Banka Açıklama

Banka Açıklama

Son dakika banka açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan banka açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını banka açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Banka Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan banka açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.469 banka açıklama haberi bulunmuştur. Tüm banka açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emeklilere promosyon müjdesi! Beklenen açıklama geldi, rakamlar değişti, süre uzatıldı, kritik detay ortaya çıktı
Emeklilere promosyon müjdesi! Beklenen açıklama geldi, rakamlar değişti, süre uzatıldı, kritik detay ortaya çıktıEmekli promosyonları ile ilgili son dakika gelişmesi! Banka değiştirmek isteyen emekliler için açıklamalar art arda geldi. 31 Ağustos olarak belirlenen süre uzatıldı. Promosyon başvurusu yapmak isyeyen emeklilere bankalar tarafından büyük fırsat sunuluyor. Banka promosyonlarında ödeme miktarı 10 bin TL sınırına dayandı. Peki 3 yıllık taahhüt süresi dolmadan maaş bankasını değiştirmek mümkün mü? İşte Garanti BBVA, TEB, Yapı Kredi, Akbank ve diğer bankaların yeni promosyon miktarıları ve ödemeler ile ilgili detaylar...
31.08.2022Ekonomi
Kuveyt Türk resmen duyurdu! Tüm müşteriler için geçerli, artık ödemelerde...
Kuveyt Türk resmen duyurdu! Tüm müşteriler için geçerli, artık ödemelerde...Kuveyt Türk harekete geçti ve resmen duyurdu! Dev bankada yeni dönem başladı. Tüm müşterileri yakından ilgilendiriyor. Yeni hizmet hayata geçirildi. 'QR Kod ile Para Transferi' uygulaması müşterilerin kullanımına açıldı. Yeni hizmetle müşteriler, bu yöntemi destekleyen alışveriş sitelerinde para transferlerini ücretsiz gerçekleştirirken hem de Kuveyt Türk Mobil uygulama üzerinden oluşturdukları QR kodu başkalarıyla paylaşarak ödeme alabiliyor. QR kod ile yapılacak olan para transferlerinde havale ve FAST limitleri ise geçerli olacak. Ödemelerin nasıl yapılıp alınacağı adım adım anlatıldı. İşte detaylar...
21.01.2022Ekonomi
Şekerbank resmen duyurdu! Hesabı olan herkesi kapsıyor...
Şekerbank resmen duyurdu! Hesabı olan herkesi kapsıyor...Şekerbank resmen duyurdu! Bankada hesabı olan tüm müşterileri ilgilendiriyor. Harekete geçildi. Kur korumalı TL mevduat hesabına ilişkin açıklama yapıldı. Tüm şubelerden hesap açılabilecek., mevduat ürününden stopaj alınmayacak. Banka, söz konusu yeni mevduat ürünü ile Türkiye genelindeki tabana yaygın birikim sahibi bireysel müşterilerinin TL varlıklarda kalarak piyasadaki kur hareketliliklerine karşı korunmasına imkan sağlayacak.
23.12.2021Ekonomi
Faizler düşürüldü! Garanti BBVA resmen duyurdu, bugünden itibaren...
Faizler düşürüldü! Garanti BBVA resmen duyurdu, bugünden itibaren...Garanti BBVA'dan flaş faiz kararı! 1 Aralık tarihinden itibaren geçerli olmak üzere faiz oranları düşürüldü. Dev banka yeni oranları müşterilerine bildirdi. 1.98 olan faiz oranları, yüzde 1.80'e çekildi. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada kredili mevduat hesabı faiz oranlarının 1.80'e, gecikme faizlerinin ise yüzde 2.10'a düşürüldüğü duyuruldu.
1.12.2021Ekonomi
2.000 TL geri ödemesiz, hemen hesaplara yatırılıyor! Son gün 31 Aralık...
2.000 TL geri ödemesiz, hemen hesaplara yatırılıyor! Son gün 31 Aralık...İş Bankası resmen duyurdu. Geri ödemesiz 2.000 TL veriliyor. Bankaya bizzat başvuru yapılması gerekiyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli. Paralar vatandaşların banka hesaplarına tek seferde yatırılıyor. Ödeme işlemi hemen yapılıyor. 2.000 liralık ödemelerden maaş hesabını bankaya taşıyanlar yararlanıyor. Banka promosyonundan tüm emekliler yararlanabiliyor. Yeni emekli olanlar ya da maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, aldıkları maaş miktarına göre promosyon ödemesi alıyor.
17.11.2021Ekonomi
DenizBank resmen duyurdu, yeni karar! Ve değişti, müşteriler artık...
