Kamu

Kamu

Son dakika Kamu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kamu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kamu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kamu gelişmeleri de dahil olmak üzere 39.561 kamu haberi bulunmuştur. Tüm kamu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kamu tatil mi, yarın kimler izinli,? 26 Ocak kamu çalışanları idari izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi?
Kamu tatil mi, yarın kimler izinli,? 26 Ocak kamu çalışanları idari izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi?Kamu çalışanları yarın izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi? İstanbul'da geçen haftadan beri etkili olan kar yağışı nedeniyle yeni tedbirler alındı. Vali Yerlikaya yaptığı açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl, engelli ve hamilelerin 26-27-28 Ocak 2022 tarihlerinde izinli sayılacağını duyurdu. Peki, Yarın kimler izinli?
Öğrencisini feci şekilde dövmüştü! Minik öğrencinin ifadesi ortaya çıktı! 'Kanlı kazağımı değiştirdi'
Öğrencisini feci şekilde dövmüştü! Minik öğrencinin ifadesi ortaya çıktı! 'Kanlı kazağımı değiştirdi'Aksaray'da öğrencisi T.K.'yi (10) dövdüğü için mesleğine son verilen Ali Rıza Y.'nin (40), 1,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Pedagog eşliğinde ifadesi alınan T.K., "Öğretmenim dövdükten sonra burnum kanadı. Kan, kazağım, pantolonum ve ayakkabıma da damladı. Öğretmenim, kazağımı çıkartıp, yeni kazak aldı. 'Ben bu kazağı yakacağım' dedi. Bu olayı ailene söyleme diye tehdit etti'' dedi.
25.01.2022Yaşam
İstanbul’a girişler kısıtlandı mı? İstanbul’a giriş yasak mı? İstanbul’a giriş ne zaman açılacak?
İstanbul’a girişler kısıtlandı mı? İstanbul’a giriş yasak mı? İstanbul’a giriş ne zaman açılacak? İstanbul’da devam eden yoğun kar yağışı kentte tüm hayatı olmusuz etkiledi. Kardan kapanan yollarda çalışmalar devam ederken yolda mahsur kalan araçlar için de çalışmalar devam ediyor. İstanbul Valiliği, Meteoroloji’den yapılan uyarılar doğrultusunda yeni önlemler aldı. İstanbul Valiliği, ulaşım başta olmak üzere, çalışma hayatı ve eğitim gibi alanlarda önlem aldı. Peki, İstanbul’a girişler kısıtlandı mı? İstanbul yönüne seyahat eden araçların kente girişine izin var mı? İstanbul’a giriş yasak mı? İstanbul’a giriş ne zaman açılacak? İşte İstanbul Valiliği’nin açıklaması!
25.01.2022Gündem
Üniversiteler tatil mi? İstanbul'da üniversitelere kar tatili kaç gün, kar tatili ne zaman bitecek? İstanbul Valisi Yerlikaya açıkladı!
Üniversiteler tatil mi? İstanbul'da üniversitelere kar tatili kaç gün, kar tatili ne zaman bitecek? İstanbul Valisi Yerlikaya açıkladı!Üniversiteler tatil mi, İstanbul’da üniversiteler ne zamana kadar tatil? Üniversitelerin tatil olup olmadığı öğrenciler tarafından sorgulanırken, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’dan üniversiteler ile ilgili açıklama geldi. Kar yağışı nedeniyle Valilik 6 yeni tedbir alındığını duyurdu. Alınan tedbirlerden biri de üniversite öğrencilerini etkiliyor. Peki, üniversiteler tatil mi?
25.01.2022Eğitim
Otobüs seferleri iptal mi? Şehirlerarası yolcu otobüslerinin çıkışları durduruldu mu?
Otobüs seferleri iptal mi? Şehirlerarası yolcu otobüslerinin çıkışları durduruldu mu? İstanbul’da karla mücadele çalışmaları sürerken İstanbul Valiliği alınan son tedbirleri açıkladı. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahmin raporları ve devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle önlemler alındı. Eğitimden, sosyal hayata, çalışmadan ulaşıma kadar alınan önlemler İstanbul Valiliği tarafından duyuruldu. Peki, Otobüs seferleri iptal mi? Şehirlerarası yolcu otobüslerinin çıkışları durduruldu mu? Otobüs seferleri ertelendi mi? İşte İstanbul Valiliği’nin son açıklaması…
25.01.2022Gündem
Kamuda çalışan malül, engelli ve hamileler ne zamana kadar idari izinli?
