Hakaret

Hakaret

Son dakika hakaret haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hakaret ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hakaret haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hakaret

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hakaret gelişmeleri de dahil olmak üzere 12.126 hakaret haberi bulunmuştur. Tüm hakaret haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB yönetimine sert tepki: Tam anlamıyla basiretsizliktir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB yönetimine sert tepki: Tam anlamıyla basiretsizliktirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'da kar yağışı sonrası yaşananların basiretsizlik olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siz kar yağdıktan sonra tedbir alamazsınız, kış mevsimine girerken bütün tedbirlerinizi almalısınız. Biz İstanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz. Çalışmaları koordine etmeleri için ben bakanlarımı o gece İstanbul'a gönderdim." dedi. CHP'li belediyelerin 'engelleniyoruz' iddiasının yalan olduğunu belirten Erdoğan, İstanbul, Ankara, İzmir'in bütçelerinin artırıldığını ve İBB'nin borç batağına sokulduğunu söyledi. Rusya ile Ukrayna arasındaki mevcut gerilimin yeni bir krize dönüşmeden çözülmesi gerektiğini vurgulayan Erdoğan'ın sözleri şöyle;"Ukrayna'nın toprak bütünlüğü ve egemenliğine en başından beri destek verdi. Bu tutumumuzun değişmesi söz konusu değildir. Rusya'nın Ukrayna'ya silahlı bir saldırı ve işgal yoluna gitmeyeceğini temenni ediyorum."
26.01.2022Siyaset
Ekrem İmamoğlu'na tepkiler peş peşe geldi! 'İstanbul'da, Ankara'da belediyeciliğe talip olanların halini gördük'
Ekrem İmamoğlu'na tepkiler peş peşe geldi! 'İstanbul'da, Ankara'da belediyeciliğe talip olanların halini gördük'Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Büyük laflar ederek İstanbul'da, Ankara'da belediyeciliğe talip olanların düştükleri hali gördük. Onların halkımızın en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak kadar acze düştüklerini, bu anlamda eser siyasetini, hizmet belediyeciliğini dahi yerine getiremeyecek bir vizyonu olduklarını gördük" dedi. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirerek, "Dünya şehri diye bir İstanbul’umuz var. Megakent oldu, megaköy. Yazık değil mi? 3 gün önce 'afet var' uyarısı yapıldı. Buna rağmen Sayın Başkan’ı balıkçıda gördük. Bakınız, kimin ne yediğiyle işimiz yok. Ama İstanbullu kar altındayken, bir balıkçıda ve İngiliz Büyükelçisi ile 3 saat ne görüştüğünü o başkan kamuoyuna açıklamak zorunda" açıklamasını yaptı.
26.01.2022Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten İBB'ye karla mücadele konusunda tepki: Büyük bir yönetim zaafiyeti
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten İBB'ye karla mücadele konusunda tepki: Büyük bir yönetim zaafiyetiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik canlı yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, "Türkiye'nin afetle mücadele kapasitesi, belediyenin deneyimleri bakımından bir ölçü ortaya konulduğunda gereken tedbirleri alıp almadığınız ortaya çıkar. Bütün bunlar olurken İstanbul Belediyesi'nin hiçbir şekilde bir hazırlığının olmadığının, koordinasyon içerisinde davranmadığının, büyük bir yönetim zaafı ortaya çıkardığı görüldü." dedi.
26.01.2022Gündem
İmamoğlu’ndan ‘balıkçıda yemek’ iddialarına cevap: Gizli değildi
İmamoğlu’ndan ‘balıkçıda yemek’ iddialarına cevap: Gizli değildiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da yoğun kar ile mücadele sürerken Sarıyer'deki balık restoranında çekilen fotoğrafı doğruladı. İmamoğlu konuyla ilgili AKOM'da düzenlediği basın toplantısında "O mekanda gizli bir yemek değil bu. Zaten kamuya açık bir alan" dedi.
26.01.2022Siyaset
Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi
Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna yapılan itiraz, mahkemece reddedildi.
26.01.2022Gündem
Kadın voleybol liginde şiddet! Su şişesi atıp sahaya girdiler!
Kadın voleybol liginde şiddet! Su şişesi atıp sahaya girdiler!Bolu'da Mert Grup Sigorta ve Bolu Belediyesi Kadın Voleybol takımlarının karşı karşıya geldiği müsabakada hiç görmek istemediğimiz olaylar yaşandı. İddiaya göre taraftarlar karşı takımın kadın sporcularına maç boyunca hakaret ve küfür etti. Karşılaşma bitince de önce su şişesi fırlattılar ardından sahaya girdiler. İddiaya göre Bolu Belediyesi kadın voleybol takımı yöneticileri rakip takımın yönetim kadrosuna da şiddet uyguladı.
