Europol

Europol

Son dakika europol haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan europol ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını europol haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Europol

haberleri sayfasında son dakika yaşanan europol gelişmeleri de dahil olmak üzere 208 europol haberi bulunmuştur. Tüm europol haberleri aşağıda listelenmiştir.
Organize suç örgütü lideri Kurtuluş ve yöneticisi Camgöz Türkiye'ye iade edilecek
Organize suç örgütü lideri Kurtuluş ve yöneticisi Camgöz Türkiye'ye iade edilecekEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İnterpol-Europol Daire Başkanlığından yapılan açıklamada, haklarında kırmızı bülten çıkarılan Serkan Kurtuluş ve Lider Camgöz'ün, sahte pasaport ile Arjantin'de yakalanmaları sonrası Türkiye'ye iadeleri konusunda yapılan talebin, adli makamlar kabul edildiği duyuruldu.
25.12.2022Gündem
Kırmızı bültenle aranan uyuşturucu baronu Atilla Önder İspanya’da yakalandı
Kırmızı bültenle aranan uyuşturucu baronu Atilla Önder İspanya’da yakalandıEmniyet Genel Müdürlüğü, kırmızı bültenle aranan uyuşturucu baronu Atilla Önder'in İspanya'da yakalandığını ve Türkiye’ye getirileceğini açıkladı.
22.12.2022Gündem
Kırmızı bültenle aranan Serkan Akbaba Almanya’da yakalanarak Türkiye'ye getirildi
Kırmızı bültenle aranan Serkan Akbaba Almanya’da yakalanarak Türkiye'ye getirildiKasten öldürme ve kasten yaralama suçlarından kırmızı bültenle aranan Serkan Akbaba Almanya’nın Mannheim şehrinde yakalanarak Türkiye'ye getirildi.
1.12.2022Gündem
Bakan Soylu'dan düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı konutlara eşya yardımı yapılacak
Bakan Soylu'dan düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı konutlara eşya yardımı yapılacakDüzce’de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından Düzce Valiliğinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla afet koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "90 bin liraya kadar eşya yardımı yapacağız. Aynı zamanda 30 bin liraya kira ve taşınma yardımı gerçekleştireceğiz. Ağır hasarlı binalarda kiracılar varsa bunlara da 15 bin lira kadar taşınma yardımı gerçekleştireceğiz" dedi.
24.11.2022Gündem
EGM'den Bakan Soylu ve EUROPOL ismi ile gönderilen mailler hakkında uyarı
EGM'den Bakan Soylu ve EUROPOL ismi ile gönderilen mailler hakkında uyarıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), EUROPOL'den ya da İçişleri Bakanlığından gönderildiği izlenimi veren, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da ismi kullanılan ve dolandırıcılık niyeti ile atılan mailler hakkında uyarıda bulundu.
24.11.2022Gündem
EGM'den dolandırıcılık uyarısı
EGM'den dolandırıcılık uyarısıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), son dönemde dolandırıcılık ve zararlı yazılım amacıyla vatandaşların mail adreslerine gönderilen e-postalara karşı uyarıda bulundu.
24.11.2022Gündem
Kırmızı bültenle aranıyordu! Arnavutluk'ta yakalanan Salih Akkurt tutuklandı
Kırmızı bültenle aranıyordu! Arnavutluk'ta yakalanan Salih Akkurt tutuklandıFirari olarak kırmızı bültenle aranırken Arnavutluk'ta yakalanarak Türkiye'ye getirilen Salih Akkurt tutuklandı.
11.11.2022Gündem
Salih Akkurt kimdir? Kırmızı bültenle aranan Salih Akkurt Türkiye'ye getirildi!
Salih Akkurt kimdir? Kırmızı bültenle aranan Salih Akkurt Türkiye'ye getirildi!Firari olarak kırmızı bültenle aranırken Arnavutluk'ta yakalanan Salih Akkurt, Türkiye'ye getirildi.
10.11.2022Gündem
Kırmızı bültenle aranırken Arnavutluk'ta yakalanan Salih Akkurt Türkiye'ye getirildi
Kırmızı bültenle aranırken Arnavutluk'ta yakalanan Salih Akkurt Türkiye'ye getirildiFirari olarak kırmızı bültenle aranırken Arnavutluk'ta yakalanan Salih Akkurt, Türkiye'ye getirildi.
