Emekli Promosyonu

Emekli Promosyonu

Son dakika emekli promosyonu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını emekli promosyonu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Emekli Promosyonu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan emekli promosyonu gelişmeleri de dahil olmak üzere 299 emekli promosyonu haberi bulunmuştur. Tüm emekli promosyonu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emekli promosyonunda büyük rakam! Bankalar emekliler için çıtayı yükseltti
Emekli promosyonunda büyük rakam! Bankalar emekliler için çıtayı yükselttiEmekli milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. EYT'li emekliye promosyon dev promosyon ödenecek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı en düşük emekli maaşının 7.500 TL'ye çıkarılması ve 2.2 milyon EYT'linin nisan ayında maaş almaya hak kazanması bankaların promosyon rekabetini artırdı. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre, anlaşma sağlanan bankalarda en düşük emekli promosyonu ödemeleri 3.500 liraya kadar olanlar için 3.000 TL, 3.500-7.500 lira arası olanlar için 3.500 TL, 7.500-10.000 lira arası olanlar için 4.500 TL ve 10.000 liradan fazla maaş alanlar için ise 5.000 TL olarak gerçekleşiyor. İşte promosyon ile ilgili bankaların kampanyaları...
31.03.2023Emekli
Bakan Kurum: Köylerde kalıcı konut inşa çalışmasına başlandı
Bakan Kurum: Köylerde kalıcı konut inşa çalışmasına başlandıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, resmî sosyal medya hesabından koordinasyonundaki Gaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı 7 köyde 310 adet kalıcı köy evlerinin inşasına başlandığını anlatan bir video yayımladı. Bakan Kurum mesajında, “Deprem bölgesinde sadece bina inşa etmeyeceğiz, o şehrin ruhunu da yansıtacak yaşam alanları kuracağız. Tarihiyle, kültürüyle, sanatıyla, doğasıyla bu coğrafyayı yeniden ayağa kaldıracağız! 143 bin köy evimizi de bu anlayışla inşa edeceğiz!” dedi.
19.03.2023Ekonomi
Karadeniz’de ‘hamsi avı 1 yıl ertelensin’ çağrısı
Karadeniz’de ‘hamsi avı 1 yıl ertelensin’ çağrısıKaradeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Cemal Dinçer, bu sezon tezgahlarda bir görünüp bir kaybolan hamsinin popülasyonunu kurtarmak için 1 yıl av yasağı önerisinde bulunarak, “Sürdürülebilir kaliteli hamsi avcılığında gerçekten dikkatli olmamız lazım. Bu stoku tekrar eski günlerine kavuşturmak için gerekli duyarlılığı göstermemiz lazım. Naçizane önerim, hamsi avcılığının hiç olmazsa bir yıl gene durdurulmasında ısrar ediyorum” dedi.
18.03.2023Gündem
EYT emekli promosyonu! Bankalar yarışa girdi, 10 bin TL ek gelir fırsatı! İşte banka banka yeni ödemeler
EYT emekli promosyonu! Bankalar yarışa girdi, 10 bin TL ek gelir fırsatı! İşte banka banka yeni ödemelerEYT emekli promosyonu hakkında bankaların kampanyaları EYT başvuru sürecinin başlamasıyla beraber araştırılmaya başlandı. 10.000 TL varan emekli promosyon fırsatları emekli olacakları bekliyor. Emekli promosyon kampanyaları için 'Mart' ayarı geldi. EYT yasasının yürürlüğe girmesiyle beraber emekli maaşı işlemleri başlarken banka promosyonları yeniden belirlendi. İşte en yüksek emekli promosyonu veren bankalar nedir? EYT'lilere hangi banka emekli promosyonunu ne kadar veriyor?
18.03.2023Ekonomi
SGK'dan son dakika EYT açıklaması! Emekli promosyonunda rekor ücret, bankalar açıkladı
SGK'dan son dakika EYT açıklaması! Emekli promosyonunda rekor ücret, bankalar açıkladıEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'li milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar ortaya çıktı. SGK, emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) düzenlemesiyle ilgili, kanundan önce işten ayrılanlar, geriye dönük prim borçlanması, birden fazla sosyal güvenlik kurumu kapsamında çalışanlar gibi noktalara açıklık getirdi. Öte yandın emekli promosyonu ile ilgili bilinmeyenler açıklandı. Promosyon başvurusu yapıp 3 yıllık taahhüt veren emeklilere 8 bin 500 liraya varan ödeme yapılıyorken, ek ödeme kampanyaları ile bu ödeme 10 bin lirayı buldu. Başvuru şekli ve şartları EYT'liler ve tüm emekli olacaklar için aynı. SSK veya Bağ-Kur'dan emekli oluyorsanız, e-Devlet üzerinden veya SGK İl/İlçe Müdürlükleri'ne emeklilik başvurusunda bulunurken dolduracağınız Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi'nde maaşınızın yatırılacağı banka tercihini belirtebilirsiniz. Maaş bağlanır bağlanmaz da taahhüt verip ödemenizi alabilirsiniz. İşte EYT'lileri ilgilendiren tüm detaylar...