Kamuda çalışan malül, engelli ve hamileler ne zamana kadar idari izinli?İstanbul’da yağan kar hayatı olumsuz etkiledi. Geceden bu yana yürütülen çalışmalar devam ederken kent genelinde önlemler alınmaya devam ediyor. İstanbul Valiliği de Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahmin raporları ve devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle aldığı yeni önlemleri duyurdu. Kamu çalışanları 26 Ocak 2022 Çarşamba günü de idari izinli sayılacak. Peki, Malül, engelli ve hamileler idari izinli mi? Kamuda çalışan malül, engelli ve hamileler ne zamana kadar idari izinli? İşte detaylar…
25.01.2022Gündem
İstanbul’da kamu çalışan çalışanları idari izinli mi? 26 Ocak Çarşamba günü kamuda izin var mı?
İstanbul’da kamu çalışan çalışanları idari izinli mi? 26 Ocak Çarşamba günü kamuda izin var mı? İstanbul’da kar ile mücadele devam ediyor. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahmin raporları ve devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle; İstanbul Valiliği, karla mücadele çalışmaları kapsamında birtakım önlemler aldı. Bunların başında kamu çalışanlarının idari izinleri geliyor. Peki, İstanbul’da kamu çalışan çalışanları idari izinli mi? 26 Ocak Çarşamba günü kamuda izin var mı? İşte detaylar…
25.01.2022Gündem
İstanbul Valiliği'nden karla mücadelede 6 önlem! 3 gün idari izin...
İstanbul Valiliği'nden karla mücadelede 6 önlem! 3 gün idari izin...İstanbul'da yoğun kar yağışı etkisini sürdürürken, İstanbul Valiliği yeni önlemler alındığını açıkladı.
25.01.2022Gündem
Ek ders ücreti ne kadar 2022? Gündüz, gece ek ders ücreti, özel eğitim, takviye kursu ek ders ücreti ile sözleşmeli öğretmen ek ders ücreti belli oldu!
Ek ders ücreti ne kadar 2022? Gündüz, gece ek ders ücreti, özel eğitim, takviye kursu ek ders ücreti ile sözleşmeli öğretmen ek ders ücreti belli oldu!Ek ders ücreti ne kadar? 2022 Ocak ayı itibariyle öğretmenlerin alacağı ek ders ücretleri netleşti. Memur maaşlarına yapılan zamla birlikte, öğretmen maaşları da arttı. Enflasyon farkı ile birlikte memurlar bu yıl yüzde 30,5 oranında zam yapıldı. Ek ders ücretleri ise zammın ardından merak ediliyordu. Peki, 2022 ocak ayı öğretmen ek ders ücreti ne kadar? Öğretmen ek ders ücreti ne zaman yatar?
25.01.2022Memur
Kamu çalışanları ile ilgili flaş karar! Tek tek açıklandı
Kamu çalışanları ile ilgili flaş karar! Tek tek açıklandıYüz binlerce kamu çalışanını ilgilendiriyor. Açıklamalar peş peşe geldi. Birçok ilde kamu çalışanlarına idari izin verildi. Valilikler duyurdu. İstanbul, Muğla, Denizli başta olmak üzere çok sayıda kentte yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personele idari izin verildi.
25.01.2022Gündem
Bugün bankalar açık mı?  İstanbul'da bankalar tatil mi?
Bugün bankalar açık mı? İstanbul'da bankalar tatil mi? İstanbul’da son yılların en sert kışı yaşanıyor! Yoğun kar yağışı İstanbul’da hayatı felç etti. Yollar kapandı, uçuşlar ertelendi ve otobüsler şehirler arası seferlerini gerçekleştirmedi. Özel araçlarla trafiğe çıkmak yasaklanırken, kamu kurum ve kuruluşlarına çalışan personele idari izin verildi. Vatandaşlar günlük işlemlerini yapabilmek için de özellikle bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, Bugün bankalar açık mı? İstanbul'da bankalar tatil mi? İşte detaylar…
25.01.2022Gündem
Ekrem İmamoğlu'ndan kar açıklaması: Mağdur vatandaşlardan özür diliyorum
Ekrem İmamoğlu'ndan kar açıklaması: Mağdur vatandaşlardan özür diliyorumAK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, hayatı felç eden kar yağışında İBB'nin yetersiz kaldığını belirterek, "İstanbullular bu ayazın üstesinden gelir ancak, bu yaptığınız aymazlığı asla unutmaz" dedi. Çalışmalarla ilgili bilgi veren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise mağdur olan vatandaşlardan özür diledi.
25.01.2022Gündem
Sağlık Ocakları açık mı? Aile Sağlığı Merkezleri çalışma saatleri değişti mi?