DenizBank resmen duyurdu, yeni karar! Ve değişti, müşteriler artık...DenizBank'tan flaş karar! Resmen duyuruldu. Çok sayıda müşteriyi yakından ilgilendiriyor. Yeni hizmet devreye alındı ve mobile taşındı. DenizBank'ın yaptığı açıklamaya göre Swift GPI sistemi ile, yurt içi ve yurt dışı bankalara yapılan döviz transferleri, mobil bankacılık kanalı üzerinden anlık ve kolaylıkla izlenebilecek. Ayrıca müşteriler işlemlerle ilgili anlık olarak bilgilendirilecek.
17.11.2021Ekonomi
Akbank'tan kredi kararı! Resmen açıklandı, 3 farklı paket...
Akbank'tan kredi kararı! Resmen açıklandı, 3 farklı paket...Akbank harekete geçti. Yeni karar resmen duyuruldu. Akbank 3 farklı kredi paketini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Akbank, sürdürülebilir turizmin geliştirilmesi, deniz turizmi, liman ve denizcilik faaliyetlerinde çevresel ayak izinin azaltılması ve denizlerin korunması için "Mavi Finansman Ürün Paketi"ni hayata geçirdi.
2.11.2021Ekonomi
Yapı Kredi resmen duyurdu! Destek kredisi...
Yapı Kredi resmen duyurdu! Destek kredisi...Yapı Kredi resmen duyurdu. İmzalar atıldı. Dev banka tarafından detaylar paylaşıldı. Çiftçiler ile tarımsal işletme kapsamındaki mikro ve küçük işletmelere destek amacı ile kredi sağlanıyor. Yapı Kredi'den yapılan açıklamada yılın 9 aylık döneminde 6,9 milyar TL net kar elde edildiği açıklandı.
2.11.2021Ekonomi
Bankalarda yeni dönem! TBB resmen duyurdu...
Bankalarda yeni dönem! TBB resmen duyurdu...TBB'den flaş karar! Tüm bankalar için geçerli. Türkiye Bankalar Birliği (TBB) yeni kararı resmen duyurdu. Önemli bir adım atıldı. Tavsiye kararı bugün itibarı ile tebliğ edildi. Bankalar kendileri belirleyecek. TBB, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ve 11. Kalkınma Planı kapsamında hayata geçirilecek değişiklikler ile ilgili tavsiye kararında bulundu.
2.11.2021Ekonomi
VakıfBank resmen duyurdu! Ve yükseldi, mevduat hesabı olan...
VakıfBank resmen duyurdu! Ve yükseldi, mevduat hesabı olan...VakıfBank resmen duyurdu! Yüzde 36 yükseldi. Mevduat açıklaması geldi. Dev banka hesabı olan yüz binlerce müşteriye duyurdu. Yenilikçi vadeli mevduat kampanyalarının sonucunda toplam tasarruf mevduatında geçen yılın aynı dönemine göre TL karşılık olarak yüzde 36'lık bir büyüme elde edildi. Vadeli gibi kazandıran ve vadesiz gibi harcanabilen, avantajlı faiz oranlarına sahip günlük mevduat ürünü Arı hesabı, SKY limiti olan müşterilere özel avantajlı faiz oranına sahip SKY Mevduat Hesabı ve dijital kanallardan kullandırılan kampanyalar bu kapsamda en öne çıkanlardan oldu.
27.10.2021Ekonomi
Garanti BBVA resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, faizler düşürüldü
Garanti BBVA resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, faizler düşürüldüGaranti BBVA harekete geçti. Kamu bankalarının ardından bir faiz kararı da Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti BBVA faizleri düşürdüğünü duyurdu. Garanti BBVA rotatif kredi faizini yüzde 18'in üstündeki seviyelerden yüzde 16.75'e çekti.
27.10.2021Ekonomi
Akbank resmen duyurdu! Çok önemli kredi adımı...
Akbank resmen duyurdu! Çok önemli kredi adımı...Akbank resmen duyurdu. Dev banka tüm müşterilerine kredi ile ilgili önemli adımı açıkladı. Akbank'tan yapılan açıklamaya göre sürdürülebilirlik temalı ikinci sendikasyon kredisi 20 ülkeden 36 bankanın katılımıyla 700 milyon dolar olarak yenilendi. 367 gün vadeli sendikasyon kredisinin maliyeti Libor+ yüzde 2,15 ve Euribor+ yüzde 1,75 olarak gerçekleşti. İşlem tarihi itibarıyla, Akbank'ın 2021'deki sendikasyon işlemlerinin her ikisini de sürdürülebilirlikle ilişkilendiren ilk ve tek Türk bankası olduğu bildirildi.