17.03.2023Emekli
EYT'liye dikkat çeken promosyon uyarısı! Acele etmeyen rekor ücreti kapacak
EYT'liye dikkat çeken promosyon uyarısı! Acele etmeyen rekor ücreti kapacakEYT düzenlemesi 3 Mart'ta Resmi Gazete'de yayımlanarak yasalaştı. Düzenlemenin ardından bankaların promosyon yarışı başladı. SGK Uzmanı Murat Bal, emekliliğe hak kazanan 2.2 milyon EYT'liye yüksek promosyon rakamı için uyarılarda bulundu.
8.03.2023Emekli
Emekliye çifte bayram! Promosyon ve ikramiye ödemesi yapılacak
Emekliye çifte bayram! Promosyon ve ikramiye ödemesi yapılacakMilyonlarca kişiyi yakından ilgilendiriyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, EYT’lilerin ilk maaşlarını 1 Mart günü alacaklarını açıklamıştı. Bu yıl içinde EYT’den emekli olanlar Ramazan Bayramı’nda 1100 TL de bayram ikramiyesi alacaklar.
31.01.2023Emekli
EYT ile ilgili son dakika müjdesi! Büyük emekli promosyonu ortaya çıktı, İşte EYT’lilerin yeni kıdem tazminatları...
EYT ile ilgili son dakika müjdesi! Büyük emekli promosyonu ortaya çıktı, İşte EYT’lilerin yeni kıdem tazminatları...EYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'lilerin hesaplarına yatacak olana ek promosyon ve bayram ikramiyesi kuruşu kuruşuna hesaplandı. Bankaların görülmemiş emekli promosyonu rakamı ortaya çıktı. EYT'lilerin maaşlarını düşüren detay da açıklanırken, düzenleme ile birlikte vatandaşa yüksek maaş formülü verildi. 2023’ün ilk altı ayı için geçerli olacak kıdem tazminatı tutarı da netleşti. İşte EYT'li milyonlarca vatandaşı ilgilendiren kritik gelişmeler...
17.01.2023Emekli
İtalya’nın en çok aranan mafya lideri 30 yıl sonra yakalandı
İtalya’nın en çok aranan mafya lideri 30 yıl sonra yakalandıİtalya’da 30 yıldır kaçak konumda bulunan ve ülkenin en çok aranan mafya lideri Matteo Messina Denaro, Sicilya’da yakalandı.
16.01.2023Gündem
Bir fare 1 milyon TL’lik masraf çıkardı
Bir fare 1 milyon TL’lik masraf çıkardıTekirdağ'da vitrinde duran simitlerin üzerinde farenin gezdiği görüntülerin ortaya çıkmasıyla mühürlenen işletme, baştan sona yenilendi. Farenin işletmeye maliyeti 1 milyon TL oldu.
16.01.2023Ekonomi
Şeker fiyatları ile ilgili son dakika kararı! 'Sabit fiyat' uygulaması başladı
Şeker fiyatları ile ilgili son dakika kararı! 'Sabit fiyat' uygulaması başladıPancar Şekeri Üreticileri Derneği (PANŞEK) harekete geçti. 1 Eylül'e kadar şekerin fabrika çıkış fiyatında "sabit fiyat" uygulamasına geçildi.
16.01.2023Ekonomi
Bitcoin flaş tahmin! Uçuşa geçti
Bitcoin flaş tahmin! Uçuşa geçtiBitcoin ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Lider kripto para birimi Bitcoin 381 gün aranın ardından yeniden atağa geçti. Kritik 20 bin dolar seviyesinin üzerine yükselen BTC için yeniden umut veren tahminler yapıldı. SkyBridge Capital‘in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin'in 2 yıl içinde 50 ila 100 bin dolara yükselebileceğini dile getirdi. Yatırımcı Bill Tai ise yükseliş öncesi 12 bin dolar dip seviyelerinin gelebileceğini öngördüğünü söyledi.
