Cemal Metin Avcı

Cemal Metin Avcı

Son dakika Cemal Metin Avcı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Cemal Metin Avcı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Cemal Metin Avcı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cemal Metin Avcı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cemal metin avcı gelişmeleri de dahil olmak üzere 111 cemal metin avcı haberi bulunmuştur. Tüm cemal metin avcı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Pınar Gültekin'in babası: Bir nebze de olsa yüreğimize soğuk su serpildi
Pınar Gültekin'in babası: Bir nebze de olsa yüreğimize soğuk su serpildi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili davada cuma günü karar çıktı. Sanık Cemal Metin Avcı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına, kardeşi Mertcan Avcı ise yardım ettiği gerekçesiyle 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin, "Bir nebze de olsa yüreğimize soğuk su serpildi. İnşallah katil gün yüzü görmez. Biz baştan sona kadar hep mücadelemizi verdik. Benim amacım, bundan sonraki cinayetlerde en azından emsal teşkil etmesi" dedi.
12.03.2023 Gündem
Pınar Gültekin cinayeti davasında cezalar belli oldu
Pınar Gültekin cinayeti davasında cezalar belli oldu Türkiye'nin günlerce konuştuğu Pınar Gültekin cinayetinde mahkeme kararını verdi. Muğla'da, üniversiteli Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan tutuklu sanık Cemal Metin Avcı ve kardeşi Mertcan Avcı hakkında verilen cezalar belli oldu. İşte detaylar...
10.03.2023 Gündem
Pınar Gültekin cinayeti davasında cezalar belli oldu
Pınar Gültekin cinayeti davasında cezalar belli oldu Muğla'da, üniversiteli Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan tutuklu sanık Cemal Metin Avcı ve kardeşi Mertcan Avcı hakkında verilen cezalar belli oldu.
10.03.2023 Gündem
Pınar Gültekin davası ne zaman görülecek? Pınar Gültekin olayı nedir, nasıl ve ne zaman öldü, kaç yaşındaydı, katili tutuklu mu?
Pınar Gültekin davası ne zaman görülecek? Pınar Gültekin olayı nedir, nasıl ve ne zaman öldü, kaç yaşındaydı, katili tutuklu mu? İzmir Bölge Adliye Mahkemesi'nin aldığı karara göre Pınar Gültekin davası yeniden görülecek. İlk duruşma 15 Şubat'ta. Sanık Cemal Metin Avcı'ya uygulanan haksız tahrik indirimiyle 23 yıl hapis cezası istinaf tarafından bozulmuştu. Söz konusu gelişmenin ardından “Pınar Gültekin olayı nedir, nasıl öldü, kaç yaşındaydı, katili kimdir?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. İşte Pınar Gültekin olayı ve Pınar Gültekin olayı davası hakkında merak edilenler…
17.01.2023 Gündem
Pınar Gültekin davasıyla ilgili flaş karar! Yeniden görülecek
Pınar Gültekin davasıyla ilgili flaş karar! Yeniden görülecek Muğla'da Cemal Metin Avcı tarafından vahşice katledilen Pınar Gültekin davasında bir son dakika gelişmesi yaşandı. İzmir Bölge Adliyesi Mahkemesi, Pınar Gültekin cinayeti davasının yeniden görülmesine karar verdi.
17.01.2023 Gündem
Pınar Gültekin davasında yeni gelişme! Karar usulden bozuldu
Pınar Gültekin davasında yeni gelişme! Karar usulden bozuldu Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i öldüren Cemal Metin Avcı’nın haksız tahrik indirimi ile aldığı 23 yıl hapis cezası kararı İzmir Bölge Adliye Mahkemesi (BAM) 4. Ceza Dairesi tarafından usulde eksiklikler olduğu gerekçesiyle mahkemesine geri gönderildi.
20.10.2022 Gündem
Pınar Gültekin cinayeti davasında önemli gelişme: Avcı kardeşler...
Pınar Gültekin cinayeti davasında önemli gelişme: Avcı kardeşler... Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan Cemal Metin Avcı'nın (32) 'canavarca hisle eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme' suçundan yargılandığı davada aldığı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının haksız tahrik indirimi uygulanarak 23 yıla düşürülmesi ve kardeşi Mert Avcı'nın beraat kararlarının istinaf mahkemesine taşındığını açıkladı.
1.07.2022 Yaşam
Pınar Gültekin cinayeti davasında uygulanan haksız tahrik indirimine Avrupa modeli!
Pınar Gültekin cinayeti davasında uygulanan haksız tahrik indirimine Avrupa modeli! Adalet Bakanlığı, haksız tahrik indirimiyle ilgili düzenleme için kolları sıvadı. Pınar Gültekin cinayeti davasında da uygulanan haksız tahrik indirimiyle ilgili yol haritasını belirledi. Avrupa’daki uygulamalar incelenecek ve AK Parti’li kurmaylar, ceza hukukçularıyla toplantılar yapacak.
29.06.2022 Gündem
İstinaf mahkemesi nedir, istinaf mahkemesi ne demek? Pınar Gültekin davasında karar istinafa taşındı!
İstinaf mahkemesi nedir, istinaf mahkemesi ne demek? Pınar Gültekin davasında karar istinafa taşındı! Muğla'da öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin davasında tartışma yaratan karar istinafa taşındı. Peki, İstinaf mahkemesi nedir, istinaf mahkemesi ne demek?
27.06.2022 Gündem
Pınar Gültekin davasında Avcı kardeşler hakkındaki karar istinafa taşındı
Pınar Gültekin davasında Avcı kardeşler hakkındaki karar istinafa taşındı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan Cemal Metin Avcı'nın (32) 'canavarca hisle eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme' suçundan yargılandığı davada aldığı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının haksız tahrik indirimi uygulanarak 23 yıla düşürülmesi ve kardeşi Mert Avcı'nın beraat kararlarının istinaf mahkemesine taşındığını açıkladı.
27.06.2022 Yaşam
Haksız tahrik indirimi nedir? TCK’nın 29. maddesi nedir, düzenlenecek mi, haksız tahrik indirimi ne kadar?
Haksız tahrik indirimi nedir? TCK’nın 29. maddesi nedir, düzenlenecek mi, haksız tahrik indirimi ne kadar? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan kabine toplantısında bugün ekonomik gelişmeler, bayram tatili, NATO zirvesi dışında Pınar Gültekin davasından çıkan haksız tahrik indirimi kararı da ele alınacak. Peki, Haksız tahrik indirimi nedir? TCK’nın 29. maddesi nedir, düzenlenecek mi, haksız tahrik indirimi ne kadar?
27.06.2022 Gündem
Pınar Gültekin cinayetinin gerekçeli kararı açıklandı mı? Pınar Gültekin olayı ne?
Pınar Gültekin cinayetinin gerekçeli kararı açıklandı mı? Pınar Gültekin olayı ne? Pınar Gültekin davasında gerekçeli karar açıklandı. Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı'ya verilen haksız tahrik indirimi sosyal medyada tepkiye neden olmuştu. Mahkemenin gerekçeli kararı açıklandı. Peki, Pınar Gültekin gerekçeli kararı ne? Pınar Gültekin olayı ne? İşte detaylar…
25.06.2022 Gündem
Pınar Gültekin davasında gerekçeli karar açıklandı
Pınar Gültekin davasında gerekçeli karar açıklandı Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı, yargılandığı davada "haksız tahrik indirimi"yle 23 yıl hapis cezası almıştı. Tepki çeken kararın gerekçesi açıklandı. Gerekçeli kararda "canavarca hisle hareket edilmedi" ifadeleri yer aldı.
