Dolmabahçe Sarayı

Dolmabahçe Sarayı

Son dakika Dolmabahçe Sarayı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Dolmabahçe Sarayı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Dolmabahçe Sarayı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Dolmabahçe Sarayı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan dolmabahçe sarayı gelişmeleri de dahil olmak üzere 682 dolmabahçe sarayı haberi bulunmuştur. Tüm dolmabahçe sarayı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a tepki: Vahşet boyutuna ulaştı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a tepki: Vahşet boyutuna ulaştı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı Açılış Kongresi'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Batı komşumuz Yunanistan'ın göçmenlere karşı gösterdiği tavır artık vahşet boyutuna varmıştır" diyerek tepki gösterdi.
23.12.2022Gündem
Atatürk’ün son sözü neydi? Atatürk ölmeden önce ne dedi? İşte Atatürk’ün son anları
Atatürk’ün son sözü neydi? Atatürk ölmeden önce ne dedi? İşte Atatürk’ün son anlarıTürkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının ardından 84 yıl geçti. Büyük önder, milletinin ve vatanının bağımsızlığı için yılmadan çalışan, gerçekleştirdiği devrimlerle de dâhi bir devlet adamı olarak tarihe geçti. Millet olarak hüzün ve matemi yeniden yaşarken Atatürk’ün pek bilinmeyen son günleri ve son sözlerinin ne olduğu sıklıkla araştırılıyor. Peki, Atatürk’ün son sözü neydi? Atatürk ölmeden önce ne dedi? İşte Atatürk’ün son anları!
10.11.2022Gündem
Türkiye Ata’sını anıyor! 84 yıldır bitmeyen özlem
Türkiye Ata’sını anıyor! 84 yıldır bitmeyen özlemTürkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938'de hayata gözlerini yumdu. İşte az bilinen fotoğraflarıyla ölümünün 84. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk...
10.11.2022Gündem
Dolmabahçe Sarayı 10 Kasım’da açık mı? Dolmabahçe Sarayı nerede? Dolmabahçe Sarayı 71 numaralı oda kimin?
Dolmabahçe Sarayı 10 Kasım’da açık mı? Dolmabahçe Sarayı nerede? Dolmabahçe Sarayı 71 numaralı oda kimin? Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden 84 yıl geçti.10 Kasım 1938’de Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe Sarayı'ndaki odası ölüm yıl dönümünde ziyarete açılacak. Peki, Dolmabahçe Sarayı 10 Kasım’da açık mı? Dolmabahçe Sarayı nerede? Dolmabahçe Sarayı 71 numaralı oda kimin? Dolmabahçe Sarayı’na nasıl gidilir? Dolmabahçe Sarayı Atatürk’ün odası ziyaret edilecek mi? Dolmabahçe Sarayı yol tarifi!
9.11.2022Gündem
6 Ekim tatil mi? İstanbul’un Kurtuluşu bugün okullar, kamu kuruluşları, işyerleri ve özel sektöre resmi tatil mi?
6 Ekim tatil mi? İstanbul’un Kurtuluşu bugün okullar, kamu kuruluşları, işyerleri ve özel sektöre resmi tatil mi?İstanbul'un Kurtuluşu'nun 99. yılı kutlanıyor. 13 Kasım 1918'de fiilen başlayan İstanbul'un işgali 4 yıl 10 ay 23 gün sürerek 6 Ekim 1923 tarihinde sona erdi. İşgalin sona erdiği 6 Ekim ise İstanbul'un kurtuluş olarak takvimlerdeki yerini aldı. Peki, 6 Ekim tatil mi? İstanbul’un Kurtuluşu bugün okullar, kamu kuruluşları, işyerleri ve özel sektöre resmi tatil mi?
6.10.2022Gündem
6 Ekim ne günü? 6 Ekim bugün İstanbul'un Kurtuluşu mu, İstanbul’un Kurtuluşu hangi gün, ne zaman?
6 Ekim ne günü? 6 Ekim bugün İstanbul'un Kurtuluşu mu, İstanbul’un Kurtuluşu hangi gün, ne zaman?İstanbul’un kurtuluşunun 100. Yılı yaklaşırken “6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu mu, İstanbul’un Kurtuluşu hangi gün, ne zaman?” sorularına da yanıt aranmaya başlandı. İtilaf Devletleri tarafından 13 Kasım 1918'de fiilen işgal edilen İstanbul'un işgalden kurtuluşunun 99. yılı kutlanacak. 6 Ekim’de kamu kurum ve kuruluşları ise normal mesai saatlerinde hizmet vermeye devam edecek, okullar da açık olacak. Peki, 6 Ekim ne günü, İstanbul’un Kurtuluşu hangi gün?