16.01.2023Ekonomi
Kredili mevduata yoğun ilgi! Merkez Bankası'ndan yeni hamle
Kredili mevduata yoğun ilgi! Merkez Bankası'ndan yeni hamleBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerine göre, 6 Ocak haftasında kredili mevduat hesabındaki büyüklük 69.3 milyar lira oldu. Merkez Bankası ise yaptığı son açıklamada, TL mevduatın vadesinin uzamasını teşvik etmek amacı ile 3 aydan uzun vadeli TL mevduat için zorunlu karşılık oranlarının yüzde ‘sıfır’ olarak belirlenmesine karar verdi.
16.01.2023Ekonomi
Kiracılar dikkat! Bir anda evsiz kalabilirsiniz
Kiracılar dikkat! Bir anda evsiz kalabilirsinizKiralardaki fahiş artış sonrası ev sahibi-kiracı arasında yaşanan sorunlarda artış yaşandı. Evini yüksek bedellerle kiraya vermek isteyen mülk sahipleri birbirinden ilginç yöntemler deniyor. 6 yıldır aynı evde oturan Nilgün İncula'nın ev sahibi ile ilgili ortaya attığı iddialar ise şaşkınlık yaratıyor.
16.01.2023Gündem
Almanya'da cesedi karıştırılıp yakılan Abdülkadir Sargın'ın cinayet kurbanı olduğu ortaya çıktı
Almanya'da cesedi karıştırılıp yakılan Abdülkadir Sargın'ın cinayet kurbanı olduğu ortaya çıktıAlmanya’da, adli tıpta cesedi karıştırıldığı için yakılan Abdülkadir Sargın’ın cinayet kurbanı olduğu ortaya çıktı. Hannover Savcılığı, katil zanlısının Sargın’ın oğlu olduğunu açıkladı.
16.01.2023Gündem
EYT'liye dev emekli promosyonu! Bankalardan emekliye görülmemiş rakam!
EYT'liye dev emekli promosyonu! Bankalardan emekliye görülmemiş rakam!EYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT düzenlemesiyle emekli olacak milyonlarca vatandaşa bankalardan dev promosyon müjdesi. EYT düzenlemesinden yararlanan milyonlarca vatandaş için bayram ikramiyesi ve promosyon müjdesi geldi. EYT'lilerin hesaplarına yatacak olana ek promosyon ve bayram ikramiyesi kuruşu kuruşuna hesaplandı. Bankaların görülmemiş emekli promosyonu rakamı ortaya çıktı. Öte yandan EYT'de bunun yapmayanın maaş düşüyor. EYT düzenlemesiyle emekli olan vatandaşa yüksek maaş formülü verildi. Emekli maaşının nasıl yükseltilmesiyle ilgili detaylar tek tek açıklandı. EYT'de yüksek emekli maaş almak için dilekçe detayı ortaya çıktı. EYT ile ilgili merak edilen tüm sorular cevabını buldu. Peki EYT'li emekli maaşı nasıl yükseltilir? En düşük EYT'li maaşı ne kadar olacak? EYT'de banka promosyonu ne kadar olacak? EYT'li bayram ikramiyesi alacak mı? İşte EYT'li milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
16.01.2023Emekli
Doğal gaz faturasını yüzde 50 düşürüyor! Püf noktaları açıklandı
Doğal gaz faturasını yüzde 50 düşürüyor! Püf noktaları açıklandıDoğal gaz fiyatları pandemi ve savaşlar sebebiyle uçuşa geçti. Kış aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşlar yüksek fatura bedelleriyle karşı karşıya kalıyor. Enerji verimliliği uzmanı Altuğ Karataş, doğal gaz faturalarında basit yöntemlerle yüzde 50 oranında tasarruf etmenin mümkün olduğunu ifade ederek konu ile ilgili püf noktaları açıkladı.
16.01.2023Ekonomi
Ziraat promosyonu yattı mı, ne zaman yatacak? Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar?
Ziraat promosyonu yattı mı, ne zaman yatacak? Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar?Ziraat Bankası promosyon ödemesi ne zaman yatacak? Ziraat Bankası emekli promosyonu ödemeleri merakla bekleniyor. 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2022 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir. Emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyanlara 3.000 TL ve 5.000 TL aralığında promosyon verilecek. Peki, Ziraat Bankası emekli promosyonu yattı mı, Ziraat Bankası promosyonu ne kadar?
1.11.2022Emekli
Ziraat Bankası promosyon ne kadar, yükseldi mi? Ziraat Bankası promosyon ne zaman yatacak? Emekli promosyonu Ziraat Bankası!
