Airbnb

Airbnb

Son dakika airbnb haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan airbnb ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını airbnb haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Airbnb

haberleri sayfasında son dakika yaşanan airbnb gelişmeleri de dahil olmak üzere 40 airbnb haberi bulunmuştur. Tüm airbnb haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kiralama oyunu deşifre oldu! Büyük kazanç elde etti
Kiralama oyunu deşifre oldu! Büyük kazanç elde ettiBüyükada’da yaşayan ve covid salgını döneminde sokak hayvanlarını beslemek için ekstra paraya ihtiyaç duyan Neslihan Tülin, evini yurt dışından gelen bir kişiye emlakçı üzerinden birkaç aylığına kiraladı. Evi kiralayan şahıs evde kendisi oturmak yerine evini sürekli olarak başka kişilere kiraladı. Kiracısının evini Adalar’a gelen yerli ve yabancı turistlere internet üzerinden kiraladığını öğrenen ev sahibi kadın, olaydan dolayı mağduriyet yaşadığını ve tüm Adalar’da benzer olayın yaşandığını belirtti.
10.09.2022Gündem
Genç kızların tatil keyfi kabusla bitti! Gizli kamera şoku
Genç kızların tatil keyfi kabusla bitti! Gizli kamera şokuTatile çıkan iki kız arkadaş tüm dünyaca kullanılan Airbnb adlı uygulamadan kiraladıkları evde korkunç bir gerçekle yüz yüze geldi! Yorgunluktan koltukta uyuyakalıp uyandıktan sonra fark ettikleri şey ise 'pes' dedirtecek cinsten.
16.06.2022Yaşam
Rusya - Ukrayna savaşında sıcak gelişme!  Dünyaya ilan ettiler: 3. Dünya Savaşı başladı
Rusya - Ukrayna savaşında sıcak gelişme! Dünyaya ilan ettiler: 3. Dünya Savaşı başladıDünyanın korku ile takip ettiği Rusya-Ukrayna savaşı 9. gününde de tüm şiddetiyle sürüyor. Rusya ordusu ile Ukrayna ordusu Zaporoji nükleer santral için çatışmaya girince santralin bazı bölümlerinde yangın çıktı. Rusya'yı 'nükleer terörizm' ile suçlayan Zelenski, 'Rusya nükleer santral vuran ilk ülke olarak tarihe geçti' dedi. İngiltere, Rusya’nın Ukrayna'daki nükleer santrale saldırısı sonrasında BM Güvenlik Konseyi'ni acil toplantıya çağırdı. ABD'den "Çatışma bize gelirse biz hazırız" açıklaması gelirken, Ukrayna sınırına 5 kilometre mesafedeki Amerikan askerleri fotoğraflandı.
4.03.2022Dünya
Akaryakıt fiyatlarında son dakika indirim açıklaması! Benzin, motorin, oto gaz...
Akaryakıt fiyatlarında son dakika indirim açıklaması! Benzin, motorin, oto gaz...Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Benzin ve motorine indirim, oto gaz fiyatlarına ise zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Pompa satış fiyatına yansıyacak. Duyuru EPGİS'in sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapıldı. Açıklamada, "01/03/2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; motorinde 96, benzinde 23 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir." denildi. Ankara'da ortalama 16,88 liradan satılan benzinin litre fiyatı ise 16,65 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 16,79 liradan 16,56 liraya, İzmir'de 16,90 liradan 16,67 liraya inecek. Ankara'da ortalama 17,10 liradan satılan motorinin litre fiyatı 16,14 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 17,01 liradan 16,05 liraya, İzmir'de 17,10 liradan 16,14 liraya inecek.
28.02.2022Ekonomi
Airbnb'den ücretsiz konaklama imkanı! Ukrayna- Rusya savaşı sonrası flaş karar
Airbnb'den ücretsiz konaklama imkanı! Ukrayna- Rusya savaşı sonrası flaş kararRusya'nın Ukraynalı sivillere karşı yaptığı saldırılar sonucunda evini terk etmek zorunda kalan ve yurt dışına çıkış yapacaklara yönelik Airbnb yeni bir kampanya başlattı. Airbnb işgalden kaçan 100 bin Ukraynalı mülteciye komşu Avrupa ülkelerinde ücretsiz olarak kısa süreli konut ve uzun süreli konaklamalar sunmaya başladı.
