Banka Promosyonu

Banka Promosyonu

Son dakika banka promosyonu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan banka promosyonu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını banka promosyonu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Banka Promosyonu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan banka promosyonu gelişmeleri de dahil olmak üzere 272 banka promosyonu haberi bulunmuştur. Tüm banka promosyonu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Banka promosyonlarında rakamlar güncellendi!  2.500 TL maaş alan emekli 7.500 TL promosyon alacak
Banka promosyonlarında rakamlar güncellendi! 2.500 TL maaş alan emekli 7.500 TL promosyon alacakEmekli promosoyonunda rakamlar değişti. Bankalar art arda duyurdu. Bankaların büyük çoğunluğunda ödeme miktarı 5.000 TL ve üzerine çekilirken, emekli promosyonunda tavan ödeme 7.500 liraya çıktı. Tavan ödeme en yüksek promosyon miktarını temsil etse de tüm emekliler tavan ödeme miktarından promosyon alacak. Sadece emekiler değil dul ve yetim maaşı alanlar da banka promosyonlarından yararlanabiliyor. Peki en yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Promosyon ödemelerinden yararlanma şartları neler? işte Yapı Kredi, Garanti BBVA, Akbank, TEB, ING ve diğer bankaların yeni promosyon ödemeleri ile ilgili detaylar ve banka promosyonları ile ilgili son dakika gelişmeleri...
7.08.2022Emekli
Emekli promosyonunda son dakika gelişmesi! Bankalardan rekor ücret, flaş e-devlet detayı! 7 bin 500 lira ve...
Emekli promosyonunda son dakika gelişmesi! Bankalardan rekor ücret, flaş e-devlet detayı! 7 bin 500 lira ve...Emekli promosyonunda son dakika müjdesi! Emekli milyonlara rekor ücret yatırılıyor. Başvuran milyonlarca emeklinin hesabına yatacak. Bankalar emekliye ödeyeceği promosyon miktarlarını tek tek açıkladı. Hükümetin enflasyona ezdirmemek için maaşlarına bu yıl ikinci kez zam yaptığı emekliler için bankalar arasındaki promosyon savaşı hızlandı. Bazı bankaların verdiği nakit destek 7 bin 500 liraya kadar yükseldi. Öte yandan emekli promosyonuyla ilgili pek bilinmeyen bir detay daha var. İşte son dakika haberinin detayları ve En yüksek promosyon ödemesini hangi banka yapıyor? Emekli maaşı farklı bankaya nasıl taşınır? İşte emekli promosyonu ile ilgili son dakika gelişimlerinin ayrıntıları...
6.08.2022Emekli
Emekli promosyonunda yeni dönem! Tüm emekliler tavan ücret alacak, 5.000 TL'ye yükseltildi, TEB, Yapı Kredi, QNB Finansbank, ING, Garanti BBVA, İş Bankası...
Emekli promosyonunda yeni dönem! Tüm emekliler tavan ücret alacak, 5.000 TL'ye yükseltildi, TEB, Yapı Kredi, QNB Finansbank, ING, Garanti BBVA, İş Bankası...Emekli promosyon ödemeleri ile ilgili son dakika değişiklik kararı! Bankalar art arda duyurdu. Ödeme miktarı yukarı çekildi. SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu emekliler ile dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar banka promosyonlarından yararlanabiliyor. Net, ek koşulsuz 5.000 TL promosyon ödemesi emekli vatandaşları bekliyor. Emekli maaşını farklı bir bankaya taşımayı planlayanlar zamlı maaş ödemelerinin ardından banka değişikliği yaparsa avatanjlı olacak. Promosyon ödemelerinde alınan emekli aylığı belirleyici oluyor. Bankalar tarafından belirlenen sınırlar nedeni ile başvurunun zam öncesinde yapılması düşük promosyon alınmasına sebebiyet verebilir. Temmuz zammı ile birlikte en düşük emekli aylığının 3.500 TL'ye yükseltilmesi ile tüm emekliler banka promosyonlarının tavan ödemesinden yararlanabilir hale geldi. Çift aylık alanlar ise maaş toplamı üzerinden tek bir promosyon ödemesi alabiliyor.
