Astroloji

Astroloji

Son dakika astroloji haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan astroloji ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını astroloji haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Astroloji

haberleri sayfasında son dakika yaşanan astroloji gelişmeleri de dahil olmak üzere 399 astroloji haberi bulunmuştur. Tüm astroloji haberleri aşağıda listelenmiştir.
Aslan dolunayının burçlara etkisi nedir? 5 Şubat aslan dolunayı 2023 ne zaman bitecek, aslan dolunayı saat kata başlıyor?
Aslan dolunayının burçlara etkisi nedir? 5 Şubat aslan dolunayı 2023 ne zaman bitecek, aslan dolunayı saat kata başlıyor?Astroloji severler 5 Şubat Aslan dolunayı etkileri için araştırmalarını hızlandırdı. Şubat’ın 5’inde 16 derece Aslan burcunda dolunay gelecek. Peki, 5 Şubat Aslan Dolunay’ı burçlara etkisi neler? Aslan dolunayı 2023 ne zaman bitecek? Aslan dolunayı saat kaçta başlıyor?
4.02.2023Astroloji
Merkür Retrosu nedir? Merkür Retrosu ne zaman, etkileri ne? Merkür Retrosu hangi burçları etkiler?
Merkür Retrosu nedir? Merkür Retrosu ne zaman, etkileri ne? Merkür Retrosu hangi burçları etkiler? Merkür, 28 Aralık 2022'de başlayacak ve yeni yıla kadar devam edecek olan geri hareketine giriyor! Astroloji pratiğinde hepimiz Merkür Retrosu denen ve geri giden Merkür'ün etkisinden etkileniyoruz. Peki, Merkür Retrosu nedir? Merkür Retrosu ne zaman, etkileri ne? Merkür Retrosu hangi burçları etkiler? Merkür Retrosu ne zaman bitecek? Merkür Retrosu etkileri ne? 29 Aralık Merkür Retrosunda ne yapılmaz? İşte Merkür Retrosunun burçlara etkisi ve Merkür Retro tarihleri!
28.12.2022Astroloji
2023 Kova Çağı olacak! Yeni yılda burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? İşte tüm burçlar için 2023 burç yorumları!
2023 Kova Çağı olacak! Yeni yılda burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? İşte tüm burçlar için 2023 burç yorumları!2023 yılına kısa bir süre kaldı. Pek çok kişi yeni yılı sabırsızlıkla beklerken, yeni yılda burçların neler yaşayacağı, aşk ve iş hayatında nelerin beklediği sıklıkla araştırılıyor. Yeni yıl hedeflerinin gerçekleşmesi için dilekler şimdiden dilenirken hepimizin dört gözle beklediği bazı hedeflerin gerçekleşmesi için 2023 yılını da beklemeye koyulduk. Hedeflere kendimiz için ulaşmayı ne kadar istesek de, kısıtlamalar ve çevresel faktörlerin yanında içsel dünyamızda da neler yaşadığımız önem taşıyor. Astrologlara göre, yeni yılda burçları bekleyen pek çok yenilik var. Gezegenlerin, zodyak burçlarının enerjileri yeni yıla damgasını vuracak ve hepimizi etkileyecek. Peki, 2023’te burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? 2023 yılında iş ve aşk hayatında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm burçlar için 2023 yılı yıllık burç tahminleri!
26.12.2022Astroloji
Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!
Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!2022 yılı yavaş bir tempoyla bitiyor. Aralık ayı başlarken ve 2023 yılının etkilerini en yoğun hissedeceğimiz ay aralık ayı olacak. 2022 yılında sadece daha fazla tükenmişlik ve endişe hissetmekle kalmadık, aynı zamanda her fırsatta kafa karışıklığı ve iletişimsizlik hissettik. Merkür retrosu Aralık ayında da bir kez daha geri dönüyor ve etkileri ay ortasında yoğun bir şekilde hissedilecek. Mars'ın geri gitme döngüleri ocak ayının ortasına kadar devam edecek. Aralık ayı ise durgunluk ve gecikmelerin, geç kalmışlıkların ayı olacak. Peki, Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!
