Aleyna Çakır

Aleyna Çakır

Son dakika Aleyna Çakır haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Aleyna Çakır ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Aleyna Çakır haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Aleyna Çakır

haberleri sayfasında son dakika yaşanan aleyna çakır gelişmeleri de dahil olmak üzere 76 aleyna çakır haberi bulunmuştur. Tüm aleyna çakır haberleri aşağıda listelenmiştir.
Esra'nın ölümünde Ümitcan Uygun'a 10 yıl hapis! Gerekçesi açıklandı
Esra'nın ölümünde Ümitcan Uygun'a 10 yıl hapis! Gerekçesi açıklandıAnkara'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüne ilişkin soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili tutuklu yargılandığı davada 'neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama'dan aldığı 10 yıl hapsin gerekçesi açıklandı. Kararda Uygun'un Hankulu'ya darp- cebir uyguladığı ancak fenalaşmasıyla diğer 2 sanıkla banyoya götürüp, ıslatarak kendine getirmeye çalışması nedeniyle öldürme kastı ile hareket etmediği belirtildi.
14.05.2022Yaşam
Esra Hankulu davasında flaş gelişme! Ümitcan Uygun'un cezası belli oldu
Esra Hankulu davasında flaş gelişme! Ümitcan Uygun'un cezası belli olduAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili tutuklu yargılandığı davada, 'neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kararda takdir indirimi uygulanmadı.
13.04.2022Gündem
Ümitcan Uygun'a takdir indirim yok
Ümitcan Uygun'a takdir indirim yokAnkara'da Aleyna Çakır davasında 4 yıl 10 ay hapse çarptırılan Ümitcan Uygun'un ceza gerekçesi açıklandı. Mahkeme kararınca Uygun'a, suç kastıyla eve girdiği ve benzer suçlardan soruşturması olduğu gerekçesiyle takdiri indirim uygulanmadı.
21.03.2022Gündem
Ünlü isimlerin kabusu olmuştu! Yeni dönem! Ceylan Ertem, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki, Hadise...
Ünlü isimlerin kabusu olmuştu! Yeni dönem! Ceylan Ertem, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki, Hadise...Son dönemlerde özellikle sosyal medyadan duyurulara ve ünlüler hakkında haberlere konu olan ısrarlı takip işi ilk kez yasal düzenlemeye giriyor. Kısa bir süre önce kaybettiğimiz Yeşilçam’ın menekşe gözlü güzeli Fatma Girik’in 50 yıllık saplantılı takipçisi yıllar sonra hâkim karşısına çıkarılabilmişti. Ama o süre zarfında Fatma Girik’in kâbuslar yaşamasına neden olmuştu. İşte tüm detaylar...
7.03.2022Gündem
Ümitcan Uygun kaç yıl ceza aldı? Aleyna Çakır davası ne oldu, son durum ne?
Ümitcan Uygun kaç yıl ceza aldı? Aleyna Çakır davası ne oldu, son durum ne?Ümitcan Uygun kaç yıl ceza aldı? Aleyna Çakır'ın ölümü sonrası başlatılan soruşturma kapsamında yargılanan Ümitcan Uygun'a 3 ayrı suçtan 4yıl 10 ay hapis cezası verildi. İşte Aleyna Çakır davasında son durum…
25.02.2022Yaşam
Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili davada yargılanan Ümitcan Uygun'ın cezası belli oldu
Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili davada yargılanan Ümitcan Uygun'ın cezası belli olduAnkara'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i (21) ölümünden önce darbedip, bu anları sosyal medyadan canlı yayınladığı suçlamasıyla yargılanan Ümitcan Uygun (28), 4 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
25.02.2022Gündem
10 bin 945 noktada 'düzensiz göç' uygulaması: 25 gözaltı
10 bin 945 noktada 'düzensiz göç' uygulaması: 25 gözaltıİçişleri Bakanlığı'nca 10 bin 945 noktada yapılan 'Düzensiz Göç ile Mücadeleye Yönelik Huzur Uygulaması'nda, 3’ü yabancı uyruklu 25 organizatörün gözaltına alındığı, 1474 düzensiz göçmenin de yakalandığı açıklandı.