10.07.2022Emekli
Emeklilere güzel haber! Ödeme miktarı arttı, 4.000 TL karşılıksız olarak veriliyor
Emeklilere güzel haber! Ödeme miktarı arttı, 4.000 TL karşılıksız olarak veriliyorEmekli ve emeklilik planı yapanları doğrudan illgilendiriyor. Güncelleme yapıldı, ödeme miktarı arttı. 4.000 liraya varan karşılıksız ödeme emeklileri bekliyor. Ziraat Bankası, VakıfBank, Halkbank, TEB, Finansbank ve diğer bankalar art arda duyurdu. Sadece emekliler değil dul ve yetim aylığı alanlar da bankaların kampanyasından yararlanıyor. Promosyon ödemeleri artış gösterdi. En yüksek promosyon ödemesi 3.750 TL'ye çıktı. Ayrıca bankalar emekli vatandaşları kendi bankalarına çekmek için çeşitli kampanyalar da düzenliyor. Emekli yakının banka müşterisi yapan emeklilere, promosyon dışında nakit ödül ödemesi de yapılıyor. Promosyon ve nakit ödül ödemesini alan emekli müşterilerin eline 4.000 TL'ye varan para geçiyor. Emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyenler ise hangi bankanın ne kadar promosyon verdiğini araştırıyor. Peki, emekli maaşı banka promosyonu 2022 ne kadar? En çok emekli promosyonu veren banka hangisi? İşte banka banka en güncel emekli promosyon miktarı..
7.06.2022Emekli
Emekliye promosyon müjdesi! 3000 lira... Banka banka açıklandı
Emekliye promosyon müjdesi! 3000 lira... Banka banka açıklandıEmekli milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Milyonlarca emekliye promosyon müjdesi. Emekliye verilecek promosyon için bankalardan son dakika açıklaması geldi. Emeklilere, promosyon fırsatı sürüyor. Bankalar, emekli maaşı hesabını taşıyan müşterilerine değişen tutarlarda promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Yakınını getirenlere, kart ile harcama yapanlara, otomatik ödeme talimatı verenlere de ek ödemeler yapılıyor. Taban promosyon tutarı maaşı bin 500 liranın altında olanlarda 500, bin 500 ile 2 bin 500 lira arasında olanlarda 625, 2 bin 500 liranın üzerinde olanlarda ise 750 lira olarak uygulanırken, özel bankaların kampanyalarıyla tutar yükseliyor. Kimi bankalar hiçbir ek koşul olmadan, kimileri de maaş taşıma ya da ek ürün kullanma koşullarıyla yüksek ödeme yapıyor. Nisan ayı kampanyalarında 2 bin 750 liraya varan promosyon ödenirken, emeklilere sunulan fayda 3 bin liraya kadar çıkıyor. İşte Akbank, Denizbank, Garanti, İş Bankası, ING Bank ve diğer bankaların promosyon fırsatları...
8.04.2022Emekli
2.000 TL geri ödemesiz, hemen hesaplara yatırılıyor! Son gün 31 Aralık...
2.000 TL geri ödemesiz, hemen hesaplara yatırılıyor! Son gün 31 Aralık... İş Bankası resmen duyurdu. Geri ödemesiz 2.000 TL veriliyor. Bankaya bizzat başvuru yapılması gerekiyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli. Paralar vatandaşların banka hesaplarına tek seferde yatırılıyor. Ödeme işlemi hemen yapılıyor. 2.000 liralık ödemelerden maaş hesabını bankaya taşıyanlar yararlanıyor. Banka promosyonundan tüm emekliler yararlanabiliyor. Yeni emekli olanlar ya da maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, aldıkları maaş miktarına göre promosyon ödemesi alıyor.
17.11.2021Ekonomi
Emeklilere müjde! Zam geldi, 1.750 TL'ye çıktı, karşılıksız ve tek seferde...