28.02.2022Ekonomi
Macron hükümetinden tepki çeken karar! Fransa Müslüman kadınları hedef aldı...
Macron hükümetinden tepki çeken karar! Fransa Müslüman kadınları hedef aldı...Macron hükümeti bir ev kiralama şirketinden erkekler olmadan havuzlu villa tutan Müslüman kadınların raporlanarak ifşa edilmesini istedi.
11.01.2022Dünya
Airbnb resmen duyurdu! Ücretsiz olacak
Airbnb resmen duyurdu! Ücretsiz olacak Airbnb harekete geçti. Ücretsiz konaklama imkanı sağlanacak. Şirketin CEO'su duyurdu. 20 bin kişi para ödemeyecek. Airbnb, Afgan sığınmacıların, dünyanın farklı ülkelerine yerleşmelerine yardımcı olmak için ücretsiz konaklama hizmeti vereceğini açıkladı.
24.08.2021Dünya
Airbnb hakkında tüyler ürperten gerçek! Taciz, tecavüz, saldırı...
Airbnb hakkında tüyler ürperten gerçek! Taciz, tecavüz, saldırı...Dünya genelinde kısa süreli ev kiralama hizmeti veren Airbnb hakkında tüyler ürperten gerçekler ortaya çıktı. Eski Airbnb çalışanlarının iddialarına göre, kiralanan evlerde yaşanan korkunç olayları örtbas etmek için şirket her yıl 50 milyon dolar para harcıyor...
22.06.2021Ekonomi
Sosyal medya sorunları işbirliği ile  hızla çözülür
Sosyal medya sorunları işbirliği ile hızla çözülürVergi, güvenlik, içerik ve muhataplık konusunda dünyadaki pek çok ülkeyle sorun yaşayan sosyal medya platformları ve içerik üreticilerinin; özellikle yerleşik ülke dışındaki bölgelerde temsilcilik, şube ya da ofis açmak suretiyle hem iletişimi güçlendirebileceği hem de problemleri hızlıca çözüme kavuşturabileceği belirtiliyor.
Tatil anlayışı tamamen değişiyor! Her şey dahil kalkıyor...
Tatil anlayışı tamamen değişiyor! Her şey dahil kalkıyor...Corona virüs salgını sonrası ekonomide yaşanacak değişimler nedeni ile tatil anlayışı değişiyor. Plajlarda 1.5 metre şartı uygulanırken, her şey dahil tatil sistemi de yerini sunum sistemine bırakıyor.
10.05.2020Ekonomi
BM o firmaları tek tek açıkladı!
BM o firmaları tek tek açıkladı!Birleşmiş Milletler (BM), İsrail işgali altındaki Batı Şeria'da yer alan yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerinde faaliyet gösteren İsrail merkezli ve uluslararası firmaların listesini yayımladı.
12.02.2020Dünya
Türkiye'de de kullanılıyor!  Airbnb'a yaş sınırı getirdiler...
Türkiye'de de kullanılıyor! Airbnb'a yaş sınırı getirdiler...Dünyaca ünlü ev kiralama uygulaması Airbnb, gürültü ve şiddet olayları sebebiyle Kanada'da 25 yaşın altındaki kullanıcılara ev kiralamayı durdurdu. Kanada'nın uygulamanın başlaması için pilot ülke olarak belirlendiği ifade ediliyor.
AirBNB, son çeyrekte 1 milyar dolar kazandı!
AirBNB, son çeyrekte 1 milyar dolar kazandı!Airbnb’nin önümüzdeki sene ilk halka arzının gerçeklemesinden hemen önce, 1 milyar dolar gelir elde ettiği açıklandı.
Facebook’a hemen çıkış - giriş yapın! Çünkü...
Facebook’a hemen çıkış - giriş yapın! Çünkü... Facebook, Eylül ayının sonunda 50 milyon kullanıcıya ait veri sızıntısı ihtimalini duyurmuş, bu durum tüm dünyada kullanıcılar arasında endişeye neden olmuştu. Firma, kullanıcı erişim bilgilerinin resetlendiğini açıklarken, antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Facebook web sitesinden çıkış yapıp tekrar girmenin bu güncellemeyi devreye sokacağını duyurdu. ESET, “Önce çıkış-giriş yapın, sonra parolanızı değiştirin” tavsiyesinde bulundu.
