Denizbank Duyuru

Denizbank Duyuru

Son dakika DenizBank duyuru haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan DenizBank duyuru ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını DenizBank duyuru haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Denizbank Duyuru

haberleri sayfasında son dakika yaşanan denizbank duyuru gelişmeleri de dahil olmak üzere 20 denizbank duyuru haberi bulunmuştur. Tüm denizbank duyuru haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kredi fırsatı! 3 ay ödemesiz 55 bin lira, başvurular internetten, 5 yıl vade imkanı
Kredi fırsatı! 3 ay ödemesiz 55 bin lira, başvurular internetten, 5 yıl vade imkanı3 ay geri ödemesiz kredi imkanı! Avantajlı faiz oranları kredi kullanacakları bekliyor. Üst limitin 55 bin lira olarak belirlendiği kredi paketinde geri ödeme süresi 60 aya kadar çıkıyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar için kredi geri ödemesi küçük taksitlerle yapılabiliyor. DenizBank kredi detaylarını paylaştı. Başvurular internet aracılı ile yapılabiliyor. Ayrıca banka şubelerinden de nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabiliyor. Kamu çalışanlarına özel olarak sunulan 3 ay geri ödemesiz kredide dosya masrafı ödenmiyor.
9.01.2022Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu, yeni karar! Kredi kartlarıyla...
DenizBank resmen duyurdu, yeni karar! Kredi kartlarıyla...DenizBank harekete geçti ve resmen duyurdu! Bankada hesabı olan tüm müşterileri ilgilendiriyor. Hayata geçirildi. DenizBank'tan yeni uygulamaya ilişkin açıklama yapıldı. Tüm temassız kredi kartlarıyla ödeme yapılabiliyor. Taksi şoförlerinin telefonları artık POS cihazı gibi ödeme kabul cihazına dönüşüyor. BiTaksiPOS uygulamasını duyuran DenizBank, tanıtıma özel olarak yüzde 50 indirim yapılacağını da duyurdu. İndirim DenizBank kredi kartıyla 11 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında yapılacak ilk harcamaya özel olacak.
12.10.2021Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu! Faizsiz ve ücretsiz, ödemeler...
DenizBank resmen duyurdu! Faizsiz ve ücretsiz, ödemeler...DenizBank resmen duyurdu. Hesabı olan herkesi ilgilendiriyor. Dev bankadan faizsiz ve ücretsiz ödeme fırsatı açıklaması geldi. 2 Ağustos tarihine kadar geçerli. Motorlu taşıtlar vergisi (MTV) ve trafik para cezası ödemelerini, DenizBank Bonus Kredi Kartları ile yapacak olan müşterilere faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuluyor.
8.07.2021Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu! Çok önemli kredi adımı...
DenizBank resmen duyurdu! Çok önemli kredi adımı...DenizBank harekete geçti ve resmen duyurdu. Yüz binlerce kişiyi yakından ilgilendiriyor. Dev banka tüm müşterilerine kredi ile ilgili önemli adımı açıkladı. Ülke ekonomisine temin edilen taze finansman kaynaklarına bir yenisi daha eklendi. DenizBank'tan yapılan açıklamaya göre, 410 milyon dolar tutarında sendikasyon kredisi temin edildiği bildirildi. Kredi, turizm, gemicilik, ihracata yönelik sanayi ve tarım başta olmak üzere müşterilerin dış ticaret işlemlerinin finansmanında kullandırılacak.
5.06.2021Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu! Türkiye'de ilk, sınırlı sayıda...
DenizBank resmen duyurdu! Türkiye'de ilk, sınırlı sayıda...DenizBank harekete geçti. İmzalar atıldı. Türkiye'de ilk kez gerçekleşiyor. Dev banka müşterilerinin kullanımına sundu. Sınırlı sayıda üretildi. İndirim imkanı bulunuyor. DenizBank, ödeme teknolojilerinin önde gelen kurumlarından Mastercard ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında metal kredi kartını müşterilerinin kullanımına sundu.
19.04.2021Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu! Tamamen değişti kredi kartları...
DenizBank resmen duyurdu! Tamamen değişti kredi kartları...DenizBank resmen duyurdu ve tamamen değişti. Kredi kartları ile ilgili önemli açıklama geldi. Bankada hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka müşterilerine yeniliği duyurdu. Kredi kartlarında değişiklik yapıldı ve dikey olarak tasarlandı. Kart numarası ise arka yüze taşındı. Ön yüzünde de sadece isim yazıyor. Fiziksel olarak kart ihtiyacı ortadan kaldırıldı, saniyeler içinde kullanılabiliyor. Başvurular onaylandığı takdirde sanal kart bilgileriyle hemen işlem yapılabiliyor. Öte yandan indirim ve özel ayrıcalıklarla ilgili de duyuru yapıldı.