Emeklilere müjde! Zam geldi, 1.750 TL'ye çıktı, karşılıksız ve tek seferde...Zam geldi. Ödeme miktarı arttı. Başvuran alıyor. Karşılıksız olarak veriliyor. Geri ödeme ya da faiz söz konusu değil. Dev banka emekliler için harekete geçti. Ödenen miktar yükseltildi. Maaşını Şekerbank'a taşıyan emekliler 1.750 TL'ye varan promosyon ödemesi alıyor. Emekliler ayrıca 3 ay ertelemeli kredi kullanabiliyor. Ücretsiz havale ve EFT imkanı, banka şubelerinde öncelik gibi pek çok avantaj emeklileri bekliyor.
5.09.2021Ekonomi
10 bin TL hesaplara yatırılacak! Rekor promosyon ödemesi...
10 bin TL hesaplara yatırılacak! Rekor promosyon ödemesi...Promosyon anlaşmasında imzalar atıldı. Her çalışana eşit olarak verilecek. 10 bin TL banka hesaplarına yatırılacak. Sağlık çalışanlarını ilgilendiren promosyon anlaşmasından 1009 kişi yararlanacak. Türk Sağlık Sen, Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğünde, 1009 çalışanı kapsayan ve 5 yıllık olan banka promosyonu ihalesi sonucunda her bir çalışana eşit olarak 10 Bin 20 TL ödeneceğini açıkladı.
Hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekli promosyonu ne kadar, ne zaman verilecek?
Hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekli promosyonu ne kadar, ne zaman verilecek?Emekli promosyonu ne kadar, ne zaman verilecek? Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan protokol kapsamında, emekli maaşını bankaya taşıyan vatandaşlara verilen promosyonlar hakkında merak edilenler arttı. Bankalara göre farklılık taşıyan emekli promosyonu ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?
26.04.2021Emekli
Emekliye müjde! Zam geldi ikiye katlandı, 1750 lira...
Emekliye müjde! Zam geldi ikiye katlandı, 1750 lira...Milyonlarca emekliye güzel haber! Ödenen para miktarı ikiye katlandı. Zamlı olarak 1750 TL ödeniyor. Sadece emekliler değil, dul ve yetim maaşı alan vatandaşlar da zamlı ödemelerden yararlanabiliyor. Bankalar adeta yarış halinde. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB, YapıKredi ve diğer bankalar tek tek açıkladı. Yeni emekli olan kişiler de alıyor. Emekliler için bankaların promosyon ödemeleri artarak devam ediyor. Emekli promosyonunda miktar 1750 TL'ye kadar yükseldi. Bankalar emekli vatandaşlar için promosyon dışında da çeşitli fırsatlar sunuyor. Tüm ATM'lerden para çekme, ücretsiz havale-EFT, kredi kartı aidat muafiyeti, kredi ve mevduata özel faiz oranı gibi imkanlar emeklileri bekliyor.
20.04.2021Emekli
Emeklilere müjde, zam geldi! 1750 lira ve...
Emeklilere müjde, zam geldi! 1750 lira ve...Milyonlarca emekli bekliyordu, iyi haber geldi. Belli oldu ve tek tek duyuruldu. Ödeme miktarı 1750 liraya çıkarıldı. Emekli, dul ve yetim... Hepsi için geçerli. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB, YapıKredi ve diğer bankalar açıkladı. Bankalar adeta birbiriyle yarışıyor. Yeni emekli olanlar da yararlanıyor. Promosyon imkanı devam ediyor. Ödenen promosyon miktarı da her geçen gün artıyor. Emekli promosyonunda miktar 1750 TL'ye kadar yükseldi. Bankalar emekli vatandaşlar için promosyon dışında da çeşitli fırsatlar sunuyor. Tüm ATM'lerden para çekme, ücretsiz havale-EFT, kredi kartı aidat muafiyeti, kredi ve mevduata özel faiz oranı gibi imkanlar emeklileri bekliyor. Peki en yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Emekliler maaşlarını nereden alırlarsa daha kazançlı oluyor?