21.10.2021Ekonomi
Garanti BBVA harekete geçti! Türkiye'de ilk kez...
Garanti BBVA harekete geçti! Türkiye'de ilk kez...Garanti BBVA'dan önemli adım. Bankada hesabı olan kredi ya da kredi kartı kullanan tüm müşterileri yakından ilgilendiriyor. Türkiye'de ilk kez uygulanacak. IBM ve Garanti BBVA arasında yapılan anlaşma kapsamında banka, operasyonlarını daha verimli hale getirmek ve müşterileri için uçtan uca dijital kanallar sağlamak amacıyla IBM Cloud Pak for Business Automation çözümünden faydalanacak.
19.10.2021Ekonomi
Garanti BBVA resmen duyurdu! Bankada hesabı olan herkes...
Garanti BBVA resmen duyurdu! Bankada hesabı olan herkes...Garanti BBVA resmen duyurdu. Bankada hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka tüm müşterilere yönelik açıklama yaptı. Garanti BBVA'dan yapılan açıklamada, hesabı olanlar için özel olarak sunulan aylık tasarruf planı sayesinde harcama planı oluşturuluyor; giderler kontrol edilebiliyor. Müşteriler planı uyguladığında belirli bir tutara yaklaştıkları zaman anında bilgilendiriliyor. Bu sayede bütçe ve harcamalarının farkında oluyorlar. Öte yandan akıllı asistan Ugi ise taksitsiz alışverişlerde müşteriyi bilgilendirip taksitlendirme konusunda müşterilere yardımcı oluyor. İşte Garanti BBVA'nın açıklamaları...
11.10.2021Ekonomi
Yapı Kredi resmen duyurdu! Flaş destek kararı, başvurular e-Devlet'ten...
Yapı Kredi resmen duyurdu! Flaş destek kararı, başvurular e-Devlet'ten...Yapı Kredi harekete geçti. İmzalar atıldı. Destek kararı resmen duyuruldu. Başvurular e-Devlet üzerinden yapılacak. Yapı Kredi Leasing'den yapılan açıklamaya göre, KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt ve Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun'un imzaladığı protokol ile tarladan son kullanıcıya ulaşana kadar oluşan sebze ve meyve kaybının önlenmesi için KOBİ'lere soğuk hava depoları ve frigorifik araçlarda taşınan soğutma ünitelerinin finansmanına destek olunacak.
10.10.2021Ekonomi
100 TL harcayan kazanıyor! Sadece yarın...
100 TL harcayan kazanıyor! Sadece yarın...Cumartesi günü 100 TL alışveriş yapanlar kazanıyor. VakıfBank'tan kredi kartı olanlar için kazandıran kampanya! VakıfBank'tan yapılan açıklamada 100 TL alışveriş yapanlar 20 TL Worldpuan kazanıyor.
17.09.2021Ekonomi
Emeklilere müjde! Zam geldi, 1.750 TL'ye çıktı, karşılıksız ve tek seferde...
Emeklilere müjde! Zam geldi, 1.750 TL'ye çıktı, karşılıksız ve tek seferde...Zam geldi. Ödeme miktarı arttı. Başvuran alıyor. Karşılıksız olarak veriliyor. Geri ödeme ya da faiz söz konusu değil. Dev banka emekliler için harekete geçti. Ödenen miktar yükseltildi. Maaşını Şekerbank'a taşıyan emekliler 1.750 TL'ye varan promosyon ödemesi alıyor. Emekliler ayrıca 3 ay ertelemeli kredi kullanabiliyor. Ücretsiz havale ve EFT imkanı, banka şubelerinde öncelik gibi pek çok avantaj emeklileri bekliyor.
5.09.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! Faizler düşürüldü, yüzde 50 indirim...
Kredi müjdesi! Faizler düşürüldü, yüzde 50 indirim...Avantajlı koşullarda kredi kullanım imkanı sunuluyor. Yüzde 10 faiz ve yüzde 50 masraf indirimi uygulanıyor. İmzalar atıldı. Kredi kararı netleşti. Şekerbank kredi kullanmak isteyenler için harekete geçti. Şekerbank, çiftçilerin hasat ettikleri ürünlerin lisanslı depolarda sağlıklı ve güvenli bir şekilde depolanması için oluşturulan elektronik ürün senetlerinin işlem gördüğü Türkiye Ürün İhtisas Borsası AŞ (TÜRİB) ile iş birliğine gitti. Çiftçilerin yararlanabileceği kredi kampanyasının detayları...
