Esra Hankulu

Esra Hankulu

Son dakika Esra Hankulu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Esra Hankulu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Esra Hankulu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Esra Hankulu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan esra hankulu gelişmeleri de dahil olmak üzere 35 esra hankulu haberi bulunmuştur. Tüm esra hankulu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Esra'nın ölümünde Ümitcan Uygun'a 10 yıl hapis! Gerekçesi açıklandı
Esra'nın ölümünde Ümitcan Uygun'a 10 yıl hapis! Gerekçesi açıklandıAnkara'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüne ilişkin soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili tutuklu yargılandığı davada 'neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama'dan aldığı 10 yıl hapsin gerekçesi açıklandı. Kararda Uygun'un Hankulu'ya darp- cebir uyguladığı ancak fenalaşmasıyla diğer 2 sanıkla banyoya götürüp, ıslatarak kendine getirmeye çalışması nedeniyle öldürme kastı ile hareket etmediği belirtildi.
14.05.2022Yaşam
Müsilajdan sonra Marmara Denizi için korkutan uyarı! Toksik tehlikesi...
Müsilajdan sonra Marmara Denizi için korkutan uyarı! Toksik tehlikesi...Balıkesir'in Bandırma ve Erdek ilçelerinde dört ayrı üniversiteden bilim insanlarının oluşturduğu araştırma ekibinin müsilaj çalışmasının sonuçları açıklandı. Geçen yıl haziran ayında deniz tabanından alınan örneklere göre, Marmara Denizi'nde tek tehlikenin müsilaj olmadığı, toksik tehlikesi ile de karşı karşıya kalındığı kaydedildi.
13.04.2022Gündem
Yere dökülen hamurla lavaş yapmıştı! Skandal sonrası ilk açıklama: Şantaja uğradım
Yere dökülen hamurla lavaş yapmıştı! Skandal sonrası ilk açıklama: Şantaja uğradımEdirne'de, yere dökülen unların kürekle toplanıp lavaş yapımında kullanıldığı gerekçesiyle 21 bin 296 lira ceza uygulanan fırının sahibi Onur Mersin, görüntülerin 6-7 ay önce çekildiğini ve kurgu olduğunu öne sürüp bunula kendisine şantaj yapıldığını öne sürdü. Görüntülerle ilgili 1 ay önce suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Mersin, "Bu video tamamen yalan. Mülk sahibinin bana oynadığı bir oyun. İşçilerimi yalandan kandırarak yaptı bu şeyi. Bu şahıs, bana 6-7 aydır şantaj uyguluyor" dedi.
13.04.2022Gündem
Esra Hankulu davasında flaş gelişme! Ümitcan Uygun'un cezası belli oldu
Esra Hankulu davasında flaş gelişme! Ümitcan Uygun'un cezası belli olduAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili tutuklu yargılandığı davada, 'neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kararda takdir indirimi uygulanmadı.
13.04.2022Gündem
Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili davada yargılanan Ümitcan Uygun'ın cezası belli oldu
Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili davada yargılanan Ümitcan Uygun'ın cezası belli olduAnkara'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i (21) ölümünden önce darbedip, bu anları sosyal medyadan canlı yayınladığı suçlamasıyla yargılanan Ümitcan Uygun (28), 4 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
25.02.2022Gündem
Ümitcan Uygun ile ilgili flaş gelişme! Esra Hankulu'nun telefonundan silmiş
Ümitcan Uygun ile ilgili flaş gelişme! Esra Hankulu'nun telefonundan silmişAnkara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili davada savcının 'kasten öldürme' suçundan müebbet hapis talep ettiği tutuklu sanık Ümitcan Uygun'un (28), delilleri yok etmek için telefonundaki rehberden Esra'nın ismini sildiği ortaya çıktı. Ayrıca Esra'nın telefonunda da bazı veriler ile 112 hattını arama kaydının da silindiği belirlendi.