20.04.2021Emekli
Emeklilere müjde! Bin 600 TL'ye yükseldi
Emeklilere müjde! Bin 600 TL'ye yükseldiMilyonlar bekliyordu. Ve belli oldu. Tek tek duyuruldu. Emekli, dul ve yetim milyonlarca kişiyi kapsıyor. Zam geldi. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB ve diğer bankalar harekete geçti. Ödeme miktarları arttırıldı. Bankaların emeklilere verdiği promosyon tutarında yarış iyice kızıştı. Yeni emekli olanlar, ve 3 yıllık taahhüt süresi dolanlar maaşa göre en az 500, 625, 750 lira alıyor. Maaşlara göre bu tutar bin 600 liraya kadar yükseliyor.
18.03.2021Emekli
Emeklilere müjde! Zam geldi, bin 600 TL…
Emeklilere müjde! Zam geldi, bin 600 TL…Milyonlar bekliyordu. Ve belli oldu. Tek tek açıklandı. Harekete geçildi ve zam yapıldı. Emekli, dul ve yetim... Hepsi yararlanıyor. Ödemeler bin 600 liraya kadar çıkıyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB ve diğer bankalar harekete geçti. Ödeme miktarları arttırıldı. Vatandaşlar istediği bankayı seçebiliyor. Bankalar adeta birbiriyle yarışıyor. Yeni emekli olanlar da yararlanıyor. Promosyon imkanı devam ediyor. Bankalar emekli vatandaşlar için promosyon dışında da çeşitli fırsatlar sunuyor. Tüm ATM'lerden para çekme, ücretsiz havale-EFT, kredi kartı aidat muafiyeti, kredi ve mevduata özel faiz oranı gibi imkanlar emeklileri bekliyor. Peki en yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Emekliler maaşlarını nereden alırlarsa daha kazançlı oluyor?
19.02.2021Ekonomi
Emeklilere güzel haber! Zam geldi, 1600 lira ödenecek...
Emeklilere güzel haber! Zam geldi, 1600 lira ödenecek...Milyonlarca emekli için güzel haber geldi ve resmen duyuruldu. Harekete geçildi, zam yapıldı. 1600 lira verilecek. Bankalar tek tek duyuruyor. Emeklilere verilen promosyonlarda yarış kızıştı. 1 Şubat tarihinden itibaren emekli olan vatandaşlar ve 3 yıllık taahhüt süresi dolanlar, maaşlarına göre 500 liradan başlayıp 1600 liraya varan promosyon alacak. Ödemeler 3 yıl için nakit olarak yapılıyor. Peki emekliler ne kadar promosyon alacak, hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor, yüksek emekli promosyonu nasıl alınır, emekli promosyonu almak için şartlar neler? İşte maaşa göre bankaların verdiği promosyon tutarları...
10.02.2021Ekonomi
Emeklilere müjde, zam geldi! 1600 lira ve...
Emeklilere müjde, zam geldi! 1600 lira ve...Milyonlarca emekli bekliyordu ve iyi haber geldi. Belli oldu ve tek tek açıklıyorlar. Emekli, dul ve yetimi yakından ilgilendiren ödemelerde taban tutarına zam için harekete geçildi. Bankaların emeklilere verdiği promosyon tutarında yarış iyice kızıştı. Bu ay emekli olanlar, ve 3 yıllık taahhüt süresi dolanlar maaşa göre en az 500, 625, 750 lira alacak. Maaşlara göre tutarı bin 600 liraya yükselten bankalar da bulunuyor. Ödemeler 3 yıl için peşin yapılıyor. Peki, Hangi emekli ne kadar promosyon alacak? Hangi banka ne kadar emekli promosyonu ödüyor? İşte promosyonda taahhüt süresi dolanlara veya yeni emekli aylığı bağlananlara bankaların verdiği promosyon tutarları...
3.02.2021Emekli
Yüz binlerce sağlık çalışanına müjde! Flaş ücret kararı...
Yüz binlerce sağlık çalışanına müjde! Flaş ücret kararı...Yüz binlerce çalışanı ilgilendiriyor. Müjde geldi ve emsal bir karara imza atıldı. Fazla mesaiden düşülemeyecek. Yargıtay 9. Hukuk Dairesi’nden özel sektörde çalışan yüz binlerce sağlık personeline müjde niteliğinde bir karar! Yüksek Mahkeme; emsal niteliğindeki kararla; ücret bordrolarında yer alan ‘bölüm farkı ödemeleri’ ile nöbet ücretinin fazla mesai ve hafta tatili ücretinden mahsup edilmesinin önüne geçti.
