İletişim Başkanlığı

İletişim Başkanlığı

Son dakika İletişim Başkanlığı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İletişim Başkanlığı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İletişim Başkanlığı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İletişim Başkanlığı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan iletişim başkanlığı gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.854 iletişim başkanlığı haberi bulunmuştur. Tüm iletişim başkanlığı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ukrayna'da kritik zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Guterres ve Zelenski Lviv’de buluşuyor
Ukrayna'da kritik zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Guterres ve Zelenski Lviv’de buluşuyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy’nin davetine icabetle günübirlik çalışma ziyareti için Ukrayna'ya gitti. Zirvede BM ve Türkiye arabuluculuğunda yapılan tahıl anlaşmasının devamı olarak bir ateşkesin sağlanması, Zelenski ve Putin’in bir araya getirilmesi önemli başlıklar arasında olacak.
18.08.2022Dünya
Erdoğan Ukrayna ziyareti ne zaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Zelenisk görüşmesi ne zaman?
Erdoğan Ukrayna ziyareti ne zaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Zelenisk görüşmesi ne zaman?Erdoğan Zelenisk ne zaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ukrayna ziyareti ne zaman? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zelenski ve Guterres ile tahıl konusunu görüşmek üzere Ukrayna'ya gidiyor.
17.08.2022Gündem
30 yıl sonra kritik ziyaret! Malezya ile devlet nişanı töreni
30 yıl sonra kritik ziyaret! Malezya ile devlet nişanı töreniCumhurbaşkanı Erdoğan ve Malezya Kralı Sultan Abdullah Ri’ayatuddin Al-Mustafa Billah Şah ile Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Devlet Nişanı Tevcih Töreni’ne katıldı.
16.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısı sonrası flaş açıklama
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısı sonrası flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Yüksek İstişare Kurulu (YİK) toplantısı sona erdi. İletişim Başkanlığı, toplantının ardından, "Kurul üyeleri, yurt dışında ve özellikle de Avrupa’da Türkiye aleyhinde yürütülen propagandalar ile bunlara karşı alınacak tedbirler konusunda istişarelerde bulunmuşlardır." açıklamasında bulundu.
11.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı ile görüşecekİletişim Başkanlığı, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor'un, yarın Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceğini açıkladı.
9.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya'ya gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya'ya gidiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin’in daveti üzerine, yarın Soçi’ye günübirlik çalışma ziyareti gerçekleştirecek.
4.08.2022Siyaset
Hafta sonu 2022-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı yapılacak mı? 6-7 Ağustos KPSS sınavı iptal mi? KPSS Alan sınavı ertelenecek mi?
Hafta sonu 2022-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı yapılacak mı? 6-7 Ağustos KPSS sınavı iptal mi? KPSS Alan sınavı ertelenecek mi? KPSS sorularının sızdırıldığı iddiası sonrası ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’ün görevden alınmasıyla ilgili yankılar sürüyor. İddiaya göre, sınavda çıkan coğrafya, tarih, matematik gibi farklı alanlardaki 20'den fazla soru, sınavdan önce bir yayınevinin deneme sınavlarında yer aldı. İddialar üzerine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Devlet Denetleme Kuruluna (DDK) talimat verdiği açıklandı. Öte yandan. 2022 KPSS ile ilgili oturumlar da devam ediyordu Bu hafta sonu yapılacak KPSS alan bilgisi sınavlarının ne olacağı merak konusu oldu. İncelemeler devam ederken, 6-7 Ağustos tarihlerinde yapılacak KPSS Alan Bilgisi sınavlarının iptal olup olmayacağı, sınavın başka bir tarihe ertelenip ertelenmeyeceği de araştırılıyor. Peki, Hafta sonu 2022-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı yapılacak mı? 6-7 Ağustos KPSS sınavı iptal mi? KPSS Alan sınavı ertelenecek mi? İşte 2022 KPSS ile ilgili son gelişmeler…
3.08.2022Eğitim
KPSS'de soruların sızdırıldığı iddiası! ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı: Süreç nasıl işleyecek?
KPSS'de soruların sızdırıldığı iddiası! ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı: Süreç nasıl işleyecek?KPSS'deki bazı soruların, bir yayınevinin deneme sınavında çıktığı öne sürülmüştü. Bu iddia üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Denetleme Kurulu'na inceleme talimatı verdi, gece yarısı da ÖSYM Başkanı'nı görevden aldı. CNN Türk muhabiri Ahmet Türkeş, KPSS'deki sızıntı iddialarıyla ilgili atılacak adımları anlattı.
3.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KPSS'deki sorulara inceleme talimatı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KPSS'deki sorulara inceleme talimatıSon dakika gelişmesi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2022 KPSS Lisans oturumundaki bazı sorulara ilişkin iddialarla ilgili Devlet Denetleme Kuruluna inceleme talimatı verdi.