30.03.2021Ekonomi
VakıfBank ve Denizbank resmen duyurdu! Faiz kararı... Oranlar belli oldu
VakıfBank ve Denizbank resmen duyurdu! Faiz kararı... Oranlar belli olduMilyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Bankalar tek tek açıkladı. Yeni faiz kararı! Rakamlar netleşti. Bankalar müşterilerine yeni kararı duyurdu. Bankada hesabı olan herkesi kapsıyor. Bugünden itibaren geçerli olacak. Vakıfbank ve Denizbank faiz kararını açıkladı. Faizler yükseldi. Nakit ihtiyacı olan kişilerin KMH üzerinden kullanacakları kredilerde faiz miktarı bugünden itibaren geçerli olmak üzere arttı. Karar müşterilere uygulama tarihinden önce SMS ile duyuruldu. Paraya ihtiyacı olanlar faiz kararı öncesi kredili mevduat hesaplarından nakit kullanımı gerçekleştirdi. Vakıfbank ek hesap faizini aylık yüzde 1,79’dan 1,89; gecikme faizi aylık 2,09’dan yüzde 2,19’a çıkardı. Denizbank ise kurtaran hesabında faiz oranı 1.89, gecikme faiz oranı 2.19 olarak uygulayacağını duyurdu.
25.02.2021Ekonomi
DenizBank resmen açıkladı! Hesabı olan herkesi ilgilendiren karar...
DenizBank resmen açıkladı! Hesabı olan herkesi ilgilendiren karar...DenizBank yeni kararı resmen duyurdu. Hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka müşterilerine bilgilendirme yaptı ve yeni faiz oranlarını açıkladı. 25 Şubat'tan itibaren uygulanacak. DenizBank'tan yapılan açıklamada, "Kurtaran Hesabınızın aylık (KMH) faiz oranı %1.89, gecikme faiz oranı %2.19 olarak uygulanacaktır." ifadesi kullanıldı. İşte tüm bilgiler...
15.02.2021Ekonomi
DenizBank kararı resmen duyurdu! Bugün başladı, hesabı olanlar...
DenizBank kararı resmen duyurdu! Bugün başladı, hesabı olanlar...DenizBank güzel haberi resmen duyurdu. Hesabı olan herkesi ilgilendiriyor. Yeni kampanya yapıldı. Ücret alınmayacak. Dev banka müşterilerine yeni kararı açıkladı ve bugün başladı. DenizBank'tan yapılan açıklamada müşteriler telefon bilgisini ya da kimlik bilgilerini Kolay Adres olarak tanımlarsa tüm yıl boyunca para transferlerini masrafsız yapacak. Firma sahipleri ise Vergi Kimlik Numarasını tanımladığı takdirde kampanyadan faydalanabilecek. Yeni karar bugün uygulamaya konuldu ve başladı.
4.02.2021Ekonomi
DenizBank'tan yeni karar! Faizsiz ve...
DenizBank'tan yeni karar! Faizsiz ve...DenizBank müşterilerine duyurdu. Milyonlarca kişi sevindiren karar... Faizsiz ve ücretsiz olacak. 1 Şubat tarihine kadar geçerli. 3 taksit imkanı sunuluyor. DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 1 Şubat 2021 tarihine kadar DenizBank Bonus Kredi Kartları ile gerçekleştiren müşterilerine faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuyor.
14.01.2021Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu! Yarın başlıyor
DenizBank resmen duyurdu! Yarın başlıyorDenizBank harekete geçti ve kararı resmen duyurdu. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka, hesabı olan tüm müşterilerine yeni alınan kararı açıkladı. DenizBank'tan yapılan açıklamada tüm şubelerde hizmet saatlerinde değişiklik yapıldığı belirtildi. Yeni karar yarın uygulanmaya başlıyor.
13.01.2021Ekonomi
DenizBank'tan flaş açıklama! 6 ay faizsiz...