Sağlık Ocakları açık mı? Aile Sağlığı Merkezleri çalışma saatleri değişti mi?stanbul'da kar yağışının etkisi sürüyor. Kar yağışı ulaşımı olumsuz etkilerken İstanbul Valiliği gece saatlerinden itibaren alınan önlemleri anbean duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar idari izinli sayılırken, özel araçlarıyla trafiğe çıkacak olanlar için de saat 13.00'e kadar trafiğe çıkma kısıtlaması bulunuyor. Kamu çalışanlarının izinli olması nedeniyle pek çok kişi bugün Sağlık Ocakları ile Aile Sağlığı Merkezlerinin çalışıp çalışmadığını araştırıyor. Peki, Sağlık Ocakları açık mı? Aile Sağlığı Merkezleri açık mı? Aile Sağlığı Merkezleri çalışma saatleri değişti mi? İşte detaylar...
25.01.2022Gündem
AVM’ler kapanacak mı 25 Ocak? AVM’ler açık mı? AVM’ler kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte 25 Ocak AVM çalışma saatleri!
AVM’ler kapanacak mı 25 Ocak? AVM’ler açık mı? AVM’ler kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte 25 Ocak AVM çalışma saatleri!AVM’ler kaçta kapanacak, bugün AVM’ler açık mı? İzlanda kışı tüm Türkiye’de hayatı felç etti. İstanbul olmak üzere birçok ilde etkili olan kar yağışı beraberinde birçok kararın alınmasına neden oldu. Kar yağışı sebebiyle 24 Ocak’ta kamu kurumlarının mesai saatleri değişmiş, İstanbul’a giriş çıkışlar kapatılmış, uçak ve otobüs seferleri durmuş, AVM’lerin kapanış saati de öne çekilmişti. Alışveriş için AVM’leri kullanan vatandaşlar ise arama motorlarına yöneldi ve AVM’lerin açık olup olmadığını sorgulamaya başladı. Peki, bugün AVM’ler kapalı mı, AVM’ler açık mı 25 Ocak?
25.01.2022Gündem
Kargolar çalışıyor mu? Bugün Aras, Yurtiçi, MNG, PTT kargo açık mı, 25 Ocak kargo çalışma saatleri!
Kargolar çalışıyor mu? Bugün Aras, Yurtiçi, MNG, PTT kargo açık mı, 25 Ocak kargo çalışma saatleri!Kargolar açık mı, bugün kargolar kapalı mı? Yoğun kar yağışı sonrası kamu kurumlarında çalışanlarının izinli sayılmasının ardından kargoların çalışıp çalışmadığı sorgulanmaya  başlandı. 25 Ocak Aras, Yurtiçi, MNG, PTT kargo açık mı? Kargolar çalışıyor mu? 25 Ocak kargoların çalışma saatleri…
25.01.2022Gündem
İstanbul'da yargı çalışanları idari izinli mi? Bugün adliyeler açık mı? Mahkemeler ve davalar görülecek mi?
İstanbul'da yargı çalışanları idari izinli mi? Bugün adliyeler açık mı? Mahkemeler ve davalar görülecek mi? İstanbul'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Çalışmalar sürerken İstanbul Valiliği de kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların idari izinli olacağını duyurdu. Bugün adli işlemleri olanlar da yargı işlemlerinin yapılıp yapılmayacağını, dava mahkemelerin görülüp görülmeyeceğini merak ediyor. Peki, Adliyeler açık mı? İstanbul'da yargı mensupları idari izinli mi? Bugün mahkemeler var mı? Davalar görülecek mi? İşte detaylar...
25.01.2022Gündem
Elazığ'da engelli ve hamile personele 4 gün idari izin
Elazığ'da engelli ve hamile personele 4 gün idari izinElazığ'da kar yağışı nedeniyle kamuda çalışan engelli ve hamile personele, 29 Ocak tarihine kadar idari izin verildi.
25.01.2022Yaşam
SGK ne kadar emekli maaşı alırım? Emekli maaşı ne kadar oldu, e devlet bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım 2022?
SGK ne kadar emekli maaşı alırım? Emekli maaşı ne kadar oldu, e devlet bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım 2022?Emekli olunca ne kadar maaş alırım? Aralık ayı enflasyon rakamları açıklandı, enflasyon oranlarının belli olmasıyla emekli maaşları da belli oldu. En düşük emekli maaşı 1500 liradan 2500 liraya çıkarıldı. Peki, bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım? İşte 4A, 4B ve 4C emekli maaşı hesaplama…
25.01.2022Emekli
Kripto paralarda ters köşe! Yükseliş dönemi yeniden başlıyor,  Bitcoin, Ethereum ve...
Kripto paralarda ters köşe! Yükseliş dönemi yeniden başlıyor, Bitcoin, Ethereum ve...Kripto para birimleri ağır yara aldı. Bir süredir ayı piyasasının hakim olduğu kripto paralarda yüzde 50'nin üzerinde değer kayıpları görüldü. Lider kripto para birimi Bitcoin sert düşüş yaşadı. Çeşitli nedenler kripto para birimleri üzerinde baskıya neden oldu. Rothschild Investment'in Grayscale Bitcoin Trust alımı yapmasıyla grafikler yeşile dönmeye başladı. Peki kripto para piyasasının atası eski günlerine dönecek mi? Bticoin yeniden rekor seviyelere çıkacak mı? İşte kripto para piyasasındaki son dakika gelişmeleri...