6.10.2022Gündem
İstanbul'un Kurtuluşu ne zaman, hangi gün ve tarihte, yarın mı? İstanbul'un kurtuluş tarihi ve günü!
İstanbul'un Kurtuluşu ne zaman, hangi gün ve tarihte, yarın mı? İstanbul'un kurtuluş tarihi ve günü!İtilaf Devletleri donanmaları 30 Ekim 1918'de imzalanan Mondros Ateşkes Antlaşması'na dayanarak, 13 Kasım 1918'de İstanbul’u işgal etti. 1923'te ise Şükrü Naili Paşa komutasındaki 3. Kolordu İstanbul'a girdi ve işgal resmen sonlandı. İtilaf Devletleri tarafından fiilen işgal edilen İstanbul'un işgalden kurtuluşunun 100. Yılı için az bir süre kaldı. Peki, İstanbul'un Kurtuluşu ne zaman, hangi gün ve tarihte, yarın mı? İstanbul'un kurtuluş tarihi ve günü!
5.10.2022Gündem
6 Ekim resmi tatil mi? İstanbul’da okullar, üniversiteler, işyerleri 6 Ekim 2022 İstanbul’un Kurtuluşu tatil mi?
6 Ekim resmi tatil mi? İstanbul’da okullar, üniversiteler, işyerleri 6 Ekim 2022 İstanbul’un Kurtuluşu tatil mi?6 Ekim tatil mi, İstanbul’un kurtuluşu okullar, üniversiteler, işyerleri tatil mi? 13 Kasım 1918'de İtilaf Devletleri tarafından fiilen işgal edilen İstanbul'un işgalden kurtuluşunun 99'uncu yılında resmi tatil olup olmadığı merak ediliyor. İstanbul'un kurtuluşu tarihi olan 6 Ekim’de kamu kurum ve kuruluşların normal mesai saatlerine devam edip etmeyeceği sorgulanıyor.
4.10.2022Gündem
Çay bahçesinde yangın çıktı! Pazar yerine sıçramadan söndürüldü
Çay bahçesinde yangın çıktı! Pazar yerine sıçramadan söndürüldüIsparta'nın Sütçüler ilçesinde çay bahçesinde yangın çıktı. Yangın yakındaki pazar yerine sıçramadan, yaklaşık 1 saatte söndürüldü.
2.09.2022Yaşam
Dolmabahçe Sarayı’nın 166 yıllık kristal şamdanlarına özel bakım
Dolmabahçe Sarayı’nın 166 yıllık kristal şamdanlarına özel bakımDolmabahçe Sarayı’nın Harem Bölümü’ndeki en görkemli salonlarından olan Mavi Salon’un 166 yıllık geçmişe sahip avizelerinin kristal şamdanları, 6 kişilik uzman ekip tarafından özenle yerlerinden çıkartılarak bakımları gerçekleştiriliyor.
2.09.2022Yaşam
Kemal Kılıçdaroğlu, 120 milletvekili ile Erzurum'a geldi
Kemal Kılıçdaroğlu, 120 milletvekili ile Erzurum'a geldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin haftalık toplantısını yapmak üzere 120 milletvekili ile Erzurum'a geldi.
2.08.2022Siyaset
Tahıl sevkiyatında detaylar belli oldu! Türkiye denetleyecek, boğazlarda ve...
Tahıl sevkiyatında detaylar belli oldu! Türkiye denetleyecek, boğazlarda ve...Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Dolmabahçe Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BM Genel Sekreteri António Guterres'in katılımı ile düzenlenen tarihi 'tahıl koridoru' anlaşması sonrası CNN Türk'te sevkiyatın detaylarını açıkladı. Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Tahıl sevkiyatı Ukrayna'daki 3 liman üzerinden yapılacak. Türkiye boğazlara giriş-çıkış öncesi, gemi kontrolü yapacak." ifadeleri kullanıldı.