2.08.2022Gündem
Erdoğan Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev'le telefonda görüştü
Erdoğan Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev'le telefonda görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile telefonda görüştü.
24.07.2022Siyaset
İstanbul’da simge yapılarında 15 Temmuz mapping gösterisi
İstanbul’da simge yapılarında 15 Temmuz mapping gösterisi15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Galata Kulesi, Haydarpaşa Gar ve Atatürk Kültür Merkezi binalarında video mapping gösterisi gerçekleştirildi. Gösteriyi izleyen vatandaşlar cep telefonları ile o anları ölümsüzleştirdi.
15.07.2022Gündem
İstanbul’da simge yapılarında 15 Temmuz mapping gösterisi
İstanbul’da simge yapılarında 15 Temmuz mapping gösterisiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından İstanbul’un simge yapılarında 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan mapping gösterisi gerçekleştirildi.
15.07.2022Haber
Türkiye aşkına, vatan uğruna! 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, binler Saraçhane Meydanı'na akın ediyor...
Türkiye aşkına, vatan uğruna! 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, binler Saraçhane Meydanı'na akın ediyor...15 Temmuz 2016 günü Türkiye, demokrasisine yönelen büyük tehlikeyi canlarını ortaya koyan halkın verdiği destansı mücadele sayesinde bertaraf etti. Millet iradesini hiçe sayan cuntacıların girişimi, sokaklara dökülen halk tarafından tarihin çöplüğüne gömüldü. O gün şehit ve gazi olan kahramanların anısı ise yaşatılmaya devam ediyor.15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde “Türkiye Aşkına” temasıyla Türkiye genelinde ve yurt dışında binlerce anma etkinliği düzenleniyor.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul Saraçhane Meydanı’nda gerçekleşecek etkinliklere katılacak ve millete seslenecek.
Etkinliğe MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katılacak.
15.07.2022Gündem
15 Temmuz programı! 15 Temmuz Demokrasi nöbeti tutulacak mı? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yıldönümü!
15 Temmuz programı! 15 Temmuz Demokrasi nöbeti tutulacak mı? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yıldönümü!15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün bugün 6’ıncı yıldönümü! 15 Temmuz 2016’da halkın ortaya koyduğu destansı mücadele 15 Temmuz darbe girişimine engel oldu. Her yıl olduğu gibi bu yılda da 15 Temmuz, şehitleri anma etkinlikleri düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara ve İstanbul’daki anma törenlerine katılacak. Peki, 15 Temmuz Demokrasi nöbeti tutulacak mı? İşte 15 Temmuz etkinlikleri…
15.07.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gine Bissau Cumhurbaşkanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gine Bissau Cumhurbaşkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gine Bissau Cumhurbaşkanı Umaro Sissoco Embalo ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede iki ülke ilişkileri ve bölgesel konular ele alındı.
12.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Prens Selman ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Prens Selman ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz El Suud ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede iki ülke ilişkileri ve bölgesel konular da ele alındı.
11.07.2022Siyaset
NATO Karargahında 4'lü üyelik zirvesi sona erdi... 'Türkiye istediğini aldı' başlığıyla bildiri
NATO Karargahında 4'lü üyelik zirvesi sona erdi... 'Türkiye istediğini aldı' başlığıyla bildiriCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö, İsveç Başbakanı Andersson ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in katıldığı dörtlü zirve sona erdi. Görüşme sonrası liderler ortak bildiri imza törenine katıldı. 'Türkiye istediğini aldı' başlığıyla verilen ortak bildirinin detayları belli oldu
28.06.2022Gündem
Kritik zirve sona erdi! 3 ülke arasında ortak bildiri imzalandı
Kritik zirve sona erdi! 3 ülke arasında ortak bildiri imzalandıCumhurbaşkanı Erdoğan, 29-30 Haziran olarak 2 gün sürecek olan NATO Zirvesi'ne katılmak üzere gittiği Madrid'e ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö, İsveç Başbakanı Andersson ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in katıldığı dörtlü görüşme sona erdi. Görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. Kısa bir aradan sonra liderler tekrar 4'lü masada buluştu. Yaklaşık bir saat süren ikinci oturum sona erdi. 4 lider görüşmenin ardından ortak mutabakat metni imzaladı.
28.06.2022Siyaset
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan duyurdu: Erdoğan ve Biden görüşmesi yarın
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan duyurdu: Erdoğan ve Biden görüşmesi yarınCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği İspanya'nın Madrid kentinde ikili temaslarda bulunacak. ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan, ABD Başkanı Joe Biden'ın Madrid'de düzenlenen NATO Zirvesi kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Sullivan, "Erdoğan ve Biden’ın yarın görüşme şansı olacak" dedi.