1.12.2022Astroloji
Kozmografya Nedir, Özellikleri Nelerdir? İlk Kozmografya Kitabı Hangisidir?
Kozmografya Nedir, Özellikleri Nelerdir? İlk Kozmografya Kitabı Hangisidir?Kozmografya, bir bilim dalıdır, dünya ve uzay arasında Gökbilimi alanında yazılan Türkiye’nin ilk Uzay bilimi kitabıdır. Kozmografya, astrolojiden ayrı olup coğrafi bilgilerle de ilgilenmez, Gökbilimi, Mustafa kemal Atatürk’ ün merak konusudur ve önerisiyle 1929 yılında yazılmıştır. Yazarı Ordinaryüs Profesör Ali Yar’dır. Kozmografya kitabının benzersiz bir öyküsü de buradan başlamaktadır.
15.11.2022Eğitim
Ay tutulmasından en çok bu burçlar etkilenecek! 'İkili ilişkiler sınavdan geçiyor'
Ay tutulmasından en çok bu burçlar etkilenecek! 'İkili ilişkiler sınavdan geçiyor' Doğrudan duygularımızı etkileyen Ay tutulması bugün saat 14.00'te gerçekleşti. Ruhsal bunalımların etkili olduğu günler yaşanacak, olaylar yeni bir şekil alacak. Kader planları yeniden yazılacak. Bazı burçların iş ile ilgili değişimleri söz konusu olurken, bazılarının ise ilişkileri sınanacak. Ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? Ay tutulması ne kadar sürecek ve yeni kararlar almak için doğru zaman mı? İşte detaylar...
8.11.2022Astroloji
Astrokartografi nedir? Astrokartografi haritası nasıl çıkarılır? Astrokartografiye nasıl bakılır?
Astrokartografi nedir? Astrokartografi haritası nasıl çıkarılır? Astrokartografiye nasıl bakılır? Astroloji pek çok yönüyle bize farklı bakış açıları sunar. Güneş burcu, yükselen burçlar, ay burcu ve hatta belki de gezegensel yerleşimler bunlardan birkaçı. Astrokartografi, gezegenlerin yaşam tarzınıza ve refahınıza dahil etmenin yollarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Ruhunuzu dinlendirecek, kendinizi huzurlu hissedeceğiniz yeni bir yer keşfetmek için burcunuzun özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Peki, Astrokartografi nedir? Astrokartografi haritası nasıl çıkarılır? Astrokartografiye nasıl bakılır? Astrokartografi sembolleri neler? İşte detaylar…
5.09.2022Astroloji
Sirius ne demek? Sirius yıldızı nedir, anlamı ne, Kuran’da hangi ayette ve nasıl geçiyor?
Sirius ne demek? Sirius yıldızı nedir, anlamı ne, Kuran’da hangi ayette ve nasıl geçiyor?6 Temmuz'da gerçekleşecek Sirius Güneş Kavuşumu nedeniyle Sirius yıldızı hakkında merak edilenler arttı. Bir yıllık kaderin baştan yazıldığı, kadersel etkilerin ortaya çıktığı gün olan bugünde dualar edilir, meditasyon yapılır, dilekler dilenir. Peki, Sirius ne demek? Sirius yıldızı nedir, anlamı ne, Kuran’da hangi ayette ve nasıl geçiyor?
5.07.2022Astroloji
Filiz Özkol yazdı! Aylık burç yorumları! Haziranda hangi burçları neler bekliyor? 14 Haziran'da...
Filiz Özkol yazdı! Aylık burç yorumları! Haziranda hangi burçları neler bekliyor? 14 Haziran'da...Aşk, iş, para, şans,kariyer... Haziran ayı geldi. Astroloji meraklıları aylık burç yorumlarını araştırmaya başladı. Haziran ayında hangi burcu sürpriz aşk bekliyor? Haziran ayında kariyerinde yükseliş olacak burç hangisi? Bu ay hangi burç şanslı?İşte 2022 haziran ayı Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… Astrolog Filiz Özkol yazdı...
