Banka Promosyonu

Banka Promosyonu

Son dakika banka promosyonu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan banka promosyonu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını banka promosyonu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Banka Promosyonu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan banka promosyonu gelişmeleri de dahil olmak üzere 378 banka promosyonu haberi bulunmuştur. Tüm banka promosyonu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emekliye promosyon hesabı değişti! Bankalar kampanyaları güncelledi, 20.000 TL'ye çıktı
Emekliye promosyon hesabı değişti! Bankalar kampanyaları güncelledi, 20.000 TL'ye çıktı Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiriyor. Emekliye ek gelir sağlayan banka promosyonu tutarları değişti. 11 banka tarafından güncel emekli promosyon kampanyaları duyuruldu. 20.000 TL'ye dayanan emekli promosyonu dikkat çekti. İşte en yüksek promosyon veren bankalar...
20.05.2024 Ekonomi
Banka promosyonu için dikkat çeken uyarı! 11 banka tek tek açıkladı ek ödeme müjdesi
Banka promosyonu için dikkat çeken uyarı! 11 banka tek tek açıkladı ek ödeme müjdesi Emekli milyonlarca vatandaş için promosyon uyarısı geldi. Emekli promosyonları ek ödeme fırsatı sunuyor. Bankalar arasındaki rekabet ise rakamın iyiden iyiye yükselmesine sebep oldu. Banka promosyonu tutarları emekliler tarafından mercek altında. Bununla beraber bankalar müşteri kazanabilmek adına emekli promosyon kampanyalarını kızıştırdı. 20.000 TL'ye dayanan emekli promosyonu dikkat çekiyor. Öte yandan uzmanlar emeklileri banka seçerken uyardı.
16.05.2024 Çalışma Hayatı
Promosyon ödemeleri güncellendi! Bankalar art arda yeni tutarları duyurdu,işte en yüksek promosyon veren 11 banka
Promosyon ödemeleri güncellendi! Bankalar art arda yeni tutarları duyurdu,işte en yüksek promosyon veren 11 banka Bankalar emekli vatandaşlar için harekete geçti, promosyon miktarları değişti. Tüm emekliler bankaların promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Banka promosyonu güncel rakamları paylaşıldı. Mayıs ayı itibariyle 11 bankadan tek tek emekli promosyon açıklaması geldi. Buna göre kampanyalar 20.000 TL'ye dayandı. Uzman isimler ise banka seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bildirdi. İşte Ziraat, Akbank, Yapı Kredi, Garanti dahil en yüksek emekli promosyonu veren bankalar...
12.05.2024 Çalışma Hayatı
Emekli promosyon kampanyalarına Mayıs ayarı! İşte en yüksek promosyon veren 11 banka
Emekli promosyon kampanyalarına Mayıs ayarı! İşte en yüksek promosyon veren 11 banka Emekliye Mayıs ayı için promosyon müjdesi verildi. Mayıs ayına girilmesiyle emekli promosyon kampanyaları tek tek yenilendi. Emekliler ise güncellenen banka promosyonu kampanyalarını yakın takibe aldı. Ek gelir fırsatı sunan emekli promosyonu tutarı 20.000 TL'ye dayandı. İşte en yüksek promosyon veren banka...
1.05.2024 Ekonomi
Emekliye ek gelir için son 6 gün! 20 bin liraya dayandı
Emekliye ek gelir için son 6 gün! 20 bin liraya dayandı Emekli milyonlarca vatandaşa ek gelir için son 6 gün uyarısı yapıldı. Emekliyi yakından ilgilendiren banka promosyonu 12 banka tarafından tek tek açıklandı. Emekliye ek gelir fırsatı sunan emekli promosyon tutarları 20 bin TL'ye dayandı. İşte banka banka emekli promosyonu güncel tutarları..
25.04.2024 Çalışma Hayatı
Emekli promosyonları güncellendi! Bankalar kampanyaları açıkladı, işte en yüksek promosyon veren banka
Emekli promosyonları güncellendi! Bankalar kampanyaları açıkladı, işte en yüksek promosyon veren banka Milyonlarca Emekli vatandaşları yakından ilgilendiren banka promosyonu kampanyaları güncellendi. Emekliye ek gelir imkanı sunan emekli promosyon tutarları 11 banka tarafından duyuruldu. Emekli promosyonu 20 bin TL'ye kadar dayandı. İşte en yüksek promosyon veren banka...
