Araba Satış

Araba Satış

Son dakika araba satış haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan araba satış ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını araba satış haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Araba Satış

haberleri sayfasında son dakika yaşanan araba satış gelişmeleri de dahil olmak üzere 468 araba satış haberi bulunmuştur. Tüm araba satış haberleri aşağıda listelenmiştir.
Araba alacak herkesi ilgilendiriyor! Bu tuzağa düşmeyin
Araba alacak herkesi ilgilendiriyor! Bu tuzağa düşmeyinTürkiye'de son günlerde araç alım-satımı için yoğun kullanılan bir e-Ticaret sitesinin aynısını yapıp, kurdukları sahte ödeme sistemine yönlendiren dolandırıcılar, vatandaşları mağdur ediyor. İşte şok eden detaylar...
25.12.2022Yaşam
İkinci el arabada yeni dönem! Yenilenip satılacak, tarih verildi
İkinci el arabada yeni dönem! Yenilenip satılacak, tarih verildiİkinci el arabada yeni dönem başlıyor. Araba almak isteyene güzel haber geldi. Fabrika çıkışlı ikinci el araç dönemi 2023 yılında resmen başlıyor. 6 yaşına kadar olan araçlar yenilenip tekrar satışa sunulacak. 10 yıl boyunca sürekli yenilenen araçlar uygun fiyata satılacak. İşte araba almak isteyen milyonları ilgilendiren detaylar...
24.10.2022Ekonomi
Kapora dolandırıcısına 3 yıl 4 ay hapis
Kapora dolandırıcısına 3 yıl 4 ay hapisBolu'da, uygun fiyata koyduğu otomobil için 20 bin lira kapora aldıktan sonra, araç almak isteyen kişinin telefonlarını açmayan Süleyman Demirel hakkında 'dolandırıcılık' suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası verildi.
23.09.2022Gündem
Araba pazarında 15 Eylül telaşı! Satışlar düştü
Araba pazarında 15 Eylül telaşı! Satışlar düştüRami Açık Oto Pazarı hafta sonu olmasına rağmen boş kaldı. Gelenler fiyatları yüksek bulurken, satışlarda düşüş olduğunu dile getirildi. Oto galericilerini ise 15 Eylül telaşı sardı.
4.09.2022Gündem
Ev, sıfır veya ikinci el araba almak isteyen milyonları kapsıyor! Para iade ediliyor
Ev, sıfır veya ikinci el araba almak isteyen milyonları kapsıyor! Para iade ediliyorEv ve araba almak isteyen milyonlar ilgilendiren flaş detaylar ortaya çıktı. Araba satış işlemi tamamlandıktan sonra Satın alınan ikinci el aracın kilometre kaydının bozulması gibi sebeplerden ayıplı olması durumunda, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamındaki haklardan yararlanılabiliyor. İkinci el satışlarda satıcının ayıplı maldan sorumluluğu en az bir yıl olarak ifade ediliyor. Öte yandan son zamanlarda yükselen fiyatlar nedeniyle zorlaşan konut alım satımında da bazı haklar mevcut. Kapora verilerek satış işlemlerine başlanan evin, emlakçı tarafından başka birisine daha yüksek bir bedelle satılması ve kaporanın iade edilmemesi halinde de, maddi limitlerin sağlanması halinde tüketici hakem heyetine müracaat imkanı bulunuyor.
28.08.2022Ekonomi
İkinci el arabada yeni dönem! 81 ilde başladı! Ceza kesilecek
İkinci el arabada yeni dönem! 81 ilde başladı! Ceza kesilecekİkinci el araba satışında yeni başlıyor. İkinci el araba alan satan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Ticaret Bakanlığı, 15 Eylül 2022 tarihinden sonra 81 ilde Ticaret İl Müdürlükleri aracılığıyla iş yeri denetimleri yapılarak ilk tescil tarihinden itibaren 6 ay ve 6 bin kilometre geçmeden pazarlaması yapılan (iş yerlerinde satışa sunulan) otomobil ve arazi taşıtlarının tespit edileceğini ve bu faaliyetlerin de cezalandırılacağını açıkladı.
