Fahrettin Altun Açıklama

Fahrettin Altun Açıklama

Son dakika fahrettin altun açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fahrettin altun açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fahrettin altun açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fahrettin Altun Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fahrettin altun açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 175 fahrettin altun açıklama haberi bulunmuştur. Tüm fahrettin altun açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fahrettin Altun: Sistematik dezenformasyonun son hedefi göçmen politikası oldu
Fahrettin Altun: Sistematik dezenformasyonun son hedefi göçmen politikası olduİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Maruz kaldığımız sistematik dezenformasyon ve toplumsal mühendislik girişimlerinin son hedefi, ülkemizin göçmen politikası oldu. Ancak biz devlet ve millet olarak, bu konuda insani ve vicdani değerlerden uzak şekilde kötücül hesaplarla siyasal menfaat devşirme girişimlerine hiçbir şekilde fırsat vermeyeceğiz" dedi.
11.05.2022Siyaset
Fahrettin Altun: 1915 olaylarına ilişkin kararlar yok hükmündedir
Fahrettin Altun: 1915 olaylarına ilişkin kararlar yok hükmündedirİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "1915 olayları tarihin ve bilimin konusu olması gerekirken; bugün üzerinden 100 yıldan fazla zaman geçmiş olmasına rağmen, hala siyasetin konusu olmaktan kurtulamamıştır. Birçok ülke parlamentosunun Türkiye aleyhine almış olduğu 1915 olaylarına ilişkin kararlar, bilimsel veriler ışığında da uluslararası hukuk nezdinde de yok hükmündedir" dedi.
20.04.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun'dan 'Tıp Bayramı' mesajı
İletişim Başkanı Altun'dan 'Tıp Bayramı' mesajıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.
14.03.2022Siyaset
Fahrettin Altun: Hesabı sorulmayan her ırkçı saldırı, yeni terör eylemlerini beraberinde getiriyor
Fahrettin Altun: Hesabı sorulmayan her ırkçı saldırı, yeni terör eylemlerini beraberinde getiriyorİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Almanya'daki Hanau saldırısının 2’nci yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen panelde, "Tüm meselemiz milyonlarca Türk'ün, onlarca yıldır yaşadığı Almanya'da, kendilerini 'potansiyel kurban' değil, 'eşit birey' gibi hissetmeleri, korkudan azade güvenilir bir yaşam sürebilmeleridir. Hesabı sorulmayan her ırkçı saldırı, yeni terör eylemlerini beraberinde getiriyor" dedi.
21.02.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Türkiye, NATO'nun jeopolitik geleceğinin merkezindeki bir ülkedir
İletişim Başkanı Altun: Türkiye, NATO'nun jeopolitik geleceğinin merkezindeki bir ülkedirİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Türkiye, NATO'nun jeopolitik geleceğinin merkezindeki bir ülkedir. Türkiye, iki kutuplu veya çok kutuplu bir dünyanın gereklilikleri için değil, uluslararası sistemde güvenlik ve istikrarın sembolü olması gerektiği için NATO'nun parçasıdır" dedi.
17.02.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Göçmenler sorunun kaynağı değil, sorunun mağdurlarıdır
İletişim Başkanı Altun: Göçmenler sorunun kaynağı değil, sorunun mağdurlarıdırCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, medyada ve siyaset dünyasındaki popülist eğilimlerin göçmenlere yönelik nefreti körüklediğini belirterek, “Göçmenler, sığınmacılar; sorunun kaynağı değil, sorunun mağdurlarıdır. Medyada göçmenlerin temsili noktasında adil bir tutuma ihtiyacımız var” dedi.
26.01.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Temel amacımız, Türkiye markasını güçlendirmek
İletişim Başkanı Altun: Temel amacımız, Türkiye markasını güçlendirmekİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "En temel amacımız, her şeyden önce Türkiye markasını güçlendirmek. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarla ülkemizin mevcut potansiyelini, kapasitesini ortaya koymaya ve bütün dünyaya Türkiye'nin bu gücünü ve kapasitesini en doğru ve güvenilir şekilde, en doğru araçlarla aktarmaya gayret ediyoruz" dedi.