DenizBank'tan flaş açıklama! 6 ay faizsiz...DenizBank harekete geçti ve resmen açıkladı. Dev bankadan yapılan açıklamada 6 ay faizsiz kredi ile ilgili detaylar paylaşıldı. DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş tarafından yapılan açıklamada 2021'de ekonominin büyüyeceğine vurgu yapılarak DenizBank'ın özellikle üreticiye sağladığı destekler açıklandı. Yaklaşık 4 milyar TL tutarındaki krediyi ertelediklerini belirten Ateş, "Üreticinin tarımsal faaliyetini sürdürmesi için 6 aya kadar faizsiz dönem ile finanse ettiğimiz Üretici Kart tarafında yüzde 25 ciro artışı ile de desteğimizi sürdürüyoruz." dedi.
22.12.2020Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu! Çok önemli kredi adımı...
DenizBank resmen duyurdu! Çok önemli kredi adımı...DenizBank harekete geçti ve resmen açıkladı. Yüz binlerce kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka tüm müşterilerine kredi ile ilgili önemli adımı duyurdu. DenizBank'tan ekonomiye önemli destek geldi. Bankadan yapılan açıklamada 42 bankadan 780 milyon dolarlık sendikasyon kredisi sağlandığı ve yüzde 115 yenileme oranıyla da en yüksek tutar artışının sağlandığı belirtildi. Müşterilerin dış ticaret işlemlerinin finansmanında kullandırılacak olan kredi, ekonomiye katkı sağlayacak. Öte yandan DenizBank'ın mesai saatlerinde de koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler dolayısıyla değişikliğe gidildi.
7.12.2020Ekonomi
Faizler artıyor! Açıklamalar peş peşe geliyor, acele eden karlı çıkıyor
Faizler artıyor! Açıklamalar peş peşe geliyor, acele eden karlı çıkıyorMilyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Bankalar art arda duyurdu. Faiz oranlarında değişikliğe gidiliyor. Ziraat Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA tarih vererek müşterilerini SMS ile bilgilendirdi. Yeni faiz oranları belirlendi. Sayılı günler kaldı. Faizler mayıs ayında değişecek. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar bu tarihten önce avans hesaplarından nakit çekerlerse karlı çıkacaklar.
28.04.2021Ekonomi
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, Denizbank, Akbank, HSBC! Bankalar resmen açıkladı, değişti...
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, Denizbank, Akbank, HSBC! Bankalar resmen açıkladı, değişti...Bankalar tek tek açıkladı. Yeni yıl ile birlikte yeni dönem başlıyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, Denizbank, Akbank, HSBC,İş Bankası, QNB Finansbank, ING Bank, TEB gibi çok sayıda banka yeni çalışma saatlerini duyurdu. Bazıları başladı, bazıları ise pazartesi başlıyor. İşte bankaların yeni çalışma saatleri...
16.01.2021Ekonomi
Denizbank'tan müşterilerine çok önemli duyuru!
Denizbank'tan müşterilerine çok önemli duyuru!Denizbank'ta hesabı olanlara ilişkin çok önemli duyuru. Banka yaptığı açıklamada hesap sahiplerini uyarıp 10 yıllık zaman aşımına dikkat çekti. Denizbank'tan yapılan açıklamada zaman aşımına uğrayacak mevduatların TMSF'ye devredileceği vurgulandı.
4.05.2020Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu! 24-26 Aralık tarihlerinde de yapacak
Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu! 24-26 Aralık tarihlerinde de yapacakHazine ve Maliye Bakanlığı, bireysel yatırımcılara sunulan finansman araçlarının çeşitlendirilmesi ve yatırımcı tabanının genişletilmesi amacıyla 17-21 Aralık tarihlerinde talep toplama yöntemiyle avro ve dolar cinsinden devlet tahvili ihracını, yatırımcılardan gelen talep üzerine 24-26 Aralık tarihlerinde de yapacak.
20.12.2018Gündem
Bireysel yatırımcıya tahvil ihracının detayları belli oldu
Bireysel yatırımcıya tahvil ihracının detayları belli olduHazine ve Maliye Bakanlığı, bireysel yatırımcılara sunulan finansman araçlarının çeşitlendirilmesi ve yatırımcı tabanının genişletilmesi amacıyla 17-21 Aralık tarihlerinde talep toplama yöntemiyle euro ve dolar cinsinden devlet tahvili ihraç edecek.
13.12.2018Ekonomi
İngilizlere satıldı!
İngilizlere satıldı!Pronet Londra merkezli Cinven'e satıldı
25.06.2012Ekonomi
Bakanlık kampanya başlattı
Bakanlık kampanya başlattıTurizmciler ‘Tatil herkesin hakkı’ dedi, yüzde 40 indirim 4 ay ödeme öteleme verdi
3.02.2010Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Denizbank Duyuru ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki denizbank duyuru haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.