Anıtkabir

Anıtkabir

Son dakika ANITKABİR haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ANITKABİR ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ANITKABİR haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Anıtkabir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan anıtkabir gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.440 anıtkabir haberi bulunmuştur. Tüm anıtkabir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Muharrem İnce: CHP işgal altında
Muharrem İnce: CHP işgal altındaMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Önümüzdeki kurultayda Atatürk, Anıtkabir'den çıksa genel başkanlığa aday olsa İsmet İnönü de genel sekreter olsa 2'si birden girseler, kurultayı kaybederler. Kazanamazlar çünkü CHP, işgal altında" dedi.
16.09.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı çerçevesinde tebrikleri kabul etti.
30.08.2022Siyaset
Devlet Mezarlığı'nda '30 Ağustos' töreni
Devlet Mezarlığı'nda '30 Ağustos' töreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla Devlet Mezarlığı'nı ziyaret etti.
30.08.2022Gündem
30 Ağustos Zafer Bayramı! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir'de
30 Ağustos Zafer Bayramı! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele vurgusu yaptı.
30.08.2022Gündem
30 Ağustos borsa açık mı, kapalı mı? Borsa 30 Ağustos bugün tatil mi, borsa İstanbul’da işlem yapılıyor mu?
30 Ağustos borsa açık mı, kapalı mı? Borsa 30 Ağustos bugün tatil mi, borsa İstanbul’da işlem yapılıyor mu?Borsa İstanbul 30 Ağustos açık mı, 30 Ağustos borsa tatil mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yıldönümü nedeniyle resmi kurumlarda işi olan vatandaşlar arama motorlarına yöneldi ve kurumların açık olup olmadığını sorgulamaya başladı. Türk ordunun zaferiyle sonuçlanan Büyük Taarruz günü her sene tüm yurtta kutlanırken, 30 Ağustos'ta borsa açık mı? 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Borsa İstanbul çalışıyor mu, resmi tatil mi? Borsa 30 Ağustos kapalı mı? sorularına yanıt aranıyor.
30.08.2022Gündem
30 Ağustos’ta borsa açık mı, borsa yarın tatil mi? 30 Ağustos borsa kapalı mı, resmi tatil mi?
30 Ağustos’ta borsa açık mı, borsa yarın tatil mi? 30 Ağustos borsa kapalı mı, resmi tatil mi?Borsa İstanbul 30 Ağustos açık mı, 30 Ağustos borsa tatil mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yıl dönünü yarın. Zafer Bayramı’nın hafta içine denk gelmesi nedeniyle resmi kurumlarda işi olan vatandaşların arama motorlarına yönelmesine neden oldu. Türk ordunun zaferiyle sonuçlanan Büyük Taarruz Her sene tüm yurtta kutlanıyor. Peki, 30 Ağustos'ta borsa açık mı? 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Borsa İstanbul çalışıyor mu, resmi tatil mi? Yarın borsa kapalı mı?
29.08.2022Gündem
O fotoğraflardaki detay ortaya çıktı! İşte Atatürk’ün yanında olan kahramanların kimliği
O fotoğraflardaki detay ortaya çıktı! İşte Atatürk’ün yanında olan kahramanların kimliğiMilli Savunma Bakanlığı, Askeri Müze, Harp Akademisi, TSK Foto Film Merkezi ve Anıtkabir Komutanlığı Arşivleri’nde uzun yıllar araştırmalar yapan emekli Albay Taktak, Milliyet’e özel hazırladığı çalışmada Büyük Taarruz sürecinde Atatürk’ün yanında olan kahramanların kimliğini ortaya çıkardı
28.08.2022Gündem
Atatürk ve Anıtkabir’i Yahudilikle ilişkilendirerek paylaşım yapan müdür görevden alındı
Atatürk ve Anıtkabir’i Yahudilikle ilişkilendirerek paylaşım yapan müdür görevden alındıTunceli’de kurum içi Whatsapp grubunda Atatürk ve Anıtkabir’i Yahudilikle ilişkilendiren paylaşım yaptığı gerekçesiyle açığa alınıp hakkında idari soruşturma yapılan Gençlik Hizmetleri Müdürü Fevzi Aytar, görevinden alındı.
