Geri Dön

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'ne 46 kamu işçisi alınacak!

Hazine ve Maliye Bakanlığı işçi alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'ne İŞKUR üzerinden kura ile 18 meslek grubundan işçi alımacak. Peki, Darphane işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları!

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'ne 46 kamu işçisi alınacak!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 18 meslek için 46 kamu işçisi alımı yapılacak.

Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, 18 meslekten alınacak 46 kamu işçisi Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünün İstanbul'daki iş yerlerinde görev yapacak.

DARPHANE İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Alım için başvurular Türkiye İş Kurumunun internet sitesinden 12 Kasım'a kadar gerçekleştirilebilecek.

Noter tarafından kurayla açık iş sayısının 4 katı oranında asil, 4 katı oranında yedek aday belirlenecek. Noter kura çekimi 14 Aralık saat 14.00'te Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde yapılacak. Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular https://www.darphane.gov.tr internet adresinden ilan edilecek.

Noter tarafından kurayla seçilen asil aday listesinde yer alan adaylar, tarih ve saati bilahare ilan edilecek sözlü sınava tabi tutulacak.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN