Camdaki Kız Yeni Bölüm

Camdaki Kız Yeni Bölüm

Son dakika Camdaki Kız yeni bölüm haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Camdaki Kız yeni bölüm ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Camdaki Kız yeni bölüm haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Camdaki Kız Yeni Bölüm

haberleri sayfasında son dakika yaşanan camdaki kız yeni bölüm gelişmeleri de dahil olmak üzere 52 camdaki kız yeni bölüm haberi bulunmuştur. Tüm camdaki kız yeni bölüm haberleri aşağıda listelenmiştir.
Camdaki Kız'da Hayri'nin eceli Laz Kızı geldi! Hayri'nin ölümü nasıl olacak?
Camdaki Kız'da Hayri'nin eceli Laz Kızı geldi! Hayri'nin ölümü nasıl olacak? Camdaki Kız 78 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan'ın rol aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Hayri'nin eceli Laz Kızı geliyor. Şarkıcı Ayla'nın canlandırığı Laz Kızı, Hayri'nin sonunu getirecek. Gülcihan'ın öldüğü ve Billur'un Koroğlu konağına gelin geldiği dizide Nalan dışarıda kaldı.
18.05.2023 Televizyon
Gülcihan öldü! Camdaki Kız'da Nalan'dan Hayri'ye son vuruş geldi!
Gülcihan öldü! Camdaki Kız'da Nalan'dan Hayri'ye son vuruş geldi! Camdaki Kız 77 bölüm 2 fragman yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç ve Enis Arıkan'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Gülcihan ölüyor. Zaman atlamasından önceki son bölüm olan dizide Nalan'dan Hayri'ye son vuruş geldi: "Ben evlenmek istemiyorum, Hayri!"
30.04.2023 Televizyon
Camdaki Kız dizisinde Hayri bayrağı Sedat'tan aldı! Feride'nin mektubu bile Nalan'ı kesmedi, Hayri'ye teslim oluyor
Camdaki Kız dizisinde Hayri bayrağı Sedat'tan aldı! Feride'nin mektubu bile Nalan'ı kesmedi, Hayri'ye teslim oluyor Camdaki Kız 75 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu ve Enis Arıkan'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nalan'ın eline annesi Feride'den kalan mektup geçiyor. Hayri Nalan'ın kolundan tutarak, "Sen benimsin tamam mı? Ve benim olanın etrafında sağında solunda kimse gezemez" dedi. Nalan ise tüm teslimiyetiyle, "tamam" diyerek adeta ona olan bağlılığını dile getirdi.
14.04.2023 Televizyon
Camdaki Kız'da Hayri son kozunu kullandı! Türkan'dan boşanacak ama bir şartı var!
Camdaki Kız'da Hayri son kozunu kullandı! Türkan'dan boşanacak ama bir şartı var! Camdaki Kız 73. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Enis Arıkan ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Hayri Nalan'a karşı son kozunu kullandı. Nalan'ın Türkan'ın varlığından haberdar olduğu Camdaki Kız son bölüm sonrası Hayri'nin atacağı adım merak konusu oldu. Hayri, Muzo'ya, "Sedat onu yüzlerce kez aldatmışken Nalan ona bin şans verdiyse belki bana da verir" dedi.
31.03.2023 Televizyon
Camdaki Kız'da itiraflarla dolu bölüm! Camdaki Kız 68. bölümde neler oldu?
Camdaki Kız'da itiraflarla dolu bölüm! Camdaki Kız 68. bölümde neler oldu? Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Camdaki Kız 68. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen dizi her hafta izleyici ekran başına kilitliyor. Yeni bölüm fragmanının yayınlandığı Camdaki Kız son bölümde neler oldu?
2.03.2023 Televizyon
Camdaki Kız neden yok?  23 Şubat Camdaki Kız bu hafta neden yok?
Camdaki Kız neden yok? 23 Şubat Camdaki Kız bu hafta neden yok? Bu akşam Camdaki Kız neden yok sorusunun yanıtı merak ediliyor. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi geçtiğimiz hafta ekrana gelmemişti. 23 Şubat Perşembe Camdaki Kız yeni bölüm neden yok sorusu da araştırılmaya başlandı. Peki Camdaki Kız neden yok?
23.02.2023 Televizyon
Camdaki Kız'da yeni dönem başlıyor! 'Yeni beşir'imiz Hayri'
Camdaki Kız'da yeni dönem başlıyor! 'Yeni beşir'imiz Hayri' Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’, 24 Mart Perşembe akşamı 36’ncı bölümüyle ekranlara geldi. Babasını kaybetmesiyle büyük bir yıkım yaşayan Nalan, Adil’in kendisine anlatmaya çalıştığı sırrın peşine düşerken; Cana’nın öğrendiği gerçeği, Feride’ye karşı kullanması dengeleri değiştirdi. Zor günler geçiren Nalan’ın aradığı desteği Hayri’den bulması ve ikilinin daha da yakınlaşması sosyal medyaya damga vurdu.