Emeklilere ek ödeme: 2 bin 500 lira...
Emeklilere ek ödeme: 2 bin 500 lira...Milyonlarca emekli bekliyordu ve belli oldu. Tek tek açıkladılar. 2 bin 500 liraya yükseldi. Emeklilere güzel haber geldi, taban tutarına zam için harekete geçildi. Bu ay emekli olanlar, ve 3 yıllık taahhüt süresi dolanlar maaşa göre en az 500, 625, 750 lira alacak. SSK ve Bağ-Kur emeklisi ocak ayında maaşlara yapılacak zammı merakla beklerken, bankalar da promosyon yarışına başladı. Bankaların sunduğu promosyon fırsatlarını yakından takip eden emekliler için promosyon miktarları 500 liradan başlıyor, 750 liraya kadar çıkabiliyor. Ek ödemelerle emeklinin cebine, 2 bin 550 lira da girebiliyor. Bankalar promosyonlarını açıkladı. Peki, Emekli ne kadar promosyon alacak? Emekli promosyon miktarını yükseltmek mümkün mü? Hangi banka ne kadar promosyon ödüyor? İşte taahhüt süresi dolanlar ya da yeni emekli aylığı bağlananlara bankaların verdiği promosyon tutarları...
15.10.2020Emekli
Emekli zammı ile ilgili flaş gelişme! 382 lira ve...
Emekli zammı ile ilgili flaş gelişme! 382 lira ve...Milyonlarca emekli bekliyordu. Emekli zammı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Emekliler için harekete geçten TÜED'den yeni talebi gündeme getirdi. Türkiye Emekliler Derneği (TÜED), emeklilere verilen ek ödeme maaşın yüzde 4’ü yerine, 8-10’u olsun’ talebinde bulundu. TÜED’in bu talebi hayata geçerse, emeklilerin maaş gelirlerinde 382 liraya varan artış yaşanacak.
9.10.2020Emekli
Emekliye 2 bin 500 lira!
Emekliye 2 bin 500 lira!Milyonlarca emekliyi çok yakından ilgilendiriyor. Tek tek açıklıyorlar. Emeklilere maaş karşılığında ödenen promosyonlar için bankalar arası yarış hızlandı. Bankalar rakamları yükseltirken şimdi emekliler kendilerine verilen bu sözlerin tutulmasını istiyor. Bankalar promosyon miktarını 2 bin 500 liraya kadar çıkardı.
20.06.2020Emekli
Emekliye ek ödeme ve zam! 600 liraya kadar...
Emekliye ek ödeme ve zam! 600 liraya kadar...Milyonlarca emekliyi çok yakından ilgilendiriyor. SSK ve Bağ-Kur emekliler için harekete geçildi. Düzenleme ile emekliler aldıkları maaşa göre 120 ile 600 lira arasında zam alacak. Emeklilerin dört gözle sonucu bekliyor. Türkiye Emekliler Derneği (TÜED), "Yeni oran yüzde 8-10 olarak belirlensin" çağrısını yapıyor. Talep hayata geçerse, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin gelirinde en az 120 lira en yüksek 600 liraya varan artış yaşanacak. 6 bin 28 lira olan en yüksek maaşı alan emekliye 241,15 lira yerine 482,30 lira ya da 602,87 lira ek ödeme verilecek.
16.05.2020Emekli
Emekli promosyonu ne zaman verilecek, ertelendi mi? Türkiye Bankalar Birliği açıklama yaptı!
Emekli promosyonu ne zaman verilecek, ertelendi mi? Türkiye Bankalar Birliği açıklama yaptı!Emekli promosyonu ödemeleri, corona virüsü salgının Türkiye'ye de sıçramasından sonra alınan tedbirlerden dolayı merak edilen konulardan biriydi. Emekliler ''Emekli promosyonu ne zaman verilecek?, Emekli promosyonu ertelendi mi?'' sorularına cevap arıyordu. Türkiye Bankalar Birliği promosyon taahhütnamesi vermeyen emekliler promosyon tutarlarının yatırılacağını açıkladı. Ayrıca maaş hesaplarını başka bankaya taşımak isteyenlere de kolaylık sağlanacağı açıklandı. İşte emekli promosyonu detayları...