26.08.2022Gündem
Müdürün Atatürk ve Anıtkabir’i Yahudilikle ilişkilendiren paylaşımına Valilik’ten soruşturma
Müdürün Atatürk ve Anıtkabir’i Yahudilikle ilişkilendiren paylaşımına Valilik’ten soruşturmaTunceli’de Gençlik Hizmetleri Müdürü Fevzi Aytar, kurum içi Whatsapp grubunda Atatürk ve Anıtkabir’i Yahudilikle ilişkilendiren bir yazıyı paylaştı. Paylaşımın ortaya çıkmasının ardından Valilik idari soruşturma başlattı.
22.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Üzüm alım fiyatı belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Üzüm alım fiyatı belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Manisa Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada çekirdeksiz üzümün alım fiyatını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Ülkemize yılda 500 milyon dolarlık ihracat geliri kazandıran 9 numaralı Sultani çekirdeksiz kuru üzümü hakkında Toprak Mahsulleri Ofisimiz değerlendirdi. Biz çiftçi kardeşlerimizi mağdur etmeyiz. Geçen yıl 13 TL'ydi. Bu yıl da değerlendirmeleri yaptık. Fiyatımızı 27 TL olarak belirledik" dedi.
20.08.2022Siyaset
Bakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye çağrı: Somut adımlar bekliyoruz
Bakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye çağrı: Somut adımlar bekliyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başkent Ankara’da 13. Büyükelçiler Konferansı açılış konuşmasında gündeme dair önemli açklamalarda bulundu. Çavuşoğlu konuşmasında, AB'ye seslenerek, "Avrupa Birliği'nden somut adımlar atmasını bekliyoruz. Türkiye'nin nasıl vazgeçilmez bir ülke olduğunu oluşturduğumuz bir programla yeniden anlatacağız. Türkiye, Avrupa'dır ve Avrupa'nın Türkiye'ye ihtiyacı var. Avrupa güvenliğinin Türkiye'ye ihtiyacı var. 360 derece bakışla çevremizdeki her bölgede sürdürülebilir barış lisanıyla devam etmeyi diliyoruz." diye konuştu.
8.08.2022Siyaset
YAŞ kararları son dakika açıklandı!
YAŞ kararları son dakika açıklandı!Yüksek Askeri Şura (YAŞ) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) terfi, emeklilik ve atamalar karara bağlandı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir sene uzatıldı. 38 general ve amiral emekli edildi.
4.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında YAŞ toplantısı sona erdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında YAŞ toplantısı sona erdiYüksek Askeri Şura (YAŞ) Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde sona erdi.
4.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve YAŞ üyeleri Anıtkabir'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve YAŞ üyeleri Anıtkabir'deYüksek Askeri Şura toplantısı bugün yapılıyor. Şura toplantısı öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki YAŞ üyeleri, Anıtkabir'i ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir özel defterini imzaladı ve "Bizlere emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyeti kritik bir dönemde bölgesinin istikrar ve güven abidesi olarak yükselişini sürdürmektedir" ifadelerini kullandı.
4.08.2022Siyaset
Yüksek Askeri Şûra toplanıyor! Komutanların görev süresi uzatılacak...
Yüksek Askeri Şûra toplanıyor! Komutanların görev süresi uzatılacak...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında bir yıl aradan sonra bugün toplanacak Yüksek Askeri Şûra'da (YAŞ) albayların terfileri, görev sürelerinin uzatılması veya emekliye ayırma işlemlerinin yanı sıra generallerin terfi ve atama dosyaları ele alınacak.
4.08.2022Gündem
Engelli Yasemin'in hayali gerçek oldu
Engelli Yasemin'in hayali gerçek olduMuğla'da yaşayan bedensel engelli Yasemin Ersoy'un (36) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanışma ve Anıtkabir'i ziyaret etme hayali gerçek oldu.
20.05.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Siyasal ve ekonomik bağımsızlığı güçlendirmek için yollara çıktık
Kılıçdaroğlu: Siyasal ve ekonomik bağımsızlığı güçlendirmek için yollara çıktıkCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bugün hep beraber hep birlikte ülkenin siyasal ve ekonomik bağımsızlığını güçlendirmek için yeniden yollara çıktık. 'Adalet yürüyüşü' bunun en önemli adımıdır" dedi.
19.05.2022Siyaset
Anıtkabir 19 Mayıs 2022 açık mı, anıtkabir ziyaret saatleri 19 Mayıs, bugün kaçta kapanıyor? Anıtkabir nerede, nasıl gidilir, adres ne?