25.01.2022Voleybol
Evli milyonlarca çifti kapsıyor! Eşiyle alay eden yandı
Evli milyonlarca çifti kapsıyor! Eşiyle alay eden yandıYalova'da yaşayan Ö.İ., karısının bir ayağının sakat kalması ve ayak başparmağının kapanmamasıyla dalga geçtiğini öne sürerek boşanma davası açtı. Dava, yerel mahkeme tarafından yetersiz gerekçe ile reddedildi. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, kadının kocası ayak başparmağının kapanmaması nedeniyle sürekli alay etmesi nedeniyle kusurlu olarak görülmesi gerektiği kararını verdi.
25.01.2022Yaşam
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan CNN TÜRK'te flaş açıklamalar
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan CNN TÜRK'te flaş açıklamalarAK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Kurtulmuş, Sedef Kabaş olayı için, 'Cumhurbaşkanı'nı eleştirebilirsiniz ama hakaret edemezsiniz.' dedi. Kurtulmuş yaz aylarının başlarında ekonomide rahatlama hissedileceğini belirtti.
25.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
24.01.2022Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Sedef Kabaş'a tepki: O ifadelerin kullanılması ahlak yoksunluğu, pespayeliktir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Sedef Kabaş'a tepki: O ifadelerin kullanılması ahlak yoksunluğu, pespayeliktirAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK gündemine ilişkin basın toplantısı düzenledi. Çelik, "Gazeteci sıfatını taşıyan Sedef Kabaş'ın yaptığı kabul edilemeyecek ahlaksız bir şeydir. O ifadelerin kullanılması ahlak yoksunluğu, pespayeliktir." dedi.
24.01.2022Gündem
Selahattin Demirtaş'a, Davutoğlu'na hakaretten hapis cezası
Selahattin Demirtaş'a, Davutoğlu'na hakaretten hapis cezasıEski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a, dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’na hakaret ettiği iddiasıyla 11 ay 20 gün hapis cezası verildi.
24.01.2022Siyaset
RTÜK'ten Tele 1'e 'Sedef Kabaş' cezası
RTÜK'ten Tele 1'e 'Sedef Kabaş' cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 'Cumhurbaşkanına hakaret' soruşturması kapsamında tutuklanan Sedef Kabaş'ın sözleri nedeniyle Tele 1'e 5 kez program durdurma ve üst sınırdan idari para cezası yaptırımı uyguladı. Aynı ihlalin tekrarları halinde kanalın lisansı iptal edilebilecek.
24.01.2022Gündem
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan suç duyurusu
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan suç duyurusuAK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca, Sedef Kabaş ile aynı programda konuk olan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
24.01.2022Siyaset
HDP binasındaki cinayetin sanığı yeniden hakim karşısında
HDP binasındaki cinayetin sanığı yeniden hakim karşısındaİzmir'de, HDP il binasında Deniz Poyraz'ı (38) tabancayla vurarak öldüren Onur Gencer’in (27), yargılanmasına devam edilecek. Bugün görülecek ikinci duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yapıldı.
24.01.2022Gündem
Uğur Mumcu'nun ölümünün 29. yılı! Uğur Mumcu kimdir? İşte Uğur Mumcu biyografisi!
Uğur Mumcu'nun ölümünün 29. yılı! Uğur Mumcu kimdir? İşte Uğur Mumcu biyografisi!Türk basınının duayen ismi, cesur gazeteci Uğur Mumcu, ölümünün 29. yılında anılıyor. Ankara'da 24 Ocak 1993'te, evinin önünde otomobiline yerleştirilen bombanın infilak etmesi sonucu hayatını kaybeden gazeteci ve yazar Uğur Mumcu, Atatürk ilkelerini ve Türkiye’nin bağımsızlığını tutkuyla savunmuş, teröre karşı kaleminin gücüyle mücadele etmişti. Peki, Uğur Mumcu kimdir? İşte Uğur Mumcu biyografisi!
24.01.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop'tan, Sedef Kabaş'a kınama
TBMM Başkanı Şentop'tan, Sedef Kabaş'a kınamaTBMM Başkanı Mustafa Şentop, gazeteci Sedef Kabaş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözlerini kınadı.