22.01.2022Yaşam
Ümitcan Uygun'un yargılandığı davada flaş gelişme! Esra'yı öldürüp yataktaki pozisyonunu verdi
Ümitcan Uygun'un yargılandığı davada flaş gelişme! Esra'yı öldürüp yataktaki pozisyonunu verdiAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada, savcı celse arasında mütalaasını mahkemeye sundu. Savcı, sanık Uygun'un, Hankulu'nun başına cebir uygulayarak, kafasını sert ve künt bir zemine çarptırması sonucu hayatını kaybetmesine neden olduğunu, ardından cesede yatakta bulunduğu pozisyonu verdiğini belirtti. Savcı sanığın, 'kasten öldürmek' suçundan müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
20.01.2022Yaşam
Esra Hankulu'nun ölümünde 'Aleyna Çakır' detayı! Ümitcan Uygun bu sözlerle reddetti
Esra Hankulu'nun ölümünde 'Aleyna Çakır' detayı! Ümitcan Uygun bu sözlerle reddettiAnkara’da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un, Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili davada 'kasten öldürmek' suçundan tutuklu yargılanmasına başlandı. Uygun'un cep telefonunun dijital incelemesinde olay sabahı, Sema Esen'in fotoğraflarına baktığı ortaya çıktı. Müşteki avukatının Hankulu ile bu yüzden kavga etmiş olabileceğini söylemesi üzerine Uygun, kavga etmediklerini iddia etti.
19.01.2022Gündem
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili flaş gelişme!
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili flaş gelişme!Esra Hankulu’nu “kasten öldürme” suçlamasıyla yargılanan, Aleyna Çakır’ın ölümüne ilişkin soruşturmanın da şüphelisi olan Ümitcan Uygun'un hayatını kaybeden annesiyle ilgili karar verildi. Savcılık boş bir arazide cansız bedeni bulunan anne Uygun hakkındaki soruşturmasını tamamlandı. Tüm delilleri inceleyen, tanık beyanlarını alan Savcılık, “Gülay Uygun kendi iradi eylemi neticesinde yaşamına son verdi” dedi, takipsizlik kararı verdi. Savcılık; Gülay Uygun hakkında bir televizyon kanalında dile getirilen iddialarla ilgili de “hakaret ve iftira” suçlarından ayrı bir soruşturma başlattı.
18.12.2021Yaşam
Müebbet ile yargılanan Ümitcan Uygun davasında flaş gelişme!
Müebbet ile yargılanan Ümitcan Uygun davasında flaş gelişme!Ankara'nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan, hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açılan Ümitcan Uygun, 19 Ocak 2022'de hakim karşısına çıkacak.
28.10.2021Yaşam
Ümitcan Uygun'a şok üstüne şok! Yeni dava açıldı
Ümitcan Uygun'a şok üstüne şok! Yeni dava açıldıAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’i, ölümünden önce darbedip bayıltan Ümitcan Uygun (27) hakkında, o anları sosyal medyada canlı yayınlamasıyla ilgili, 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle yeni dava açıldı. Ümitcan Uygun hakkında, Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında ise 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
26.10.2021Yaşam
Esra Hankulu’nun ölümünde flaş iddia
Esra Hankulu’nun ölümünde flaş iddiaEsra Hankulu isimli genç kadının 3 Ağustos’ta evindeki şüpheli ölümüne ilişkin iddianamede, dikkat çekici ayrıntılar yer aldı.
23.10.2021Yaşam
Ümitcan Uygun için istenen hapis cezası belli oldu
Ümitcan Uygun için istenen hapis cezası belli olduEsra Hankulu iddianamesinde Ümitcan Uygun için "ağırlaştırılmış müebbet hapis" istendi. Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen iddianamede, Hankulu'nu öldürmekle suçlanan Uygun hakkında "ağırlaştırılmış müebbet", diğer iki şüphelinin de "suç delillerini gizlemekten" 5 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi.
21.10.2021Yaşam
Esra Hankulu cinayetinde şok eden rapor! Ümitcan Uygun...
Esra Hankulu cinayetinde şok eden rapor! Ümitcan Uygun...Ümitcan Uygun'un karıştığı cinayette şok eden rapor ortaya çıktı. Esra Hankulu’nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun’un şüpheli olarak tutuklandığı soruşturma kapsamında, İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapor, büyük ihmali gözler önüne serdi!