Anıtkabir 19 Mayıs 2022 açık mı, anıtkabir ziyaret saatleri 19 Mayıs, bugün kaçta kapanıyor? Anıtkabir nerede, nasıl gidilir, adres ne?Anıtkabir ziyaret saatleri ve nerede olduğu araştırılıyor. 19 Mayıs Anıtkabir kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, Anıtkabir nerede? Sorularına yoğun bir şekilde yanıt aranıyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün anıt mezarını ziyaret etmek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Peki, Anıtkabir nerede, nasıl gidilir, adresi ne? Anıtkabir 19 Mayıs 2022 açık mı, bugün kaçta kapanıyor? 19 Mayıs Anıtkabir ziyaret saatleri!
19.05.2022Gündem
19 Mayıs tüm yurtta coşku ile kutlanıyor! Binlerce kişi Anıtkabir'e akın etti
19 Mayıs tüm yurtta coşku ile kutlanıyor! Binlerce kişi Anıtkabir'e akın etti19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Anıtkabir'de başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet Ata'nın huzuruna çıkıyor. Ayrıca Anıtkabir'i 81 il ve KKTC'den gelen gençler ziyaret etti.
19.05.2022Siyaset
19 Mayıs tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor
19 Mayıs tüm yurtta coşkuyla kutlanıyorGazi Mustafa Kemal Atatürk’ün istiklal meşalesini yakmak için Bandırma Vapuru’yla Samsun’a çıktığı 19 Mayıs 1919’un 103’üncü yıldönümünde Türkiye’nin dört bir yanı kırmızı-beyaz coşkuya büründü. Pandeminin ardından meydanlar dolup taşarken Ankara’daki kutlamaların merkezi Anıtkabir. Birçok kentte yürüyüşler, konserler, etkinlikler var...
19.05.2022Gündem
Milli Savunma Bakanlığından Anıtkabir uyarısı!
Milli Savunma Bakanlığından Anıtkabir uyarısı!Milli Savunma Bakanlığından (MSB), Anıtkabir Komutanlığının sosyal medya hesabının bulunmadığı, açılmış hesapların ise "sahte" olduğu uyarısı yapıldı.
7.05.2022Gündem
Meral Akşener, 23 Nisan'ı çocuklarla kutladı
Meral Akşener, 23 Nisan'ı çocuklarla kutladıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen çocuk şenliklerine katıldı.
23.04.2022Siyaset
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de coşkuyla kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de coşkuyla kutlandıPandemi nedeniyle 2 yıldır evlerde ve kısıtlı etkinliklerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu, salgının etkisini azaltmasıyla yeniden sokaklara taşıyor. Ankara'da 23 Nisan törenleri başladı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop başkanlığındaki devlet erkanı Aslanlı Yol'dan yürüyerek Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı. Şentop, "Emanetiniz olan Cumhuriyetimiz güvenli ellerdedir; devletimize yönelik her türlü tehdide karşı milletimiz, yek vücut olarak mücadele etme azim ve kararlığındadır" dedi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer de 81 ilden gelen çocuklarla birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. İşte yurdun dört bir yanından 23 Nisan kareleri...
23.04.2022Foto Galeri
23 Nisan Anıtkabir ziyaret saatleri ve 23 Nisan anıtkabir programı! Anıtkabir saat kaça kadar açık?
23 Nisan Anıtkabir ziyaret saatleri ve 23 Nisan anıtkabir programı! Anıtkabir saat kaça kadar açık?23 Nisan Anıtkabir ziyaret saatleri ve programı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gündeme geldi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ziyaret etmek isteyenler Anıtkabir ziyaret saatlerini araştırıyor. Peki, Anıtkabir saat kaça kadar açık? 23 Nisan Anıtkabir programı ve ziyaret saatleri 2022…23 nisan anıtkabir ziyaret saatleri ve anıtkabir 23 nisan 2022 programı
23.04.2022Gündem
Atatürk'ü ağlatan çocuk! 'Sözleri ruhumda büyük bir heyecan yarattı'
Atatürk'ü ağlatan çocuk! 'Sözleri ruhumda büyük bir heyecan yarattı'Tarihçi-yazar K. Mehmet Teke’nin son kitabı ‘Gazi Babamız'da, Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara duyduğu derin sevgi belgelerle ve az bilinen hikâyelerle anlatılıyor. Kitapta Çok ender ağladığı bilinen ve ağladığının görülmesinden hoşlanmayan Atatürk’ün, 16 Ekim 1925 günü Uşak’a trenle giderken karşılaştığı bir yetim çocuğun konuşması karşısında ağladığı da anlatılıyor.
23.04.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Anıtkabir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki anıtkabir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.