Ziraat Bankası promosyon ne kadar, yükseldi mi? Ziraat Bankası promosyon ne zaman yatacak? Emekli promosyonu Ziraat Bankası!Ziraat Bankası emekli promosyon ne zaman yatacak, ne kadar? Ziraat Bankası ödemeleriyle ilgili aramalar emekli tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ziraat Bankası emekli promosyon tutarlarında artış sağlandı. Promosyonun artmasından sonra ise emekliler arama motorlarına yönelerek “Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar 2022, Ziraat Bankası promosyon ne zaman yatacak? sorularına yanıt aranmaya başlandı. İşte Ziraat Bankası emekli promosyonu yeni tutarı ve promosyonun yatırılacağı tarih hakkında merak edilenler…
1.11.2022Ekonomi
Promosyon ödemelerinde yeni dönem! Rakamların artacağı tarih açıklandı
Promosyon ödemelerinde yeni dönem! Rakamların artacağı tarih açıklandıEmekli promosyonu ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Bankalar yeni promosyon kararını art arda duyurdu. Emekli promosyonunda bankalar arasındaki yarış gün geçtikçe kızışıyor. Kamu bankalarından da promosyon hamlesi geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu, kamu bankalarının emeklilere dağıtacağı promosyon rakamlarını açıkladı.Yeni promosyon ödemesi 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak.
13.10.2022Ekonomi
Emeklilere ödenecek kamu bankalarının promosyon tutarları belli oldu
Emeklilere ödenecek kamu bankalarının promosyon tutarları belli olduMilyonlarca emekliye ödenecek promosyon tutarlarında detaylar belli oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu, kamu bankalarının emeklilere dağıtacağı promosyon rakamlarını açıkladı. Bankalarla protokoller 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren yapılacak.
11.10.2022Ekonomi
Banka promosyonunda yeni dönem başladı! Emeklilere güzel haber geldi
Banka promosyonunda yeni dönem başladı! Emeklilere güzel haber geldiEmekli promosyonu ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Bankalar yeni promosyon kararını art arda duyurdu. Emekli promosyonunda bankalar arasındaki yarış gün geçtikçe kızışıyor. Bazı bankalar daha fazla emekli müşterisi çekmek için yapılan kampanyanın süresini uzattı. Bankalar promosyon ödemelerinde ciddi artışa gitti.
3.10.2022Ekonomi
Emekli promosyon son gün! Emekli promosyonu uzatıldı mı, ne zaman bitecek? Promosyon son tarih
Emekli promosyon son gün! Emekli promosyonu uzatıldı mı, ne zaman bitecek? Promosyon son tarihPromosyon uzatıldı mı, emekli promosyon son gün ne zaman? Emekli maaşına yapılan zammın ardından, emekliler yeni dönemde maaşlarını farklı bankalara taşımak için promosyon tekliflerini değerlendirmeye başladı. En yüksek promosyon veren bankaya maaşını taşımak isteyen emekliler “Emekli promosyonu uzatıldı mı, ne zaman bitecek?” sorularına yanıt aramaya başladı. İşte emekli promosyon son gün…
30.09.2022Ekonomi
Promosyon başvurularında son gün! Rakamlar arttı, 28 bin 100 TL
Promosyon başvurularında son gün! Rakamlar arttı, 28 bin 100 TLBankalar emekliler için adeta yarış halinde. Promosyon ödemelerinde rakamlar birbiri ardına değiştirildi. Emekliler yüksek promosyon ödemesi yapan bankaları tercih etmeye başladı. Ancak bankalar promosyon için süre uyarısını geldi. Özel bankalardan yapılan açıklamalarda promosyon başvurusu için bugün son gün olduğu duyuruldu. Emekliler dışında kamu çalışanları da banka promosyonlarından yararlanıyor. Kamuda promosyon miktarı 28 bin 100 TL'ye kadar çıktı.
Emekli promosyonunda son dakika gelişmesi! Bankalar açıkladı, işte son başvuru tarihi
Emekli promosyonunda son dakika gelişmesi! Bankalar açıkladı, işte son başvuru tarihiEmekli promosyonunda son dakika gelişmesi. Bankalar açıkladı. Son başvuru tarihi tarihi belli oldu. Banka promosyonları ile ilgili gelişmeler vatandaşların büyük çoğunluğu tarafından yakından takip ediliyor. Emekli promosyonunda bankalar arasındaki yarış gün geçtikçe kızışıyor. Bazı bankalar daha fazla emekli müşterisi çekmek için yapılan kampanyanın süresini uzattı. Bankalar promosyon ödemelerinde ciddi artışa gitti. Öte yandan emekli promosyonuyla yeni bir detay daha ortaya çıktı. Promosyon miktarları artar mı? Emekliler için önemli uyarı geldi. İşte, 2022 Emekli promosyonuyla ilgili son dakika ayrıntıları...
29.09.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Emekli Promosyonu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki emekli promosyonu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.