25.02.2022Gündem
Ümitcan Uygun ile ilgili flaş gelişme! Esra Hankulu'nun telefonundan silmiş
Ümitcan Uygun ile ilgili flaş gelişme! Esra Hankulu'nun telefonundan silmişAnkara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili davada savcının 'kasten öldürme' suçundan müebbet hapis talep ettiği tutuklu sanık Ümitcan Uygun'un (28), delilleri yok etmek için telefonundaki rehberden Esra'nın ismini sildiği ortaya çıktı. Ayrıca Esra'nın telefonunda da bazı veriler ile 112 hattını arama kaydının da silindiği belirlendi.
22.01.2022Yaşam
Ümitcan Uygun'un yargılandığı davada flaş gelişme! Esra'yı öldürüp yataktaki pozisyonunu verdi
Ümitcan Uygun'un yargılandığı davada flaş gelişme! Esra'yı öldürüp yataktaki pozisyonunu verdiAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada, savcı celse arasında mütalaasını mahkemeye sundu. Savcı, sanık Uygun'un, Hankulu'nun başına cebir uygulayarak, kafasını sert ve künt bir zemine çarptırması sonucu hayatını kaybetmesine neden olduğunu, ardından cesede yatakta bulunduğu pozisyonu verdiğini belirtti. Savcı sanığın, 'kasten öldürmek' suçundan müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
20.01.2022Yaşam
Esra Hankulu'nun ölümünde 'Aleyna Çakır' detayı! Ümitcan Uygun bu sözlerle reddetti
Esra Hankulu'nun ölümünde 'Aleyna Çakır' detayı! Ümitcan Uygun bu sözlerle reddettiAnkara’da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un, Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili davada 'kasten öldürmek' suçundan tutuklu yargılanmasına başlandı. Uygun'un cep telefonunun dijital incelemesinde olay sabahı, Sema Esen'in fotoğraflarına baktığı ortaya çıktı. Müşteki avukatının Hankulu ile bu yüzden kavga etmiş olabileceğini söylemesi üzerine Uygun, kavga etmediklerini iddia etti.
19.01.2022Gündem
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili flaş gelişme!
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili flaş gelişme!Esra Hankulu’nu “kasten öldürme” suçlamasıyla yargılanan, Aleyna Çakır’ın ölümüne ilişkin soruşturmanın da şüphelisi olan Ümitcan Uygun'un hayatını kaybeden annesiyle ilgili karar verildi. Savcılık boş bir arazide cansız bedeni bulunan anne Uygun hakkındaki soruşturmasını tamamlandı. Tüm delilleri inceleyen, tanık beyanlarını alan Savcılık, “Gülay Uygun kendi iradi eylemi neticesinde yaşamına son verdi” dedi, takipsizlik kararı verdi. Savcılık; Gülay Uygun hakkında bir televizyon kanalında dile getirilen iddialarla ilgili de “hakaret ve iftira” suçlarından ayrı bir soruşturma başlattı.
18.12.2021Yaşam
Müebbet ile yargılanan Ümitcan Uygun davasında flaş gelişme!
Müebbet ile yargılanan Ümitcan Uygun davasında flaş gelişme!Ankara'nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan, hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açılan Ümitcan Uygun, 19 Ocak 2022'de hakim karşısına çıkacak.
28.10.2021Yaşam
Ümitcan Uygun'a şok üstüne şok! Yeni dava açıldı
Ümitcan Uygun'a şok üstüne şok! Yeni dava açıldıAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’i, ölümünden önce darbedip bayıltan Ümitcan Uygun (27) hakkında, o anları sosyal medyada canlı yayınlamasıyla ilgili, 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle yeni dava açıldı. Ümitcan Uygun hakkında, Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında ise 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
26.10.2021Yaşam
Esra Hankulu cinayetinde şok eden rapor! Ümitcan Uygun...
Esra Hankulu cinayetinde şok eden rapor! Ümitcan Uygun...Ümitcan Uygun'un karıştığı cinayette şok eden rapor ortaya çıktı. Esra Hankulu’nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun’un şüpheli olarak tutuklandığı soruşturma kapsamında, İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapor, büyük ihmali gözler önüne serdi!