22.07.2022Gündem
İbrahim Kalın'dan tahıl koridoru açıklaması: Türkiye'nin diplomatik başarısıdır
İbrahim Kalın'dan tahıl koridoru açıklaması: Türkiye'nin diplomatik başarısıdırCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Karadeniz'den Ukrayna tahılının güvenli şekilde geçirilmesi için Dolmabahçe Sarayı'nda gerçekleştirilen tahıl koridoru imza töreninin ardından açıklamalarda bulundu. Kalın, anlaşmanın Türkiye'nin diplomatik başarısı olduğunu söylerken, "Tek mesele tahıl sevkiyatı değil. Orada insanlar ölüyor, evler yıkılıyor. Bunun önüne geçmek gerek. Biz bu denge politikamızı tutarlı bir şekilde devam ettireceğiz" dedi.
22.07.2022Siyaset
İstanbul'da tarihi gün! Tahıl koridoru için imzalar atıldı...
İstanbul'da tarihi gün! Tahıl koridoru için imzalar atıldı...Karadeniz üzerinden dünya pazarlarına tahıl taşınmasına ilişkin anlaşma Dolmabahçe Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BM Genel Sekreteri António Guterres'in katılımı ile düzenlenen törende imzalandı. Erdoğan, "Son derece önemli planın icrası İstanbul'da kurulacak müşterek koordinasyon merkezi tarafından gerçekleştirilecektir." dedi.
22.07.2022Gündem
Asgari ücret canlı yayın 1 Temmuz 2022! Dolmabahçe Sarayı'da asgari ücret zammı canlı yayın ile Cumhurbaşkanı tarafından açıklanıyor!
Asgari ücret canlı yayın 1 Temmuz 2022! Dolmabahçe Sarayı'da asgari ücret zammı canlı yayın ile Cumhurbaşkanı tarafından açıklanıyor!Asgari ücret zammı canlı yayın üzerinden takip etmek isteyenler tarafından yoğun bir şekilde aranıyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu, asgari ücrete yapılacak ara zammın belirlenmesi için çalışmalarını tamamladı. Yeni rakamın bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanması bekleniyor. Asgari ücretin açıklanacağı saat de belli oldu. Peki, Asgari ücret zammı canlı yayın Cumhurbaşkanı açıklaması nasıl izlenir? Asgari ücret saat kaçta açıklanacak?
1.07.2022Gündem
Dolmabahçe Sarayı'nda ziyaretçi yoğunluğu
Dolmabahçe Sarayı'nda ziyaretçi yoğunluğu Dolmabahçe Sarayı'nı ziyaret etmek isteyen yerli ve yabancı turistler metrelerce kuyruk oluşturdu. Yağmur altında bekleyen ziyaretçilerin oluşturduğu kuyruk Dolmabahçe Caddesi'ne kadar uzadı.
3.05.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında açıkladı: Bu adam Türkiye'nin Soros'uydu
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında açıkladı: Bu adam Türkiye'nin Soros'uyduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da STK temsilcileri ile iftar programında açıklamalarda bulundu. Osman Kavala'ya verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının bazı çevreleri rahatsız etmesine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu adam Türkiye'nin Soros'uydu. Bu adam Gezi olaylarının perde arkası koordinatörüydü. Yargımız onunla ilgili nihai kararı verdi. Kusura bakmasınlar bu ülkede hukuk var, yargı var." ifadelerini kullandı.
27.04.2022Siyaset
23 Nisan Anıtkabir ziyaret saatleri ve 23 Nisan anıtkabir programı! Anıtkabir saat kaça kadar açık?
23 Nisan Anıtkabir ziyaret saatleri ve 23 Nisan anıtkabir programı! Anıtkabir saat kaça kadar açık?23 Nisan Anıtkabir ziyaret saatleri ve programı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gündeme geldi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ziyaret etmek isteyenler Anıtkabir ziyaret saatlerini araştırıyor. Peki, Anıtkabir saat kaça kadar açık? 23 Nisan Anıtkabir programı ve ziyaret saatleri 2022…23 nisan anıtkabir ziyaret saatleri ve anıtkabir 23 nisan 2022 programı
23.04.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ünlü sanatçılarla iftarda bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ünlü sanatçılarla iftarda bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen iftar programında sanatçılarla bir araya geldi. Erdoğan çifti, iftar sonrası masaları dolaşarak programa katılan sanatçılarla sohbet etti.