25.03.2022 Magazin
Camdaki Kız'da şoke eden ölüm! 'Nalan'ı seven tek kişi de gitti'
Camdaki Kız'da şoke eden ölüm! 'Nalan'ı seven tek kişi de gitti' 'Camdaki Kız', 17 Mart Perşembe akşamı 35’inci bölümüyle, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Hayri ve Nalan’ı ayrı ayrı uyaran Feride, kontrolü elden bırakmazken; intikam ateşiyle yanıp tutuşan Cana, Feride İpekoğlu’nu araştırmaya başladı. Bu sırada kızının yaşadıklarına üzülen Adil, ona gerçekleri anlatmaya karar verdi. Ancak kalbine yenik düşen Adil’in (Şerif Erol) ani ölümü ve Cana’nın babası yardımıyla büyük sırrı öğrenmesi sosyal medyada gündem oldu.
18.03.2022 Magazin
Camdaki Kız'ın yeni bölümünde ortalık karıştı! Feride'den korkutan plan: Cehenneme hoş geldin Cana
Camdaki Kız'ın yeni bölümünde ortalık karıştı! Feride'den korkutan plan: Cehenneme hoş geldin Cana Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın paylaştığı 'Camdaki Kız', 10 Şubat Perşembe akşamı 30’uncu bölümüyle Kanal D ekranlarına geldi. Nalan’ın hamileliği ve Sedat’ın tutuksuz yargılanması herkesi sevince boğarken; Alp’in Adil’e gerçekleri söylemesi, Feride’yi harekete geçirdi. Cana’ya kumpas kurup onu bodruma kilitleyen Feride İpekoğlu, sosyal medyaya damga vurdu.
10.02.2022 Magazin
Camdaki Kız'da bebek sevinci! Gerçek ortaya çıktı, 'İşte Sedat'ın aradığı mucize'
Camdaki Kız'da bebek sevinci! Gerçek ortaya çıktı, 'İşte Sedat'ın aradığı mucize' Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan 'Camdaki Kız' dizisi, 3 Şubat Perşembe akşamı 29'uncu bölümüyle ekranlara geldi. İnşaatta yaşanan kazanın ardından Sedat'ın tutuksuz yargılanması için kolları sıvayan Rafet Koroğlu, evladı için mücadele ederken; hamile olduğunu öğrenen Nalan ,bu durumu kocasını durdurmak için kullandı. İşte 'Camdaki Kız' son bölümde yaşananlar...
3.02.2022 Magazin
Camdaki Kız'da Nalan'ın sevincini yaşayamaması gündem oldu!
Camdaki Kız'da Nalan'ın sevincini yaşayamaması gündem oldu! Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan 'Camdaki Kız', 27 Ocak Perşembe akşamı 28'inci bölümüyle ekranlara geldi. Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan dizide; Koroğlu Şirketi'nin yeni otel projesinde yaşanan kaza büyük bir sıkıntıya sebep olurken; yaşadıklarını sineye çekip konağa dönen Nalan, hamile olduğunu öğrendi. Kocası zor durumdayken bebek haberini alan Nalan'ın mutluluğunu yaşayamaması sosyal medyada gündem oldu.
28.01.2022 Magazin
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Bir Zamanlar Çukurova var mı, yok mu? 13 Ocak ATV yayın akışı
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Bir Zamanlar Çukurova var mı, yok mu? 13 Ocak ATV yayın akışı Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı? 4. sezonuyla her hafta Perşembe günleri ekranlara gelen dizinin yeni bölümünü ATV yayın akışında göremeyenler arama motorlarına yöneldi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova neden yok, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?
13.01.2022 Televizyon
Camdaki Kız var mı, Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Camdaki Kız yok mu?
Camdaki Kız var mı, Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Camdaki Kız yok mu? Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız yeni bölümü merakla beklenirken, 13 Ocak 2022 Kanal D yayın akışında Yabancı Sinema Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi olduğunu görenler Camdaki Kız neden yok ile Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman? sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte 13 Ocak 2022 Kanal D yayın akışı….
13.01.2022 Televizyon
Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? Camdaki kız yeni bölüm bugün mü?
Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? Camdaki kız yeni bölüm bugün mü? Camdaki Kız başlıyor mu, bu akşam var mı? Reyting rekorları kıran Camdaki Kız, 2. sezonuyla seyircisiyle buluşacak.
9.09.2021 Gündem
Camdaki Kız’ın yeni bölümünden görüntüler!
