Banliyö

Banliyö

Son dakika banliyö haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan banliyö ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını banliyö haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Banliyö

haberleri sayfasında son dakika yaşanan banliyö gelişmeleri de dahil olmak üzere 481 banliyö haberi bulunmuştur. Tüm banliyö haberleri aşağıda listelenmiştir.
Marmaray Durakları İsimleri... Güzergahı, saatleri! Marmaray kaçta açılıyor, son sefer saat kaçta? Gebze-Halkalı Marmaray kaça kadar açık, kaç TL?
Marmaray Durakları İsimleri... Güzergahı, saatleri! Marmaray kaçta açılıyor, son sefer saat kaçta? Gebze-Halkalı Marmaray kaça kadar açık, kaç TL?Anadolu yakası ile Avrupa yakasını birleştiren Marmaray İstanbul’un en çok kullanılan raylı ulaşım araçlarının başında geliyor. Eski banliyö hattının üzerinde inşa edilen Marmaray Halkalı-Gezbe arasında sefere çıkıyor, seferler 15 dakikada bir ring şeklinde yapılıyor. Başlangıç ve bitiş arsında 43 durak bulunan Marmaray’da Zeytinburnu ile Maltepe istasyonları arasında ise 8 dakikada bir ilave seferler yapılır. İstanbul'un en uzun toplu taşıma aracı olan Marmaray hattı metrobüs, metro, tramvay, İETT otobüsü, minibüs ve vapur gibi diğer toplu taşıma araçlarıyla da bağlantılıdır. Seferler ise sabah 06.00’da başlar, 22.15’ê kadar sürer. Peki, Marmaray son sefer saat kaçta, ilk sefer ne zaman başlıyor? Anadolu Avrupa Gebze-Halkalı Marmaray hareket saatleri, fiyatları, durakları…
4.03.2023Gündem
Marmaray ve İstanbul Havalimanı metro hattı 24 saat aralıksız hizmet verecek
Marmaray ve İstanbul Havalimanı metro hattı 24 saat aralıksız hizmet verecekMarmaray banliyö hattı ve Kağıthane-İstanbul Havalimanı metro hattı deprem bölgesinden gelen vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için 12 Şubat Pazar günü 24:00’a kadar 24 saat aralıksız hizmet verecek.
8.02.2023Gündem
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: İZBAN'ın yüzde 70'i bakanlığımızca yapılmıştır
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: İZBAN'ın yüzde 70'i bakanlığımızca yapılmıştırUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca, 'İzmir Banliyö Sistemi' (İZBAN) yatırımının yüzde 70'inin bakanlık tarafından yapıldığı bildirildi.
27.01.2023Yaşam
Paranız cebinizde kalıyor! Değişimin parolası: Minimalizm
Paranız cebinizde kalıyor! Değişimin parolası: MinimalizmYaşam standarlarının artması, insanların istediği ürüne kolay ulaşabilir olması kimileri için 'tüketim çılgınlığı' haline gelirken, kimileri de tüketimin mutluluk getirmediğini fark ederek az eşya ile hayatının her alanında sadeleşmeyi tercih ediyor. Sade yaşam ile daha bilinçli alışveriş yapan tüketiciler tasarruf sağlayarak deneyimler için hem vakit hem de para ayırabiliyor.
25.01.2023Gündem
Paris'teki cenazede terör örgütü PKK skandalı! Avrupa'nın dört bir yanından geldiler
Paris'teki cenazede terör örgütü PKK skandalı! Avrupa'nın dört bir yanından geldilerFransız vatandaşı aşırı sağcı bir saldırganın Paris'te öldürdüğü üç kişinin cenaze töreni terör paçavraları ve elebaşının posteri önünde gerçekleşti. Avrupa'nın dört bir yanından kiralık otobüslerle taşınan dışarıdaki kalabalığın elinde de paçavralar ve fotoğraflar vardı.
4.01.2023Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın minik kondüktörlerle sohbeti gülümsetti
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın minik kondüktörlerle sohbeti gülümsettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep ziyaretinde minik kondüktörler tarafından karşılandı. Erdoğan, miniklere, "Allah sizi nazardan saklasın" dedi, bunun üzerine bir minik Erdoğan’a "Sizi de nazardan saklasın" diyerek cevap verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan minik kondüktörün duasına "Amin" diyerek karşılık verirken gülümseten bir diyalog oluştu.
7.11.2022Gündem
Gaziray güzergahı ve durakları! Gaziray nedir, nerelere gidiyor, Gaziantep Gaziray nereden geçecek?
Gaziray güzergahı ve durakları! Gaziray nedir, nerelere gidiyor, Gaziantep Gaziray nereden geçecek?Gaziantep Gaziray güzergahı açılış sonrası merak konusu oldu. Gaziray, günlük yaklaşık 3 bini aşkın yolcuya hizmet verecek. Peki, Gaziray nedir, nerelere gidiyor, Gaziantep Gaziray nereden geçecek? Gaziray güzergahı ve durakları…
7.11.2022Gündem
Gaziray'ın ilk sürüşünü Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı
Gaziray'ın ilk sürüşünü Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün açılışı yapılan Gaziray Banliyö Hattı ilk sürüşü için Beylerbeyi İstasyonu'na geldi.