19.03.2020Emekli
Banka promosyonu caiz mi? Banka promosyonu haram mı? Diyanet ‘’şüpheden uzak değil’’ dedi
Banka promosyonu caiz mi? Banka promosyonu haram mı? Diyanet ‘’şüpheden uzak değil’’ dediBanka promosyonu caiz mi, haram mı? soruları SGK ve Ziraat Bankası arasında imzalanan emekli protokolü haberinden sonra sıklıkla aranılan sorulardan biri oldu. Diyanet TV’de ‘’Banka promosyonu caiz mi?’’ isimli videoda cevap verilirken, Diyanet Dergisi 'nin “Diyanet'e Soralım” adlı bölümünde de vatandaşlardan gelen soruların, merak edilen dini konuların cevap verildiği köşede ‘’emekli banka promosyonları’’ başlığı altında söz konusu soru yanıtlandı. Banka promosyonu caiz mi? Banka promosyonu haram mı? İşte detaylar….
12.03.2020Emekli
Banka promosyonu sorgulama (Banka promosyon ödemeleri başladı) Hangi banka ne kadar veriyor?
Banka promosyonu sorgulama (Banka promosyon ödemeleri başladı) Hangi banka ne kadar veriyor?Emekli promosyonu ilk kez 2017 yılında başladı. Şubat ayında biten banka promosyonunda yeni dönem başladı. SGK ve Ziraat bankası arasında yapılan protokolle emekliler yeniden promosyon almaya başladı. SGK ile Ziraat Bankası arasında yapılan banka promosyonu protokolü imza töreni sonucunda, emekli aylığı 1500 liraya kadar olan emeklilere 500 lira, 1500-2 bin 500 lira arasında olan emeklilere 625 lira, 2 bin 500 lira üstünde aylık alan emeklilere ise 750 lira tutarında promosyon ödenmesi kararını aldığı bildirildi. Öte yandan özel bankalar da promosyon yarışına girdi. İşte Banka promosyonu sorgulama…
12.03.2020Emekli
PTT 2020 emekli promosyonu başladı mı? Emekli promosyonunda PTT promosyonu ne kadar?
PTT 2020 emekli promosyonu başladı mı? Emekli promosyonunda PTT promosyonu ne kadar?SGK ile Ziraat Bankası’nın imzaladığı protokolden sonra emekliler en yüksek emekli promosyonunu almak için tek tek bankaların promosyon ücretlerini araştırıyor. Emekli maaşını PTT’den alan emekliler de PTT banka promosyonu ücretlerini merak ediyor. İşte PTT promosyon ücreti 2020…
10.03.2020Gündem
Bankalar emekli promosyonu uygulamasında ne kadar teklif etti? 11 bankanın 2020 yeni dönem promosyon oranları kaç TL?
Bankalar emekli promosyonu uygulamasında ne kadar teklif etti? 11 bankanın 2020 yeni dönem promosyon oranları kaç TL?SGK ve Ziraat Bankası geçtiğimiz hafta bir protokol imzaladı. SGK ve Ziraat Bankası arasında yapılan protokolün ardından, bankalar da emekli promosyon teflini yaptı. SGK ile Ziraat Bankası aylığı 1500 liraya kadar olan emeklilere 500 lira, 1500-2 bin 500 lira arasında olanlara 625 lira, 2 bin 500 lira üstündekilere de 750 lira tutarında promosyon ödenmesi kararlaştırıldı. Peki, en çok emekli maaşı promosyonu hangi banka veriyor? Bankaların emekli promosyonu teklifleri nelerdir? Öte yandan TÜED tarafından yapılan açıklamada, kademeli olarak 500-625-750 lira olarak belirlenen yeni promosyon rakamlarını olumlu bulmakla birlikte yeterli görmedikleri ifade edildi.
9.03.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Banka Promosyonu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki banka promosyonu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.