9.11.2022Gündem
Türk İnterpol’ü göz açtırmıyor! Mafya tipi suç örgütü liderleri yurt dışında yakalandı
Türk İnterpol’ü göz açtırmıyor! Mafya tipi suç örgütü liderleri yurt dışında yakalandıTürk Polis Teşkilatı'nın yurt içinde mafya tipi suç örgütleri ile yaptığı etkin mücadele, uluslararası alanda da hız kesmeden devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü İnterpol- Europol Daire Başkanlığınca oluşturulan özel ekip, aralarında Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer’in de yer aldığı 7 suç örgütü firarisinin bulundukları ülkelerde yakalanmasını sağlarken, bu yıl içerisinde 84 suçlunun da Türkiye’ye iade edilmesini sağladı.
21.09.2022Gündem
Emniyet Müdürü atamaları 2022! İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaz dönemi atamaları: Emniyet Müdürü, İl Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri listesi!
Emniyet Müdürü atamaları 2022! İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaz dönemi atamaları: Emniyet Müdürü, İl Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri listesi!Emniyet Müdürü atamaları 2022 yapıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde yaz dönemi atamaları çerçevesinde değişikliğe gidildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yaz dönemi atamaları çerçevesinde değişikliğe gidildi. Atamalar dahilinde 21 emniyet müdürü ve emniyet amirinin çeşitli illere tayin olurken, 12 Emniyet müdürü ve emniyet amiri ise İstanbul'da görevlendirildi. İşte İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaz dönemi atamaları ile Emniyet Müdürü, İl Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri listesi…
İstanbul Emniyetinde görev değişikliği
İstanbul Emniyetinde görev değişikliğiİstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde yaz dönemi atamaları çerçevesinde değişikliğe gidildi. Atamalar dahilinde 21 emniyet müdürü ve emniyet amirinin çeşitli illere tayin olurken, 12 Emniyet müdürü ve emniyet amiri ise İstanbul’da görevlendirildi.
18.08.2022Gündem
Narkotik: Uyuşturucudan gelir sağlayan PKK, yandaşları ve NARKOTERÖR'le mücadelede kararlıyız
Narkotik: Uyuşturucudan gelir sağlayan PKK, yandaşları ve NARKOTERÖR'le mücadelede kararlıyızEmniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'ndan, uyuşturcu ticareti ve PKK ilişkisine yönelik yayımlanan raporda, "Yıllardır sistematik şekilde devam ettiği uyuşturucu ticaretinden milyarlarca dolar gelir sağlayan, çocuklarımızı zehirleyen, elde ettiği gelirle terörist faaliyetlerini sürdüren PKK, yandaşları ve NARKOTERÖR'le mücadelede kararlıyız" ifadeleri kaydedildi.
16.08.2022Gündem
Interpol arıyordu! Çete lideri Türkiye'den sınır dışı edildi
Interpol arıyordu! Çete lideri Türkiye'den sınır dışı edildiAvustralya'nın 2016'dan bu yana Interpol üzerinden mavi bültenle aradığı uyuşturucu kaçakçısı ve Komançero (Comancheros) motosiklet çetesi lideri Mark Douglas Buddle, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yakalandıktan sonra Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan ülkesine gönderildi.
3.08.2022Gündem
Sakın bu linke tıklamayın! EGM uyardı: Cinsel suçlu olarak...
Sakın bu linke tıklamayın! EGM uyardı: Cinsel suçlu olarak...Emniyet Genel Müdürlüğünden vatandaşlara son dakika uyarısı geldi. EGM, genel müdürlük ile EUROPOL'den gönderildiği izlenimi verilen, dolandırıcılık ve zararlı yazılım maksatlı e-postalardaki linklerin açılmaması ve ekindeki dosyaların indirilmemesi uyarısında bulundu. Açıklamada e-postalardan örnek görseller de paylaşıldı. Söz konusu dolandırıcılık maksatlı e-postalardaki "Cinsel suçlu olarak kaydedileceksiniz, bilgisayarınızın başında ne yaptığınız görülecek" şeklindeki ifadeler dikkat çekti.
1.08.2022Gündem
Skandal ortaya çıktı: Terör örgütü PKK/YPG Avrupalı teröristlere eğitim verdi
Skandal ortaya çıktı: Terör örgütü PKK/YPG Avrupalı teröristlere eğitim verdiAvrupa Birliği (AB) Polis Teşkilatı Europol'ün yayımladığı "Avrupa Birliği Terörizm Durumu ve Trendi 2022 Raporu"nda, PKK'nın Avrupa'dan topladığı yardımlarla faaliyetlerini sürdürdüğü belirtilerek, PKK/YPG’nin Avrupalı teröristlere eğitim verdiği ifade edildi.
13.07.2022Dünya
Herkesi ilgilendiriyor! Bu mesajı sakın açmayın
Herkesi ilgilendiriyor! Bu mesajı sakın açmayınBu mesaja dikkat. Sakın o linke tıklamayın. Kritik uyarı yapıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü, “paula.moreira@aluno.unb.br” e-posta adresinden gönderilen iletilerin içeriğindeki linkleri açması ve ekinde bulunan dosyaları indirmesi halinde maddi/manevi zarara uğrama riski oluşabileceği uyarısında bulundu. İşte son dakika haberinin detayları...