5.11.2022Haber
Gaziray ücreti ne kadar, Gaziray ücretsiz mi olacak?
Gaziray ücreti ne kadar, Gaziray ücretsiz mi olacak?Gaziray açılışı yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile diğer protokol üyeleri, Beylerbeyi İstasyonu’na giriş yaptı ve Gaziray Banliyö Hattı ilk sürüşünü gerçekleştirdi. Peki, Gaziray ücreti ne kadar, Gaziray ücretsiz mi olacak?
5.11.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazianteplilere müjdeyi verdi: Gaziray yılbaşına kadar ücretsiz olacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazianteplilere müjdeyi verdi: Gaziray yılbaşına kadar ücretsiz olacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep İstasyon Meydanı'nda Gaziray, Büyükşehir yatırımları, 70 fabrika ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek "Birileri kıta kıta geziyor. Amerika olmadı, İngiltere, İngiltere olmadı, Almanya. Temiz para arıyormuş ama gittiği yer tüm dünyanın iliğini kemiğini sömürenlerin kapısı. Nere gittiğinin farkında mısın?" ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Türkiye ekonomi noktasında dünyaya örnek bir hale geldi" dedi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan açılışı yapılan Gaziray'ın yılbaşına kadar ücretsiz olduğunu açıkladı.
5.11.2022Siyaset
Banliyö ne demek, banliyö treni nedir? Metro ile banliyö treni arasındaki fark ne?
Banliyö ne demek, banliyö treni nedir? Metro ile banliyö treni arasındaki fark ne?16 duraklı GAZİRAY Banliyö Hattı’nın çalışmaları sona erdi. Metro konforundaki banliyö hattı GAZİRAY açılışı yapıldı. Peki, Banliyö ne demek? Banliyö treni nedir, metrodan farkı ne?
5.11.2022Gündem
Gaziray açılışı saat kaçta, nerede yapılacak? Gaziray metrosu ne zaman açılacak?
Gaziray açılışı saat kaçta, nerede yapılacak? Gaziray metrosu ne zaman açılacak?Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları iş birliğinde yürütülen, GAZİRAY Banliyö Metro Hattı açılışı yapılıyor. Peki, Gaziray açılışı saat kaçta, nerede yapılacak? Gaziray metrosu ne zaman açılacak?
5.11.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tahıl krizinin çözümü diplomatik bir başarıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tahıl krizinin çözümü diplomatik bir başarıdırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21. Yüzyılda Siyaset ve Yeni Açılımlar Forumu'nda konuştu. Erdoğan, tahıl krizinin çözümünün diplomatik bir başarı olduğunu vurgularken krizlerde Türkiye'nin önemli rol oynadığını belirtti.
5.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’e ne zaman gelecek? Erdoğan’ın Gaziantep programı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’e ne zaman gelecek? Erdoğan’ın Gaziantep programı!Gaziray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle hizmete girecek. Peki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’e ne zaman gelecek?
5.11.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Taş üstüne taş koymaktan aciz olanlar, projelerimizi eleştiriyor
Bakan Karaismailoğlu: Taş üstüne taş koymaktan aciz olanlar, projelerimizi eleştiriyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yüreği vatan sevgisinden, millet aşkından yoksun, tek işi konuşmak olanlara baktığımızda, şunu çok net görüyoruz ki; proje yapmayı bırakın, taş üstüne taş koymaktan aciz olanlar, projelerimizi eleştirenlerin en ön safında yer alıyor" dedi.
1.09.2022Siyaset
Hafta sonu Marmaray seferleri saat 01.30’a kadar uzatıldı
Hafta sonu Marmaray seferleri saat 01.30’a kadar uzatıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, yolculardan gelen yoğun talep doğrultusunda İstanbul’un ana omurgası Marmaray’da 26 Ağustos’tan itibaren hafta sonu seferlerinin 01.30’a kadar uzatıldığını duyurdu. Marmaray’da toplam 747 milyonu aşkın yolcuya hizmet verildiğine dikkat çeken Bakanlık, “2022 yılında Marmaray ile yaklaşık 157 milyon yolcu taşınması hedefleniyor” dedi.
25.08.2022Ekonomi
Marmaray seferleri uzatıldı mı? Marmaray hafta sonu saat kaçta bitiyor? İşte Marmaray'da hafta sonu sefer saatleri
Marmaray seferleri uzatıldı mı? Marmaray hafta sonu saat kaçta bitiyor? İşte Marmaray'da hafta sonu sefer saatleriMarmaray seferleri uzatıldı! Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı duyurdu! Marmaray'da hafta sonu sefer saatleri ile ilgili düzenleme yapıldı. Vatandaşın talebi değerlendirildi ve Marmaray’da hafta sonu seferleri 01.30’a kadar uzatıldı. Peki, Marmaray seferleri uzatıldı mı? Hafta sonu son Marmaray saat kaçta? Cumartesi Pazar Marmaray son sefer kaçta? Son Marmaray saat kaçta? Marmaray seferleri saat kaça kadar? İşte detaylar…
25.08.2022Gündem
Son dakika... Marmaray seferleri uzatıldı
Son dakika... Marmaray seferleri uzatıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Marmaray’da 26 Ağustos’tan itibaren hafta sonu seferlerinin 01.30’a kadar uzatıldığını duyurdu.
