Kenan İmirzalıoğlu Kimdir

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir

Kenan İmirzalıoğlu (d. 18 Haziran 1974, Balâ, Ankara), Türk oyuncu, sunucu ve eski mankendir. Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi. Baba adı Mustafa, Anne adı ise Yıldız'dır. Kenan İmirzalıoğlu 12 yaşına kadar Üçem köyünde yaşadı. Aslen Türkmen'dir. Soyu Bozulus Türkmenleri'nin Tabanlı Aşiretine dayanan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Ankara Çankaya Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun oldu. Yüksek öğrenimini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamladı. Annesi Yıldız İmirzalıoğlu, Balâ ilçesine yakın bir ilçe olan Kırıkkale ilinin Keskin ilçesinin İğdebeli köyünden olup, Derviş İmirzalıoğlu adında bir ağabeyi, Zübeyde Yasemin İmirzalıoğlu adında bir ablası vardır. Kenan İmirzalıoğlu'nun ataları boy beyliğinden gelmektedir. 1690-1691 yıllarında celali isyanları sebebiyle asıl yurtları Erzurum Horasan'dan göç ederek Balâ havalisine yerleşmişlerdir. Ataları Balâ ilçesini ve Üçem köyünü kuran ailedir. Aile büyüklerinin Osmanlı devleti ile teması ve kayıtları bulunmaktadır. Kenan İmirzalıoğlu'nun Dedeleri 26 Aralık 1919'da Mustafa Kemal Atatürk'ü Ankara'ya gelişinde Balâ'da karşılamış, bir gece evlerinde ağırlamış ve bu ailenin fikirlerini almıştır. Ve Eski Ankara Milletvekili İbrahim İmirzalıoğlu Kenan İmirzalıoğlu'nun amcasıdır. 1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World (Dünyanın En İyi Erkek Mankeni) olmuştur. Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır. 2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol. 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır. Ezel tüm Türkiye çapında ünlü olmuştur. 2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile başrollerini paylaştığı Uzun Hikâye adlı Sinema Filminde oynamıştır. 2012'de başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrol oynamıştır. Bu dizide "Mahir Kara" karakterini canlandırmıştır. 20 Mart 2018 tarihinde Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı tarih dizisinde Fatih Sultan Mehmed'i canlandırmıştır. 2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kenan imirzalıoğlu kimdir gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.144 kenan imirzalıoğlu kimdir haberi bulunmuştur. Tüm kenan imirzalıoğlu kimdir haberleri aşağıda listelenmiştir.
'Milyoner' yarışmacısı depremde hayatını kaybetmişti! Kenan İmirzalıoğlu'ndan açıklama
'Milyoner' yarışmacısı depremde hayatını kaybetmişti! Kenan İmirzalıoğlu'ndan açıklamaFenomen yarışma 'Kim Milyoner Olmak İster'de yaklaşık bir ay önce izleyici karşısına çıkan Simay Atlı'nın, büyük yıkıma yol açan Kahramanmaraş depreminde enkaz altında kalarak hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Beykoz'da görüntülenen yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, muhabirlerin Simay Atlı sorusunu duyunca duygusal anlar yaşadı.
25.02.2023Magazin
Haluk Levent, Ahbap Derneği'nin denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurdu!
Haluk Levent, Ahbap Derneği'nin denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurdu!Ahbap Derneği başkanı Haluk Levent, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Levent, kurucusu olduğu Ahbap Derneği'nin denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurduğunu açıkladı.
23.02.2023Magazin
'Kim Milyoner Olmak İster'e katılmıştı! Acı haber geldi
'Kim Milyoner Olmak İster'e katılmıştı! Acı haber geldiKahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler sonrası acı haberler gelmeyi sürdürüyor. Yaklaşık bir ay önce fenomen yarışma 'Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Simay Atlı'nın, büyük yıkıma yol açan depremde enkaz altında hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
22.02.2023Magazin
Haluk Levent: Bazen küçücük mutluluklar her şeydir
Haluk Levent: Bazen küçücük mutluluklar her şeydirAHBAP Derneği'nin kurucusu olan ve deprem bölgesine yapılan yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Deprem bölgesindeki iki kız çocuğunun gülerken çekilen bir karesini yayınlayan ünlü isme, takipçilerinden yorum gecikmedi.