30.06.2022Gündem
Memet Gezer kimdir? Reyhanlı Katliamında talimat verdiği iddia edilen Memet Gezer nereli, kaç yaşında?
Memet Gezer kimdir? Reyhanlı Katliamında talimat verdiği iddia edilen Memet Gezer nereli, kaç yaşında?Reyhanlı Katliamının planlayıcısı Yusuf Nazik’in ifadelerinde, “saldırının talimatını aldım” dediği, ABD'de tutuklu bulunan uyuşturucu baronu Memet Gezer Türkiye’ye getirildi. Söz konusu gelişmenin ardından Memet Gezer hakkında yapılan aramalar arttı. Peki, Memet Gezer kimdir, nereli, kaç yaşında?
30.06.2022Gündem
Reyhanlı saldırısının talimatını veren Memet Gezer Türkiye'ye getirildi
Reyhanlı saldırısının talimatını veren Memet Gezer Türkiye'ye getirildiİçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, Reyhanlı katliamının planlayıcısı Yusuf Nazik'in ifadelerinde, "Saldırının talimatını aldım" dediği, Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) tutuklu bulunan uyuşturucu baronu Memet Gezer'in Türkiye’ye getirildiğini duyurdu.
30.06.2022Gündem
Hrant Dink suikastı ile ilgili son dakika gelişmesi! Kırgızistan'da yakalandı
Hrant Dink suikastı ile ilgili son dakika gelişmesi! Kırgızistan'da yakalandıEmniyet Genel Müdürlüğü, 2007 yılında gazeteci Hrant Dink'e yapılan suikasttan 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Ahmet İskender’in Interpol tarafından Kırgızistan’da yakalanarak Türkiye’ye getirildiğini duyurdu.
27.03.2022Gündem
Telegram'da kadınlar için büyük tehlike! Çıplak fotoğraflar...
Telegram'da kadınlar için büyük tehlike! Çıplak fotoğraflar...Dünya çapında en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram'la ilgili araştırma korkunç bir gerçeği ortaya koydu. BBC tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre kadınların izni olmadan paylaşılan çıplak fotoğraflarla dünya çapında şantaj ve taciz yapılıyor.
16.02.2022Gündem
Veri skandalı patladı, dünya diken üstünde! Avrupa'nın 'Snowden' vakası
Veri skandalı patladı, dünya diken üstünde! Avrupa'nın 'Snowden' vakasıAB polis teşkilatı Europol'ün milyonlarca kişiye ait hassas bilgileri yasa dışı bir şekilde toplandığı tespit edildi. Avrupa Veri Koruma Denetçisi'nin kişisel verileri silmesi talimatı vermesine rağmen Europol direniyor ve yakın zamanda oluşacak yasal bir zemini bekliyor.
13.01.2022Dünya
Yeni tehlike Türkiye dahil 195 ülkeyi tehdit ediyor! Hepsi hedefte: Devletler de işin içine girince...
Yeni tehlike Türkiye dahil 195 ülkeyi tehdit ediyor! Hepsi hedefte: Devletler de işin içine girince...Dünyada teknolojik gelişmeler sanal hayat neredeyse gerçek hayatla eşdeğer bir hâl aldı. Kötü amaçlı yazılarımlar artık hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor. Kişisel bilgileri bu yollarla ele geçirilen çok sayıda kişi ciddi problemler yaşıyor. Yakın zamanda ortaya çıkan yeni bir tehlike ise siber güvenlik konusunda yaşanan endişeleri iyice artırdı.
Kripto kraliçesi! Ortaya çıktı, OneCoin...
Kripto kraliçesi! Ortaya çıktı, OneCoin...Sanal para birimi görünümü altında bir saadet zinciri olan ve “tarihin en büyük dolandırıcılıklarından birini” gerçekleştiren OneCoin’in kurucusu Dr. Ruja Ignatova’nın 2017’de ortadan kaybolmadan önce İngiltere’nin başkenti Londra’da gizlice ev aldığı ve değerli eşyalarını bu mülkte sakladığı ortaya çıktı.
7.11.2021Dünya
Tosuncuk'un ağabeyi Fatih Aydın adliyeye sevk edildi
Tosuncuk'un ağabeyi Fatih Aydın adliyeye sevk edildiÇiftlik Bank davası sanığı Mehmet Aydın'ın ağabeyi Fatih Aydın, emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Anadolu Adliyesi'ne sevk edildi.
5.11.2021Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Europol ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki europol haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.