25.08.2022Ekonomi
Sıfır araba ve ikinci el araba alacak milyonları ilgilendiriyor! Masrafı arttı! Artık değişti! Benzinli araba ve dizel araba...
Sıfır araba ve ikinci el araba alacak milyonları ilgilendiriyor! Masrafı arttı! Artık değişti! Benzinli araba ve dizel araba...Sıfır veya ikinci el araba araba alacak milyonları ilgilendiriyor. Araba satışlarıyla ilgili önemli detay. Araba alış tercihleriyle ilgili flaş açıklama geldi. Motorinin fiyatı benzini geride bıraktı, alıcının tercihi değişti. Eskiden dizel araca olan rağbet yerini benzinli araca bıraktı. Akaryakıt fiyatlarındaki artış alıcının araç tercihini de değiştirdi. Eskiden dizel araca olan rağbet yerini benzinli araca bıraktı. Oto galerici Serkan Keleş, "İnsanlar dizel araçları tercih ediyorlardı ama şimdi dizel ile benzin fiyatı arasındaki rekabet kapandığı için insanlar 'Ben bunu niye kullanıyorum?' diye düşünmeye başladı. 1.6 motor benzinli ortalama araba fiyatları 400-500 binin üzerinde gelirken, 1.6 dizelleri 600-700 bin bandında alıyorlar" dedi.
15.03.2022Ekonomi
Son dakika otomobil açıklaması! Rakamlar duyuruldu, yüzde 20 azaldı
Son dakika otomobil açıklaması! Rakamlar duyuruldu, yüzde 20 azaldıOtomotiv Sanayii Derneği (OSD) rakamları açıkladı. Yılın ilk iki ayını kapsayan dönemde toplam otomotiv üretimi bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 12, otomobil üretimi de yüzde 20 azaldı.
14.03.2022Ekonomi
İkinci el araba piyasası ile ilgili son dakika gelişmesi! Fiyatlar düşecek mi?
İkinci el araba piyasası ile ilgili son dakika gelişmesi! Fiyatlar düşecek mi?İkinci el araba satışları ile ilgili flaş açıklama! Otomobil alma planı yapanları çok yakından ilgilendiriyor. Fiyatlar değişecek. 2. el araba fiyatlarındaki artış nedeni ile pek çok kişi satın alma noktasında bekleme durumuna geçmişti. Birçok marka ve modelde fiyatlar sıfır araba fiyatlarının üzerine çıkmıştı. Hem fiyatların yüksek olması hem de taşıt kredisi faizinin yüzde 2’lere yaklaşması ve vadenin de kısa tutulmasından kaynaklı olarak ikinci el piyasasında büyük bir durgunluk yaşanıyor. Bu nedenle ikinci el araba fiyatları geri çekildi. Yüzde 30'a varan düşüş görüldü. İkinci el araba fiyatları ile ilgili gelen son dakika açıklamasında fiyat artışlarının başlayacağı, araba almak isteyenlerin bir an önce harekete geçmesi gerektiği vurgulandı.
31.01.2022Ekonomi
Araba fiyatlarında büyük indirim! Böylesi ilk kez oluyor! Yüzde 30...
Araba fiyatlarında büyük indirim! Böylesi ilk kez oluyor! Yüzde 30...Araba fiyatları ile ilgili flaş indirim açıklaması! Arabada fiyatlar dün itibarıyla düşmeye başladı. Yüzde 10 indirim yapıldı. Bununla birlikte birçok ürün grubunda da indirim yapılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı yeni ekonomi modeliyle düşüşe geçen kur, vatandaşa olumlu yansıyacak. Fiyatlarda yüzde 30'lara varan gerileme görülebileceğine dikkat çekiliyor. Sektör oyuncuları indirimlerin devam edeceğini belirterek, "Kurdaki bu fiyatlarla bu aracın 2022 modeli 700 bin liradan satışa çıkar. Hal böyle olunca bu aracı 600-650 bin liralara kadar indirmek zorundalar. Fiyatlar nasıl 50 bin 50 bin çıktıysa 2-3 aya da aynı şekilde iner" diye konuştu.