25.06.2022 Yaşam
Bakan Bozdağ'dan Pınar Gültekin ve 'haksız tahrik indirimi' açıklaması
Bakan Bozdağ'dan Pınar Gültekin ve 'haksız tahrik indirimi' açıklaması Pınar Gültekin davasında sanık Cemal Metin Avcı'ya haksız tahrik indirimiyle 23 yıl hapis cezası verilmesi ile ilgili son dakika açıklaması! Kamuoyunda tepkilere neden olan kararla ilgili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da açıklama yaptı. ‘Haksız tahrik’ konusunun yeniden tartışılması gerektiğini söyleyen Bakan Bozdağ, “Son tartışılan konuda elbette insan olarak benim de eminim ki pek çok kimsenin de vicdanı sızlamıştır” dedi. "Bir soru sorarak da bu tartışmayı Türkiye kamuoyunun dikkatine sunmak istiyorum" diyen Bozdağ, “Tasarlayarak ya da canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme suçunun işlenmesi halinde tahrik nasıl uygulanmalı? Ya da uygulanmamalı mı?” dedi.
23.06.2022 Siyaset
Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’ya ‘haksız tahrik’ indirimi uygulanması infiale neden oldu
Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’ya ‘haksız tahrik’ indirimi uygulanması infiale neden oldu Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i (27) işkence ettikten sonra varile koyarak diri diri yakan Cemal Metin Avcı’ya (32) ‘haksız tahrik’ indirimiyle 23 yıl hapis cezası verilmesi infiale neden oldu. Avukat Rezan Epözdemir karara isyan etti: ABD’ye yazı yazdılar. Tüm şifreleri geldi. İddia edildiği gibi ne bir görüntü ne bir şantaj var. Pınar’a ait her şeye baktılar, haksız tahrik nerede?
22.06.2022 Gündem
Bakan Yanık'tan Pınar Gültekin'in katiline verilen indirimle ilgili açıklama
Bakan Yanık'tan Pınar Gültekin'in katiline verilen indirimle ilgili açıklama Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i vahşice katleden Cemal Metin Avcı'ya verilen müebbet hapis cezası "haksız tahrik indirimiyle" 23 yıla düşürülmüştü. Tüm Türkiye'yi rahatsız eden kararla ilgili konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, yapılan indirimin kabul edilemez olduğunu söyledi. Bakan Yanık, "Bu kişinin, indirim olmaksızın en ağır cezayı alması için kararı bakanlık olarak istinafa götüreceğiz." dedi.
21.06.2022 Siyaset
Pınar Gültekin davasında yeni gelişme: Başsavcılık, Avcı kardeşler hakkındaki kararı istinafa taşıyor
Pınar Gültekin davasında yeni gelişme: Başsavcılık, Avcı kardeşler hakkındaki kararı istinafa taşıyor Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan Cemal Metin Avcı'nın (32) 'canavarca hisle eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme' suçundan yargılandığı davada aldığı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının haksız tahrik indirimi uygulanarak 23 yıla düşürülmesi ve kardeşi Mert Avcı'nın beraat kararlarının istinaf mahkemesine taşınacağını açıkladı.
21.06.2022 Gündem
Pınar Gültekin'in babası canlı yayında verilen cezaya ateş püskürdü: 'Kızıma atılmayan iftira kalmadı'
Pınar Gültekin'in babası canlı yayında verilen cezaya ateş püskürdü: 'Kızıma atılmayan iftira kalmadı' Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programına bağlanan acılı baba Sıddık Gültekin verilen cezaya ateş püskürdü. Baba Sıddık Gültekin, "Kızıma atılmayan iftira kalmadı. Buna rağmen mahkeme adalete tecelli edemiyorsa diyecek bir şeyim yok. Tek isteğim adaletin sağlanması. 13 mahkemedir hakkımı arıyorum. Ama benim hakkım gasp edildi” dedi.
21.06.2022 Yaşam
AK Parti'li Çelik: Pınar Gültekin davasında hukuki süreç devam etmektedir
AK Parti'li Çelik: Pınar Gültekin davasında hukuki süreç devam etmektedir AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı'nın aldığı ceza ile ilgili, "Hukuki süreç devam etmektedir. Yargı mekanizması çalışmaktadır. Yeniden değerlendirme süreçleri hukuk içinde bellidir. Hukuki süreçleri hassasiyetle takip edeceğiz" dedi.
21.06.2022 Siyaset
Pınar Gültekin olayı ne? Pınar Gültekin cinayeti nasıl oldu? Pınar Gültekin’in katili kaç yıl ceza aldı?