14.04.2024 Ekonomi
Bankalar emekli asgari promosyonunu açıkladı, Uzmanlardan uyarı!
Bankalar emekli asgari promosyonunu açıkladı, Uzmanlardan uyarı! Asgari emekli promosyon tutarları kamu bankaları tarafından yenilendi. Bununla beraber özel bankalarda da harekete geçerek banka promosyonu kampanyalarını güncelledi. Uzmanlar ise banka seçimi yaparken emeklilere uyarılarda bulundu.
4.04.2024 Çalışma Hayatı
Emekliler dikkat! Banka promosyonu dolandırıcıların yeni tuzağı
Emekliler dikkat! Banka promosyonu dolandırıcıların yeni tuzağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bankalara verdiği talimatın ardından kamu ve özel bankalar emekli maaş promosyon tutarlarında yarışa girerken, yaşanan yoğunluk dolandırıcıların radarına girdi. Dolandırıcılar kendilerine banka yetkilisi olarak tanıtarak vatandaşları telefonla arayarak tuzağa düşürmeye çalışıyor.
4.04.2024 Ekonomi
Emeklilere indirim ve avantajlı kampanyalar geliyor! Çalışmalar başladı
Emeklilere indirim ve avantajlı kampanyalar geliyor! Çalışmalar başladı Emekli Yılı ilan edilen 2024'te emeklilerin hayatını rahatlatacak özel kampanyalar için düğmeye basıldı. Ulaşımdan gıdaya, kargodan telefona kadar pek çok alanda indirimler devreye alınıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada emeklilerin yaşam kalitesini artıracak, fiziksel ve ruhsal sağlık, sosyal ve kültürel yönden zenginleştirecek birçok çalışmayı, emekliler yılı kapsamında hayata geçireceklerini söyledi.
27.03.2024 Ekonomi
Ölüm aylığı alanlara promosyon var mı? Ölüm aylığı alanlara 5 bin promosyon verilecek mi, ölüm aylığı alanlar banka promosyonu alabilir mi?
Ölüm aylığı alanlara promosyon var mı? Ölüm aylığı alanlara 5 bin promosyon verilecek mi, ölüm aylığı alanlar banka promosyonu alabilir mi? Emekli bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarih belli oldu. Yapılan açıklamanın ardından, 4A-4B ve 4C emeklileri dışında Ölüm aylığı alanlara promosyon var mı? Sorusuna yanıt arıyor. Peki, ölüm aylığı alanlara 5 bin promosyon verilecek mi? Ölüm aylığı alanlar bayram ikramiyesi alacak mı?
26.03.2024 Ekonomi
Emniyet promosyon güncellemesi yapacak mı? Polis promosyonu ne zaman yatacak, EGM promosyon anlaşması ne zaman bitiyor?
Emniyet promosyon güncellemesi yapacak mı? Polis promosyonu ne zaman yatacak, EGM promosyon anlaşması ne zaman bitiyor? Ocak 2024'ten itibaren geçerli olmak üzere kamu görevlileri ve memur emeklilerinin aylık ve ücretlerinde yüzde 15 artış öngörülmüş, 2023 yılının ikinci altı aylık döneminde enflasyon yüzde 37,57 olarak gerçekleşmişti. İlave olarak yüzde 34,25 artış yapıldı. Böylece kamu görevlileri ve memur emeklilerinin aylık ve ücretlerinde toplamda yüzde 49,25 artış sağlanmış oldu.
26.03.2024 Çalışma Hayatı
Yüksek emekli promosyon dönemi! Sözleşmesi devam eden de alıyor
Yüksek emekli promosyon dönemi! Sözleşmesi devam eden de alıyor Emekli promosyon tutarlarında güncellemeler yapıldı. Asgari emekli promosyonu 8 bin lira olurken, bu rakam özel bankalarda 15 bin TL'ye kadar çıkıyor. Öte yandan dul ve yetimler de 5 bin TL banka promosyonu alacak. Peki kim ne kadar promosyon alacak? Düşük promosyon sözleşmesi iptal edilip yüksek promosyon nasıl alınır? İşte tüm detaylar...
