Hyundai

Hyundai

Son dakika Hyundai haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Hyundai ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Hyundai haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hyundai

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hyundai gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.040 hyundai haberi bulunmuştur. Tüm hyundai haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yeni ÖTV düzenlemesi 2022 neler getiriyor? Yeni ÖTV düzenlemesiyle 2. el araçlarda indirim olacak mı? ÖTV indirimi olan araçlar 2022!
Yeni ÖTV düzenlemesi 2022 neler getiriyor? Yeni ÖTV düzenlemesiyle 2. el araçlarda indirim olacak mı? ÖTV indirimi olan araçlar 2022!Otomotivde ÖTV düzenlemesini içeren Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazetede yayımlandı. 2022 yılında sıfır araç alımında uygulanacak matrah limitleri değiştirildi. 1600 silindire kadar olan araçlarda vergi dilimi Cumhurbaşkanı Kararı ile 3'ten 5'e çıkarıldı. Peki, Yeni ÖTV düzenlemesi 2022 neler getiriyor? Yeni ÖTV düzenlemesiyle 2. el araçlarda indirim olacak mı? ÖTV indirimi olan araçlar 2022!
17.01.2022Ekonomi
7 milyondan fazla araç satacak!
7 milyondan fazla araç satacak!Hyundai Grubu markalarından Kia ve Hyundai bu yıl 7 milyon adet satışı geçmeyi hedefliyor
13.01.2022Otomobil
ÖTV vergi matrahı! ÖTV düzenlemesi 2022 araç fiyatları ne oldu?
ÖTV vergi matrahı! ÖTV düzenlemesi 2022 araç fiyatları ne oldu?ÖTV düzenlemesi 2022 araç fiyatları merak ediliyor. 2022 yılında sıfır araç alımında uygulanacak matrah limitleri değiştirildi. 1600 silindire kadar olan araçlarda vergi dilimi 3'ten 5'e çıkarıldı. İşte ÖTV düzenlemesi sonrası 2022 araç fiyatları...
13.01.2022Gündem
Hyundai fiyat listesi 2022! ÖTV indirimi sonrası araç fiyatları 2022 ne kadar oldu, ÖTV indirimi 2022 hangi araçlar için geçerli?
Hyundai fiyat listesi 2022! ÖTV indirimi sonrası araç fiyatları 2022 ne kadar oldu, ÖTV indirimi 2022 hangi araçlar için geçerli?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Motor 1600 santimetre küp (cm3) geçmeyenler için yüzde 45, 50, 80 şeklinde üç farklı dilimde uygulanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranlarına ara kademeler eklendi. ÖTV matrahı 120 bin lirayı aşmayan otomobiller yüzde 45'lik vergi oranı diliminde yer alacak. Peki, ÖTV indirimi 2022 hangi araçlar için geçerli? ÖTV sonrası Hyundai fiyat listesi 2022 nedir?
13.01.2022Ekonomi
Araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Bu ay yeni zam geliyor, artış kademeli olarak devam edecek
Araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Bu ay yeni zam geliyor, artış kademeli olarak devam edecekAraba alacaklara kötü haber! Sıfır araba fiyatları bu ay değişiyor. Satışlar 2021'in altına düşecek. Sıfır arabada maliyet artışları kademeli olarak fiyatlara yansıyacak. Uzun süredir küresel düzeyde devam eden çip krizi nedeni ile üretimde aksamlar yaşanıyordu. Bu da fiyatların yükselmesine neden oldu. Sektör temsilcileri araba fiyatlarındaki artışın 2022 yılında da devam edeceğini açıkladı. Otomotiv sektörü dünyada artan hammadde, enerji ve nakliye maliyetleri ile kur farklarını bu aydan itibaren fiyatlara yansıtma hazırlığında.
3.01.2022Otomobil
Manisa'da gece yarısı korkunç kaza: 2 kişi hayatını kaybetti.
Manisa'da gece yarısı korkunç kaza: 2 kişi hayatını kaybetti.Manisa'nın Kula ilçesinde tıra arkadan çarpan minibüste bulunan 2 kişi hayatını kaybetti.
25.12.2021Yaşam
Sıfır araba fiyatlarında son dakika gelişmesi! Yeni zam geldi, Toyota, Renault, Dacia, Kia ve...
Sıfır araba fiyatlarında son dakika gelişmesi! Yeni zam geldi, Toyota, Renault, Dacia, Kia ve...Araba piyasası uzun süredir hareketli. Pandeminin başlaması ile birlikte özel araçlara ilgi arttı. Talebin artışı ile birlikte yaşanan çip krizi nedeni ile üretimin aksaması fiyatlarda beklenenden fazla yükselişe sebep oldu. Birçok firma geçici olarak üretimi durdurma kararı verirken sıfır arabalarda yaşanan kriz, ikinci el piyasasına da zam olarak yansıdı. ÖTV kararı ile uygulanan indirim ise fiyatların düşmesini sağlamadı. Araba fiyatlarına her hafta zam gelmeye devam ediyor. Örneğin Kia Rio’nun manuel vitesli baz versiyonun 3 Kasım’da 191.900 TL olan fiyatı, 19 Aralık’ta 331 bin TL’ye yükseldi. Hyundai’nin İzmit’te ürettiği i10’nun fiyatı da aynı dönemde yüzde 70’ten fazla artarak 300 bin TL’yi geçti.