Camdaki Kız’ın yeni bölümünden görüntüler! Nalan, Koroğlu malikanesinde bambaşka bir hayatın içine giriyor. Camdaki Kız yeni sezonuyla Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor.
3.09.2021 Televizyon
Camdaki Kız 8. Bölüm Fragmanı! Nalan itiraf ediyor!
Camdaki Kız 8. Bölüm Fragmanı! Nalan itiraf ediyor! Kanal D'nin perşembe akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen dizisi Camdaki Kız'ın 8. Bölümünde Nalan, Feride'ye Sedat'a aşık olduğunu itiraf ediyor...
29.05.2021 Televizyon
Camdaki Kız bu hafta var mı, yeni bölüm ne zaman? Camdaki Kız 6. Bölüm neden yok?
Camdaki Kız bu hafta var mı, yeni bölüm ne zaman? Camdaki Kız 6. Bölüm neden yok? Camdaki Kız yeni bölüm bu hafta var mı? Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız reyting kırmaya devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizinin son bölümünü izleyenler, yeni bölümü merakla bekliyordu. Kanal D'nin 13 Mayıs Perşembe yayın akışında Camdaki Kız yeni bölümünün olmaması sonrası, dizinin hayranları? Camdaki Kızı dizi yeni bölüm neden yok?
12.05.2021 Gündem
'Dönence' ve 'Ya Çok Seversen'in yayın tarihleri belli oldu!
'Dönence' ve 'Ya Çok Seversen'in yayın tarihleri belli oldu! Birbirinden kaliteli dizileri, eğlence, magazin ve haber programlarıyla her daim izleyicinin beğenisini kazanan Kanal D, bu yaz da yine izleyicinin gözdesi olmaya devam edecek.
16.06.2023 Televizyon
Camdaki kız finali değiştirildi! Kitapta mutlu son yok ama Nalan ve Sedat tekrar evleniyor!
Camdaki kız finali değiştirildi! Kitapta mutlu son yok ama Nalan ve Sedat tekrar evleniyor! Camdaki Kız final bölümü fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nalan ve Sedat tekrar evleniyor. Camdaki Kız kitabında olmayan bu mutlu sonlu finalde ikilinin bir de bebekleri oluyor.
15.06.2023 Televizyon
Camdaki Kız Hayri öldü mü? Cihangir Ceyhan Camdaki Kız'dan ayrıldı mı?
Camdaki Kız Hayri öldü mü? Cihangir Ceyhan Camdaki Kız'dan ayrıldı mı? Camdaki Kız Hayri öldü mü sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Laz Kızı Hayri'yi kalbinden bıçaklıyor. Nalan'ı aldatan Hayri'nin sonu geldi. Peki Cihangir Ceyhan Camdaki Kız'dan ayrıldı mı?
8.06.2023 Televizyon
Camdaki Kız yine zirvede yerini aldı!
Camdaki Kız yine zirvede yerini aldı! Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği sevilen dizisi Camdaki Kız, 80’inci bölümüyle Total kategoride 6,41 reyting, 17,17 izlenme payı, Ab kategorisinde 6,31 reyting ve 19 izlenme payı, 20+ Abc1 kategorisinde ise 7,22 reyting ve 18,61 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.
2.06.2023 Televizyon
Camdaki Kız'da Nalan ihaneti öğrendi! Hayri ve Nalan'ın sonu nasıl olacak? Camdaki Kız finali nasıl bitiyor?
Camdaki Kız'da Nalan ihaneti öğrendi! Hayri ve Nalan'ın sonu nasıl olacak? Camdaki Kız finali nasıl bitiyor? Camdaki Kız 80 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nalan, Hayri'nin ihanetini hem de kendi ağzından öğreniyor. "Ben başkasına aşık oldum" diyen Hayri'ye tokat yağdıran Nalan yıkılıyor. Laz Kızı'nın gelişiyle dengeler değişti. Peki Hayri ve Nalan'ın sonu nasıl olacak? Camdaki Kızı finali nasıl bitiyor?
18.05.2023 Televizyon
Camdaki Kız'da 'Laz Kızı', Hayri ile tanıştı! 'Ya elimi tutacaksın ya da aklından sileceksin'
Camdaki Kız'da 'Laz Kızı', Hayri ile tanıştı! 'Ya elimi tutacaksın ya da aklından sileceksin' Gülseren Buğdaycıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Camdaki Kız'; tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta Perşembe günleri izleyici ekranlara kilitleyen dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte İşte ‘Camdaki Kız’ dizisinin 78'inci bölüm özeti ve 79'uncu bölüm fragmanı...
12.05.2023 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Camdaki Kız Yeni Bölüm ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki camdaki kız yeni bölüm haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.