28.06.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO zirvesi için İspanya'ya gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO zirvesi için İspanya'ya gidiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere İspanya'nın başkenti Madrid'e gidecek.
27.06.2022Siyaset
Jens Stoltenberg kimdir? NATO Genel Sekreteri Stoltenberg hayatı!
Jens Stoltenberg kimdir? NATO Genel Sekreteri Stoltenberg hayatı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile telefonda görüştü. Görüşmede İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyelik talebine ilişkin konular ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu iki ülkenin terör örgütü PKK/PYD/YPG’ye karşı somut ve samimi adımlar atması gerektiğini vurguladı. Bu görüşmenin ardından Jens Stoltenberg merak ediliyor. Peki, Jens Stoltenberg kimdir? NATO Genel Sekreteri Stoltenberg hayatı!
25.06.2022Dünya
Marmaris’te orman yangını son durum! Marmaris'te orman yangını devam ediyor mu, söndürüldü mü? Marmaris yangınında son durum ne?
Marmaris’te orman yangını son durum! Marmaris'te orman yangını devam ediyor mu, söndürüldü mü? Marmaris yangınında son durum ne?Marmaris'te orman yangını devam ediyor mu, söndürüldü mü? Muğla’nın Marmaris ilçesinde dün akşam başlayan, rüzgarın da etkisi ile büyüyen orman yangını gece boyu sürdü. Havanın kararınca ara verilen müdahale sabah saatleriyle havadan devam etti. Bakan Kirişci, 14 uçak ve 20 helikopterle yangına müdahale edildiğini bildirdi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bölgede. Yangının tehdit ettiği yerleşim yerleri tahliye edildi. Peki, Marmaris yangınında son durum ne? Marmaris’te orman yangını son durum…
22.06.2022Gündem
Marmaris yangını nerede ve neden çıktı, yangında son durum ne? Marmaris'te yangın bitti mi, ne durumda, yangın söndü mü?
Marmaris yangını nerede ve neden çıktı, yangında son durum ne? Marmaris'te yangın bitti mi, ne durumda, yangın söndü mü?Marmaris yangın nerede çıktı, Marmaris'te yangın söndü mü? Muğla’nın Marmaris ilçesinde dün akşam saatlerinde başlayan ve rüzgarın da etkisi ile büyüyen orman yangını gece saatlerinde rüzgarın etkisini düşürmesiyle ilerleyişini azalttı. Havanın kararmasıyla helikopter müdahalesine ara verilirken, Bakan Kirişci, 14 uçak ve 20 helikopterle alevlere havadan müdahalenin yeniden başladığını bildirdi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yangına yönelik çalışmaları yerinde incelemek üzere bölgeye gitti. MSB de yangını kontrol altına almak için bölgeye derhal destek gönderdi. Yangın nedeniyle bölgeye yakın yerleşim alanındaki evler tahliye edildi. Peki, Marmaris'te orman yangını nerede ve neden çıktı, haritadaki konumu? Marmaris'te yangın bitti mi, ne durumda, yangın söndü mü?
22.06.2022Gündem
Marmaris yangını söndürüldü mü, yangının sebebi ne, yangını kim çıkardı? Marmaris yangın son durum!
Marmaris yangını söndürüldü mü, yangının sebebi ne, yangını kim çıkardı? Marmaris yangın son durum!Marmaris’teki yangın söndürüldü mü, Marmaris yangının sebebi ne? MUĞLA’nın Marmaris ilçesinde dün akşam saatlerinde başlayan ve rüzgarın da etkisi ile büyüyen orman yangını gece boyu sürdü. Havanın kararmasıyla ara verilen havadan müdahale yeniden başladı. Bakan Kirişci, 14 uçak ve 20 helikopterle yangına müdahale edildiğini bildirdi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bölgede. Yangının tehdit ettiği yerleşim yerleri tahliye edildi. Peki, Marmaris yangınını kim çıkardı, Marmaris yangınını kim yaptı, Marmaris yangınında son durum ne? Marmaris'te orman yangını söndürüldü mü, devam ediyor mu? Marmaris'teki yangın kontrol altına alındı mı?
22.06.2022Gündem
Marmaris'teki orman yangınında sabotaj şüphesi
Marmaris'teki orman yangınında sabotaj şüphesiMuğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangını rüzgarın da şiddeti ile büyüdü. Ekiplerin söndürme çalışmaları yoğun şekilde devam ederken, ilk belirlemelere göre, yangının 3 ayrı noktada aynı zamanda çıktığı, bu durumun da sabotaj ihtimalini artırdığı öne sürüldü.
21.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İletişim Başkanlığı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki iletişim başkanlığı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.