26.03.2024 Ekonomi
Bakan Işıkhan'dan flaş açıklama: Emeklilere özel indirimler sağlayacağız
Bakan Işıkhan'dan flaş açıklama: Emeklilere özel indirimler sağlayacağız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, çeşitli programlara katılmak üzere Kırşehir'e geldi. AK Parti İl Başkanlığı Binası'nda açıklamalarda bulunan Bakan Işıkhan, hayata geçirilecek emeklilere özel indirim ve kampanyaları peş peşe sıraladı. İşte detaylar...
25.03.2024 Ekonomi
Emekliye promosyon müjdesi! Banka değiştirmek isteyenlere kritik cayma hakkı uyarısı
Emekliye promosyon müjdesi! Banka değiştirmek isteyenlere kritik cayma hakkı uyarısı Milyonlarca emekliye müjde gibi haber geldi. Promosyon ödemelerinde kamu bankaları da yarışa katıldı. Ödeme miktarı katlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilere banka promosyonu müjdesi verdi. Peki yeni promosyonlar ne kadar? Özel bankalar da promosyon artışına gider mi? Promosyon başvuruları için kritik süreç başlıyor. Öte yandan geçtiğimiz gün AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu canlı yayında 'Promosyon müjdesinin ardından yeni bir adım atılacak mı' sorusuna cevap verdi. İşte detaylar...
24.03.2024 Çalışma Hayatı
Kamu bankaları emekliye ne kadar promosyon veriyor? Kamu bankaları promosyon güncellemesi 2024: Kamu bankaları promosyon ne kadar oldu?
Kamu bankaları emekliye ne kadar promosyon veriyor? Kamu bankaları promosyon güncellemesi 2024: Kamu bankaları promosyon ne kadar oldu? Bankaların promosyon yarışı devam ediyor. Özel bankalar peş peşe promosyon tutarlarını açıklarken gözler kamu bankalarına çevrilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu bankalarında emekli banka promosyonlarının alt liminiti açıkladı. Peki, Kamu bankaları emekliye ne kadar promosyon veriyor? Kamu bankaları emekli promosyonu ne kadar oldu? İşte Kamu bankaları promosyon güncellemesi 2024…
22.03.2024 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekliye promosyon müjdesi: 8-12 bin lira ödeme yapılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekliye promosyon müjdesi: 8-12 bin lira ödeme yapılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP yönetimi sadece beceriksizlerden ve kifayetsizlerden değil, aynı zamanda kendini geliştirme yönünde hiçbir çabası olmayan tembellerden oluşuyor. Onların gündemi başka. Parti içi iktidar kavgaları kendilerini ilgilendirir ama deste deste para sayma görüntülerinin izahını yapamadılar. Çıkıp olayı dürüstçe açıklamak yerine sağa sola saldırarak, çirkinleşerek, kabalaşarak, skandalı örtbas edebileceklerini zannediyorlar. Seçim kazanmak için, kendi akıllarınca birileriyle DEM’leniyorlar. Ama orada da durum pek parlak gözükmüyor" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilere verilecek banka promosyonu ile ilgili olarak ise, 'Kamu bankalarımız bu yılki promosyon ödemesi miktarlarını 8 bin lira ile 12 bin lira arasında belirledi.' açıklamasında bulundu. Erdoğan, Kayseri'nin ardından Kilis Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulundu.
21.03.2024 Gündem
Emekliye mart ayı için flaş promosyon uyarısı! Dikkat etmeyen mağdur oluyor
Emekliye mart ayı için flaş promosyon uyarısı! Dikkat etmeyen mağdur oluyor Emekliler için hayati açıklama geldi. Emekli promosyon tutarları ne kadar olduğuna dair sorular gündemdeki yerini koruyor. Emekliye ek gelir fırsatı sunan emekli promosyon kampanyaları kızıştı. 11 banka promosyonu açıklanması sonrası emekliler, en yüksek promosyon veren bankalar için arayışa girdi. Öte yandan banka promosyon anlaşması sırasındaki ödeme taahhütleri emeklilerde mağduriyet yaratıyor. İşte bankaların müşteri kazanabilmek adına yaptığı kampanyalar ve dikkat etmesi gereken detaylar...