Avrupa Birliği'nden Facebook'a son şans
Avrupa Birliği'nden Facebook'a son şansAmerikalı sosyal medya devi Facebook her an Avrupa Birliği yaptırımlarıyla karşı karşıya kalabilir.
Skandal! Yatak odasında gizli kamera!
Skandal! Yatak odasında gizli kamera!Ev kiralama sistemi Airbnb, gizli kamera skandalıyla çalkalanıyor. İngiliz çift kiraladıkları evde çalar saate gizlenmiş bir gizli kamera bulunca şoka uğradı. Çift hemen olayı polise bildirdi.
11.09.2018Dünya
Kitle turizmine dur diyen şehirler
Kitle turizmine dur diyen şehirlerKitle turizminden kaynaklanan gürültü, kirlilik, kalabalık, pahalılık gibi sorunlar dünyanın önemli turizm bölgelerinin bir numaralı sorunu olmuş durumda.
25.08.2018Arşiv
Booking’den sonra sıra Airbnb’ye geldi
Booking’den sonra sıra Airbnb’ye geldiBooking.com’a erişimi engelleten TÜRSAB, şimdi de aralarında Airbnb’nin de bulunduğu 20 siteye dava açmaya hazırlanıyor.
8.08.2018Ekonomi
20 siteye daha dava açılıyor
20 siteye daha dava açılıyorTÜRSAB Yönetim Kurulu booking.com'un ardından Türkiye’de vergi ödemeyen 20’ye yakın online rezervasyon sitesine daha dava açmaya hazırlanıyor. Söz konusu 20 site arasında airbnb, agoda, skyscaner ve expedia gibi dünyaca ünlü rezervasyon siteleri de bulunuyor.
8.08.2018Ekonomi
Evlerini kiraya verdiler, geldiklerinde 3 hayat kadını...
Evlerini kiraya verdiler, geldiklerinde 3 hayat kadını...Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da, tatile giderken evlerini Airbnb üzerinden kiraya veren bir çift dönüşlerinde tatsız bir sürprizle karşılaştı. Çift, tatil boyunca evlerinin 3 seks işçisi kadın tarafından "randevu evi" olarak kullandığını öğrendi.
25.07.2018Dünya
Ailesinin evden gitmesi için dava açtığı 30 yaşındaki oğul evden böyle ayrıldı
Ailesinin evden gitmesi için dava açtığı 30 yaşındaki oğul evden böyle ayrıldıABD'de anne ve babasının evi terk etmesi için dava açtığı 30 yaşındaki Michael Rotondo, babasıyla Lego oyuncakları için yaşadığı tartışma nedeniyle polisi aramasının ardından evden ayrıldı.
2.06.2018Dünya
AB'den sert çıkış! 'Ciddiye alıyoruz'
AB'den sert çıkış! 'Ciddiye alıyoruz'Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Donald Tusk, Facebook kullanıcılarının hesaplarından izinsiz toplanan veriler konusunda, "Net olan şu ki vatandaşların mahremiyeti ve kişisel verileri tam olarak korunmalı. Bu konuyu çok ciddiye alıyoruz. AB ve üye ülkelerin ilgili düzenlemelerine saygı göstermek mecburidir." dedi.
22.03.2018Dünya
Bir bilet 5.415 $
Bir bilet 5.415 $ABD’de Super Bowl finali, bu yıl rekora gidiyor. Ortalama bilet fiyatı 5.415 doları bulurken, 30 saniyelik reklam maliyeti 5.05 milyon dolar oldu
2.02.2018Ekonomi
Türkiye’de 1200 villa tatil için kiralık
Türkiye’de 1200 villa tatil için kiralıkSon dönemin trendi tatil bölgelerinde villa kiralamak. Kiralanan villalar dayalı döşeli ve tüm ihtiyaçlara hitap ediyor. Foça’dan Alanya’ya 1200 kiralık villa tatilcileri bekliyor, haftalık fiyatlar 2 bin TL’den başlıyor.
7.07.2017Arşiv
İki dünya devinden Trump'ı çıldırtacak karar
İki dünya devinden Trump'ı çıldırtacak kararABD'li kahve devi Starbucks, ve Ev kiralama platformu AirBn Trump'ın mülteci ve göçmenlere ilişkin kararının ardından harekete geçti.
30.01.2017Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Airbnb ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki airbnb haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.