Pınar Gültekin olayı ne? Pınar Gültekin cinayeti nasıl oldu? Pınar Gültekin’in katili kaç yıl ceza aldı? Pınar Gültekin davasında karar çıktı. Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili davada sanık Cemal Metin Avcı için önce 'ağırlaştırılmış müebbet' verildi. Daha sonra mahkeme 'haksız tahrik' olduğuna karar vererek tutuklu sanık Metin Avcı'nın cezasını indirdi. Peki, Pınar Gültekin olayı ne? Pınar Gültekin cinayeti nasıl oldu? Pınar Gültekin’in katili kaç yıl ceza aldı? İşte detaylar…
20.06.2022 Gündem
Cemal Metin Avcı kimdir, nereli kaç yaşında? Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı serbest mi?
Cemal Metin Avcı kimdir, nereli kaç yaşında? Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı serbest mi? Cemal Metin Avcı, Muğla'da, boğularak öldürüldükten sonra varilde yakılan Pınar Gültekin'in (27) cinayet şüphelisi olarak yargılandığı davada haksız tahrik indirimiyle 23 yıl hapis cezası aldı. Peki, Cemal Metin Avcı kimdir, nereli kaç yaşında? Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı…
20.06.2022 Gündem
Pınar Gültekin davasında karar çıktı! Cemal Metin Avcı'nın cezası belli oldu
Pınar Gültekin davasında karar çıktı! Cemal Metin Avcı'nın cezası belli oldu Muğla'da, üniversiteli Pınar Gültekin'i boğduktan sonra varile koyup, yakan Cemal Metin Avcı'nın 'canavarca hisle eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme' suçundan yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme heyeti, 23 aydır tutuklu Avcı'ya önce ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi ardından haksız tahrik indirimi uygulayıp, 23 yıl hapse düşürdü. Tutuksuz kardeşi Mertcan Avcı, annesi Ayten Avcı, babası Selim Avcı, boşandığı Eda Karagün ve ortağı Şükrü Gökhan Orhan'ın ise beraatine karar verdi.
20.06.2022 Yaşam
Pınar Gültekin davasında yeni gelişme
Pınar Gültekin davasında yeni gelişme Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan Cemal Metin Avcı (32) ile suç delillerini gizleyerek yok ettikleri öne sürülen kardeşi Mertcan Avcı (26), annesi Ayten Avcı, babası Selim Avcı, boşandığı eşi Eda Karagün ve ortağı Şükrü Gökhan Orhan'ın yargılandığı davanın 12'inci duruşmasında savcı esas ilişkin mütalaasını verdi. Sanık ve kardeşi hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Duruşmada Cemal Metin Avcı, yeni iddialarda bulundu. Sanığın kardeşi Mertcan Avcı hakkında adli kontrol kararı verildi.
16.05.2022 Gündem
Pınar Gültekin'in annesi hakkında dava açıldı
Pınar Gültekin'in annesi hakkında dava açıldı Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan Cemal Metin Avcı'ya (32) duruşma salonunda Seni öldüreceğim, öldüreceğim köpek. Sen niye orada konuşuyorsun köpek diyerek hakarette bulunduğu gerekçesiyle acılı anne Şefika Gültekin hakkında savcılık tarafından hazırlanan iddianamede, 4 yıl 4 ay hapis cezası ile cezalandırılması istendi. İddianame, mahkeme tarafından kabul edilerek, anne Gültekin hakkında kamu davası açıldı. 
5.05.2022 Gündem
Pınar Gültekin davasında 11. duruşma! Karar çıkmadı, 16 Mayıs'a ertelendi
Pınar Gültekin davasında 11. duruşma! Karar çıkmadı, 16 Mayıs'a ertelendi Muğla'da görülen Pınar Gültekin davasında, sanık Cemal Metin Avcı'nın mahkeme heyetine yeni deliller sunacağını belirtmesi ve ertleme talep etmesi üzerine duruşma 16 Mayıs'a ertelendi.
11.04.2022 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cemal Metin Avcı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cemal metin avcı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.