15.12.2021Siyaset
Türkiye'den ABD'ye sert tepki!
Türkiye'den ABD'ye sert tepki!Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde toplandı. Toplantı sonrası Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun açıklama yayınladı.
15.12.2020Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Türkiye'nin corona virüsle mücadelesi dünya için emsal
İletişim Başkanı Altun: Türkiye'nin corona virüsle mücadelesi dünya için emsalİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Türkiye'nin corona virüsle mücadelesi dünya için emsal teşkil etmektedir. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız, bu konuda hükümetimize ne olursa olsun en insani şekilde hareket edilmesi yönünde talimat verdi" dedi.
27.04.2020Gündem
Fahrettin Altun: Çalışanların maaşlarından kesinti yapılması düşünülemez
Fahrettin Altun: Çalışanların maaşlarından kesinti yapılması düşünülemezİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Milli Dayanışma Kampanyası, tamamen gönüllülük esasına dayalı bir kampanyadır. Bu anlamda kamudaki hiçbir kurum ya da kuruluşun, kampanyaya destek amacıyla çalışanlarının maaşlarından kesinti yapması düşünülemez." dedi.
1.04.2020Gündem
Fahrettin Altun'dan açıklama: 'Sayıyı arttırıyoruz'
Fahrettin Altun'dan açıklama: 'Sayıyı arttırıyoruz'İletişim Başkanı Fahrettin Altun, corona virüsle ilgili sıkı önlemler alındığını ve test sayısının arttırdığını açıkladı.
25.03.2020Gündem
Veliaht Prens Muhammed bin Selman Ankara’da!
Veliaht Prens Muhammed bin Selman Ankara’da!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı resmi törenle karşıladı.
22.06.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: İfade hürriyeti geçmişte olmadığı kadar güvence altına alınmıştır
İletişim Başkanı Altun: İfade hürriyeti geçmişte olmadığı kadar güvence altına alınmıştırİletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Medya özgürlüğü ve ifade hürriyeti geçmişte olmadığı kadar bugün genişletilmiştir, güvence altına alınmıştır. Bu gerçeğe rağmen basın özgürlüğü ve ifade hürriyeti gibi kavramlar içeride ve dışarıda ülkemiz aleyhine çarpıtılmıştır” dedi.
1.06.2022Siyaset
Fahrettin Altun: İstanbul, tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük meşalesi olmuştur
Fahrettin Altun: İstanbul, tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük meşalesi olmuşturCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul'un fethinin 569'uncu yıl dönümüne ilişkin, "İstanbul, altı asırdır tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük, hoşgörü ve barış meşalesi olmuştur. Atalarımız, bu şehrin küresel barış davasını ilerletmedeki merkezi önemini anlamışlardı" dedi.
29.05.2022Siyaset
Fahrettin Altun: Tüm kurumlarımız göç konusunu yakından takip etmekte
Fahrettin Altun: Tüm kurumlarımız göç konusunu yakından takip etmekteCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başta İçişleri Bakanlığımız ve Milli Savunma Bakanlığımız olmak üzere ilgili tüm kurumlarımız, sınırlarımız içinde ve dışında göç konusunu yakından takip etmekte, gerekli tedbirleri almakta, herhangi bir düzensizliğe asla izin vermemektedir" ifadelerini kullandı.
6.05.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun'dan Ermenistan açıklaması
İletişim Başkanı Altun'dan Ermenistan açıklamasıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Ermeni vatandaşlarımızla bin yıla varan köklü birlikteliğimizden ilham alarak geleceği beraber inşa etmeye devam ediyoruz. Daha adil bir hafızanın oluşturulması, Türkiye ile Ermenistan arasındaki normalleşmeye de elbette katkıda bulunacak bir husustur” dedi.
24.04.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun’dan Ukrayna’da saldırıya uğrayan Türk gazetecilere ilişkin açıklama
İletişim Başkanı Altun’dan Ukrayna’da saldırıya uğrayan Türk gazetecilere ilişkin açıklamaİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Ukrayna'da saldırıya uğrayan CNN Türk ve A Haber çalışanı gazetecilere geçmiş olsun dileğinde bulundu.