18.10.2021Yaşam
Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Uygun ailesi hakkında flaş karar
Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Uygun ailesi hakkında flaş kararAleyna Çakır ve Esra Hankulu cinayetlerinde şüpheli olarak yargılanan Ümitcan Uygun hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakaret ve tehdit suçlarından toplamda 2 yıl 4 ay 19 gün hapis cezasına çarptırıldı.
23.09.2021Gündem
Esra Hankulu neden öldü, belli oldu mu? Esra Hankulu cinayeti son dakika gelişmesi!
Esra Hankulu neden öldü, belli oldu mu? Esra Hankulu cinayeti son dakika gelişmesi!Ankara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Peki, Esra Hankulu neden öldü? Esra Hankulu cinayeti…
22.09.2021Gündem
Ümitcan Uygun ünlüleri hedef aldı! Katil diyenlere dava
Ümitcan Uygun ünlüleri hedef aldı! Katil diyenlere davaEsra Hankulu, 5 Ağustos'ta evinde ölü bulundu. Genç kızın üzerinde DNA'sı bulunun Ümitcan Uygun ise cinayet şüphesiyle cezaevine gönderildi. Uygun, avukatı aracılığıyla sosyal medyadan kendisine hakaret edenlere dava açtı.
21.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun hakkında flaş karar! Esra Hankulu evinde ölü bulunmuştu
Ümitcan Uygun hakkında flaş karar! Esra Hankulu evinde ölü bulunmuştuEsra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından tutuklandı. Diğer iki şüpheli F.G. ile D.C. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
6.08.2021Gündem
Esra Hankulu'nun ölümünde flaş gelişme! 'Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi'
Esra Hankulu'nun ölümünde flaş gelişme! 'Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi'Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı kucaklayıp odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi. Öte yandan Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.
6.08.2021Gündem
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanı
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanıKanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen bağlanarak yaşananlarla ilgili konuştu.
6.08.2021Televizyon
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanı
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanıAleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanı
6.08.2021Haber
Esra Hankulu neden, nasıl öldü? Esra Hankulu'nun ölümünde ön otopsi raporu çıktı!
Esra Hankulu neden, nasıl öldü? Esra Hankulu'nun ölümünde ön otopsi raporu çıktı!Aleyna Çakır'ın ölümünün şüphelisi olan Ümitcan Uygun'un aynı evde kaldığı Esra Hankulu ölü bulundu. Ümitcan Uygun'un gözaltına alındığı şüpheli ölümde Hankulu'nun beyin zarında travmatik olmayan kanama ve akciğerlerde iltihaplanma haricinde vücutta herhangi bir darp, cebir, kesici, delici alet izi ve ateşli silah yarasına rastlanmadığı belirtildi.
6.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan Esra Hankulu ölü bulunmuştu! Nedeni belli oldu
Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan Esra Hankulu ölü bulunmuştu! Nedeni belli olduTürkiye'nin Aleyna Çakır'ın ölümü nedeniyle tanıdığı Ümitcan Uygun, annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümü nedeniyle bir kez daha gündeme gelmişti. Adı skandallarla anılan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanımına özendirmek suçundan girdiği cezaevinden tahliye olduktan birkaç gün sonra bu kez de Esra Hankulu'nun şüpheli ölümü nedeniyle tartışılıyor... Şüpheli şekilde hayatını kaybeden Esra Hankulu'nun ön otopsi raporu tamamlandı.
5.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun gözaltında! Aleyna Çakır, Gülay Uygun ve şimdi de Esra Hankulu...
Ümitcan Uygun gözaltında! Aleyna Çakır, Gülay Uygun ve şimdi de Esra Hankulu...Türkiye'nin Aleyna Çakır'ın ölümü nedeniyle tanıdığı Ümitcan Uygun, annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümü nedeniyle bir kez daha gündeme gelmişti. Adı skandallarla anılan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanımına özendirmek suçundan tahliye olduktan birkaç gün sonra bu kez de Esra Hankulu'nun şüpheli ölümü nedeniyle gözaltına alındı.
5.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Aleyna Çakır ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki aleyna çakır haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.