18.03.2024 Çalışma Hayatı
Emekliye geri ödemesiz 15 bin TL! Başvuru işlemi biter bitmez paralar hesaplara aktarılıyor
Emekliye geri ödemesiz 15 bin TL! Başvuru işlemi biter bitmez paralar hesaplara aktarılıyor Bankalar emekli vatandaşlar için harekete geçti, promosyon miktarları değişti. Tüm emekliler bankaların promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Ancak üç yıllık taahhüt şartı bulunuyor. Emeklilerin promosyon aldıkları bankada 3 yıl kaması gerekiyor. Ödeme miktarının artması ile banka değiştirmek isteyenlerin sayısı da arttı. Peki emekliler hangi şartlarda banka değiştirerek yüksek promosyon alabilir? Öte yandan emekli promosyon kampanyaları Mart ayına girilmesiyle güncellendi. Bankalar müşteri kazanmak adına promosyon rakamlarını tek tek yeniledi. Emekliler, ek gelir sağlayacak olan banka promosyonlarını yakın takibe aldı. 15 bin liraya varan emekli promosyon tutarları ise dikkat çekti. İşte en yüksek banka promosyonu...
17.03.2024 Çalışma Hayatı
Emekliye ek ödeme! Tek seferde 15 bin TL ödeniyor, rakamlar tek tek açıklandı
Emekliye ek ödeme! Tek seferde 15 bin TL ödeniyor, rakamlar tek tek açıklandı Bankalar emekli vatandaşlar için harekete geçti, promosyon miktarları değişti. Tüm emekliler bankaların promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Ancak üç yıllık taahhüt şartı bulunuyor. Emeklilerin promosyon aldıkları bankada 3 yıl kaması gerekiyor. Ödeme miktarının artması ile banka değiştirmek isteyenlerin sayısı da arttı. Peki emekliler hangi şartlarda banka değiştirerek yüksek promosyon alabilir? Öte yandan emekli promosyon kampanyaları Mart ayına girilmesiyle güncellendi. Bankalar müşteri kazanmak adına promosyon rakamlarını tek tek yeniledi. Emekliler, ek gelir sağlayacak olan banka promosyonlarını yakın takibe aldı. 15 bin liraya varan emekli promosyon tutarları ise dikkat çekti. İşte en yüksek banka promosyonu...
12.03.2024 Çalışma Hayatı
Emekliye 15 bin TL ek ödeme! Mart ayını bekleyenler kazançlı çıktı, bankalar art arda duyurdu
Emekliye 15 bin TL ek ödeme! Mart ayını bekleyenler kazançlı çıktı, bankalar art arda duyurdu Bankalar emekli vatandaşlar için harekete geçti, promosyon miktarları değişti. Tüm emekliler bankaların promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Ancak üç yıllık taahhüt şartı bulunuyor. Emeklilerin promosyon aldıkları bankada 3 yıl kaması gerekiyor. Ödeme miktarının artması ile banka değiştirmek isteyenlerin sayısı da arttı. Peki emekliler hangi şartlarda banka değiştirerek yüksek promosyon alabilir? Öte yandan emekli promosyon kampanyaları Mart ayına girilmesiyle güncellendi. Bankalar müşteri kazanmak adına promosyon rakamlarını tek tek yeniledi. Emekliler, ek gelir sağlayacak olan banka promosyonlarını yakın takibe aldı. 15 bin liraya varan emekli promosyon tutarları ise dikkat çekti. İşte en yüksek banka promosyonu...
10.03.2024 Çalışma Hayatı
Emekliye 10 bin lira ek ödeme! Bankalar yeni rakamları tek tek açıkladı
Emekliye 10 bin lira ek ödeme! Bankalar yeni rakamları tek tek açıkladı Emekli promosyon kampanyaları Mart 2024 dönemi için yenilendi. SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi Ocak-Haziran dönemi için yüzde 49,25 zam alırken, banka promosyonları da güncellendi. Özellikle özel bankalar müşteri kazanma iştahıyla emekli promosyonu kampanyaları düzenliyor. Banka promosyonu emeklilere ek gelir kapısı oldu. En yüksek emekli promosyonu hangi bankada? İşte Halkbank, Ziraat Bankası, VakıfBank, Akbank, Garanti, İş Bankası dahil emekli banka promosyonu tutarları...