3.06.2022Astroloji
Aylık burç yorumları! Mayısta hangi burçları neler bekliyor? 16 Mayıs'ta...
Aylık burç yorumları! Mayısta hangi burçları neler bekliyor? 16 Mayıs'ta...Mayıs ayı geldi. Astroloji meraklıları aylık burç yorumlarını araştırmaya başladı. Mayıs ayında hangi burcu sürpriz aşk bekliyor? Bu ayda kimlerin ilişkileri testten geçecek? Mayısta kariyerinde yükseliş olacak burç hangisi? 16 Mayıs'taki ay tutulması hangi burçlar için olumlu etki yaratacak? İşte 2022 mayıs ayı Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…
2.05.2022Astroloji
Bu gece gerçekleşiyor! Çıplak gözle izlenebilecek, gezegenlerin kavuşumu...
Bu gece gerçekleşiyor! Çıplak gözle izlenebilecek, gezegenlerin kavuşumu...Venüs ve Jüpiter yakınlaşması, bugün ve yarın sabaha kadar gözlemlenecek. Bu gece bulutsuz bir gökyüzüne bakanlar Venüs ve Jüpiter gezegenlerinin kavuşumunu çıplak gözle ya da dürbünle izleyebilecek. Her yıl gerçekleşen yakınlaşma bu yıl normalden çok daha yakın görülebilecek. Bu derece yakınlaşma, 2039'a kadar gözlemlenmeyecek.
En tehlikeli burç hangisi? En tehlikeli burçlar sıralaması...
En tehlikeli burç hangisi? En tehlikeli burçlar sıralaması... Bu dünyada kimse mükemmel değildir; herkesin kusurları ve tehlikeli bir tarafı vardır. Astroloji, burçlara dayalı olumlu ve olumsuz kişilik özelliklerini tanımlar. Peki, En tehlikeli burç hangisi? İşte en tehlikeli burçlar sıralaması…
27.05.2022Astroloji
Güneş tutulması ne zaman? Güneş Tutulması’nın burçlara etkisi ne?
Güneş tutulması ne zaman? Güneş Tutulması’nın burçlara etkisi ne? 2022 yılının ilk Güneş Tutulması nisan ayında gerçekleşecek. Güney Amerika'nın bazı bölgelerinde ve Pasifik ve Atlantik okyanuslarında görülebilecek Güneş tutulması Türkiye’den izlenemeyecek. Hesaplamalara göre, Güneş Tutulması 4 saat sürecek. Peki, Güneş tutulması ne zaman? Güneş Tutulması’nın burçlara etkisi ne? 30 Nisan Güneş Tutulması’nın burçlara etkisi ne? İşte Boğa burcunda Güneş Tutulması’nın etkisi!
24.04.2022Astroloji
Ekinoks nedir? Coğrafi olarak 21 Mart ekinoks özellikleri ve astrolojik olarak 21 Mart ekinoksunun burçlara etkisi nelerdir?
Ekinoks nedir? Coğrafi olarak 21 Mart ekinoks özellikleri ve astrolojik olarak 21 Mart ekinoksunun burçlara etkisi nelerdir? “21 Mart ekinoks nedir?” ve “21 Mart ekinoksunun özellikleri ve burçlara etkisi nelerdir?” sorularına yanıt aranıyor. Gece ile gündüzün eşit olması durumunu anlayan ekinoks eylül ve mart ayı olmak üzere yılda iki kez gerçekleşiyor. 21 Mart ilkbahar ekinoksu bugün merak edilen konulardan biri oldu. Baharın başlangıcı olarak da görülen 21 Mart ekinoksu için yapılan aramalar arttı. Peki, 21 Mart ekinoks özellikleri ve 21 Mart ekinoksunun burçlara etkisi nelerdir? 21 Mart ilkbahar ekinoksu nedir? İşte 21 Mart 2022 ilkbahar ekinoksu hakkında merak edilenler…
21.03.2022Astroloji
Medyum ne demek, Tdk sözlük anlamı nedir? Medyumluk ne demek?