20.12.2021Otomobil
En ucuz sıfır araba ne kadar? 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!
En ucuz sıfır araba ne kadar? 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!Araç sahibi olmak isteyenler, 2021’in sonuna yaklaşırken güncel araba fiyatlarını araştırmaya başladı. Yeni yılla birlikte otomobillerde fiyat artışı beklentisi nedeniyle pek çok kişi 2022 öncesinde araç fiyatlarını merak ediyor. Otomobil firmalarından da 2022 yılı için özel araç satış kampanyaları gelmeye başladı. Peki, En ucuz sıfır araba ne kadar? Araba fiyatları düştü mü, yükseldi mi? İşte 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!
2.12.2021Ekonomi
Hyundai SUV’lar böyle olacak!
Hyundai SUV’lar böyle olacak!Hyundai, gelecekteki tasarım ve inovasyonları hakkında ipuçları veren SEVEN Concept’ini tanıttı.
18.11.2021Otomobil
Elektrikli otomobil yarışı 2022’de Türkiye’ye geliyor
Elektrikli otomobil yarışı 2022’de Türkiye’ye geliyorTamamen elektrikli otomobillerin kıyasıya mücadele ettiği yepyeni bir uluslararası motor sporları organizasyonu olan PURE-ETCR (Elektrikli Binek Otomobil Dünya Kupası), 2022 yılında Türkiye’ye geliyor.
2.11.2021Otomobil
Hyundai Golf Cup tüm heyecanıyla başlıyor
Hyundai Golf Cup tüm heyecanıyla başlıyorTüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de düzenlenen golf etkinliklerine sponsor olarak desteklerini sürdüren Hyundai, şimdi de 22-24 Ekim tarihlerinde İstanbul Kemer Country Golf Kulübü’nde sporseverlerle bir araya gelmenin heyecanını yaşıyor.
10.11.2021Diğer Sporlar
Elektrikli Kona’nın fiyatı belli oldu!
Elektrikli Kona’nın fiyatı belli oldu!Merakla beklenen Hyundai KONA Elektrik Türkiye’de satışa çıktı.
13.09.2021Otomobil
Rekabet Kurulu'nun 'ÖTV' soruşturmasında flaş karar
Rekabet Kurulu'nun 'ÖTV' soruşturmasında flaş kararRekabet Kurulu, yeni binek otomobil ve hafif ticari araç üreticisi ve dağıtıcısı teşebbüslere yönelik, özel tüketim vergisi (ÖTV) indirimi sonrasında birlikte hareket ederek fiyat artışına gittikleri ve mal arzını kısıtladıkları iddiasıyla yürütülen soruşturmayı tamamladı. Söz konusu kuruluşlara idari para cezası verilmesine gerek olmadığı kararına varıldı.
6.09.2021Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! İlk kez oldu düşüş...
Araba fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! İlk kez oldu düşüş...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Fiyatlarla ilgili çarpıcı gelişme! Araba fiyatlarında 1,5 yıl sonra düşüş gerçekleşti. Benzinli otomobillerin fiyatı Ağustos ayında yüzde 3,4 düşüş kaydederken dizel otomobillerin fiyatı yüzde 1,72 geriledi. İşte araba fiyatlarıyla ilgili tüm gelişmeler...
3.09.2021Ekonomi
Sıfır bulamayan 2. el araç aldı!
Sıfır bulamayan 2. el araç aldı!Geçtiğimiz ağustos ayında yapılan ÖTV indirimi sonrasında fiyatların düşmesi pazarı canlandırmıştı. Ancak tedarik sorunu ve çip krizinin dünya çapında devam etmesi sebebiyle yeterli stoklar bulunamıyor ve talepler karşılanamadığı için tüketici ya beklemek durumunda kalıyor ya da ikinci ele yöneliyor.
1.09.2021 Otomobil
Chevrolet'ten flaş karar! on binlerce aracını geri çağırdı
Chevrolet'ten flaş karar! on binlerce aracını geri çağırdıDünyanın önde gelen otomotiv devi General Motors, Chevrolet Bolt marka otomobillerini geri çağırma kararı aldı.
23.08.2021Otomobil
Renault fiyat listesi! ÖTV indirimi sonrası araç fiyatları
Renault fiyat listesi! ÖTV indirimi sonrası araç fiyatlarıÖzel Tüketim Vergisi (ÖTV) matrahında yapılan değişiklik sonrasında bazı sıfır araçların fiyatları düştü. Resmi Gazete’de yayımlanan haber doğrultusunda Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) matrahları artırıldı. Buna göre; çıplak fiyatı 92 bin lirayı aşmayan otomobiller için ÖTV %45 olarak belirlendi. Söz konusu kararın ardından Renault fiyat listesi aramaları arttı. Peki, Renault fiyat listesi güncellendi mi? İşte ÖTV indirimi sonrası araç fiyatları…
13.08.2021Gündem
Toyota fiyat listesi! ÖTV indirimi 2021 araç fiyatları belli mi?