25.01.2022Ekonomi
Yoğun kar yağışı İstanbul'u etkisi altına aldı! Vali Yerlikaya yeni kararları açıkladı: 3 gün idari izin...
Yoğun kar yağışı İstanbul'u etkisi altına aldı! Vali Yerlikaya yeni kararları açıkladı: 3 gün idari izin...İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da yaşanan olumsuz şartlara karşı 6 yeni tedbir açıkladı. Buna göre kamu kurum ve kuruşlarında çalışan malul, engelli ve hamileler 28 Ocak cuma gününe kadar izinli sayılacak. Üniversiteler 31 Ocak pazartesi gününe kadar eğitime ara verecek. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri'nde de 28 Ocak cuma gününe kadar eğitime ara verilecek. Yerlikaya, Trakya'dan ve Anadolu'dan seyahat eden araçların İstanbul'a giriş kısıtlamasının kaldırıldığını duyurdu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu dahil olmak üzere İstanbul’da Karayolları Genel Müdürlüğü ağında kar yağışından dolayı kapalı bir yol bulunmamaktadır. Tüm yollarımız trafiğe açılmıştır." dedi. İstanbul Havalimanı'nda da iniş ve kalkışların iptal saati 13.00'e kadar uzatılırken açılan tek pistle öncelikli uçuşlar yapılıyor. Otogarlardan çıkış yasağı saat 09.00'a kadar uzatıldı.
25.01.2022Yaşam
Bugün PTT açık mı? Kargolar çalışıyor mu? PTT çalışma saatleri kaç?
Bugün PTT açık mı? Kargolar çalışıyor mu? PTT çalışma saatleri kaç? İstanbul’da karlı hava hayatı olumsuz etkiliyor. Ulaşım ve trafikte aksamalar yaşanırken, kamu kurumları da bugün tatil edildi. Uçuşlar ertelendi, otobüslerin çıkısına izin verilmedi. Özel araçlara da bugün saat 13.00’e kadar trafiğe çıkma yasağı getirildi. Kamu kurum ve kuruluşlarında işlemleri olan binlerce kişi, hangi kurumların hizmet vereceğini araştırıyor. Bunların başında da PTT ve kargo şirketleri geliyor. Peki, Bugün PTT açık mı? Kargolar çalışıyor mu? PTT çalışma saatleri kaç? İşte PTT ve kargo şirketleri ile ilgili detaylar…
25.01.2022Gündem
Kamu kuruluşları tatil mi? İstanbul kamu çalışanları idari izinli mi? Memurlar izinli mi?
Kamu kuruluşları tatil mi? İstanbul kamu çalışanları idari izinli mi? Memurlar izinli mi?İstanbul’da kar hayatı olumsuz etkiliyor! İstanbul’da ulaşım sorunları nedeniyle Valilik kamu çalışanları için duyuru yayınladı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada kamu çalışanları için idari izin açıklaması yaptı. Peki, Kamu kuruluşları tatil mi? İstanbul kamu çalışanları idari izinli mi? Memurlar izinli mi? İşte detaylar…
25.01.2022Gündem
İstanbul Valisi son dakika duyurdu: İzinli sayılacaklar!
İstanbul Valisi son dakika duyurdu: İzinli sayılacaklar!İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Twitter hesabından idari izinle ilgili açıklama yaptı.
24.01.2022Gündem
Denizli'de hamile ve engelli personellere 2 gün idari izin
Denizli'de hamile ve engelli personellere 2 gün idari izinDenizli’de olumsuz hava şartları nedeniyle hamile ve engelli personellerin, 25 ile 26 Ocak 2022 tarihinde idari izinli sayılacağı açıklandı.
24.01.2022Gündem
Otogarlar kapalı mı? Cep otogarları ne zaman açılacak, esenler harem otogarı kapatıldı mı?
Otogarlar kapalı mı? Cep otogarları ne zaman açılacak, esenler harem otogarı kapatıldı mı?İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle peş peşe yeni kararlar alınıyor. AFAD vatandaşlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını isterken, THY, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın 04.00'a kadar tüm uçuşlarını durdurdu. Olumsuz hava koşulları nedeniyle AVM’ler de bu akşam itibarıyla 19.30’da kapatılacak. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya otogarlar ile ilgili de açıklama yaptı. Peki, Otogarlar kapalı mı? Cep otogarları ne zaman açılacak, esenler harem otogarı kapatıldı mı?
24.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İstanbul Valiliği açıklamakarİstanbulidari izinistanbul

Kamu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kamu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.