Medyum ne demek, Tdk sözlük anlamı nedir? Medyumluk ne demek?Eski çağlarda, davalı ve davacı arasında aracılık eden kişilere medyum denirdi. Daha sonra dördüncü boyuta geçerek oradaki soyut varlıklarla iletişim kuran kişiler medyum olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Peki, Medyum ne demek, Tdk sözlük anlamı nedir? Medyumluk ne demek? İşte detaylar…
9.02.2022Astroloji
Mihriban Hurmacı'dan şiddet açıklaması: Özer Hurmacı çocuklarımın önünde beni dövdü
Mihriban Hurmacı'dan şiddet açıklaması: Özer Hurmacı çocuklarımın önünde beni dövdüMihriban Hurmacı, geçen ay boşanmaktan vazgeçtiği futbolcu eşi Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini söyledi. Özer Hurmacı eylül ayında Mihriban Hurmacı’ya boşanma davası açtı. Hurmacı, astroloji ile ilgilenen eşinin, astroloji haritalarına bakarak kendisine “beni aldatıyorsun” diye baskı kurduğunu iddia etti.
5.02.2022Magazin
Yükselen yengeç burcu özellikleri nelerdir?
Yükselen yengeç burcu özellikleri nelerdir? Burçlar, insanların özelliklerini belirleyen önemli bir etkendir. Yıldız takımlarına verilen ad olan burçlar, Zodyak sisteminindir. Zodyak sisteminde toplamda 12 burç bulunur. Yengeç bu burçlardan biridir. Yaz aylarında doğan insanların burçlarından biri olan aynı zamanda yükselen burçta olabilir. Yükselen yengeç burcu özellikleri nelerdir? Yengeç burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri arasında neler vardır? Yükselen yengeç burcunu detayları ile derledik.
19.01.2022Astroloji
Yükselen koç burcu özellikleri nelerdir?
Yükselen koç burcu özellikleri nelerdir? Güçlü bir karakteristik özellik ortaya çıkaran yükselen koç burcu, pek çok farklı biçimde anlatılır. Peki, yükselen koç burcu özellikleri nelerdir? Koç burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri üzerine tüm detayları derledik.
19.01.2022Astroloji
Yükselen balık burcu özellikleri nelerdir?
Yükselen balık burcu özellikleri nelerdir? Astrolojide burçlar insanların dikkatlerini çekmektedir. Bireyler doğum tarihi ve doğum saatine göre sahip oldukları burçları belirleyebilmektedir. Örneğin 16 Ekim tarihinde doğan bir bireyin burcu terazi olarak geçmektedir. Bir de yükselen burç kavramı vardır. Yükselen burç ana burçtan farklı çıkabilmektedir. Fakat yükselen burçlarda bireylerin karakter ve yapılarına etki etmektedir. Yükselen burç kavramı batı astrolojisinde karşımıza çıkmaktadır. Peki, yükselen balık burcunun özellikleri nelerdir? Balık burcu yükselenine sahip olan insanların genel özellikleri nelerdir? İşte detaylar…
18.01.2022Astroloji
Yükselen burç nasıl bulunur? Yükselen burç nasıl hesaplanır? İşte yükselen burç tablosu
Yükselen burç nasıl bulunur? Yükselen burç nasıl hesaplanır? İşte yükselen burç tablosuYükselen burçlar astrolojide kişilikleri anlamanın yollarından biri. Astrolojide, güneş burcunuz çekirdeğiniz ve ay burcunuz gizli duygusal merkezinizi temsil ediyorsa, yükselen burcunuz dünya için taktığınız maskeyi temsil ediyor. Bir astroloji haritası, her biri bir kişinin hayatının farklı bir alanını temsil eden 12 eve bölünmüştür. Yükselen burç da, tüm ev sisteminin şemadaki yerleşimini belirler. Bu yüzden yükselen burç, benliği, fiziksel bedeni, karakteri ve görünümü simgeleyen ilk evinizin başlangıcını işaret eder. Peki, Yükselen burç nedir? Yükselen burç nasıl bulunur? Yükselen burç nasıl hesaplanır? İşte yükselen burç hesaplama tablosu...