22.01.2022Siyaset
Gaziosmanpaşa'da okula baltayla giren kişi tutuklandı
Gaziosmanpaşa'da okula baltayla giren kişi tutuklandıGaziosmanpaşa'da okula baltalı baskın sonrası ikinci kez gözaltına alınan  E.Y. tutuklandı.
22.01.2022Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop’tan ‘Başkanlık Sistemi’ açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop’tan ‘Başkanlık Sistemi’ açıklamasıSanat, tarih ve kültür konulu Beyoğlu Sohbetleri’nin bu ayki konuğu TBMM Başkanı Mustafa Şentop oldu. Programda, başkanlık sistemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Şentop, “Vesayetçi sistemi tasfiye etmenin yolu, dışarıdan müdahaleyle hükümet kurup, düşürmeyi engellemek, hükümeti doğrudan milletin seçmesini sağlamaktır. İşte bu yeni getirdiğimiz sistemin temel özelliği budur. Bu sistemde müdahale edip, hükümet yıkma veya kurdurtma imkanı yok” dedi.
22.01.2022Siyaset
Sedef Kabaş hakkında son dakika kararı! İfadesi ortaya çıktı
Sedef Kabaş hakkında son dakika kararı! İfadesi ortaya çıktıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle gazeteci Sedef Kabaş, çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan tutuklandı. Kabaş mahkemedeki ifadesinde Sözün orijinali bir atasözüdür. Hatta sözün orijinalini de değiştirerek sarf ettim. Bundan da anlaşılacağı üzere hakaret etme gibi bir kastım yoktur" dedi.
22.01.2022Gündem
RTÜK'ten gazeteci Kabaş'ın sözlerine inceleme
RTÜK'ten gazeteci Kabaş'ın sözlerine incelemeRadyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, gazeteci Sedef Kabaş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine ilişkin inceleme başlatıldığını açıkladı.
22.01.2022Gündem
Sedef Kabaş'a 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan soruşturma
Sedef Kabaş'a 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan soruşturmaGazeteci Sedef Kabaş'a ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ suçundan soruşturma başlatıldı. Gazeteci Sedef Kabaş, bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle gözaltına alındı. Polis nezaretinde evinden alınan Kabaş, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
22.01.2022Gündem
Gaziosmanpaşa'da okula baltalı baskın! 'Saldırmak için koştuğunu gördüm'
Gaziosmanpaşa'da okula baltalı baskın! 'Saldırmak için koştuğunu gördüm'Gaziosmanpaşa'da, öğrenciler arasında çıkan kavga sonrası bir veli baltayla okulu bastı. Korku dolu anların yaşandığı okula polis gelerek, baltalı saldırganı gözaltına aldı. Baltalı baskının güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı.
21.01.2022Gündem
Doktor Ertan İskender’i bıçaklayan sanığa 16 yıl 2 ay hapis cezası!
Doktor Ertan İskender’i bıçaklayan sanığa 16 yıl 2 ay hapis cezası!Ankara’da Doktor Ertan İskender’i elinden ve belinden bıçaklayan Bayram Nargüner, ‘kişiyi yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten öldürmeye teşebbüs’ ve ‘hakaret’ suçlarından 16 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
21.01.2022Gündem
Hemşire Ömür Erez cinayetiyle ilgili flaş gelişme! Katilin ifadesi ortaya çıktı!
Hemşire Ömür Erez cinayetiyle ilgili flaş gelişme! Katilin ifadesi ortaya çıktı!İstanbul Kartal'da aile sağlığı merkezinde hemşire Ömür Erez (33) silahla başından vuruldu. Yaralı şekilde hastaneye kaldırılan Erez hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan saldırgan Rahmi Uygun'un (39) Bağcılar'da yakalandığı öğrenildi. Saldırı anının görüntüleri ortaya çıkarken, saldırganın da ilk ifadesine ulaşıldı.
21.01.2022Yaşam
CHP Grup Başkan Vekili Özkoç Erdoğan'a tazminat ödeyecek
CHP Grup Başkan Vekili Özkoç Erdoğan'a tazminat ödeyecekCHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kişilik hakkını ihlal ettiği gerekçesiyle açılan tazminat davasında, Ankara 35'nci Asliye Hukuk Mahkemesi, Özkoç'un 50 bin TL manevi tazminat ödemesine hükmetti.
20.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Sedef Kabaşak particumhurbaşkanı erdoğanistanbulİBB

Hakaret ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hakaret haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.