4.03.2024 Çalışma Hayatı
Emekli promosyonlarında rakamlar değişti! Mart ayını bekleyenler kazançlı çıktı, bankalar art arda duyurdu
Emekli promosyonlarında rakamlar değişti! Mart ayını bekleyenler kazançlı çıktı, bankalar art arda duyurdu Emekli vatandaşlar maaş zammı sonrası bayram ikramiyesine yapılacak olan zam oranını bekliyordu. Emekli ikramiyesine yüzde 50 zam yapılarak 3 bin TL'ye yükseltileceği açıklandı. İkramiye zammının ardından emekli, dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar için bir artış haberi daha geldi. Bankalar emekli vatandaşlar için harekete geçti, promosyon miktarları değişti. Tüm emekliler bankaların promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Ancak üç yıllık taahhüt şartı bulunuyor. Emeklilerin promosyon aldıkları bankada 3 yıl kaması gerekiyor. Ödeme miktarının artması ile banka değiştirmek isteyenlerin sayısı da arttı. Peki emekliler hangi şartlarda banka değiştirerek yüksek promosyon alabilir? Öte yandan emekli promosyon kampanyaları Şubat ayına girilmesiyle güncellendi. Bankalar müşteri kazanmak adına promosyon rakamlarını tek tek yeniledi. Emekliler, ek gelir sağlayacak olan banka promosyonlarını yakın takibe aldı. 15 bin liraya varan emekli promosyon tutarları ise dikkat çekti. İşte en yüksek banka promosyonu...
3.03.2024 Ekonomi
Banka promosyonlarda kritik tarih! 15 bin liraya kadar çıktı
Banka promosyonlarda kritik tarih! 15 bin liraya kadar çıktı Emeklilere banka promosyonu... Banka promosyonlarında emeklilere müjde. Bankalarda promosyon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Emekli maaşı promosyonlarında 29 Şubat’a kadar başvuruda bulunabilecek. İşte bankaların promosyon tutarları...
27.02.2024 Ekonomi
Banka promosyonları güncellendi! Başvuru için son 3 gün
Banka promosyonları güncellendi! Başvuru için son 3 gün Bankaların promosyon yarışı hızlandı. Tek tek yeni ödeme miktarı açıklandı. Maaş hesabına yatırılıyor. Emekliye ek gelir fırsatı sunan emekli promosyonu tutarları yenilendi. Bankalar müşteri kazanabilmek adına emekli promosyonları kampanyalarını kızıştırdı. Şubat ayı banka promosyonu kampanyalarının sona ermesine ise son 3 gün kaldı. Peki en yüksek promosyon veren banka hangisi? İşte tüm detaylar...
27.02.2024 Ekonomi
Emekli promosyonunda rakamlar arttı! Başvuru için son gün 29 Şubat
Emekli promosyonunda rakamlar arttı! Başvuru için son gün 29 Şubat Emekli vatandaşlar maaş zammı sonrası bayram ikramiyesine yapılacak olan zam oranını bekliyordu. Emekli ikramiyesine yüzde 50 zam yapılarak 3 bin TL'ye yükseltileceği açıklandı. İkramiye zammının ardından emekli, dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar için bir artış haberi daha geldi. Bankalar emekli vatandaşlar için harekete geçti, promosyon miktarları değişti. Tüm emekliler bankaların promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Ancak üç yıllık taahhüt şartı bulunuyor. Emeklilerin promosyon aldıkları bankada 3 yıl kaması gerekiyor. Ödeme miktarının artması ile banka değiştirmek isteyenlerin sayısı da arttı. Peki emekliler hangi şartlarda banka değiştirerek yüksek promosyon alabilir? Öte yandan emekli promosyon kampanyaları Şubat ayına girilmesiyle güncellendi. Bankalar müşteri kazanmak adına promosyon rakamlarını tek tek yeniledi. Emekliler, ek gelir sağlayacak olan banka promosyonlarını yakın takibe aldı. 15 bin liraya varan emekli promosyon tutarları ise dikkat çekti. İşte en yüksek banka promosyonu...
26.02.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Banka Promosyonu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki banka promosyonu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.