24.08.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! 3 ay ücretsiz, 10 bin TL limiti var
İş Bankası resmen duyurdu! 3 ay ücretsiz, 10 bin TL limiti varİş Bankası harekete geçti. Yeni uygulama başlıyor. 3 ay boyunca ücret ödenmeyecek. Limit 10 bin lira olarak belirlendi. Başvuru için son gün ise 31 Ağustos. Dev bankadan yapılan açıklamada kampanyanın detayları paylaşıldı. Türkiye İş Bankası, ödeme çözümlerine yeni eklediği POS’um Cepte ile NFC özellikli Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla veya tabletlerle temassız özellikli banka/kredi kartlarından ödeme alınmasını da mümkün hale getiriyor.
20.08.2021Ekonomi
FAST, EFT, havale ücreti, kart aidatı, masraf ve komisyon yok! Tek tek açıklandı
FAST, EFT, havale ücreti, kart aidatı, masraf ve komisyon yok! Tek tek açıklandıBankacılık ile ilgili önemli bir adım atılıyor. Türkiye'de ilk kez uygulanıyor. Kredi kartı aidat ödemesi yok. Ayrıca FAST, EFT ve havale ücretsiz olarak yapılıyor. Albaraka Türk gençler için harekete geçti. Albaraka Türk, katılım bankacılığında bir ilki hayata geçirerek başlattığı "Trend Bankacılık" ile 18 ila 25 yaş arasındaki gençleri masrafsız bankacılık ile buluşturuyor.
18.08.2021Ekonomi
Faizsiz 20.000 TL! Başvuran alıyor, geri ödeme...
Faizsiz 20.000 TL! Başvuran alıyor, geri ödeme...Dev banka harekete geçti. Acil nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz 20 bin TL veriliyor. 12 ay vade seçeneği sunuluyor. Faizsiz para kullanımı için internetten başvuru yapılması mümkün. QNB Finansbank'tan kredi hamlesi geldi. Sözüne Bedava Kredi kampanyası, sıfır faizli ve 12 ay aylık taksitli olarak KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirildi.
16.08.2021Ekonomi
Ziraat Bankası resmen duyurdu! İndirim uygulanacak
Ziraat Bankası resmen duyurdu! İndirim uygulanacakZiraat Bankası harekete geçti. İndirim yapılacağı duyuruldu. Dev banka tarafından yapılan açıklamada evi ya da arabası olanları ilgilendiren indirim kampanyasının detayları paylaşıldı. Emekli vatandaşlara indirim kolaylığı sağlanacak. Emekli aylığını Ziraat Bankası'ndan alanlar kasko ve özel konut sigortası poliçelerinde indirim imkanından yararlanabilecek.
10.08.2021Ekonomi
Emekli olmak isteyene güzel haber! Maaş hemen bağlanıyor
Emekli olmak isteyene güzel haber! Maaş hemen bağlanıyorEmekli olmak isteyen binlerce kişiyi kapsıyor. Borcu olduğu için emekli olamayanlara emeklilik yolu açılıyor.Kredi desteği sağlanıyor. Borcu olduğu için emekli olamayanlara da böylece emeklilik yolu açılmış oluyor. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank arasında protokol imzalandı. Bağ-Kur prim borcunu kapatarak emekli olabilecek kişilere isterlerse kredi imkanı tanınıyor. Kredi kullanarak emekli olanların aylıkları hemen bağlanıyor. Bu sayede vatandaşlar kredi taksitlerini emekli maaşı ile ödeyebilecek.
4.08.2021Ekonomi
Banka borcu olanlar dikkat! Acele edin, yarın son gün
Banka borcu olanlar dikkat! Acele edin, yarın son günKredi ve kredi kartı olan kişileri ilgilendiriyor. Borçlar öteleniyor. Bireysel ya da ticari kredi fark etmiyor. Kredi kartı ve artı para borçları da kampanyaya dahil edildi. Akbank'tan yapılan açıklamada borç ertelemesi ile ilgili detaylar paylaşıldı.
30.07.2021Ekonomi
5 bin TL limiti var, faiz ödenmiyor, yarın son gün
5 bin TL limiti var, faiz ödenmiyor, yarın son günDev banka harekete geçti. 5 bin TL ile sınırlandırıldı. Faiz ödemesi yapılmıyor. Detaylar paylaşıldı. Yarın sona eriyor. Ziraat Bankası Sonradan Faizsiz Taksitlendirme kampanyası başlattı. İşte detaylar...
30.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Banka Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki banka açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.