13.09.2022Astroloji
Yengeç dolunayı etkileri nelerdir, ne kadar sürer? Yengeç dolunayı saat kaçta, ne zaman bitiyor? 18 Ocak 2022 dolunayı…
Yengeç dolunayı etkileri nelerdir, ne kadar sürer? Yengeç dolunayı saat kaçta, ne zaman bitiyor? 18 Ocak 2022 dolunayı…Yengeç dolunayı 2022 burçlara etkisi ile dolunay ritüeli aramaları arttı. 18 Ocak bugün yeni yılın ilk dolunayı gerçekleşecek. Kışın en karanlığında, kurtların seslerinin en çok duyulduğu Ocak ayındaki bu ilk dolunaya Kurt Dolunayı da denir. Yoğun duygusal etkilere neden olabilecek yengeç dolunayı saat kaçta başlıyor, ne zaman bitiyor? Yengeç dolunayı etkileri nelerdir? İşte 18 Ocak dolunayın burçlara etkisi…
18.01.2022Astroloji
İkizler burcu gezegeni nedir? İkizler burcu hangi gezegeni temsil ediyor?
İkizler burcu gezegeni nedir? İkizler burcu hangi gezegeni temsil ediyor?Burçlar insanların kişilik özelliklerini yansıtmaktadır. Burçların öğrenilmesi için bireyler doğum tarihlerine bakmaktadır. Her burcun etkilendiği gezegende burçların özellikleri de farklılık göstermektedir. Bu burçlardan birisi de ikizler burcudur. Peki ikizler burcu gezegeni nedir? İkizler burcu hangi gezegeni temsil ediyor? Sizlere ikizler burcu hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
17.01.2022Astroloji
Merkür Retrosu 2022! Merkür Retrosu nedir, ne zaman bitiyor? Retro hangi burçta, etkileri?
Merkür Retrosu 2022! Merkür Retrosu nedir, ne zaman bitiyor? Retro hangi burçta, etkileri?Merkür Retrosu 2022 ne zaman bitiyor? Merkür retrosu geldi. Astroloji meraklıları 2022 Merkür retrosu tarihleri ile burçlara etkilerini ilgiliyle takip ediyor. Astrolojide iletişimi, elektronik eşya ve eğitimi temsil eden Merkür Retrosu nedir 2022?
14.01.2022Gündem
Terazi burcu gezegeni nedir? Terazi burcu hangi gezegeni temsil ediyor?
Terazi burcu gezegeni nedir? Terazi burcu hangi gezegeni temsil ediyor?Burçlar ve Astroloji hakkında olmakta olan insanlar türlü araştırmalar yaparak burç ile ilgili ayrıntılı bilgi öğrenmektedir. Her burcun kendisine ait bir gezegeni bulunmaktadır. Bu gezegen burcun benlik ve karakter niteliklerini açığa çıkarıyor olmaktadır. Terazi burcu gezegeni hakkında merak edilen tüm detayları derledik.
12.01.2022Astroloji
Akrep burcu gezegeni nedir? Akrep burcu hangi gezegeni temsil ediyor?
Akrep burcu gezegeni nedir? Akrep burcu hangi gezegeni temsil ediyor?Akrep burçları öncülüğü ile bilinen ve aldığı enerjiyi etrafına saçma konusunda başarılı olan burçlardan birisidir. Astroloji ile ilgili olan kişiler akrep burcu gezegeni hakkında merak etmektedir. Peki, akrep burcu gezegeni nedir? Akrep burcu hangi gezegeni temsil ediyor? Sizlere akrep burcu gezegeni hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
10.01.2022Astroloji

Benzer Haber Etiketleri

Astroloji ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki astroloji haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.