18.10.2021Yaşam
Kült kafa travması nedir? Esra Hankulu’nun ölüm sebebi kült (künt) kafa travması neden ve nasıl olur?
Kült kafa travması nedir? Esra Hankulu’nun ölüm sebebi kült (künt) kafa travması neden ve nasıl olur?Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun kült kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. Söz konusu rapordan sonra kültü kafa travması nedir, kült kafa travması nasıl olur?
14.10.2021Gündem
Esra Hankulu neden öldü? Esra Hankulu’nun otopsisi…
Esra Hankulu neden öldü? Esra Hankulu’nun otopsisi…Esra Hankulu neden öldü? Esra Hankulu’nun ölüm nedeni belli oldu. Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun kült kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Gündem
Esra Hankulu'nun ölümü ile ilgili son dakika gelişmesi
Esra Hankulu'nun ölümü ile ilgili son dakika gelişmesiEsra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun kült kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Yaşam
Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Uygun ailesi hakkında flaş karar
Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Uygun ailesi hakkında flaş kararAleyna Çakır ve Esra Hankulu cinayetlerinde şüpheli olarak yargılanan Ümitcan Uygun hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakaret ve tehdit suçlarından toplamda 2 yıl 4 ay 19 gün hapis cezasına çarptırıldı.
23.09.2021Gündem
Esra Hankulu neden öldü, belli oldu mu? Esra Hankulu cinayeti son dakika gelişmesi!
Esra Hankulu neden öldü, belli oldu mu? Esra Hankulu cinayeti son dakika gelişmesi!Ankara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Peki, Esra Hankulu neden öldü? Esra Hankulu cinayeti…
22.09.2021Gündem
Ümitcan Uygun’un şüpheli olduğu Esra Hankulu davasında flaş gelişme
Ümitcan Uygun’un şüpheli olduğu Esra Hankulu davasında flaş gelişmeAnkara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Hankulu’nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için, soruşturma dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.
22.09.2021Gündem
Ümitcan Uygun ünlüleri hedef aldı! Katil diyenlere dava
Ümitcan Uygun ünlüleri hedef aldı! Katil diyenlere davaEsra Hankulu, 5 Ağustos'ta evinde ölü bulundu. Genç kızın üzerinde DNA'sı bulunun Ümitcan Uygun ise cinayet şüphesiyle cezaevine gönderildi. Uygun, avukatı aracılığıyla sosyal medyadan kendisine hakaret edenlere dava açtı.
21.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun'un gözaltındaki ağabeyi Erol Uygun’la ilgili flaş gelişme
Ümitcan Uygun'un gözaltındaki ağabeyi Erol Uygun’la ilgili flaş gelişmeSon dakika haberi... Ankara'da Ümitcan Uygun’un Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada tutuklanmasının ardından, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla tepki çeken ağabeyi Erol Uygun’la ilgili flşa bir gelişme daha yaşandı. Mahkeme ağabey Uygun’u, adli kontrol şartıyla serbest bıraktı.
8.08.2021Gündem
Esra Hankulu evinde ölü bulunmuştu! Ümitcan Uygun ve ağabeyi hakkında flaş gelişme
Esra Hankulu evinde ölü bulunmuştu! Ümitcan Uygun ve ağabeyi hakkında flaş gelişmeEsra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un ‘kasten öldürme’den tutuklanmasının ardından ağabeyi Erol Uygun da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle tutuklandı. Hankulu’nun cesedinde yapılan ilk incelemede, Ümitcan Uygun'la ilgili flaş bir detay ortaya çıktı.
7.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun hakkında flaş karar! Esra Hankulu evinde ölü bulunmuştu
Ümitcan Uygun hakkında flaş karar! Esra Hankulu evinde ölü bulunmuştuEsra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından tutuklandı. Diğer iki şüpheli F.G. ile D.C. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
6.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun'un ağabeyi gözaltına alındı
Ümitcan Uygun'un ağabeyi gözaltına alındıÜmitcan Uygun'un gözaltına alınması sonrası sosyal medyadan devleti kötüleyen paylaşımlar yaptığı tespit edilen ağabeyi Erol Uygun gözaltına alındı.
6.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Esra Hankulu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki esra hankulu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.