3.03.2022Gündem
Güvenlik zirvesi nedir, neden toplanır ve zirvede kimler var? Güvenlik zirvesi sonucu açıklandı mı?
Güvenlik zirvesi nedir, neden toplanır ve zirvede kimler var? Güvenlik zirvesi sonucu açıklandı mı?Rusya'nın Ukrayna'ya askeri müdahalesine ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan güvenlik zirvesi sona erdi. Peki, Güvenlik zirvesi nedir, neden toplanır ve zirvede kimler var? Güvenlik zirvesi sonucu açıklandı mı?
24.02.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Covid-19 testi pozitif çıktı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Covid-19 testi pozitif çıktı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi  Emine Erdoğan da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz." dedi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yaptığı açıklamada, "Omicron varyantının hızla yayıldığı bu dönemde hafif belirtiler üzerine Sn. Cumhurbaşkanımız ve değerli eşleri Emine Erdoğan için yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı. Sağlık durumları çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi. Kendilerine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum." dedi.
6.02.2022Gündem
MSB duyurdu: Kış Kartalı Hava Harekatı ile terör sığınakları imha edildi
MSB duyurdu: Kış Kartalı Hava Harekatı ile terör sığınakları imha edildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), "Irak ve Suriye kuzeyinde bulunan ve teröristler tarafından üs olarak kullanılan Derik, Sincar ve Karacak bölgelerindeki terör yuvalarına karşı Kış Kartalı Hava Harekâtı icra edilmiştir" açıklamasında bulundu.
1.02.2022 Gündem
RTÜK'ten gazeteci Kabaş'ın sözlerine inceleme
RTÜK'ten gazeteci Kabaş'ın sözlerine incelemeRadyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, gazeteci Sedef Kabaş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine ilişkin inceleme başlatıldığını açıkladı.
22.01.2022Gündem
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşıladı...
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşıladı...Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Ankara'ya resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçic'i resmi törenle karşıladı.
18.01.2022Siyaset
Hazine Bakanlığı'nda devir teslim! Bakan Nebati'den faiz mesajı
Hazine Bakanlığı'nda devir teslim! Bakan Nebati'den faiz mesajıSon dakika haberi... Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti. Ardından Lütfi Elvan'dan Hazine ve Maliye Bakanlığı görevini devralan Nebati, faiz politikasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Bakan Nebati, "Makamlar gelip geçici, önemli olan yapılan hizmetler. Türkiye salgın sürecinde salgın sürecinde en hızlı toparlanan ülkelerden birisi haline geldi. Ekonomik olarak tam bağımsız bir Türkiye misyonu ile yeni bir yola girdik. Bu süreçte göreve gelirken bizlerin en önemli önceliği yüksek faiz olamayacak" dedi.
2.12.2021Ekonomi
Malatya'da bina çöktü! Çok sayıda yaralı var...
Malatya'da bina çöktü! Çok sayıda yaralı var...Malatya İnönü caddesinde bir bina çöktü. Arama-kurtarma çalışmaları sırasında 13 kişi yaralı olarak kurtarıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Malatya merkezde bir binanın çökmesi sebebiyle 13 kişi yaralandı. Yaralıların tedavisi hastanelerimizde devam ediyor" dedi.
9.11.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun'dan 'siyasi cinayetler' iddiasıyla ilgili açıklama
İletişim Başkanı Altun'dan 'siyasi cinayetler' iddiasıyla ilgili açıklamaİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Muhalefet partilerinin kimi temsilcileri ardı ardına, ülkemizde “siyasi cinayetler” olacağı iddialarını gündeme getirmektedir. Ülkemizde korku iklimi oluşturmayı amaçlayan bu tür iddiaları gündeme getirenleri, ellerindeki bilgileri savcılarımızla paylaşmaya davet ediyoruz." dedi.
11.10.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Fahrettin Altun Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fahrettin altun açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.