20.02.2023Magazin
Haluk Levent enkazdan çıkarılan 10 günlük bebeğe isim verdi
Haluk Levent enkazdan çıkarılan 10 günlük bebeğe isim verdiKurucusu ve başkanı olduğu Ahbap Derneği aracılığıyla deprem bölgesine yapılan yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent, enkazdan çıkarılan henüz 10 günlük bebek ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü sanatçı, derneğe yapılan bağışlarla kurulan Ahbap Çadırkent'te kalan ve henüz adının verilmediğini öğrendiği bebeğin isim babası oldu. Levent ayrıca, 1999 yılında yaşanan Düzce depreminde ekibiyle birlikte kurtardığı Taha Bakıcı ile de tekrar bir araya geldi.
16.02.2023Magazin
Oryantal Didem Kınalı'dan arkadaşlarına sitem: Yanlarında cepleri kabarık amcalar var!
Oryantal Didem Kınalı'dan arkadaşlarına sitem: Yanlarında cepleri kabarık amcalar var!Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in sunduğu eğlence programı 'İbo Show'da dans performanslarıyla tanınan oryantal Didem Kınalı, geçtiğimiz ekim ayında ‘Sabırsız Nefsim’ isimli single çıkardı. Maslak’taki bir mekanda müzikseverlerle buluşan Didem, hayalini gerçekleştirdiğini söylerken, davet etmesine rağmen ilk sahnesine gelmeyen ve kendisine destek olmayan arkadaşlarına tepki gösterdi.
3.02.2023Magazin
Kenan İmirzalıoğlu ailesi için büyük bir alım yapacak!
Kenan İmirzalıoğlu ailesi için büyük bir alım yapacak!Sık sık ev değiştiren Kenan İmirzalıoğlu, bu defa ailesi için seferber oldu. Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile altı yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, dört kişilik ailesi ve çalışanları için Beykoz’da büyük bir villa bakıyor. Kiralık villa baktığı ortaya çıkan İmirzalıoğlu’nun satın alabileceği de konuşuluyor.
3.02.2023Magazin
Tolgahan Sayışman hastanelik oldu!
Tolgahan Sayışman hastanelik oldu!Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa'nın yaşadığı dönemleri konu edinen Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde yer alan Tolgahan Sayışman dizi setinde yaralandı. Rol gereği sık sık at üzerinde olan ve kılıçlı talimlerde bulunan Sayışman, önceki gün gerçekleşen savaş sahnesinde ayak bileğindeki ezilme ve elinde oluşan kesiklerden dolayı hastaneye kaldırıldı.
31.01.2023Magazin
Ünlü oyuncu paylaştı: 2011'den beri... Birlikte büyümemize inanamıyorum!
Ünlü oyuncu paylaştı: 2011'den beri... Birlikte büyümemize inanamıyorum!Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal, dostları Edis, Cemre Kemer ve Gülşen Aybaba ile bir araya geldi. Sürpriz buluşmanın fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.
25.01.2023Magazin
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin ilk kez göründü!
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin ilk kez göründü!Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızı Lalin büyüdü. Lalin ile Sinem Kobal önceki gün bir mekanda görüntülendi. Lalin'in yüzü ilk kez görünmüş oldu.
25.01.2023Magazin
21 yıllık evlilik 5 dakikada sona erdi! Oyuncu Ayşegül Günay ile Ali Sinan Demir boşandı
21 yıllık evlilik 5 dakikada sona erdi! Oyuncu Ayşegül Günay ile Ali Sinan Demir boşandı“LALE Devri”, “Yer Gök Aşk”, “Kuruluş Osman” ve “Hercai” gibi birçok dizide rol alan Ayşegül Günay ile oyuncu Ali Sinan Demir’in 21 yıllık evliliği tek celsede sona erdi.