16.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan sanatçılarla bir araya geldi! 'Bunu sizlerle birlikte başaracağız'
Cumhurbaşkanı Erdoğan sanatçılarla bir araya geldi! 'Bunu sizlerle birlikte başaracağız'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı’nda sanatçılarla iftar programında açıklamalarda bulundu. Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasında en hayati görevlerden birinin sanatçılara düştüğünü belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan "Kültür ve sanatla taçlandırılmamış bir kalkınma hamlesi sadece taştan, betondan, demirden, camdan, metalden ibaret kalır. Halbuki biz sadece kuru kuruya bir kalkınma hamlesi değil, bir medeniyet ihyası peşindeyiz. Bunu da inşallah sizlerle birlikte başaracağız." dedi.
16.04.2022Siyaset
Ukrayna - Rusya savaşında son dakika gelişmeleri... İngilizler dünyaya duyurdu! İşte Rusya'nın barış şartları...
Ukrayna - Rusya savaşında son dakika gelişmeleri... İngilizler dünyaya duyurdu! İşte Rusya'nın barış şartları...Rusya'nın Ukrayna topraklarını işgal etmesiyle başlayan savaşta 34. güne girildi. Çatışmaların ve bombalamarın devam ettiği bölgeden son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Tüm dünyanın gözü İstanbul'da. İki ülkenin temsilcileri bugün İstanbul'da biraraya gelecek. Görüşmeden saatler önce ise İngiliz Financial Times gazetesinden çok konuşulacak bir iddia geldi. Gazete Rusya'nın barış için sunduğu bazı taleplerinden vazgeçtiğini duyurdu. Rusya Mİ-8 tipi helikopteri düşürdüklerini duyurdu. Zelenskiy, Rus ordusunun geri çekilmeye başladığını savundu. Ukrayna ordusu, Rus askerlerinin bulunduğu konvoya pusu kurarak bombalı saldırı düzenledi...
29.03.2022Dünya
Mezarlığa gömülmüş cenin bulundu! Polis çalışma başlattı
Mezarlığa gömülmüş cenin bulundu! Polis çalışma başlattıAdana’da, mezarlığa gömülmüş cenin bulundu. Polis, cenini kimin gömdüğünü bulmak için çalışma başlattı.
4.03.2022Yaşam
Dolmabahçe Sarayı'nda yangın!
Dolmabahçe Sarayı'nda yangın!Dolmabahçe Sarayı selamlık bölümünde bulunan marangozhanede yangın çıktı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangının marangozhanedeki kompresörden çıktığı bildirildi. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.
4.03.2022Yaşam
Müzeyyan Senar kimdir? İşte Cumhuriyetin Divası Müzeyyan Senar’ın hayatı!
Müzeyyan Senar kimdir? İşte Cumhuriyetin Divası Müzeyyan Senar’ın hayatı!Türk sanat müziğinin en önemli sanatçılarından Müzeyyan Senar’ın bugün ölüm yıldönümü! Türk müziğinin en önemli assolistlerinden olan Müzeyyan Senar, "Benzemez Kimse Sana", "Şarkılar Seni Söyler", "Ormancı" gibi nice şarkılarıyla biliniyordu. Peki, Müzeyyan Senar kimdir? İşte Müzeyyan Senar’ın hayatı hakkında merak edilenler…
Emine Erdoğan, Ukrayna’da Türkçe Sesli Rehber Projesi Açılış Programı’na katıldı
Emine Erdoğan, Ukrayna’da Türkçe Sesli Rehber Projesi Açılış Programı’na katıldıUkrayna resmi ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana eşlik eden Emine Erdoğan, Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenskynin eşi Olena Zelensky ile baş başa görüştü. Öte yandan Emine Erdoğan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde kayıtlı eserlerden biri olan Kiev’in önemli sembollerinden Aziz Sofya Katedrali’nin Türkçe Sesli Rehber Projesi Açılış Programı’na katıldı.
3.02.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Dolmabahçe Sarayı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki dolmabahçe sarayı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.