25.08.2022Gündem
Marmaray, YHT, tren hepsinde geçerli olacak! Artık ücretsiz
Marmaray, YHT, tren hepsinde geçerli olacak! Artık ücretsizTürkiye Bisiklet Federasyonu'nun talebi üzerine harekete geçen Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü, uzunyol (YHT ve Anahat) ve kısayol (Bölgesel, Banliyö-Marmaray) trenlerinde bisiklet taşınmasına izin verecek. Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu: 'Bisikletin yaygınlaşması ve kabul görmesi için verdiğimiz mücadeleye destek olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü (TCDD) ve TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü'ne müteşekkiriz" ifadelerini kullandı.
23.06.2022Ekonomi
29 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Marmaray ücretsiz mi? 29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıldönümünde ulaşım ücretsiz mi?
29 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Marmaray ücretsiz mi? 29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıldönümünde ulaşım ücretsiz mi? İstanbul’un fethinin 569. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde 29 Mayıs günü toplu ulaşımın ücretsiz olup olmayacağı merak ediliyor. Marmaray, otobüs, metro, metrobüs, ve metrolarda ulaşımın ücretsiz olup olmadığı pek çok kişinin araştırdığı konuların başında geliyor. Peki, 29 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıldönümünde ulaşım ücretsiz mi? Otobüs, marmaray, vapur, metro ve metrobüs ücretsiz mi? İşte detaylar…
29.05.2022Gündem
Bakanlık: Gaziray Projesi'nin yüzde 85'i tamamlandı
Bakanlık: Gaziray Projesi'nin yüzde 85'i tamamlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca, Gaziantep'te yapımına devam edilen Gaziray'ın, elektrifikasyon testlerinin başladığı, projenin de yüzde 85'inin tamamlandığı açıklandı.
24.05.2022Siyaset
En çok o ülkeden Türkiye'ye geldiler! Nisanda yüzde 225 arttı
En çok o ülkeden Türkiye'ye geldiler! Nisanda yüzde 225 arttı2022 yılı Nisan ayında yabancı ziyaretçi sayısı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 225,59 artarak 2 milyon 574 bin 423 oldu.
23.05.2022Ekonomi
Kripto para piyasasında deprem! Bitcoin düşmeye devam ediyor, değer kaybında dikkat çeken iki sebep...
Kripto para piyasasında deprem! Bitcoin düşmeye devam ediyor, değer kaybında dikkat çeken iki sebep...Kripto para piyasasında son dakika! Yeni gelişmeler ve açıklamalar peş peşe geliyor. Luna’da yaşanan krizin ardından kafalarda çok sayıda soru işareti bulunuyor. 'Luna 1 dolar olacak mı?' sorusu da merak edilmeye başlandı. Öte yandan Bitcoin düşmeye devam ediyor. CoinShares'in raporuna göre, Luna krizinin ardından Bitcoin'de yaşanan düşüş yüksek alım iştahı olarak değerlendirildi. Uzmanlar ise Bitcoin'deki düşüşü iki nedene bağladı. Peki Bitcoin'deki düşüşün sebepleri ne? Luna'nın perde arkasında neler yaşandı? İşte kripto para piyasasına ilişkin son değerlendirmeler...
23.05.2022Ekonomi
Halkalı Bahçeşehir banliyö hattı durakları-güzergah! Banliyö ne demek, banliyö treni nedir, Halkalı Bahçeşehir arası kaç dk?
Halkalı Bahçeşehir banliyö hattı durakları-güzergah! Banliyö ne demek, banliyö treni nedir, Halkalı Bahçeşehir arası kaç dk?Halkalı ve Bahçeşehir arasında yer alan banliyö hattı bugün devreye alınıyor. Halkalı Bahçeşehir banliyö hattı sayesinde, Halkalı-Bahçeşehir arası mesafe 22 dakikaya düşecek. Konutbirlik, Altınşehir ve Ispartakule ara duraklarının inşası ise devam ediyor. Peki, Halkalı Bahçeşehir banliyö hattı durakları ve güzergahı ne, Banliyö ne demek, banliyö treni ne demek?
23.05.2022Yaşam
Halkalı-Bahçeşehir banliyö hattı bugün faaliyete geçti
Halkalı-Bahçeşehir banliyö hattı bugün faaliyete geçtiİstanbul'da Halkalı-Bahçeşehir banliyö hattı bugün açıldı. İlk etapta sabah ve akşam olmak üzere karşılıklı birer sefer gerçekleşecek. Halkalı-Bahçeşehir arası mesafe 22 dakikaya düşecek.
23.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Banliyö ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki banliyö haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.