15.01.2023Magazin
Şevval Şahin'in sevgilisi paylaştı: İki şahin bir aslan
Şevval Şahin'in sevgilisi paylaştı: İki şahin bir aslan2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, Yiğit Marcus Aral'ın ardından Murat Kazancıoğlu ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Şahin, Murat Kazancıoğlu ile de kasım ayında ayrılıp geçtiğimiz ay barışmıştı. Çift, Galatasaray-Hatay maçından bir paylaşım yaptı.
15.01.2023Magazin
Tolgahan Sayışman'dan Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ itirafı!
Tolgahan Sayışman'dan Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ itirafı!Almeda Abazi ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Tolgahan Sayışman, Hülya Koçyiğit'in 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. 2002 yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında Kıvanç Tatlıtuğ'un ardından ikinci seçilen 41 yaşındaki ünlü isim, mankenlikten oyunculuk sektörüne geçen biri olarak yaşadığı zorlukları anlattı. Hakkında yapılan "2000’li yılların yeni Tarık Akan'ı" yorumunu değerlendiren Sayışman, yapımcılık kararının sebeplerini de paylaştı.
15.01.2023Magazin
EYT'li olabilecek ünlüler!
EYT'li olabilecek ünlüler!Halit Ergenç, Oktay Kaynarca, Ebru Gündeş, Binnur Kaya, Kenan İmirzalıoğlu ve daha birçok ünlü isme EYT vurdu. İşte EYT vuran ünlüler...
10.01.2023Magazin
Emre Altuğ'dan nostaljik paylaşım!
Emre Altuğ'dan nostaljik paylaşım!Şimdilerde Yalı Çapkını adlı dizide ekranda olan Emre Altuğ, sosyal medyada takipçilerini lise yıllarına götürdü.
8.01.2023Magazin
Kenan İmirzalıoğlu:Çok açım beni bırakın gideyim
Kenan İmirzalıoğlu:Çok açım beni bırakın gideyimÖnceki gün Levent'te görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu açlığa dayanamadığını söyleyerek hızla yemeğe gitti.
8.01.2023Magazin
Oktay Kaynarca 1 milyon TL'lik soruyu açtırdı!
Oktay Kaynarca 1 milyon TL'lik soruyu açtırdı!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yılbaşı özel programına katılan Oktay Kaynarca, 1 milyonluk soruyu açtırarak yarışmaya damga vurdu.
1.01.2023Magazin
Sinem Kobal kızı Lalin ile mutfak hallerini paylaştı! "Ne kadar büyümüş"
Sinem Kobal kızı Lalin ile mutfak hallerini paylaştı! "Ne kadar büyümüş"2022 yılında Leyla adını verdiği kızına kavuşarak ikinci kez anne olan Kobal, hem özel hayatı hem kariyeriyle adından sık sık söz ettiriyor. Ünlü oyuncu, şimdi ise sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Kobal, kızı Lalin ile mutfakta verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Kısa sürede gündem olan paylaşımda Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin ilgi odağı olurken "Ne kadar büyümüş" yorumu yapıldı.
28.12.2022Magazin
17 Ağustos 1959 Pazartesi günü ne oldu, 17 Ağustos 1959 Pazartesi avlama seferberliği nedir?
17 Ağustos 1959 Pazartesi günü ne oldu, 17 Ağustos 1959 Pazartesi avlama seferberliği nedir?17 Ağustos 1959 Pazartesi ne oldu, İstanbullular neden 17 Ağustos 1959 Pazartesi avlama seferberliği ilan etti? ATV ekranlarında yer alan “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda 18 Aralık 2022 Pazar günü yeni bölümle izleyicisiyle buluştu. 17 Ağustos 1959 Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi, İstanbul halkı gazeteler ve radyolar aracılığıyla hangisini avlama seferberliğine mecburi katılmaya çağrılmıştır ve katılmayanlara para cezası verilmiştir? sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, 17 Ağustos 1959 Pazartesi günü İstanbul’da ne oldu, avlanma seferberliği nedir?