22.12.2021Ekonomi
Sıfır ve ikinci el araba alacaklar dikkat! Böylesi görülmedi, günlük fiyat farkı 19.500 TL...
Sıfır ve ikinci el araba alacaklar dikkat! Böylesi görülmedi, günlük fiyat farkı 19.500 TL...Araba almak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Küresel düzeyde yaşanan çip krizi ve pandeminin etkileri otomobil sektöründe kendini göstermeye devam ediyor. Sıfır araç tedarikinde yaşanan sıkıntı hem sıfır hem de ikinci el araba fiyatlarında artışa neden oluyor. Üretimde yaşanan aksaklıklar nedeniyle bayilere sınırlı sayıda araç geliyor. Araba almak isteyenler ise çoğunlukla istediği marka ve modelde araç bulmakta zorlanıyor. Bayilerde olmayan arabalar online sitelerde fiyat farkı ile birlikte satılıyor. Liste fiyatının 100 bin lira üzerinde satılan araçlara günlük zam uygulanıyor. Bir günlük fiyat farkı 19.500 lirayı buluyor.
9.12.2021Otomobil
Araba sahiplerine müjde! Flaş gelişme, karar verildi, faizi ile geri ödenecek
Araba sahiplerine müjde! Flaş gelişme, karar verildi, faizi ile geri ödenecekAraba alacaklara ve araba sahiplerine müjde! Karar verildi. Araba alım satımı ile ilgili flaş gelime! Faizi ile geri ödenecek. Yargıtay noktayı koydu. Yargıtay’dan titreyen araç kararı geldi. Müşteri haklı bulundu. İşte kararın detayları...
5.12.2021Ekonomi
Sıfır araba ve ikinci el araba satışında yeni dönem! Artık cezası var! Zam yapamayacaklar
Sıfır araba ve ikinci el araba satışında yeni dönem! Artık cezası var! Zam yapamayacaklarSıfır araba ve ikinci el araba satışında flaş gelişme! Araba almak isteyen milyonları ilgilendiriyor. Araba satan vatandaşların haksız yere zam yaptığı kanıtlanması halinde araba satıcılarına 100 bin liraya kadar ceza kesilebilecek. Öte yandan senede 3 araban fazla satış yapan vatandaş ve yeterlilik belgesi olmayan galericiler de cezaya maruz kalacak. İşte sıfır ve ikinci el araba satışında tüm gelişmeler...
5.12.2021Ekonomi
Arabası olan milyonları kapsıyor! İkinci el arabada ortaya çıktı! Cezası var 114 bin 500 lira...
Arabası olan milyonları kapsıyor! İkinci el arabada ortaya çıktı! Cezası var 114 bin 500 lira...Arabası olan, ikinci el araba satan milyonları kapsıyor! Büyük cezası var. Detaylar ortaya çıktı. Kıyas ekonomisi ikinci el arabalarda baş gösterdi. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, “Haklı bir gerekçe olmadan fiyatlarda artış yapılması haksız ticari uygulamadır. Bugün için 114 bin 500 TL cezası var” dedi.
4.12.2021Gündem
Benzerlik sebebiyle arkadaşını öldürüp arabasını sattı! Akılalmaz olay
Benzerlik sebebiyle arkadaşını öldürüp arabasını sattı! Akılalmaz olayAntalya'da giyim mağazasında reyon yöneticisi olarak çalışan Aykut Çakal'ı (24), otomobilini satıp parasını almak için Muhammet Karataş ile birlikte öldüren Suriyeli Mohammad Ghazı Jasem'in (29) yargılanmasına devam edildi. Duruşma savcısı, sanığın 'kasten insan öldürme' suçundan 30 yıl, 'yağma' suçundan 15 yıl ve 'resmi belgede sahtecilik' suçundan 5 yıla kadar cezalandırılmasını istedi.
