemdeydi. Evliliklerinde kriz yaşayan ve terapiye giden Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci, iddiaya göre aralarındaki problemi çözememişti. Boşanma haberleri doğru çıktı. Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çiftinin 8 yıllık evliliği 15 dakika bitti.
10.07.2023Magazin
Bülent Şakrak ile boşanma aşamasında olan Ceyda Düvenci'den doğum günü kutlaması
Bülent Şakrak ile boşanma aşamasında olan Ceyda Düvenci'den doğum günü kutlamasıEvliliğinde zor günler geçiren Ceyda Düvenci oğlu Okan Ali'nin 7. Yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
1.07.2023Magazin
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak arasında neler oluyor? İmalı paylaşım!
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak arasında neler oluyor? İmalı paylaşım!Bir süredir magazin gündeminde boşanacakları konuşulan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden Bülent Şakrak'tan imalı bir paylaşım geldi. Ünlü ismin binlerce beğeni alan gönderisine, takipçilerinden destek mesajları geldi.
22.06.2023Magazin
Ceyda Düvenci'den kafa karıştıran paylaşım: İstemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın
Ceyda Düvenci'den kafa karıştıran paylaşım: İstemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsınCeyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti bir süredir boşanma haberleriyle gündemdeydi. Evliliklerinde kriz yaşayan ve terapiye giden Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci, iddiaya göre aralarındaki problemi çözememişti. Boşanma haberleri sonrası Ceyda Düvenci'den duygusal bir paylaşım geldi. Düvenci, tek başına paylaştığı pozun altına düştüğü not ile herkesin kafasını karıştırdı.
19.06.2023Magazin
Ceyda Düvenci ile boşanma sürecinde olan Bülent Şakrak karavan tatilinde!
Ceyda Düvenci ile boşanma sürecinde olan Bülent Şakrak karavan tatilinde!Eşi Ceyda Düvenci ile boşanma haberleriyle gündeme gelen Bülent Şakrak oyuncu arkadaşı Erkan Kolçak Köstendil ve oğullarıyla birlikte karavan tatiline çıktı. Şakrak'a bu zorlu günlerde arkadaşı Köstendil destek oluyor.
4.06.2023Magazin
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden kötü haber!
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden kötü haber!Bir süredir evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı ve boşanma aşamasında oldukları iddia edilen çiftten Bülent Şakrak, 'Kriz yok' demişti. Ceyda Düvenci ise terapiste gittiklerini açıklamıştı. Şimdi ise Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak cephesinden kötü haber geldi.
2.06.2023Magazin
Bülent Şakrak 11. dövmesini yaptırdı! İşte anlamı...
Bülent Şakrak 11. dövmesini yaptırdı! İşte anlamı...2015'te nikâh masasına oturan ve Ali adında bir çocukları bulunan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın evliliklerinde sorun yaşadığı ileri sürülmüştü. Ancak çiftin mutlu evlilikleri devam ediyor. Düvenci'nin eşi Bülent Şakrak, yakın arkadaşı Erkan Kolçak Köstendil ile Bebek'te görüntülendi. Dövmesini gösteren ünlü oyuncu, ne anlama geldiğini anlattı.
29.05.2023Magazin
Burcu Güneş: Babamın evlendiği hanım, annemin aramasını istemiyordu
Burcu Güneş: Babamın evlendiği hanım, annemin aramasını istemiyorduŞarkıcı Burcu Güneş, 25 yıllık müzik kariyerinde ilk kez ailesiyle ilgili itiraflarda bulundu. Henüz yedi yaşındayken annesi Bige Özkan ile babası Ali Güneş boşanan Güneş, katıldığı programda, babasının evlendiği kişinin, annesinin kendisini aramasını yasakladığını söyledi.
29.04.2023Magazin
Ebru Şallı, "Yüz felci geçirdim" dedi ve yaşadıklarını anlattı
Ebru Şallı, "Yüz felci geçirdim" dedi ve yaşadıklarını anlattıEbru Şallı ve Harun Tan'ın evliliğinden dünyaya gelen 10 yaşındaki Pars, 2020 yılının nisan ayında lenfoma tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Şallı, Ceyda Düvenci'nin "Bambaşka Sohbetler" programında o dönem yaşadıklarını anlattı.
19.04.2023Magazin
Bülent Şakrak'tan duygusal paylaşım: Seni hiç bırakmayacağım
Bülent Şakrak'tan duygusal paylaşım: Seni hiç bırakmayacağımSık sık boşanma iddialarıyla gündeme gelen Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çiftinden romantik paylaşımlar geldi.
16.04.2023Magazin
Ceyda Düvenci ayrılık iddialarına yanıt verdi!
Ceyda Düvenci ayrılık iddialarına yanıt verdi!6 aydır bir dizi çekimi için Selimiye'de olan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çiftinin boşanacağı iddiaları magazin gündemine düştü. 4 aydır boşanma iddiasıyla gündeme gelen çiftten Düvenci, ayrılık söylentisini kesin bir dille yalanlayarak "Biz gayet mutlu bir çiftiz. Hiçbir sorun yok" dedi.
12.04.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Ceyda Düvenci ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ceyda düvenci haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.