Toyota fiyat listesi! ÖTV indirimi 2021 araç fiyatları belli mi?Toyota fiyat listesi Cumhurbaşkanı kararıyla ÖTV matrahında düzenlemeye gidilince sorgulanmaya başlandı. Düzenlemeyle birlikte birçok model yüzde 50’lik vergi dilimine düştü, fiyatlar geriledi. Motor silindir hacmi 1600 cm3'ü geçen, 2000 cm3'ü geçmeyen binek otomobillerde ise vergi matrahı 85 bin-135 bin TL aralığından 114 bin-170 bin TL aralığına yükseltildi. Yapılan matrah güncellemesi ile birlikte fiyatı 320 bin TL'ye kadar olan otomobillere 50 bin TL'ye kadar indirim gelecek. İşte Toyota fiyat listesi 2021…
13.08.2021Gündem
Araba fiyatları düşecek mi? Hangi araçlarda ÖTV indirimi var? Matrah değişikliği kararı ardından ÖTV indirimine giren araçlar merak ediliyor!
Araba fiyatları düşecek mi? Hangi araçlarda ÖTV indirimi var? Matrah değişikliği kararı ardından ÖTV indirimine giren araçlar merak ediliyor!ÖTV matrah limitlerinde değişikliğe gidildi. Sıfır otomobil satışlarında kullanılan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) matrahında değişiklik yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası taşıyan karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Kara göre, binek araç Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) matrahları değişti. Söz konusu matrah kararı sonrası otomobil fiyatlarına yönelik araştırmalar arttı. Peki, ÖTV indirimi hangi araçlarda var? Araba fiyatları düşecek mi?
13.08.2021Gündem
Sıfır araçlarda ÖTV indirimi oldu mu? Yeni ÖTV güncellemesi sonrası araç fiyatları…
Sıfır araçlarda ÖTV indirimi oldu mu? Yeni ÖTV güncellemesi sonrası araç fiyatları…Otomobil alım-satım işlemlerinde geçerli olacak ÖTV matrah limitlerinde değişikliğe gidildi. Değişiklik Cumhurbaşkanlığı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Karardan sonra ÖTV sonrası araç fiyatları merak edilmeye başlandı. İşte yeni ÖTV güncellemesi sonrası araç fiyatları…
13.08.2021Gündem
2.elde 150 bin TL’lik araçlar revaçta
2.elde 150 bin TL’lik araçlar revaçtaAğustos itibarıyla sıfır kilometre ve ikinci el araçlarda hareketlilik yaşanması bekleniyor. Özellikle ikinci el araç piyasasında satışların artacağı düşünülüyor.
5.08.2021Otomobil
Satılan 100 otomobilin 34'ü SUV oldu
Satılan 100 otomobilin 34'ü SUV olduTürkiye’de satılan SUV (Spor Amaçlı Araç) araç sayısı her geçen gün artıyor. Geçen yıl ilk 6 ayda 56 bin 96 adet satılırken bu yıl aynı dönemde 105 bin 668 SUV alıcı buldu.
31.07.2021Otomobil
İkinci el otomobilde en çok onlar tercih edildi
İkinci el otomobilde en çok onlar tercih edildiİkinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında geçen ay en çok tercih edilen otomotiv markası 19 bin 766 satışla Volkswagen oldu.
14.07.2021Ekonomi
Yerli Hyundai SUV 201.9 bin TL’den geldi!
Yerli Hyundai SUV 201.9 bin TL’den geldi!Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretimi başlayan üçüncü model olan BAYON yollara çıktı. Aracın yerlilik oranı yüzde 60'ın üzerinde bulunuyor.
5.07.2021Otomobil
ÖTV indirimi gelecek mi? Gözler ÖTV matrahı düzenlemesine çevrildi!
ÖTV indirimi gelecek mi? Gözler ÖTV matrahı düzenlemesine çevrildi!ÖTV indirimi gelecek mi, ÖTV matrahı değişecek mi? Otomobil fiyatlarındaki sert yükseliş gözleri ÖTV matrahı düzenlemesine çevirdi. Aşılma sürecinin hızlanması beraberinde vaka sayısının azalması araba piyasasında hareketliliğe neden olurken ÖTV indirimi merakla bekleniyor. Sektör temsilcileri ve özellikle yerli üreticiler konu ile ilgili bakanlığın kapısını çaldı. Markanın üçüncü yerli modeli Bayon’un lansmanında değerlendirmeler yapan Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Kısa bir süre içerisinde matrah dilimlerinde yeni bir düzenleme olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu. İşte detaylar…
2.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ÖTV indirimiHyundaiötvarabaYeni ÖTV düzenlemesi 2022

Hyundai ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hyundai haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.