3.12.2021Yaşam
Araba alacaklar dikkat! Fiyatlar düştü, talep arttı, fırsat sürüyor....
Araba alacaklar dikkat! Fiyatlar düştü, talep arttı, fırsat sürüyor....Araba alacak milyonları ilgilendiriyor. ÖTV kararı sonrası araba almayı planlayan pek çok kişi harekete geçti. Bazı modellerde 50-60 bin TL’ye varan indirimler gerçekleşti. Bu gelişmenin geçtiğimiz ay satışlarına yansıması olumlu oldu. En çok satılan arabalar belli oldu. İşte marka marka araba satış verileri...
5.09.2021Ekonomi
Araba alacaklar dikkat! Sıfır araçlar...
Araba alacaklar dikkat! Sıfır araçlar...Araba alacak herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Çip krizi devam ediyor. Sıfır arabalarda tedarik sorunu yaşanıyor. Bu nedenle araba satışları ağustos ayında düştü.
3.09.2021Otomobil
Araba fiyatları ile ilgili flaş açıklama! İndirim yapıldı, yüzde...
Araba fiyatları ile ilgili flaş açıklama! İndirim yapıldı, yüzde...Arabası olan, araba almak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Fiyatlarla ilgili açıklama geldi. İndirim yapıldı, faizsiz kredi fırsatları duyuruldu. Pandemi, çip krizi, döviz kuru derken araba fiyatlarına 6 ayda 30 bin liraya yakın zam gelmişti. Markalar ise peş peşe yeni kampanyalarını duyurdu. Çeşitli indirimler yapıldı. Satışların yapılan kampanyalarla artması hedefleniyor. İşte araba satış kampanyaları...
7.06.2021Ekonomi
İkinci el araba piyasası ile ilgili flaş açıklama! Belli oldu, yüzde...
İkinci el araba piyasası ile ilgili flaş açıklama! Belli oldu, yüzde...Sıfır araçlarda yaşanan çip krizi gözleri ikinci el araba piyasasına çevirdi. Araba almak isteyenler ikinci ele yönelse de fiyatlarda yaşanan artış satışların düşmesine neden oldu. İkinci el araba satışları nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 23 düştü.
16.05.2021Ekonomi
Araba satışları ile ilgili flaş açıklama! Yüzde 132...
Araba satışları ile ilgili flaş açıklama! Yüzde 132...Araba ve hafif ticari araç satışları ile ilgili flaş açıklama geldi. Yüzde 132 arttığı bildirildi. Türkiye otomobil ve hafif ticari araç pazarı, nisanda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 132,4 büyürken, 60 bin 488 araç satışı gerçekleşti. Benzinli otomobil satışları yüzde 64,2, dizel otomobil satışları yüzde 23,6, hibrit otomobil satışları yüzde 7,4 ve oto gazlı otomobil satışları yüzde 4,6 pay aldı. Yılın ilk 4 ayında 444 adet elektrikli otomobil satışı gerçekleşti.
5.05.2021Ekonomi
Araba satışında yeni dönem! Başladı, artık...
Araba satışında yeni dönem! Başladı, artık...Araba alacakları ilgilendiriyor. Türkiye'de ilk kez gerçekleşiyor. Yeni bir dönem başlıyor. Araba alımında ödemeler arttık o yöntemle de yapılabilecek. McLaren, Cadillac, Bugatti, Tesla gibi 11 binden fazla üst segment otomobili sahipleriyle buluşturan Royal Motors, kullanıcılara ödemelerini Türkiye’nin ilk yerli coin’i olan Bitcicoin ile gerçekleştirme imkânı sunmaya başladı.
15.04.2021Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Araba Satış ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki araba satış haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.