19.12.2022Gündem
Müge Anlı Ezel Bayraktar olayı ne, Ezel Bayraktar hangi dizide oynuyor? Ömer Can Aslanhan kimdir?
Müge Anlı Ezel Bayraktar olayı ne, Ezel Bayraktar hangi dizide oynuyor? Ömer Can Aslanhan kimdir?Müge Anlı ile Tatlı Sert programında asıl adı Ömer Can Aslanhan olan Ezel Bayraktar damgasını vurdu. Yengesinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı alan ve tatilde yiyen Ömer Can Aslanhan’ın anlattıkları saç baş yoldurdu. Ezel dizisinde Kenan İmirzalioğlu'nun hayat verdiği Ezel Bayraktar ismini mahkeme kararı ile kendi adı ile değiştiren Ömer Can Aslıhan ile ilgili Müge Anlı'ya telefonlar yağıyor. Peki, Müge Anlı Ezel Bayraktar olayı ne, Ezel Bayraktar hangi dizide oynuyor? Ömer Can Aslanhan kimdir?
15.12.2022Gündem
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru açıldı!
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru açıldı!Kim Milyoner Olmak İster, bu hafta izleyicilere büyük bir heyecan yaşattı. Başarılı sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katılan 20 yaşındaki Batu Alıcı isimli yarışmacının performansı bugüne kadar gerçekleştirilen en başarılı performanslar arasında yer aldı. Yarışmacı, 1 milyonluk soruya kadar ulaşarak izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İşte o tarihi soru...
11.12.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk sorunun cevabı ne? 4 Aralık 2022 Kim Milyoner Olmak İster Atatürk sorusu ne, Batu Alıcı kazandı mı?
Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk sorunun cevabı ne? 4 Aralık 2022 Kim Milyoner Olmak İster Atatürk sorusu ne, Batu Alıcı kazandı mı?ATV ekranlarının uzun soluklu yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda 4 Aralık 2022 Pazar günü yeni bölümle izleyicisiyle buluştu. 1 milyonluk soru Atatürk’ün özlük bilgileri oldu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru ne, 4 Aralık 2022 Kim Milyoner Olmak İster Atatürk sorusu ne?
5.12.2022Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster Batu Alıcı kimdir, kazandı mı? Kim Milyoner Olmak İster Batu Alıcı kaç TL kazandı?
Kim Milyoner Olmak İster Batu Alıcı kimdir, kazandı mı? Kim Milyoner Olmak İster Batu Alıcı kaç TL kazandı?Batu Alıcı kimdir, kaç yaşında, nereli? Batu Alıcı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yıllar sonra ilki gerçekleştirerek 1 milyoncu soruyu gördü. Söz konusu yayının ardından Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonuncu sorusu gören Batu Alıcı hayatı merak konusu oldu. Peki, Batu Alıcı 1 milyon kazandı mı, Kim Milyoner Olmak İster Batu Alıcı kaç TL kazandı, hangi üniversitede ne okuyor?
5.12.2022Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vurdu! Genç yarışmacı 1 milyona kadar ulaştı
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vurdu! Genç yarışmacı 1 milyona kadar ulaştıKim Milyoner Olmak İster, bu hafta izleyicilere büyük bir heyecan yaşattı. Başarılı sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katılan 20 yaşındaki Batu Alıcı isimli yarışmacının performansı bugüne kadar gerçekleştirilen en başarılı performanslar arasında yer aldı. Yarışmacı, 1 milyonluk soruya kadar ulaşarak izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İşte o tarihi soru...
5.12.2022Magazin
48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte kazananlar
48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte kazananlarSinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 48’inci kez sahiplerini buldu.
4.12.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kenan imirzalıoğlu kimdir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.